הכרויות 2007

לאב 2007 - מחפשת אהבה באתרי הכרויות

אתרי הכרויות הפכו בעידן שלנו למתווכים עיקריים למציאת אהבה. אם פעם הכרויות דרך האינטרנט נחשבו כשייכים למי שלא רצו לחשוף פניהם בפומבי, היום העניין הפך כה נפוץ שגם מי שמתחילים איתו תכופות ברחוב כבר מעדיף להיות באתרי הכרויות, במרכז העניינים.

וגם אני לפני שנה נכנסתי לאתר הכרויות 2007 , אתר הכרויות בחינם, בערב משעמם של בטלה. בהתחלה הייתי קצת סקפטית, ובצדק, עד שהכרתי דווקא בחור די נחמד, שנראה היה כי יש לנו הרבה במשותף. דיברנו ערב שלם, והוא סיפר לי כי גם הוא גר בצפון, ואוהב בקיץ לאכול מלון, חולה על בעלי חיים ומכור לטיולים אתגריים. התאהבתי.

כך במשך שבוע המשכנו להיפגש באותו אתר הכרויות 2007. שנינו חיפשנו לאב 2007, ונראה היה שזה הולך לקרות. כל יום באותו שבוע, חיכיתי לרגע הזה בערב שבו נתכתב, היה למה לחכות, והמחשבה על השיחה בערב העסיקה אותי כמעט לאורך כל היום. התחלתי לחייך בעבודה, להתלבש קצת יותר יפה, ודנה מהקיוביק לידי כבר החלה לחשוד, ושאלה בקריצה מה קרה... ואני רק אמרתי – לאב 2007 וחייכתי.

ואז אחרי שבוע של התכתבויות, בעודנו מתכתבים בשעה הקבועה באתר הכרויות 2007 הוא החליט לשאול את השאלה. האם לשיחה טלפונית אני מוכנה. אני כמובן הסכמתי, את מספר הטלפון מסרתי, וליד הטלפון המתנתי...! ואז הטלפון צלצל, הלב החל לפעום מהר, עניתי במעט היסוס אבל מהר התעשתי ושמרתי על חספוס. הקול שלו היה גברי ונעים, אפילו את החיוך שעל פניו ניתן היה לשמוע. נראה כאילו כל הזמן דיברנו דרך הטלפון, השיחה זרמה ונראה היה שמצאנו את האהבה. ואז הגיעה העת לשלב הבא, הפגישה הגדולה. לא לפני שמתאמים סימני זיהוי, אני בחולצה סגולה והוא בג´ינס קרועים, בקפה שבפינת המגנים.

אחרי שעות של הסתדרות מול המראה, עם שיער אסוף, פזור, אסוף למחצה, מוחלק או חצי מתולתל, הגיעה השעה לצאת מהבית. בלב פועם ונרגש, ומשפטים כמו "על החיים ועל המוות" ו- "מה שיהיה יהיה", יצאתי מצוידת לדרך. חניתי את הרכב ליד בית הקפה, מסתכלת מסביב בכדי לאתר את ההוא עם הג´ינס הקרועים. נכנסתי אל בית הקפה, מלאת ציפייה, כשהמלצר ניגש אלי, שאל לשמי, ונתן לי פתק עם הודעה. על הפתק נכתב בגדול לאב 2007 ומתחתיו – מצטער שלא יכולתי להישאר. אסביר בערב.

בערב הוא הסביר על האקסית שהתקשרה, ואיך שבפתאומיות הכל קרה. האכזבה כמצופה היתה מאוד גדולה, אבל אחרי יומיים של גלידה וחופשת מחלה מהעבודה, לקחתי את עצמי בידיים וקיבלתי פרופורציות לפרשה. אז זה לא קרה באתר הכרויות 2007, אבל מאז הבנתי שבאתרים רבים אפשר למצוא אהבה. ואם גם אתם רוצים, תוכלו למצוא אותי באתר הכרויות זיגוטה.

הכרויות 2007

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה - איתה ובלעדיה

אהבה - איתה ובלעדיה

פורסם בתאריך: 26/01/2011 10:00:06

אהבה זה סוג של הימור. לא רוצה להמר? תמשיך להישאר לבד בלילות החורף הקרים - בלי שותפה לחיבוק, לסרט ולשוקו חם.

חופש ראשון יחד

חופש ראשון יחד

פורסם בתאריך: 05/02/2012 16:14:59

הזוגיות שלכם מושלמת? כולם מקנאים? חופש ראשון יחד מהווה לכם אבן בוחן חשובה בנוגע להמשך הצלחתו של הקשר.

"אני עשיתי את זה?!" – מצחיק ומשעשע מתמיד

פורסם בתאריך: 01/03/2015 13:49:44

כשתכנית טלוויזיה איכותית סוגרת את השאלטר, תמיד כיף להיזכר בתכניות שאהבנו. מסע בזמן וחגיגה של ממש.

אטרף

אטרף

פורסם בתאריך: 25/02/2010 09:28:31

כמו אטרף של מכירת סוף עונה, כך יהיה גם האטרף למכירת החיסול של האנשים השווים באתרי הכירויות. מהו אותו אטרף?

לרכוש מנוי באתר הכרויות

לרכוש מנוי באתר הכרויות

פורסם בתאריך: 06/05/2010 15:13:06

במאמר זה אסביר לכם את דעתי למה כדאי לרכוש מנוי באתר הכירויות ומהם ההבדלים בין אתר היכרויות חינמי לאתר בתשלום.

נמסטה

נמסטה

פורסם בתאריך: 02/05/2010 16:05:43

הכל התחיל בהודו עם אותה מילה קסומה, שהפכה את החופשה לאגדה אחת גדולה ובסיומה גם לב שבור ומשאלה שעדיין מלווה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר