שכחת סיסמא?
 

הציפיות וההמתנה למפגש

הציפיות וההמתנה למפגש - 02/08/2012 17:06:44
הגב על מאמר זה
אתם נמצאים בשלב ציפיות וההמתנה למפגש הקרב ובא ואינכם מצליחים להירגע? חבל. מדובר בשלב מהנה שיש למצות עד תום.
הציפיות וההמתנה למפגשהחיים לא קופצים מדייט לדייט. זה לא שאתם קובעים עם מישהו/י דייט ושנייה אחרי זה אתם כבר נמצאים איתם במסעדה, לבושים מאורגנים וכבר בשיחה קולחת על הנושאים שמעניינים את שניכם. בין-לבין אתם נמצאים במצב המתנה וציפייה לקראת המפגש. חלקנו מרגישים זאת יותר וחלקנו פחות. עם זאת, כולנו מרגישים זאת במידה מסוימת. לא בדיוק כמו ציפייה לפני מבחן, או לפני מתקן מהנה בלונה-פארק, תחושה שונה שמשלבת ריגוש מסוים יחד עם תחושת לחץ בלתי-נמנעת.

הימים לפני יום המפגש.

קבעתם את הדייט ואתם נמצאים שבוע לפני המפגש. באופן כללי מומלץ לרוב לקבוע את הדייט בהפרש של יום-יומיים. ככה אתם לא נמצאים בהמתנה ארוכה מידי וישנו פחות סיכוי לכך שדברים פתאום ישתנו, ידחפו את הפגישה למועד אף מאוחר יותר וימנעו מכם לנצל את המומנטום.
בימים לפני המפגש אנו מוצאים את עצמנו לעיתים קצת לחוצים. במקום לשבת ולסבול מתחושת הלחץ, ניתן להפיג אותה באמצעות בדיקה מודיעינית קטנה. באמצעות שיטוט בפרופיל המשתמש ברשתות החברתיות אתם יכולים ללמוד מספר דברים מעניינים עליו/ה. כך תוכלו גם לתכנן את הפגישה עצמה ואת מוכנותכם אליה בצורה טובה בהרבה.

יום המפגש.

ביום המפגש עצמו אנו מוצאים את עצמנו לחוצים לעיתים מכך שלא הספקנו להתארגן בזמן. סתם דברים קטנים כמו לשכוח להתגלח, להסתפר ועוד כהנה וכהנה עלולים ליצור אצלו תחושה של דחיפות וחוסר נעימות.
לכן, תמיד כדאי לעשות את הדברים הללו בימים לפני המפגש ולא ביום המפגש עצמו, כמובן במידת האפשר. קבעו את התורים לספר וכדומה, מראש ואל תשאירו הכול לרגע האחרון. זכרו, מי שמתכונן מראש יכול להתנהל בצורה חלקה ונוחה יותר ממי שלא.

המפגש עצמו.

אתם ודאי שואלים את עצמכם למה המפגש עצמו כלול תחת הציפייה וההמתנה למפגש. אז ככה, מניסיוני, הזמן לפני תחילת המפגש ותחילת המפגש עצמה יכולים להיות הזמן הכי, הכי לחוץ. אני מסתכל על זה כך שהמפגש עצמו באמת עדיין לא התחיל כששני הצדדים לחוצים וטעונים.
יש פרטנרים לפגישה שיודעים ליצור אווירה משוחררת מהרגע שהמפגש התחיל, אך לא כולם כאלה. ישנם פרטנרים/יות שתגלו כי הם לחוצים בדיוק כמוכם אם לא יותר. במידה ואתם מרגישים תחושה שכזו, אני ממליץ, מניסיוני כמובן, שתנסו לפעול בצורה אקטיבית להפיג את המתח. תחשבו מראש על דברים מגניבים/מצחיקים שאתם יכולים להגיד. זה לא חייב לצייר אתכם בתור קומיקאים להמשך הדייט, אבל לפחות תנסו זאת בהתחלה.
שמתי לב כי אצל אנשים רבים שחשים לחץ המתנה פאסיבית עלולה רק להחריף אותו. לכן, כדאי לרוב לפעול במישור האקטיבי, בצורה חכמה כמובן.

שלב הציפיות וההמתנה למפגש לא חייב להיות גזרה כואבת. מי שיודע לנצל את זמנו כהלכה מצליח לזרום לתוך הדייט בצורה חלקה ונכונה. ספרו לנו על טיפים משלכם בנושא.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אומנות החיזור אחרי האישה - לזכות בתשומת ליבן וחיבתן של בנות המין היפה יש לפעול בצורה מתוחכמת ומחושבת – אמנות החיזור אחרי האישה.
  • למה הוא לא מתקשר ? - המתנה לטלפון עלולה להיות סיפור כאוב, בפניכם מקרה שהגיע למערכת על בחורה שנמצאת על המתנה.
  • הפרפרים והריגושים - הפרפרים והריגושים שמופיעים בתחילתו של קשר מבשרים לנו על בואה של האהבה. כיצד ניתן להבחין אם מדובר בתחילתה של אהבה?
  • הפגישה המושלמת. - כל מי שיוצא לדייט מחזיק בליבו משאלה קטנה שהדייט הזה יהיה הדייט המושלם. איך יוצרים את הפגישה המושלמת?
  • למה קשה למצוא את המושלם - אתן דואגות להיות מטופחות ומגונדרות. מתאמנות באופן קבוע ועם כל זאת משהו לא עובד. למה קשה למצוא את המושלם?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©