הציפיות וההמתנה למפגש

הציפיה למפגש

החיים לא קופצים מדייט לדייט. זה לא שאתם קובעים עם מישהו/י דייט ושנייה אחרי זה אתם כבר נמצאים איתם במסעדה, לבושים מאורגנים וכבר בשיחה קולחת על הנושאים שמעניינים את שניכם. בין-לבין אתם נמצאים במצב המתנה וציפייה לקראת המפגש. חלקנו מרגישים זאת יותר וחלקנו פחות. עם זאת, כולנו מרגישים זאת במידה מסוימת. לא בדיוק כמו ציפייה לפני מבחן, או לפני מתקן מהנה בלונה-פארק, תחושה שונה שמשלבת ריגוש מסוים יחד עם תחושת לחץ בלתי-נמנעת.

הימים לפני יום המפגש.

קבעתם את הדייט ואתם נמצאים שבוע לפני המפגש. באופן כללי מומלץ לרוב לקבוע את הדייט בהפרש של יום-יומיים. ככה אתם לא נמצאים בהמתנה ארוכה מידי וישנו פחות סיכוי לכך שדברים פתאום ישתנו, ידחפו את הפגישה למועד אף מאוחר יותר וימנעו מכם לנצל את המומנטום.
בימים לפני המפגש אנו מוצאים את עצמנו לעיתים קצת לחוצים. במקום לשבת ולסבול מתחושת הלחץ, ניתן להפיג אותה באמצעות בדיקה מודיעינית קטנה. באמצעות שיטוט בפרופיל המשתמש ברשתות החברתיות אתם יכולים ללמוד מספר דברים מעניינים עליו/ה. כך תוכלו גם לתכנן את הפגישה עצמה ואת מוכנותכם אליה בצורה טובה בהרבה.

יום המפגש.

ביום המפגש עצמו אנו מוצאים את עצמנו לחוצים לעיתים מכך שלא הספקנו להתארגן בזמן. סתם דברים קטנים כמו לשכוח להתגלח, להסתפר ועוד כהנה וכהנה עלולים ליצור אצלו תחושה של דחיפות וחוסר נעימות.
לכן, תמיד כדאי לעשות את הדברים הללו בימים לפני המפגש ולא ביום המפגש עצמו, כמובן במידת האפשר. קבעו את התורים לספר וכדומה, מראש ואל תשאירו הכול לרגע האחרון. זכרו, מי שמתכונן מראש יכול להתנהל בצורה חלקה ונוחה יותר ממי שלא.

המפגש עצמו.

אתם ודאי שואלים את עצמכם למה המפגש עצמו כלול תחת הציפייה וההמתנה למפגש. אז ככה, מניסיוני, הזמן לפני תחילת המפגש ותחילת המפגש עצמה יכולים להיות הזמן הכי, הכי לחוץ. אני מסתכל על זה כך שהמפגש עצמו באמת עדיין לא התחיל כששני הצדדים לחוצים וטעונים.
יש פרטנרים לפגישה שיודעים ליצור אווירה משוחררת מהרגע שהמפגש התחיל, אך לא כולם כאלה. ישנם פרטנרים/יות שתגלו כי הם לחוצים בדיוק כמוכם אם לא יותר. במידה ואתם מרגישים תחושה שכזו, אני ממליץ, מניסיוני כמובן, שתנסו לפעול בצורה אקטיבית להפיג את המתח. תחשבו מראש על דברים מגניבים/מצחיקים שאתם יכולים להגיד. זה לא חייב לצייר אתכם בתור קומיקאים להמשך הדייט, אבל לפחות תנסו זאת בהתחלה.
שמתי לב כי אצל אנשים רבים שחשים לחץ המתנה פאסיבית עלולה רק להחריף אותו. לכן, כדאי לרוב לפעול במישור האקטיבי, בצורה חכמה כמובן.

שלב הציפיות וההמתנה למפגש לא חייב להיות גזרה כואבת. מי שיודע לנצל את זמנו כהלכה מצליח לזרום לתוך הדייט בצורה חלקה ונכונה. ספרו לנו על טיפים משלכם בנושא.

הציפיות וההמתנה למפגש

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

נענע

נענע

פורסם בתאריך: 21/04/2010 17:56:45

אין כמו לשתות כוס תה עם נענע בערב סגריר של חורף קר, מחובקים על הספה, מלטפים ואוהבים. אך מה אם הוא לא "כוס התה" שלך?

פתקים של אהבה

פתקים של אהבה

פורסם בתאריך: 28/10/2013 16:29:29

הוא תמיד משאיר לה פתקים נחמדים בכל מקום, הוא יודע מה זה גורם לה לחשוב. הפתקים מונחים בכל מיני צורות וגוונים...

למה קשה למצוא את המושלם

למה קשה למצוא את המושלם

פורסם בתאריך: 15/07/2012 16:16:55

אתן דואגות להיות מטופחות ומגונדרות. מתאמנות באופן קבוע ועם כל זאת משהו לא עובד. למה קשה למצוא את המושלם?

עצבות קיץ

עצבות קיץ

פורסם בתאריך: 27/08/2013 11:54:52

כשהקיץ מגיע לסופו עולה בנו לעיתים תחושה לא נעימה של פספוס של משהו נגמר, תחושה של עצבות קיץ.

אהבה חמה בחורף קר

אהבה חמה בחורף קר

פורסם בתאריך: 23/12/2012 16:40:57

סוף הקיץ הוא הזמן המתאים ביותר למציאת זוגיות. גלו כיצד גם אתם יכולים למצוא אהבה חמה בחורף קר ומאיים.

אומנות הפיתוי

אומנות הפיתוי

פורסם בתאריך: 20/04/2011 15:54:12

על הקורסים של אומנות הפיתוי שמעתם? מספר שיטות שעוזרות ליצור אינטראקציה מוצלחת בין גברים לנשים למטרות רומנטיות.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר