הציפיות וההמתנה למפגש

הציפיה למפגש

החיים לא קופצים מדייט לדייט. זה לא שאתם קובעים עם מישהו/י דייט ושנייה אחרי זה אתם כבר נמצאים איתם במסעדה, לבושים מאורגנים וכבר בשיחה קולחת על הנושאים שמעניינים את שניכם. בין-לבין אתם נמצאים במצב המתנה וציפייה לקראת המפגש. חלקנו מרגישים זאת יותר וחלקנו פחות. עם זאת, כולנו מרגישים זאת במידה מסוימת. לא בדיוק כמו ציפייה לפני מבחן, או לפני מתקן מהנה בלונה-פארק, תחושה שונה שמשלבת ריגוש מסוים יחד עם תחושת לחץ בלתי-נמנעת.

הימים לפני יום המפגש.

קבעתם את הדייט ואתם נמצאים שבוע לפני המפגש. באופן כללי מומלץ לרוב לקבוע את הדייט בהפרש של יום-יומיים. ככה אתם לא נמצאים בהמתנה ארוכה מידי וישנו פחות סיכוי לכך שדברים פתאום ישתנו, ידחפו את הפגישה למועד אף מאוחר יותר וימנעו מכם לנצל את המומנטום.
בימים לפני המפגש אנו מוצאים את עצמנו לעיתים קצת לחוצים. במקום לשבת ולסבול מתחושת הלחץ, ניתן להפיג אותה באמצעות בדיקה מודיעינית קטנה. באמצעות שיטוט בפרופיל המשתמש ברשתות החברתיות אתם יכולים ללמוד מספר דברים מעניינים עליו/ה. כך תוכלו גם לתכנן את הפגישה עצמה ואת מוכנותכם אליה בצורה טובה בהרבה.

יום המפגש.

ביום המפגש עצמו אנו מוצאים את עצמנו לחוצים לעיתים מכך שלא הספקנו להתארגן בזמן. סתם דברים קטנים כמו לשכוח להתגלח, להסתפר ועוד כהנה וכהנה עלולים ליצור אצלו תחושה של דחיפות וחוסר נעימות.
לכן, תמיד כדאי לעשות את הדברים הללו בימים לפני המפגש ולא ביום המפגש עצמו, כמובן במידת האפשר. קבעו את התורים לספר וכדומה, מראש ואל תשאירו הכול לרגע האחרון. זכרו, מי שמתכונן מראש יכול להתנהל בצורה חלקה ונוחה יותר ממי שלא.

המפגש עצמו.

אתם ודאי שואלים את עצמכם למה המפגש עצמו כלול תחת הציפייה וההמתנה למפגש. אז ככה, מניסיוני, הזמן לפני תחילת המפגש ותחילת המפגש עצמה יכולים להיות הזמן הכי, הכי לחוץ. אני מסתכל על זה כך שהמפגש עצמו באמת עדיין לא התחיל כששני הצדדים לחוצים וטעונים.
יש פרטנרים לפגישה שיודעים ליצור אווירה משוחררת מהרגע שהמפגש התחיל, אך לא כולם כאלה. ישנם פרטנרים/יות שתגלו כי הם לחוצים בדיוק כמוכם אם לא יותר. במידה ואתם מרגישים תחושה שכזו, אני ממליץ, מניסיוני כמובן, שתנסו לפעול בצורה אקטיבית להפיג את המתח. תחשבו מראש על דברים מגניבים/מצחיקים שאתם יכולים להגיד. זה לא חייב לצייר אתכם בתור קומיקאים להמשך הדייט, אבל לפחות תנסו זאת בהתחלה.
שמתי לב כי אצל אנשים רבים שחשים לחץ המתנה פאסיבית עלולה רק להחריף אותו. לכן, כדאי לרוב לפעול במישור האקטיבי, בצורה חכמה כמובן.

שלב הציפיות וההמתנה למפגש לא חייב להיות גזרה כואבת. מי שיודע לנצל את זמנו כהלכה מצליח לזרום לתוך הדייט בצורה חלקה ונכונה. ספרו לנו על טיפים משלכם בנושא.

הציפיות וההמתנה למפגש

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כלה להשגה

כלה להשגה

פורסם בתאריך: 06/07/2011 16:55:21

אם אינך מצליחה לשכנע את בן הזוג שלך להתחתן, כדאי שתקראי את זה. אספנו עבורך מספר דרכים שיגרמו לו להציע לך נישואין.

דרכים לארגון מפגש בעידן של ריחוק חברתי

דרכים לארגון מפגש בעידן של ריחוק חברתי

פורסם בתאריך: 08/03/2021 13:22:33

לרגע היה נדמה שאפשר לומר שלום לדייטים ומפגשים, אך במקום זאת נולדו פתרונות יצירתיים למפגשים וירטואליים שאפשרו לפנויים והפנויות לייצר סוג של הכרות ומעיין דייט גם בתקופה זו.

התאמה זוגית נומרולוגית

התאמה זוגית נומרולוגית

פורסם בתאריך: 09/03/2011 09:57:43

אתם יוצאים לדייט ומגלים שהבחורה הפעם אכן מתאימה לכם. חשבתם למה יש התאמה זוגית? ולמה דווקא עם שירה ולא עם דפנה?

המילה אבל ומשמעותה

המילה אבל ומשמעותה

פורסם בתאריך: 20/05/2013 11:31:44

המשפט הזה מוכר ללא מעט אנשים, אני אוהבת אותך אבל, מה אומר המשפט הזה מה פשרו באמת?

למצוא זוגיות

למצוא זוגיות

פורסם בתאריך: 15/01/2012 15:13:11

מגיל צעיר מרבית האנשים אינם נהנים לשהות לבד ומחפשים חברה של אנשים איתה הם יוכלו ליהנות, אז מה הוא סוד האהבה?

נשיקות בפגישה ראשונה

נשיקות בפגישה ראשונה

פורסם בתאריך: 02/09/2009 21:47:47

בפגישה ראשונה עם בחורה, בחירת סוג הנשיקה המתאימה היא חשובה מאוד. בכתבה זו תלמדו איך כדאי להתנשק נכון.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר