שכחת סיסמא?
 

הכרויות לבכירים ובכירות

הכרויות לבכירים ובכירות - 08/11/2011 11:30:16
הגב על מאמר זה
במקום העבודה כוכבכם דורך אך בחיי האהבה אתם מרגישים ככוכב נופל? למדו איך בכירים מצליחים לנהל חיי אהבה.
הכרויות לבכיריםבחיים הכול זה עניין של ´טרייד אוף´, אתם זוכים למשהו אחד, אך בעבור זה משלמים במשהו אחר. מנהלים בכירים רבים נתקלים בבעיה מאוד קשה, בעבודה הם מצליחנים גדולים, אך חיי הזוגיות שלהם מלאי כישלונות ולבסוף הם נשארים בודדים.

הם שואלים את עצמם ובצדק "איך זה יכול להיות? הרי לימדו אותי כל החיים שאם אשקיע,אבנה קריירה ואצליח בה מיד יעוטו עלי מחזרים או מחזרות". אותם מנהלים ומנהלות מגלים לצערם שלא תמיד כך המצב.

גברים רבים נרתעים מאישה חזקה שמתנהגת בזוגיות בצורה שונה מהסטריאוטיפ קלאסי שהם מכירים ואילו גברים בכירים נתקלים במצב שבו באמת פונות אליהם נשים רבות אך רק למען אינטרסים חומריים. אך מה שחשוב לזכור זה שבחיים כמו בעסקים, למרות ´הטרייד אוף´, צריך לנסות לעשות את העסקה המאוזנת והמשתלמת ביותר!

הכרויות בכירים לגברים

אתם מנהלים עשרות עובדים שנמצאים תחת סמכותכם. אתם דנים בעתידו של הארגון ובשאלות המשפיעות על חייהם של מאות אם לא אלפי אנשים. אבל השאלה החשובה שלכם היא איך אתם מנהלים את חיי האהבה שלכם.

חיי זוגיות הם אינם עסק ואפילו לא מדע מדויק. ניהול חיי זוגיות מוצלחים זה סוג של אמנות. צריך לדעת לאזן בין הרצונות והצרכים שלכם לבין אלו של בת זוגתכם. בעבודה לעיתים קרובות יש להעמיד אנשים במקומם ואתם עושים זאת בדרך-כלל בעזרת הסמכות שניתנה לכם מטעם הארגון. אסור לראות חיי זוגיות כך. אמנם ישנן הרבה נשים שנדלקות בהתחלה מגבר חזק וקשוח, אך לאורך הזמן מילת המפתח בניהול מערכת יחסים היא פשרה, אין ´ניצחון´ או ´הפסד´.

ניהול מוצלח של חיי אהבה מתבסס על יצירת אווירה של אמון ואולי חלקכם תתפלאו, גם דרושה אווירת שוויון, אנחנו במאה ה-21 ונשים דורשות ובצדק שיתייחסו אליהם כשוות. אפילו אם בת זוגתכם הינה עקרת בית וההוצאות החודשיות מגיעות ממשכורתכם, אין זה אומר שמותר לכם לרדות בה ולראות בה כנחותה מכם, התייחסו אליה בכבוד. השורה התחתונה היא – אל תנהלו את חיי הזוגיות שלכם כמקום עבודה, נהלו אותם בשיתוף עם בת הזוג ותזכו במהרה לאישה שתתייחס אליכם בכבוד, בתור בני אדם ולא בתור ארנקים מהלכים.

הכרויות בכירים לנשים

המציאות היא שרוב המחזיקים בדרגות הבכירות הינם גברים. נשים רבות המעוניינות להתקדם גם הן למשרה בכירה מאמצות לעצמן פעמים רבות התנהגויות ´גבריות´ רבות. הן גם נאלצות פעמים רבות לדחות את הקמת המשפחה לגיל מאוחר יותר וגם אז לא תמיד מרגישות שהן נמצאות עם הילדים מספיק.

כמו לגברים, גם אצל נשים בכירות, מילת המפתח בניהול חיי האהבה היא שיתוף פעולה והדדיות. מלבד זאת, עטו על עצמכן מעט התנהגויות ´נשיות´. אמנם בעבודה יש להתנהל בכוחניות, אך לא כך בחיי האהבה.

מה דעתכם? אפשר לנהל חיי אהבה בתור בכירים? ספרו לנו על חוויותיכם.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אילו נשים מעדיפים גברים - נהוג לחשוב שרצונותיהן של גברים הם דבר פשוט וקל לניבוי, גם בהעדפות זוגיות. אך המצב שונה, אילו נשים מעדיפים גברים?
  • איך לאהוב אבל לא לחנוק - זכיתם בזוגיות עם אהבת חייכם ואתם רוצים לאהוב מכל הלב אבל מפחדים ליצור סלידה ודחייה מהצד השני.
  • איך מתמודדים עם בדידות - לכל תופעה בחיינו קיים צד שלילי וחיובי, גם לבדידות. כיצד מתמודדים עם בדידות וכיצד אפשר אפילו ליהנות ממנה?
  • לצאת לדייטים - איך להגדיל את ההיצע לדייטים ואת הסיכוי ליצור זוגיות? התשובה: על ידי פתיחות. פשוט, נכון?
  • טיולים לפנויים פנויות - עופרים טיולים מזמינים אתכם לחופשת פנויים פנויות באילת. הטבה מיוחדת ללקוחות זיגוטה.
  • מהפכת הקופונים - מהפכת הקופונים הגיעה אלינו. קבלו המלצה על אתר קופונים חדש שיסייע לכם לחסוך לא מעט כסף.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©