המילה אבל ומשמעותה באהבה

התלבטות באבה

אני אוהבת אותך אבל זה לא זמן מתאים, אני אוהב אותך אבל הרגע יצאתי מקשר, אני אוהבת אותך אבל לא יכולה להיות נאמנה לך. כשחושבים על המילה אבל עולות לא מעט תהיות באשר לדבר. למה כולם מסיימים את משפט הפתיחה באותו האבל? הכול מתחיל ונגמר באותו האבל. החשש הגדול ביותר הוא שהאבל הזה כמו מנפץ את החיוך של המשפט הראשוני. ההתחלה כל כך קסומה ויפה ואז מגיע הרגע של הסיומת המאכזבת. זה לא פשוט שמישהו אומר לך שהוא אוהב אותך אבל מנמק את זה באבל. כשאתה שומע את האבל מתרוצצות לך מחשבות אובדניות בראש. אז למה הם אומרים אבל?

למה אומרים אבל?

למה מיועדת המילה אבל? האם כולם מנסים לברוח מן המציאות? או שאולי מנסים להתחמק ממחויבות כזו או אחרת באמצעות אותו אבל? המילה אבל מצילה לא מעט אנשים ועוזרת להם להתחמק או שאולי אפילו לא להתחמק. תלוי איך מתבוננים על הדברים. אני אוהבת אותך אבל לא אוהבת אותך יותר? אני אוהבת אותך אבל לא מאוהבת בך יותר? כשמגיעה המילה אבל מתחילים להתרוצץ המחשבות וזה עלול לבלבל כל אחד באשר הוא. לא משנה עד כמה האהבה קיימת שם, כאשר מגיעה המילה אבל, הכול מקבל תפנית ובורח לכיוון האחר. אבל, אבל ושוב אבל. האם יש תחליף למילה ולמה בכלל צריכים להשתמש באבל? אי אפשר להגיד אני אוהבת אותך מאוד , צריכה זמן לעצמי? המילה אבל קשה ללא מעט אנשים בשלב כזה או אחר בחיים.

מילה חילופית לאבל

האם יש מילה חילופית למילה אבל? כיצד ניתן לסדר את פני הדברים? לא חייב להשתמש במילה אבל, אפשר להגיד שנגמרה האהבה מבלי להשתמש באבל. כשאומרים אהבה ואומרים אבל, זה מצטייר שאין כוונה אמיתית להצהרת האהבה, כי כשיש אהבה לרוב אין אבל, כשיש אהבה אין תירוצים ולא פעם המילה אבל לוקחת חלק גדול ביותר בנישה של תירוצים ושל בריחה מהאמת.

על אבל ועל תירוצים

אני לא טוב בשבילך, אני לא יכול להיות איתך, אני רוצה אבל לא יכול, אני מאוד מבין אבל לא יכול, המילה אבל הופכת את הברים לשקריים לא פעם. אז אולי עדיף לוותר על המילה אבל? אולי עדיף להשאיר את זה בצד? במקום אבל אפשר לבוא ולהגיד את האמת. אפשר להשאיר את ההחמצה בצד ולא להשאיר אף אחד בעננה או צפייה כזו או אחרת. אבל, אבל ושוב אבל, מסתבר שלכל מילה יש דרך משלה לבוא ולבטא את האמת. את האבל אפשר להשאיר בצד.

רוצים לספר לנו על מקרה של אבל? נשמח לשמוע מכם.

המילה אבל ומשמעותה באהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

להרפות או לאהוב?

להרפות או לאהוב?

פורסם בתאריך: 11/12/2013 16:34:48

מתי ראוי לעזוב? האם צריך להישאר ולא לוותר על הקשר? הכול תלוי ביכולת שלכם להבין את האהבה.

תפוז

תפוז

פורסם בתאריך: 21/04/2010 17:54:44

לפעמים כשאנחנו מתכתבים עם אחרים באתרי הכירויות יוצא לנו לתהות מדוע בחרו כינוי כזה או אחר. לפעמים לא צריך ללכת רחוק מדי.

היכרויות בקליק

היכרויות בקליק

פורסם בתאריך: 22/03/2010 09:17:42

לא חבל לבזבז את זמנינו במרדפים מיותרים בפאבים, כאשר כה פשוט למצוא היכרויות בקליק אחד?

החיוך במפגש הראשון

החיוך במפגש הראשון

פורסם בתאריך: 03/05/2012 15:11:36

אחד הסימנים המבשרים של קשר טוב הינו החיוך במפגש הראשון. יש משהו בחיוך הזה שפשוט נותן לנו הרגשה שהכול יהיה בסדר.

אהבה ישנה

אהבה ישנה

פורסם בתאריך: 30/04/2014 11:34:00

כולם זוכרים את אותה אהבה ישנה, האם אפשר להותיר את הזיכרון בצד? מה לגבי האהבה הנוכחית? איך מחזיקים אותה למרות הגעגוע לעבר?

תקשורת נכונה בדייטים

תקשורת נכונה בדייטים

פורסם בתאריך: 14/01/2013 12:15:24

אחת הדרכים המרכזיות להיכרויות בימינו היא באמצעות פגישות אישיות. הכנו מדריך קצר שנועד ללמד אתכם תקשורת נכונה בדייטים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר