הציפיות וההמתנה למפגש

הציפיה למפגש

החיים לא קופצים מדייט לדייט. זה לא שאתם קובעים עם מישהו/י דייט ושנייה אחרי זה אתם כבר נמצאים איתם במסעדה, לבושים מאורגנים וכבר בשיחה קולחת על הנושאים שמעניינים את שניכם. בין-לבין אתם נמצאים במצב המתנה וציפייה לקראת המפגש. חלקנו מרגישים זאת יותר וחלקנו פחות. עם זאת, כולנו מרגישים זאת במידה מסוימת. לא בדיוק כמו ציפייה לפני מבחן, או לפני מתקן מהנה בלונה-פארק, תחושה שונה שמשלבת ריגוש מסוים יחד עם תחושת לחץ בלתי-נמנעת.

הימים לפני יום המפגש.

קבעתם את הדייט ואתם נמצאים שבוע לפני המפגש. באופן כללי מומלץ לרוב לקבוע את הדייט בהפרש של יום-יומיים. ככה אתם לא נמצאים בהמתנה ארוכה מידי וישנו פחות סיכוי לכך שדברים פתאום ישתנו, ידחפו את הפגישה למועד אף מאוחר יותר וימנעו מכם לנצל את המומנטום.
בימים לפני המפגש אנו מוצאים את עצמנו לעיתים קצת לחוצים. במקום לשבת ולסבול מתחושת הלחץ, ניתן להפיג אותה באמצעות בדיקה מודיעינית קטנה. באמצעות שיטוט בפרופיל המשתמש ברשתות החברתיות אתם יכולים ללמוד מספר דברים מעניינים עליו/ה. כך תוכלו גם לתכנן את הפגישה עצמה ואת מוכנותכם אליה בצורה טובה בהרבה.

יום המפגש.

ביום המפגש עצמו אנו מוצאים את עצמנו לחוצים לעיתים מכך שלא הספקנו להתארגן בזמן. סתם דברים קטנים כמו לשכוח להתגלח, להסתפר ועוד כהנה וכהנה עלולים ליצור אצלו תחושה של דחיפות וחוסר נעימות.
לכן, תמיד כדאי לעשות את הדברים הללו בימים לפני המפגש ולא ביום המפגש עצמו, כמובן במידת האפשר. קבעו את התורים לספר וכדומה, מראש ואל תשאירו הכול לרגע האחרון. זכרו, מי שמתכונן מראש יכול להתנהל בצורה חלקה ונוחה יותר ממי שלא.

המפגש עצמו.

אתם ודאי שואלים את עצמכם למה המפגש עצמו כלול תחת הציפייה וההמתנה למפגש. אז ככה, מניסיוני, הזמן לפני תחילת המפגש ותחילת המפגש עצמה יכולים להיות הזמן הכי, הכי לחוץ. אני מסתכל על זה כך שהמפגש עצמו באמת עדיין לא התחיל כששני הצדדים לחוצים וטעונים.
יש פרטנרים לפגישה שיודעים ליצור אווירה משוחררת מהרגע שהמפגש התחיל, אך לא כולם כאלה. ישנם פרטנרים/יות שתגלו כי הם לחוצים בדיוק כמוכם אם לא יותר. במידה ואתם מרגישים תחושה שכזו, אני ממליץ, מניסיוני כמובן, שתנסו לפעול בצורה אקטיבית להפיג את המתח. תחשבו מראש על דברים מגניבים/מצחיקים שאתם יכולים להגיד. זה לא חייב לצייר אתכם בתור קומיקאים להמשך הדייט, אבל לפחות תנסו זאת בהתחלה.
שמתי לב כי אצל אנשים רבים שחשים לחץ המתנה פאסיבית עלולה רק להחריף אותו. לכן, כדאי לרוב לפעול במישור האקטיבי, בצורה חכמה כמובן.

שלב הציפיות וההמתנה למפגש לא חייב להיות גזרה כואבת. מי שיודע לנצל את זמנו כהלכה מצליח לזרום לתוך הדייט בצורה חלקה ונכונה. ספרו לנו על טיפים משלכם בנושא.

הציפיות וההמתנה למפגש

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך מתגברים על קנאה ?

איך מתגברים על קנאה ?

פורסם בתאריך: 08/01/2012 13:35:38

קינאה היא תחושה הרסנית שעלולה להרוס לגמרי את מערכות היחסים שלנו. אז, איך מתגברים על קנאה?

איך מתגברים על דייט ראשון כושל

איך מתגברים על דייט ראשון כושל

פורסם בתאריך: 14/03/2022 11:54:54

דייט ראשון כושל עשוי להיות חוויה לא נעימה בכלל, ולרוב אף לעורר מחשבות פסימיות בנוגע למציאת בן זוג מתאים שאיתו תרצו לבלות...
אנחנו כאן כדי לעודד כי דייט ראשון כושל הוא לא סוף העולם.

לצאת לדייטים

לצאת לדייטים

פורסם בתאריך: 30/10/2011 15:49:28

איך להגדיל את ההיצע לדייטים ואת הסיכוי ליצור זוגיות? התשובה: על ידי פתיחות. פשוט, נכון?

גן העדן של הפנויים

גן העדן של הפנויים

פורסם בתאריך: 16/05/2010 09:08:14

הפנויים יכולים לעבור את החיים ללא מודעות לקשייהם במערכות יחסים, כי הם תמיד יכולים לחתוך את הקשר ולברוח. באמת גן עדן?

ליזום ולהישאר בחיים

ליזום ולהישאר בחיים

פורסם בתאריך: 25/11/2014 17:55:28

הבלוגרית שלנו חוזרת, והפעם מדברת על הדברים החשובים באמת. מדוע נשים לא פונות אל גברים? מה קרה ליזמה הנשית?

חששות של פעם ראשונה

חששות של פעם ראשונה

פורסם בתאריך: 30/08/2012 13:04:51

הכרתם בחור/ה מדהימים ואתם חשים דברים שלא חשתם מעולם. איך מתמודדים עם חששות של הפעם הראשונה?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר