אתר היכרויות

הכירו: אתר היכרויות

מה שלפעמים נראה קשה מתגלה בסוף פשוט, קל ומועיל.

עבור אנשים רבים המילים אתר היכרויות מעוררות אי נוחות. המצב בו עוברים על כרטיס אחרי כרטיס ובוחנים בני זוג פוטנציאלים כמו שבוחנים חולצה בחנות יוצר תחושה מאד לא טבעית ולא זורמת. הצורך לפנות לאנשים או לענות בצורה כמעט מאולצת כי "אני אף פעם לא יודע/ת מה לומר" והכי גרוע – העובדה שצריך להציג את עצמך שם בין שאר ה"חולצות", לשים תמונה ולכתוב על עצמך. מה שלפעמים נראה יותר קשה מלחבר מאמר מדעי על ההבדלים בגישה התרבותית בין השבטים במערב אפריקה בהקשר המשפחתי.

מי שמרגיש ככה כנראה לוקה בתסמונת "אין לי כח" (מחלת נעורים ידועה), סובל מתירוציתיס (מלשון תירוצים) או פשוט צריך קצת חיזוק לביטחון העצמי.
אלא שכל זה היה נעלם אם רק היו מבינים:

אתר ההיכרויות הוא כנראה ההמצאה הטובה ביותר בדורנו עבור כל מי שמחפש זוגיות כלשהי ועוד יותר עבור מי שמחפש קשר רציני ומחייב!

נראה לך לא טבעי? האופציה הטבעית משמעותה לחכות. ולחכות.. ולחכות.. עד שלפעמים נעשה קצת מאוחר. או לחלופין לצאת לציד/חיפוש איך שתרצו לקרוא לזה. לאן אפשר ללכת? מסיבות, מפגשי פנויים פנויות ו.. פיק אפ בר.

האופציה האחרונה בחוץ מבחינתי. עוד לא הייתי בפאב שיש בו אווירת קשר מחייב.

מסיבות, אותו הסיפור בערך, אלא אם אלה מסיבות מאד רגועות של החברים הנשואים שלך. אלא שאז המבחר הוא נמוך והסיכוי קלוש.
ולגבי מפגשי פנויים פנויות הסיפור דומה מאד, בכל מפגש יש מספר מאד מצומצם של אנשים וחתך הגיל די רחב. מישהו מתביית על מישהי שדווקא מצא חן בעיניה מישהו אחר והבלגאן חוגג. כעיקרון כל חוויה, כל התנסות וכל מאמץ טובים, אני גם לא מעודד לשבת כל היום מול המסך אלא שכדאי לרכז את רוב האנרגיות למקום הכי יעיל.

הרבה קשרים נוצרים במפגשים מקריים אבל כאשר פוגשים מישהו בסיטואציה כלשהי ישנם הרבה שלבים שצריך לעבור, לא תמיד המצב מאפשר דינמיקה של היכרות כמו למשל כשבאמצע השיחה צריך לרדת מהאוטובוס. בנוסף אין לנו שום דרך לדעת אם הצד השני פנוי פיזית, רגשית ונפשית או שהוא סתם נחמד.

אתר ההיכרויות מגיש לנו את הכל מוכן. צריך רק לבחור ולגשת ישר לעניין.

כידוע, באתר היכרויות לכל אחד יש כרטיס. כרטיס משמעותו – הנה אני, אלה הפרטים שלי ואני כאן בשביל למצוא זוגיות מחייבת בדיוק כמוך (אלא אם זה אתר המיועד לדברים אחרים כמובן).

כמובן שיש מתחזים או כאלה שלא באמת סגורים על עצמם, אבל כאלה יש בכל מקום ובכל מצב. לא נתייחס אליהם.
אין צורך "לעשות את הצעד", להתחיל או לחשוב על משפט פתיחה מתוחכם.
הצעד כבר נעשה בשבילך. אתר הכרויות משמעותו תכלס, משמעותו כוונות ברורות, לפחות באופן ראשוני. הגלישה באתר הכרויות חוסכת המון אנרגיה בחיפוש זוגיות ובלבול שנוצר כשלא ברור מה הכוונות של הצד השני, במקרה של פגישה מקרית.

עכשיו נשאר רק לגשת לעניין. אני ממליץ לעשות את זה בצורה הפשוטה ביותר. "הי מה נשמע?" הוא הכי נכון והכי טבעי, וכדי לעזור לשיחה להתפתח כדאי להוסיף משהו על עצמך, למשל משהו שקרה לך לאחרונה או שעשית אתמול או כמה מילים על תחביב או על סרט טוב שראית, משהו שאפשר להתייחס אליו ליצור ממנו שיחה. פשטות היא הקו המנחה, ללא ניסיונות מיותרים להרשים. מה שתתן זה מה שתקבל, התפלספויות "מתוחכמות" יגררו את אותו הדבר מהצד השני, זו לא הדרך להכיר באמת.

בסופו של דבר, כאשר תתפתח מערכת יחסים, יכירו את מי שאת או אתה באמת. רצוי מאד במערכת יחסים רצינית. אז בשביל מה בכלל להתחיל עם המסכות, ההגזמות והניסיונות להרשים?

עצם העובדה שהכוונות מוצהרות הופכות את כל העסק להרבה יותר פשוט. אנשים אומרים לי "אני לא יודע מה לומר או איך לפנות". אז זו סיבה לא לגלוש באתר הכרויות? במפגשים מסוג אחר אתה כן יודע מה לומר??

ולאלה שאומרים "אין לי כח" אני עונה תתאמצו! אתה באמת רוצה זוגיות? באמת נמאס לך להיות לבד? תעשה משהו בנידון!

חברות באתר הכרויות היא מצד אחד הדבר הכי אקטיבי והכי ממוקד שאפשר לעשות בנושא ומצד שני הדבר הכי קל. כמה מאמץ זה באמת דורש? רק זמן, קצת להקליד וקצת להזיז את העכבר. לא בדיוק כושר קרבי.

לא רק זה, הפרופיל באתר הכרויות ממשיך לעבוד בשבילך 24 שעות. חיפוש הזוגיות נמשך גם באופן פאסיבי! כמה כח צריך בשביל זה?

האלטרנטיבה היא לשבת ולחכות שמשהו יקרה מעצמו, אלא שזה יכול לקחת כמה שנים טובות וכשכבר קורה משהו אנחנו חוזרים לאותן הבעיות, אין לנו מושג אם הצד השני מעוניין בזוגיות מחייבת או סתם זורם ונחמד אבל אל מוכן לזוגיות ואולי אפילו לא פנוי. ובנוסף למרות שיש חיבור מסוים, הסיטואציה לא צמיד מאפשרת ליצור היכרות בגלל רעש, לחץ של זמן, חוסר ריכוז או עייפות של יום עבודה. בהיכרות פנים אל פנים בדרך כלל הזמן קצר והשלבים קריטיים יותר. בהכרות דרך אתר יש המון זמן ומרחב לבנות את התקשורת. השיחה דרך מערכת מסרים נותנת זמן לחשוב ולהגיב ומורידה מתח.

אתרי ההיכרויות זמינים עברונו ומתחדשים 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה בלי הצורך לנסוע, לצאת, ללכת, לחפש, להירטב להזיע וכו וכו´. מה יותר טוב מלגשת למחשב בפינה הפרטית שלך, לא משנה הלבוש או המראה שלך, לא משנה השעה ופשוט להכיר עשרות בני זוג פוטנציאליים? "אין לי כח" מתחיל להישמע ממש עלוב.

גם אם לכרטיס אין תמונה לא כדאי לפסול, אולי אהבת חייך פשוט מאותגר טכנולוגית או שהמצלמה לא עבדה ולא היה לו זמן לקנות אחרת. ואולי הוא קצת ביישן ולא רוצה להראות תמונה לכל אחד. אפשר פשוט לבקש.

חשוב מאד גם לא לשפוט לפי תמונה בלבד, תמונה לא אומרת כלום. אחד הדברים שמונעים זוגיות מהמון אנשים היא בררנות יתר. אפשר לחשוב שאת או אתה מושלמים. חוץ מזה לא קרה שצולמת ויצאת אחרת לגמרי מאשר במציאות? אני בטוח שיש לך כמה תמונות כאלה. לפעמים אנשים שמים תמונות כאלה בפרופיל שלהם, מה לעשות, לא יודעים לבחור תמונות.

חיים גרינברג
מדריך למציאת זוגיות

אתר היכרויות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

להתחיל עם בחורה ברחוב

להתחיל עם בחורה ברחוב

פורסם בתאריך: 08/05/2011 16:53:07

ישנן דרכים רבות להתחיל עם בחורה, אך אחת הדרכים המדליקות ביותר היא להתחיל עם בחורה ברחוב. איך עושים את זה נכון?

משחקי הכרויות

משחקי הכרויות

פורסם בתאריך: 30/08/2021 11:57:20

דרך נהדרת להגיע להכרת האדם שעימו אתה חולק את חייך, היא על ידי משחקי הכרויות

שדכן

שדכן

פורסם בתאריך: 22/08/2011 11:01:18

מהו שדכן ומה תפקידו? שירות טוב למי שמחפש זוגיות, חיים משותפים והקמת משפחה ואין לו את ידע במחשבים.

על שלום ואהבה

על שלום ואהבה

פורסם בתאריך: 02/06/2014 12:00:28

יש לא מעט אנשים המשכילים להבין כי מגיע רגע הדורש גם מהם להגיד שלום לאהבה. איך עושים את זה ולמה זה כל כך קשה?

לדבר על אהבה

לדבר על אהבה

פורסם בתאריך: 19/06/2014 10:02:25

המון אנשים מסרבים לדבר על אהבה, לשם שינוי, יש אנשים שלא מסרבים והם אפילו אומרים זאת בכל רם. מה מונע מלא מעט אנשים לדבר על רגש?

למצוא אהבה בראש השנה

למצוא אהבה בראש השנה

פורסם בתאריך: 15/09/2014 17:29:51

עוד חג שמח הגיע! אתם עדיין לבד? כנסו וקיראו כיצד ניתן לשלב את הקשר הבא שלכם עם ראש השנה. המדריך המלא בפנים!

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר