הכרויות 2007

לאב 2007 - מחפשת אהבה באתרי הכרויות

אתרי הכרויות הפכו בעידן שלנו למתווכים עיקריים למציאת אהבה. אם פעם הכרויות דרך האינטרנט נחשבו כשייכים למי שלא רצו לחשוף פניהם בפומבי, היום העניין הפך כה נפוץ שגם מי שמתחילים איתו תכופות ברחוב כבר מעדיף להיות באתרי הכרויות, במרכז העניינים.

וגם אני לפני שנה נכנסתי לאתר הכרויות 2007 , אתר הכרויות בחינם, בערב משעמם של בטלה. בהתחלה הייתי קצת סקפטית, ובצדק, עד שהכרתי דווקא בחור די נחמד, שנראה היה כי יש לנו הרבה במשותף. דיברנו ערב שלם, והוא סיפר לי כי גם הוא גר בצפון, ואוהב בקיץ לאכול מלון, חולה על בעלי חיים ומכור לטיולים אתגריים. התאהבתי.

כך במשך שבוע המשכנו להיפגש באותו אתר הכרויות 2007. שנינו חיפשנו לאב 2007, ונראה היה שזה הולך לקרות. כל יום באותו שבוע, חיכיתי לרגע הזה בערב שבו נתכתב, היה למה לחכות, והמחשבה על השיחה בערב העסיקה אותי כמעט לאורך כל היום. התחלתי לחייך בעבודה, להתלבש קצת יותר יפה, ודנה מהקיוביק לידי כבר החלה לחשוד, ושאלה בקריצה מה קרה... ואני רק אמרתי – לאב 2007 וחייכתי.

ואז אחרי שבוע של התכתבויות, בעודנו מתכתבים בשעה הקבועה באתר הכרויות 2007 הוא החליט לשאול את השאלה. האם לשיחה טלפונית אני מוכנה. אני כמובן הסכמתי, את מספר הטלפון מסרתי, וליד הטלפון המתנתי...! ואז הטלפון צלצל, הלב החל לפעום מהר, עניתי במעט היסוס אבל מהר התעשתי ושמרתי על חספוס. הקול שלו היה גברי ונעים, אפילו את החיוך שעל פניו ניתן היה לשמוע. נראה כאילו כל הזמן דיברנו דרך הטלפון, השיחה זרמה ונראה היה שמצאנו את האהבה. ואז הגיעה העת לשלב הבא, הפגישה הגדולה. לא לפני שמתאמים סימני זיהוי, אני בחולצה סגולה והוא בג´ינס קרועים, בקפה שבפינת המגנים.

אחרי שעות של הסתדרות מול המראה, עם שיער אסוף, פזור, אסוף למחצה, מוחלק או חצי מתולתל, הגיעה השעה לצאת מהבית. בלב פועם ונרגש, ומשפטים כמו "על החיים ועל המוות" ו- "מה שיהיה יהיה", יצאתי מצוידת לדרך. חניתי את הרכב ליד בית הקפה, מסתכלת מסביב בכדי לאתר את ההוא עם הג´ינס הקרועים. נכנסתי אל בית הקפה, מלאת ציפייה, כשהמלצר ניגש אלי, שאל לשמי, ונתן לי פתק עם הודעה. על הפתק נכתב בגדול לאב 2007 ומתחתיו – מצטער שלא יכולתי להישאר. אסביר בערב.

בערב הוא הסביר על האקסית שהתקשרה, ואיך שבפתאומיות הכל קרה. האכזבה כמצופה היתה מאוד גדולה, אבל אחרי יומיים של גלידה וחופשת מחלה מהעבודה, לקחתי את עצמי בידיים וקיבלתי פרופורציות לפרשה. אז זה לא קרה באתר הכרויות 2007, אבל מאז הבנתי שבאתרים רבים אפשר למצוא אהבה. ואם גם אתם רוצים, תוכלו למצוא אותי באתר הכרויות זיגוטה.

הכרויות 2007

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מה חשוב לגברים בקשר

מה חשוב לגברים בקשר

פורסם בתאריך: 27/07/2014 16:38:27

גברים ונשים ומה שביניהם. מה חשוב לגברים בקשר ובמה הם כל כך שונים מנשים? האם ניתן להבין אותם, את הלך המחשבה ומה הם רוצים מאיתנו הנשים ומהקשר...?

עונת החתונות

עונת החתונות

פורסם בתאריך: 28/05/2010 00:30:38

מגיל קטן אנחנו חולמות על חתונה מהאגדות, עם חתן נרגש ועיניים בורקות מתחת לחופה. ומה קורה כשכל זה מתפוצץ בפנים?

מאוהבים בחג הפסח

מאוהבים בחג הפסח

פורסם בתאריך: 13/04/2014 17:17:59

מתי ניתן למצוא את האהבה? האם בחג הפסח? בואו נדבר על הכרויות ועל אהבה כדבר חופשי.

אהבה בפסח וחג החירות

אהבה בפסח וחג החירות

פורסם בתאריך: 10/03/2013 16:50:16

מה אומרת לכם המילה אהבה? האם החירות של חג הפסח מסמלת את החופש? נסתרות דרכי האהבה.

מידת ההשפעה של מראה חיצוני באתרי ההיכרויות

מידת ההשפעה של מראה חיצוני באתרי ההיכרויות

פורסם בתאריך: 20/12/2021 13:17:31

מראה חיצוני - החלטנו לענות על השאלה הזו משני צידי המטבע, כך שתוכלו להבין מה המשמעות האמיתית שיש לתמונה באתר ההיכרויות.

ההשפעה של הזוגיות על חיינו

ההשפעה של הזוגיות על חיינו

פורסם בתאריך: 31/05/2021 15:02:10

כבני אדם אנחנו אוהבים את היחס וזקוקים לסביבה שתעטוף אותנו לכן גם אנחנו מושפעים מכך המון בעיקר מהזוגיות שלנו שהינה חלק משמעותי בחיינו ולכן היא גם מקור ההשפעה המרכזי.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר