שכחת סיסמא?
 

הפגישה המושלמת.

הפגישה המושלמת. - 22/07/2012 14:47:13
הגב על מאמר זה
כל מי שיוצא לדייט מחזיק בליבו משאלה קטנה שהדייט הזה יהיה הדייט המושלם. איך יוצרים את הפגישה המושלמת?
הפגישה המושלמת.השיטה המרכזית להיכרויות בימינו היא הדייט/פגישה. כשאומרים שיוצאים לפגישה יודעים שמתכוונים לכך שבזמן אשר בו אנו בפגישה, אנו מקדישים את תשומת ליבנו וזמננו בכדי להכיר את הצד השני ובכדי לסייע לו להכיר אותנו. מכיוון שאנו כל-כך עסוקים בעניין של ההיכרות והסינון אנו שוכחים לעיתים כמה חשוב זה ליהנות בדייט ולא להתייחס אליו כתהליך איסוף מידע גרידה. הכנת הפגישה המושלמת היא דבר הרבה יותר פשוט משנדמה לכם. כל שצריך הוא קצת רצון ויכולת. חילקנו את התהליך ל-3 דגשים לפי שלבי הדייט.

הפגישה המושלמת – האיסוף/מפגש ראשוני.

קיימות שתי אפשרויות בדייט; או שאחד הצדדים אוסף את הצד השני ומשם נוסעים למקום המפגש, או שקובעים מקום מראש ונפגשים שם.
אני יודע שאני הולך נגד הזרם הכללי פה, אבל לדעתי הדגש בשלב זה לא צריך להיות על עשיית רושם מיוחד. אין ספק כי יצירת רושם ראשוני חזק וטוב יכולה להפוך את הפגישה למעניינת יותר, אך היא גם עלולה ליצור ציפיות שווא.
לכן, ההמלצה שלי היא לזרום בשלב זה בצורה רגועה ומלאת ביטחון פנימי ´שקט´. הכוונה היא לא לצאת מגדרכם בכדי לעשות רושם מיוחד, אלא ליצור תחושה רגועה ונינוחה שתשרה אווירה טובה על שני הצדדים.

הפגישה המושלמת – השלב הפורמאלי.

דייט/פגישה מתרחשים לרוב בסיטואציה ניטארלית-פורמאלית במקום ציבורי. לרוב מדובר במקום כמו פאב/בית-קפה/מסעדה. בשלב זה שני הצדדים מזמינים משהו ויושבים לשוחח ולהכיר אחד את השני.
גם בשלב זה יש להמשיך להשרות אווירה נינוחה על הצד השני. עם זאת, נסו גם להקסים אותם בסיפורים מעניינים שהתרחשו בחייכם, כמובן שגם הטו את אוזניכם לשמוע את סיפוריהם. תדונו איתם על נושאים משותפים שמעניינים את שניכם, אך אל תכנסו למלכודות כמו שיחה על פוליטיקה שהופכת לוויכוח במהירות ברגע שמדובר בדעות מנוגדות. הרעיון כאן הוא להגיע למצב של שיחה זורמת. אבל, גם אם יש עצירות והפסקות לא קרה כלום – זכרו, אווירה נינוחה.

הפגישה המושלמת – השלב הלא-פורמאלי.

פה הגענו לשלב הסופי וכמו שכולכם כבר יודעים, אנחנו תמיד זוכרים הכי טוב את מה שבא בסוף. מזג האוויר ששורר בארצנו הינו קיצי במרבית ימות השנה ולכן, תכינו מראש מקום רומנטי בחיק הטבע אשר אליו תוכלו ללכת אחרי הפגישה.
בלי שתרצו, תשימו לב שפתאום השיחה הופכת לעמוקה יותר והנושאים משתנים. האווירה כאן מחזיקה בהשפעה מכריעה על התחושה של שניכם. הנשיקה שתופיע, והיא תופיע, לקראת סוף הפגישה פשוט תזרום מתוך הסיטואציה עצמה בצורה מרגשת ואמיתית.
אחרי פגישה מדהימה שכזו רק נשאר לעמוד בסטנדרט לפעם הבאה!

מאמינים בפגישה מושלמת? אולי אתם מדמיינים אותה בצורה אחרת? ספרו לנו את דעתכם.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • הציפיות וההמתנה למפגש - אתם נמצאים בשלב ציפיות וההמתנה למפגש הקרב ובא ואינכם מצליחים להירגע? חבל. מדובר בשלב מהנה שיש למצות עד תום.
  • הפרפרים והריגושים - הפרפרים והריגושים שמופיעים בתחילתו של קשר מבשרים לנו על בואה של האהבה. כיצד ניתן להבחין אם מדובר בתחילתה של אהבה?
  • למה קשה למצוא את המושלם - אתן דואגות להיות מטופחות ומגונדרות. מתאמנות באופן קבוע ועם כל זאת משהו לא עובד. למה קשה למצוא את המושלם?
  • מי אוהב יותר - מי אוהב יותר? האם זה נכון מה שאומרים שהאישה היא תמיד זו שאוהבת יותר והגבר הוא זה שנמנע מאהבה?או ההפך?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©