בליינדייט מול אתרי הכרויות

כיצד כדאי להכיר בני זוג בדייט או און ליין?

מה בכלל ההבדל בינהם? אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בהכל

אתם רוצים כבר להכיר את החצי השני שישלים אתכם, אך אינכם בטוחים מהי הדרך הטובה ביותר להכיר את בן/ת הזוג האידיאלי עבורכם. מצד אחד יהיו חברים שיגידו מניסיון כי היכרות דרך פגישת בליינד דייט היא המוצלחת ביותר, ולעומתם חברים אחרים שיעידו כי את בני הזוג שלהם הם הכירו דרך אתרי הכרויות. אם כך כיצד כדאי להכיר בני זוג, ומה בכלל ההבדל בין היכרות דרך בליינד דייט והיכרויות דרך אתרי הכרויות? אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בהכל.

מהו בליינד דייט?
בליינד דייט הוא למעשה מושג הלקוח מהשפה האנגלית, שהפירוש שלו אומר פגישה עיוורת בין בני זוג. המהות של פגישה עיוורת היא לערוך פגישת היכרות למטרות זוגיות, כאשר כל אחד מבני הזוג לא ראה או מכיר את השני, והפגישה שנערכת ביניהם היא הפגישה הראשונה בחייהם בה הם נפגשים.
פגישה עיוורת יכולה להתממש לאחר שידוך בני הזוג באמצעות חברים, בני משפחה, קולגות או מכרים אחרים של כל אחד מבני הזוג שמכירים לרוב בדרך עקיפה את הצד השני. לרוב לאחר פגישת בליינד דייט אחת כל אחד מבני הזוג מבין האם תוכל להיות המשכיות להיכרות הזו, או שמדובר על חוסר התאמה מוחלט ולכן כל אחד ימשיך לדרכו.

מהם אתרי הכרויות?

אתרי הכרויות הם אתרים מקוונים ברשת האינטרנט, המשמשים כפלטפורמה ייעודית ליצירת היכרויות ומפגשים זוגיים בין בני זוג למרות שונות. השימוש ויצירת הקשר עם בני זוג פוטנציאליים, המשתמשים גם הם באתרים אלו, נעשים ישירות ע"י אנשים שרוצים להכיר בני זוג למטרת היכרות זוגית. לשם כך אתרי ההיכרויות מאפשרים לכל משתמש באתר לפתוח פרופיל אישי, ובאמצעותו "להציג" את עצמו בפני כל המשתמשים.
כדי להיות חשופים ליצירת קשר למטרות הכרויות, אתרי ההיכרויות מאפשרים לכל משתמש לבצע סינון על פי ההעדפות האישיות שלו כמו גיל, מקום מגורים, תחביבים, מראה חיצוני ועוד מאפיינים רבים נוספים שיסייעו לכל אחד ואחת למצוא את ההתאמה הזוגית הטובה ביותר עבורו. בדרך כלל יצירת הקשר בין בני זוג שמתאימים אחד לשני נעשית בתוך אתר ההיכרויות באמצעות שליחת הודעות, כאשר הם יכולים להעמיק את הקשר באמצעות החלפת מספר טלפון אישי, מסירת פרטי פייסבוק / אינסטגרם או אפילו ליזום מפגש היכרות פנים מול פנים.

אז מה ההבדל בין בליינד דייט לאתרי הכרויות?
לאחר שבחנו את המאפיינים של בליינד דייט ואתרי הכרויות, ניתן לומר באופן חד משמעי כי היכרות זוגית באמצעות בליינד דייט שונה לחלוטין מהיכרות באמצעות אתר היכרויות – כיוון שבפגישת בליינד דייט כל אחד מבני הזוג לא יודע את מי הוא עתיד לפגוש והאם הוא מתאים לו, בזמן שהיכרות דרך אתרי הכרויות תאפשר לכל אחד לחפש את בן/ת הזוג שהכי יתאימו לו על פי בחירתו, כך שבזמן יצירת מפגש ההיכרות הפרונטלי לא יהיו סימני שאלה בנוגע למראה, איכות וההתאמה הזוגית של בני הזוג איתם נפגשים.

בליינדייט מול אתרי הכרויות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כפיות

כפיות

פורסם בתאריך: 25/02/2010 09:32:16

גאון האיש שהמציא את התנוחה המושלמת הזו - כפיות. תנוחה רב תכליתית המתאימה לכל סיטואציה.

האהבה והזיכרון

האהבה והזיכרון

פורסם בתאריך: 14/04/2013 13:37:51

בכל אחד ואחת מאתנו קיים הזיכרון והכמיהה לדבר הבלתי נשכח. געגועים, למי אין באמת געגועים בלב לאהוב שהלך?

מסיבת הפתעה

מסיבת הפתעה

פורסם בתאריך: 10/06/2012 17:54:31

למרות שהרבה אנשים אומרים כי הם מעדיפים להימנע ממסיבה ביום-הולדתם, מסיבת הפתעה לבן/ת הזוג תשמח אותם עד מאוד.

סימנים להמשיך הלאה

סימנים להמשיך הלאה

פורסם בתאריך: 05/03/2013 12:13:01

הנה כמה סימנים שהגבר שלך לא ממש מעוניין בך כפי שאת חושבת שהוא, והגיע הזמן להמשיך הלאה.

הכרויות באינטרנט – בעד או נגד?

הכרויות באינטרנט – בעד או נגד?

פורסם בתאריך: 03/02/2010 23:49:19

עוד פגישה כושלת? אהבה ממבט ראשון? הכל יכול להיות בהיכרויות דרך האינטרנט... כדאי או לא כדאי?

הכרויות בלילה

הכרויות בלילה

פורסם בתאריך: 07/04/2010 09:31:49

לפני שלוש שנים בדיוק, בחופשת הפסח, הכרתי את אהבת חיי ברשת. איך לנצל את הלילות למציאת אהבה ברשת.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר