מפסיקים להתהלך על האהבה הישנה ובוחרים הכרויות לעשירים

לאהבות הישנות יש בהחלט מקום גדול בלב. הן נשארות מזה שנים באותו המקום ורק חלום אחד מזכיר שהן מצויות שם מאז ומתמיד. לאהבות הישנות יש דרך להזכיר שהן תמיד מצויות באותו מקום. האהבה הישנה באה לידי ביטוי בדברים שכבר לא מתרחשים היום, לכל אחד כמיהה לחוש את האהבה נכנסת ונשארת לזמן הארוך.

האם האביר על הסוס הלבן עדיין שם? פעם, לבטח הוא היה.


המון אנשים מאמינים כי האהבה הישנה כמו הגיחה עם אותו אביר וסוס לבן. כאשר מדברים על אהבות ישנות, מדברים בהחלט על כל מה שהן מביאות. אם פעם היו העגלות והכרכרות חלק מהפשטות שהרי כך גם האהבה. כאשר מישהו אומר או מבקש להתהלך על האהבה הישנה, הוא למעשה מתכוון ליכולת לראות מפעם לפעם את האהבה הישנה ולא להתעלם ממנה.

האהבה הישנה זכורה לכל אדם שני. גם כשיש כבר אהבה חדשה, מדי פעם מבצבצים להם הזיכרונות מאותה אהבה ישנה. כאשר אומרים להתהלך על האהבה הישנה, אין מדברים על חבל דק, אלא על זיכרון מתוק. את הזיכרונות הרעים נוטים שלא לזכור. ככה זה כאשר מתגעגעים לרגעים המתוקים, הם כמו מגיחים אל קדמת הבמה ומותירים את חלקו הפחות נעים מאחור.

האם אפשר להתאהב ללא זיכרונות העבר?


מכאן ההבנה כי דברים טובים מתרחשים רק לאחר שהגשם סוחף את האהבה הישנה. אז כדי שתיהיו פנויים להכיר אהבה חדשה זכרו כי לזכור אהבה ישנה זה בסדר אבל צריך גם לדעת להתקדם בחיים ולא להיתקע על דברים. זה הזמן לפתוח את ליבכם ולהבין כי אתרי הכרויות לעשירים זו דרך מעולה לשכוח מהעבר ולפתוח דף חדש.

איך פותחים דף חדש עם אתר הכרויות לעשירים?


הכי פשוט שאפשר - נרשמים בחינם ממש כאן באתר
- ממלאים את כלל המידע אודותכם.
- מעלים תמונות.
- משייכים את עצמכם לקטגוריית הכרויות לעשירים.
זהו מתחילים להסתכל בפרופילים השונים ומכירים.