הכרויות בטלפון

הכרויות בטלפון

הכרויות בטלפון, היכרויות בטלפון, הכירויות בטלפון

הכרויות בטלפון הינה קטגוריה מיוחדת לאלו שאוהבים לדבר בטלפון. בקטגוריה זו תמצאו אנשים רציניים המעוניינים להכיר יותר לעומק ולהגיע לשיחות טלפון רציניות וכן אנשים שסתם רוצים להעביר את הזמן ולפטפט על דברים בנושאים שונים. מקווים שהצד השני ינעים את זמנכם, צוות זיגוטה.

* עדיין לא הצטרפת לאתר ולכן אין לנו מספיק מידע בכדי להציג את כל המתאימים לך בדף זה. לחצו כאן והצטרפו בחינם!

הצג נשים בלבד הצג רשימה מלאה הצג גברים בלבד

הכרויות בטלפון


אתר ההיכרויות זיגוטה הוא אתר היכרויות מוביל בישראל, בו פועלים מאות משתמשים בו זמנית, להיכרויות לרווקים וצעירים, היכרויות פרק ב´, היכרויות למטרות רציניות, היכרויות לסטוצים ולהנאה משותפת, היכרויות לדתיים ואף למגזר החרדי ועוד. בעוד שבעבר התרגלנו לקישורים עבור הכרויות בטלפון, רשת האינטרנט הפכה גם את חוויית ההיכרות לוויזואלית, כאשר קיימת האפשרות לצפייה בתמונות ובכרטיס אישי הכולל מידע להתרשמות.

למרות האפשרות להיכרות ראשונית באתר, בזיגוטה מצאו את הדרך לספק מענה גם לאותם אנשים שמעדיפים היכרות בטלפון על פני התכתבות ארוכה, לעתים בגלל קשיי כתיבה ו/או קשיי שפה, ולעתים פשוט מאחר ויש מי שמעדיף לשמוע קול אנושי, טון דיבור וטונציה, ומוצא את אלה עדיפים לאין שיעור על התכתבות בצ´ט באתר.

הכרויות בטלפון באתר זיגוטה מתאימות לאנשים המחפשים אחר זוגיות לכל מטרה, וגם לכאלה ששמחים למצוא חבר טלפוני לשיח מעניין בנושאים שונים, ולהנעמת הזמן המשותף.

היכרויות בטלפון- איך זה עובד?


לאחר ההרשמה לאתר ותוך סינון המשתמשים עלפי פרמטרים נבחרים, ניתן לבחור באפשרות היכרות בטלפון, להקליט פתיח אישי שימשוך משתמשים אחרים באתר ליצירת קשר, ליצור קשר עם משתמשים המעוניינים בכך על פי הפתיח האישי שלהם, ולנהל שיחות אישיות בבטיחות ובפרטיות מלאה. לאחר השיחה הראשונית תוכלו לבחור אם להמשיך לשוחח דרך האתר או לעבור לפלטפורמה אישית יותר.

האם מי שנרשם לאתר תחת הכרויות בטלפון עדין יוכל להנות ממידע ותמונות של משתמשים באתר?


הבחירה בקטגוריית היכרויות בטלפון אינה מונעת מן המשתמשים את האפשרות לצפייה בכרטיסים ובתמונות, להתרשם מן המידע ומן המלל הכתוב ואף לפנות בצורה המקובלת באמצעות הודעה כתובה באתר. האפשרות של היכרות בטלפון היא תוספת מרעננת ונינוחה לאנשים אשר בוחרים בשיח המסורתי על פני הטיזינג המעניין שקיים בהתקשרות הכתובה. לחלוטין ניתן לקבוע שמדובר באופן תקשורת אשר נתון להעדפה אישית.

האם הרשמה לאתר זיגוטה מחייבת בתשלום דמי מנוי?


הרשמה לאתר זיגוטה מתבצעת ללא כל עלות. משתמשים יכולים להיכנס לאתר, לפתוח כרטיס משתמש פעיל, לצרף תמונות, מידע אישי ולהגדיר מסנני חיפוש. ניתן צפות במשתמשים האחרים באתר, על פי הסינון שהוגדר מראש ומבטיח רמת דיוק והתאמה גבוהות במיוחד.
לחלק מן היישומים באתר נדרש תשלום.
אין תשלום נפרד או נוסף על האופציה של היכרויות בטלפון.

האם אתר זיגוטה מספק פרטיות למשתמשים?


אתר זיגוטה הוא אתר היכרויות מאובטח, המספק לנרשמים פרטיות מלאה. כל נרשם מקבל סיסמא אישית לשימושו בלבד, האתר אינו מחייב מסירת מידע אישי וניתן גם להצטרף באמצעות שם פרטי בלבד, כינוי או בכל דרך בה תמצאו לנכון להציג את עצמכם. גם אפשרות התשלום באתר בעת רכישת מנוי היא אפשרות מאובטחת לחלוטין, ללא כל סיכון.


* הרשמה חינם
מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר