הציפיות וההמתנה למפגש

הציפיה למפגש

החיים לא קופצים מדייט לדייט. זה לא שאתם קובעים עם מישהו/י דייט ושנייה אחרי זה אתם כבר נמצאים איתם במסעדה, לבושים מאורגנים וכבר בשיחה קולחת על הנושאים שמעניינים את שניכם. בין-לבין אתם נמצאים במצב המתנה וציפייה לקראת המפגש. חלקנו מרגישים זאת יותר וחלקנו פחות. עם זאת, כולנו מרגישים זאת במידה מסוימת. לא בדיוק כמו ציפייה לפני מבחן, או לפני מתקן מהנה בלונה-פארק, תחושה שונה שמשלבת ריגוש מסוים יחד עם תחושת לחץ בלתי-נמנעת.

הימים לפני יום המפגש.

קבעתם את הדייט ואתם נמצאים שבוע לפני המפגש. באופן כללי מומלץ לרוב לקבוע את הדייט בהפרש של יום-יומיים. ככה אתם לא נמצאים בהמתנה ארוכה מידי וישנו פחות סיכוי לכך שדברים פתאום ישתנו, ידחפו את הפגישה למועד אף מאוחר יותר וימנעו מכם לנצל את המומנטום.
בימים לפני המפגש אנו מוצאים את עצמנו לעיתים קצת לחוצים. במקום לשבת ולסבול מתחושת הלחץ, ניתן להפיג אותה באמצעות בדיקה מודיעינית קטנה. באמצעות שיטוט בפרופיל המשתמש ברשתות החברתיות אתם יכולים ללמוד מספר דברים מעניינים עליו/ה. כך תוכלו גם לתכנן את הפגישה עצמה ואת מוכנותכם אליה בצורה טובה בהרבה.

יום המפגש.

ביום המפגש עצמו אנו מוצאים את עצמנו לחוצים לעיתים מכך שלא הספקנו להתארגן בזמן. סתם דברים קטנים כמו לשכוח להתגלח, להסתפר ועוד כהנה וכהנה עלולים ליצור אצלו תחושה של דחיפות וחוסר נעימות.
לכן, תמיד כדאי לעשות את הדברים הללו בימים לפני המפגש ולא ביום המפגש עצמו, כמובן במידת האפשר. קבעו את התורים לספר וכדומה, מראש ואל תשאירו הכול לרגע האחרון. זכרו, מי שמתכונן מראש יכול להתנהל בצורה חלקה ונוחה יותר ממי שלא.

המפגש עצמו.

אתם ודאי שואלים את עצמכם למה המפגש עצמו כלול תחת הציפייה וההמתנה למפגש. אז ככה, מניסיוני, הזמן לפני תחילת המפגש ותחילת המפגש עצמה יכולים להיות הזמן הכי, הכי לחוץ. אני מסתכל על זה כך שהמפגש עצמו באמת עדיין לא התחיל כששני הצדדים לחוצים וטעונים.
יש פרטנרים לפגישה שיודעים ליצור אווירה משוחררת מהרגע שהמפגש התחיל, אך לא כולם כאלה. ישנם פרטנרים/יות שתגלו כי הם לחוצים בדיוק כמוכם אם לא יותר. במידה ואתם מרגישים תחושה שכזו, אני ממליץ, מניסיוני כמובן, שתנסו לפעול בצורה אקטיבית להפיג את המתח. תחשבו מראש על דברים מגניבים/מצחיקים שאתם יכולים להגיד. זה לא חייב לצייר אתכם בתור קומיקאים להמשך הדייט, אבל לפחות תנסו זאת בהתחלה.
שמתי לב כי אצל אנשים רבים שחשים לחץ המתנה פאסיבית עלולה רק להחריף אותו. לכן, כדאי לרוב לפעול במישור האקטיבי, בצורה חכמה כמובן.

שלב הציפיות וההמתנה למפגש לא חייב להיות גזרה כואבת. מי שיודע לנצל את זמנו כהלכה מצליח לזרום לתוך הדייט בצורה חלקה ונכונה. ספרו לנו על טיפים משלכם בנושא.

הציפיות וההמתנה למפגש

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

טיפים לביסוס מערכת זוגית חדשה

טיפים לביסוס מערכת זוגית חדשה

פורסם בתאריך: 19/07/2021 10:47:39

אתם עומדים בפני השלב של ביסוס היסודות הראשונים של הזוגיות שלכם, מתוך תקווה שהיא תהיה לשנים ארוכות קדימה

איך לאהוב אבל לא לחנוק

איך לאהוב אבל לא לחנוק

פורסם בתאריך: 20/11/2011 14:47:47

זכיתם בזוגיות עם אהבת חייכם ואתם רוצים לאהוב מכל הלב אבל מפחדים ליצור סלידה ודחייה מהצד השני.

למה הוא לא זמין?

למה הוא לא זמין?

פורסם בתאריך: 24/12/2014 16:48:25

הם לא זמינים. נראה כאילו דווקא הם לא עונים? מערכות היחסים מכל סוג שהוא הם כבר לא מה שחשבתם.

אהבה חמה בחורף קר

אהבה חמה בחורף קר

פורסם בתאריך: 23/12/2012 16:40:57

סוף הקיץ הוא הזמן המתאים ביותר למציאת זוגיות. גלו כיצד גם אתם יכולים למצוא אהבה חמה בחורף קר ומאיים.

אהבה כמו של פעם

אהבה כמו של פעם

פורסם בתאריך: 29/01/2014 11:38:17

כולם כמהים להיזכר בקשרים המתוקים שהיו להם פעם. למה הם הסתיימו להם בבוקר בהיר אחד? כנסו ונסו להבין...

להתחיל עם בחורה במועדון

להתחיל עם בחורה במועדון

פורסם בתאריך: 22/05/2011 11:36:12

אם אתם עדיין לא יודעים איך להתחיל עם בחורה במועדון / פאב, המאמר הזה נכתב בדיוק בשבילכם. כנסו והשכילו.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר