שכחת סיסמא?
 

המילה אבל ומשמעותה באהבה

המילה אבל ומשמעותה - 20/05/2013 11:31:44
הגב על מאמר זה
המשפט הזה מוכר ללא מעט אנשים, אני אוהבת אותך אבל, מה אומר המשפט הזה מה פשרו באמת?
המילה אבל ומשמעותה באהבה אני אוהבת אותך אבל זה לא זמן מתאים, אני אוהב אותך אבל הרגע יצאתי מקשר, אני אוהבת אותך אבל לא יכולה להיות נאמנה לך. כשחושבים על המילה אבל עולות לא מעט תהיות באשר לדבר. למה כולם מסיימים את משפט הפתיחה באותו האבל? הכול מתחיל ונגמר באותו האבל. החשש הגדול ביותר הוא שהאבל הזה כמו מנפץ את החיוך של המשפט הראשוני. ההתחלה כל כך קסומה ויפה ואז מגיע הרגע של הסיומת המאכזבת. זה לא פשוט שמישהו אומר לך שהוא אוהב אותך אבל מנמק את זה באבל. כשאתה שומע את האבל מתרוצצות לך מחשבות אובדניות בראש. אז למה הם אומרים אבל?

למה אומרים אבל?

למה מיועדת המילה אבל? האם כולם מנסים לברוח מן המציאות? או שאולי מנסים להתחמק ממחויבות כזו או אחרת באמצעות אותו אבל? המילה אבל מצילה לא מעט אנשים ועוזרת להם להתחמק או שאולי אפילו לא להתחמק. תלוי איך מתבוננים על הדברים. אני אוהבת אותך אבל לא אוהבת אותך יותר? אני אוהבת אותך אבל לא מאוהבת בך יותר? כשמגיעה המילה אבל מתחילים להתרוצץ המחשבות וזה עלול לבלבל כל אחד באשר הוא. לא משנה עד כמה האהבה קיימת שם, כאשר מגיעה המילה אבל, הכול מקבל תפנית ובורח לכיוון האחר. אבל, אבל ושוב אבל. האם יש תחליף למילה ולמה בכלל צריכים להשתמש באבל? אי אפשר להגיד אני אוהבת אותך מאוד , צריכה זמן לעצמי? המילה אבל קשה ללא מעט אנשים בשלב כזה או אחר בחיים.

מילה חילופית לאבל

האם יש מילה חילופית למילה אבל? כיצד ניתן לסדר את פני הדברים? לא חייב להשתמש במילה אבל, אפשר להגיד שנגמרה האהבה מבלי להשתמש באבל. כשאומרים אהבה ואומרים אבל, זה מצטייר שאין כוונה אמיתית להצהרת האהבה, כי כשיש אהבה לרוב אין אבל, כשיש אהבה אין תירוצים ולא פעם המילה אבל לוקחת חלק גדול ביותר בנישה של תירוצים ושל בריחה מהאמת.

על אבל ועל תירוצים

אני לא טוב בשבילך, אני לא יכול להיות איתך, אני רוצה אבל לא יכול, אני מאוד מבין אבל לא יכול, המילה אבל הופכת את הברים לשקריים לא פעם. אז אולי עדיף לוותר על המילה אבל? אולי עדיף להשאיר את זה בצד? במקום אבל אפשר לבוא ולהגיד את האמת. אפשר להשאיר את ההחמצה בצד ולא להשאיר אף אחד בעננה או צפייה כזו או אחרת. אבל, אבל ושוב אבל, מסתבר שלכל מילה יש דרך משלה לבוא ולבטא את האמת. את האבל אפשר להשאיר בצד.

רוצים לספר לנו על מקרה של אבל? נשמח לשמוע מכם.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • להכיר ולהעצים את האהבה - להכיר את האדם הנכון זו משימה לא פשוטה. למצוא בן זוג או בת זוג פוטנציאליים דורש הרבה מעבר.
  • מסיבת הפתעה לבן/בת הזוג - כיצד ניתן להפוך את בן הזוג למאושר באדם? יום הולדת הוא בהחלט סיבה טובה לחזק את הרגש החבוי.
  • אי אפשר לקנות אהבה - האם סיפורי אהבה עדיין שרירים וקיימים בפועל? מהי אהבה? מה על האביר על הסוס? אהבה.
  • איך להכיר אנשים חדשים - תמיד תהיתם כיצד אחרים פוגשים אנשים חדשים כל כך בקלות? בואו לגלות איך גם אתם יכולים לעשות זאת
  • זוגיות יציבה – הנחת יסודות - זוגיות יציבה נבנית על יסודות חזקים. הנחת יסודות אלו הינה תהליך ארוך שמתחיל מרגע הפגישה הראשונה.
  • האהבה שהוא החמיץ - כאשר הוא נטש את המערכה הייתי בטוחה כי האהבה נגמרה עבורי. מה קורה אחרי שאהוב נוטש טרם זמנו.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©