הכרויות לבכירים

הכרויות לבכירים ובכירות

איך בכירים מצליחים לנהל חיי אהבה

בחיים הכול זה עניין של ´טרייד אוף´, אתם זוכים למשהו אחד, אך בעבור זה משלמים במשהו אחר. מנהלים בכירים רבים נתקלים בבעיה מאוד קשה, בעבודה הם מצליחנים גדולים, אך חיי הזוגיות שלהם מלאי כישלונות ולבסוף הם נשארים בודדים.

הם שואלים את עצמם ובצדק "איך זה יכול להיות? הרי לימדו אותי כל החיים שאם אשקיע,אבנה קריירה ואצליח בה מיד יעוטו עלי מחזרים או מחזרות". אותם מנהלים ומנהלות מגלים לצערם שלא תמיד כך המצב.

גברים רבים נרתעים מאישה חזקה שמתנהגת בזוגיות בצורה שונה מהסטריאוטיפ קלאסי שהם מכירים ואילו גברים בכירים נתקלים במצב שבו באמת פונות אליהם נשים רבות אך רק למען אינטרסים חומריים. אך מה שחשוב לזכור זה שבחיים כמו בעסקים, למרות ´הטרייד אוף´, צריך לנסות לעשות את העסקה המאוזנת והמשתלמת ביותר!

הכרויות בכירים לגברים

אתם מנהלים עשרות עובדים שנמצאים תחת סמכותכם. אתם דנים בעתידו של הארגון ובשאלות המשפיעות על חייהם של מאות אם לא אלפי אנשים. אבל השאלה החשובה שלכם היא איך אתם מנהלים את חיי האהבה שלכם.

חיי זוגיות הם אינם עסק ואפילו לא מדע מדויק. ניהול חיי זוגיות מוצלחים זה סוג של אמנות. צריך לדעת לאזן בין הרצונות והצרכים שלכם לבין אלו של בת זוגתכם. בעבודה לעיתים קרובות יש להעמיד אנשים במקומם ואתם עושים זאת בדרך-כלל בעזרת הסמכות שניתנה לכם מטעם הארגון. אסור לראות חיי זוגיות כך. אמנם ישנן הרבה נשים שנדלקות בהתחלה מגבר חזק וקשוח, אך לאורך הזמן מילת המפתח בניהול מערכת יחסים היא פשרה, אין ´ניצחון´ או ´הפסד´.

ניהול מוצלח של חיי אהבה מתבסס על יצירת אווירה של אמון ואולי חלקכם תתפלאו, גם דרושה אווירת שוויון, אנחנו במאה ה-21 ונשים דורשות ובצדק שיתייחסו אליהם כשוות. אפילו אם בת זוגתכם הינה עקרת בית וההוצאות החודשיות מגיעות ממשכורתכם, אין זה אומר שמותר לכם לרדות בה ולראות בה כנחותה מכם, התייחסו אליה בכבוד. השורה התחתונה היא – אל תנהלו את חיי הזוגיות שלכם כמקום עבודה, נהלו אותם בשיתוף עם בת הזוג ותזכו במהרה לאישה שתתייחס אליכם בכבוד, בתור בני אדם ולא בתור ארנקים מהלכים.

הכרויות בכירים לנשים

המציאות היא שרוב המחזיקים בדרגות הבכירות הינם גברים. נשים רבות המעוניינות להתקדם גם הן למשרה בכירה מאמצות לעצמן פעמים רבות התנהגויות ´גבריות´ רבות. הן גם נאלצות פעמים רבות לדחות את הקמת המשפחה לגיל מאוחר יותר וגם אז לא תמיד מרגישות שהן נמצאות עם הילדים מספיק.

כמו לגברים, גם אצל נשים בכירות, מילת המפתח בניהול חיי האהבה היא שיתוף פעולה והדדיות. מלבד זאת, עטו על עצמכן מעט התנהגויות ´נשיות´. אמנם בעבודה יש להתנהל בכוחניות, אך לא כך בחיי האהבה.

מה דעתכם? אפשר לנהל חיי אהבה בתור בכירים? ספרו לנו על חוויותיכם.

הכרויות לבכירים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מזל שור (21 באפריל – 20 במאי)

מזל שור (21 באפריל – 20 במאי)

פורסם בתאריך: 06/11/2009 13:08:43

בני מזל שור הם חלק ממזלות האדמה. הם תמיד מאורגנים, מסודרים ויודעים בדיוק מה הם רוצים. התאמת מזל שור.

להתחיל עם בחורה בלימודים

להתחיל עם בחורה בלימודים

פורסם בתאריך: 26/05/2011 09:45:44

ישנן דרכים שונות להתחיל עם בחורה במסגרת הלימודים, יש לזכור שללימוד באותה מסגרת יש בו הרבה מן המשותף.

אהבה לפי גלגל המזלות

אהבה לפי גלגל המזלות

פורסם בתאריך: 12/08/2014 12:41:08

מה מעניק גלגל המזלות בפועל? גלגל המזלות מעניק לא מעט אפשרויות על מנת להבין את האהבה הגדולה ביותר.

בוקר משותף

בוקר משותף

פורסם בתאריך: 13/05/2012 15:45:40

בוקר משותף הוא בילוי שאינו זוכה לעדנה מספקת אצל הזוגות בישראל. כנסו למאמר ותלמדו איך לנצל את הזמן האבוד של הבוקר.

אהבה אמיתית בפעם אחת

אהבה אמיתית בפעם אחת

פורסם בתאריך: 07/11/2013 13:53:03

האם אפשר לאהוב פעם אחת כל החיים? הכול עניין של השקפה והתבוננות נכונה.

פרטנר חדש

פרטנר חדש

פורסם בתאריך: 07/02/2010 23:55:49

בן או בת הזוג שהיינו כה רגילים אליהם, תקועים לנו בראש כמו שיר מעצבן שלא סובלים. איך מתגברים ומה עושים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר