שכחת סיסמא?
 

הפרפרים והריגושים

הפרפרים והריגושים - 29/07/2012 16:57:34
הגב על מאמר זה
הפרפרים והריגושים שמופיעים בתחילתו של קשר מבשרים לנו על בואה של האהבה. כיצד ניתן להבחין אם מדובר בתחילתה של אהבה?
הפרפרים והריגושיםכל מי שחווה קצת את עולם ההיכרויות כבר יודע כי זוגיות בימינו אינה רק שילוב של תכונות מראה ואופי מתאימות. גם אם נכיר אנשים ש-´על הנייר´ מתאימים לנו לגמרי, ללא תחושה פנימית של אשרור, תחושה שקשה לתאר אותה במילים אובייקטיביות, סביר להניח שלא נכנס לזוגיות עם אותו אדם, או שאם כן היא לא תשרוד זמן רב. את התחושה הזו קשה אמנם לתאר במילים אובייקטיביות, אך ניתן לתאר אותה בדימויים. אחד הדימויים הפופולאריים הוא תחושה של פרפרים בבטן וריגושים.

פרפרים בבטן.

איך אפשר לדעת שמדובר באהבה אמיתית בעלת פוטנציאל לקשר רגשי איכותי? התחושה של פרפרים בבטן מעידה על אפשרות לאהבה שכזו.
מתי מרגישים את ´הפרפרים´? בכל מיני מצבים. למשל, קבעתם לצאת לדייט שני אחרי שהראשון עבר בצורה מוצלחת. הגעתם למקום המפגש ואתם ממתינים שהצד השני יגיע. בזמן שאתם מחכים מופיעה בבטן שלכם תחושה מדגדגת ואוורירית שמעוררת אצלכם תחושה נוספת של ריגוש לא ברור. אתם מוצאים את עצמכם חושבים על בני זוגכם לדייט ואינכם יכולים להסיט את מחשבותיכם מהם גם במידה ותנסו לעשות זאת בכוח.

מחשבות מרגשות לעתיד.

אלמנט נוסף אשר מעיד על תחושת החיבור שלכם לצד השני הינו מחשבות לעתיד, מחשבות שגורמות לכם גם לתחושת ריגוש.
באילו מן מחשבות מדובר? לדוגמא, סיימתם דייט מוצלח נוסף ועכשיו אתם נוסעים לביתכם. בזמן הנסיעה המחשבות שלכם נודדות לתמונות בדיוניות שלכם ושל בני זוגכם לדייט בסיטואציות שונות ומרגשות (לא מדובר על מין!). אתם רואים את עצמכם מטיילים איתם ברחבי הארץ או בחוץ-לארץ, יוצאים לטיולים מאתגרים בטבע, צופים בסרט יחדיו, אוכלים ארוחה רומנטית.
מחשבות מרגשות אלו הינן ברות מימוש. הרצון שלכם לממש אותן היא סממן בולט לכך שמדובר באהבת אמת ביניכם לבין בני זוגכם.

ריגוש ממבט ראשון.

מלבד תחושת הפרפרים בבטן, קיימות גם תחושות שונות של ריגוש ברגע שאתם נמצאים יחד עם הפרטנרים שלכם לדייט. כל דבר שהם אומרים מרתק אתכם, כל סיפור שהם מספרים ממריץ אתכם וכל רמיזה מינית שלהם מדליקה אתכם.
כשמדובר בתחילה של אהבת אמת, בני הזוג לדייט לא צריכים לעשות הרבה בכדי לגרום לכם להגיע לתחושה הזו. מספיק לכם רק לראות אותם וכבר התחושה מתעוררת בכם בצורה חזקה שמועצמת ככל שהאינטראקציה ביניכם הופכת ליותר ויותר אינטימית.
לסיכום, אהבת אמת וזוגיות חזקה ורצינית מגיעה קודם כל מהאלמנט הבלתי-מוסבר הזה של רגשות וריגושים. לכן, כשאתם שוקלים האם להמשיך לזוגיות עם גבר/אישה מסוימים, אך תשכחו לתת משקל להרגשות השונות שלכם כלפיהם.

ספרו לנו אילו עוד תחושות ורגשות שונים מהווים אצלכם סימן מעיד על כך שמדובר באהבת אמת?

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • למה הוא לא מתקשר ? - המתנה לטלפון עלולה להיות סיפור כאוב, בפניכם מקרה שהגיע למערכת על בחורה שנמצאת על המתנה.
  • הציפיות וההמתנה למפגש - אתם נמצאים בשלב ציפיות וההמתנה למפגש הקרב ובא ואינכם מצליחים להירגע? חבל. מדובר בשלב מהנה שיש למצות עד תום.
  • הפגישה המושלמת. - כל מי שיוצא לדייט מחזיק בליבו משאלה קטנה שהדייט הזה יהיה הדייט המושלם. איך יוצרים את הפגישה המושלמת?
  • למה קשה למצוא את המושלם - אתן דואגות להיות מטופחות ומגונדרות. מתאמנות באופן קבוע ועם כל זאת משהו לא עובד. למה קשה למצוא את המושלם?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©