בליינדייט מול אתרי הכרויות

כיצד כדאי להכיר בני זוג בדייט או און ליין?

מה בכלל ההבדל בינהם? אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בהכל

אתם רוצים כבר להכיר את החצי השני שישלים אתכם, אך אינכם בטוחים מהי הדרך הטובה ביותר להכיר את בן/ת הזוג האידיאלי עבורכם. מצד אחד יהיו חברים שיגידו מניסיון כי היכרות דרך פגישת בליינד דייט היא המוצלחת ביותר, ולעומתם חברים אחרים שיעידו כי את בני הזוג שלהם הם הכירו דרך אתרי הכרויות. אם כך כיצד כדאי להכיר בני זוג, ומה בכלל ההבדל בין היכרות דרך בליינד דייט והיכרויות דרך אתרי הכרויות? אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בהכל.

מהו בליינד דייט?
בליינד דייט הוא למעשה מושג הלקוח מהשפה האנגלית, שהפירוש שלו אומר פגישה עיוורת בין בני זוג. המהות של פגישה עיוורת היא לערוך פגישת היכרות למטרות זוגיות, כאשר כל אחד מבני הזוג לא ראה או מכיר את השני, והפגישה שנערכת ביניהם היא הפגישה הראשונה בחייהם בה הם נפגשים.
פגישה עיוורת יכולה להתממש לאחר שידוך בני הזוג באמצעות חברים, בני משפחה, קולגות או מכרים אחרים של כל אחד מבני הזוג שמכירים לרוב בדרך עקיפה את הצד השני. לרוב לאחר פגישת בליינד דייט אחת כל אחד מבני הזוג מבין האם תוכל להיות המשכיות להיכרות הזו, או שמדובר על חוסר התאמה מוחלט ולכן כל אחד ימשיך לדרכו.

מהם אתרי הכרויות?

אתרי הכרויות הם אתרים מקוונים ברשת האינטרנט, המשמשים כפלטפורמה ייעודית ליצירת היכרויות ומפגשים זוגיים בין בני זוג למרות שונות. השימוש ויצירת הקשר עם בני זוג פוטנציאליים, המשתמשים גם הם באתרים אלו, נעשים ישירות ע"י אנשים שרוצים להכיר בני זוג למטרת היכרות זוגית. לשם כך אתרי ההיכרויות מאפשרים לכל משתמש באתר לפתוח פרופיל אישי, ובאמצעותו "להציג" את עצמו בפני כל המשתמשים.
כדי להיות חשופים ליצירת קשר למטרות הכרויות, אתרי ההיכרויות מאפשרים לכל משתמש לבצע סינון על פי ההעדפות האישיות שלו כמו גיל, מקום מגורים, תחביבים, מראה חיצוני ועוד מאפיינים רבים נוספים שיסייעו לכל אחד ואחת למצוא את ההתאמה הזוגית הטובה ביותר עבורו. בדרך כלל יצירת הקשר בין בני זוג שמתאימים אחד לשני נעשית בתוך אתר ההיכרויות באמצעות שליחת הודעות, כאשר הם יכולים להעמיק את הקשר באמצעות החלפת מספר טלפון אישי, מסירת פרטי פייסבוק / אינסטגרם או אפילו ליזום מפגש היכרות פנים מול פנים.

אז מה ההבדל בין בליינד דייט לאתרי הכרויות?
לאחר שבחנו את המאפיינים של בליינד דייט ואתרי הכרויות, ניתן לומר באופן חד משמעי כי היכרות זוגית באמצעות בליינד דייט שונה לחלוטין מהיכרות באמצעות אתר היכרויות – כיוון שבפגישת בליינד דייט כל אחד מבני הזוג לא יודע את מי הוא עתיד לפגוש והאם הוא מתאים לו, בזמן שהיכרות דרך אתרי הכרויות תאפשר לכל אחד לחפש את בן/ת הזוג שהכי יתאימו לו על פי בחירתו, כך שבזמן יצירת מפגש ההיכרות הפרונטלי לא יהיו סימני שאלה בנוגע למראה, איכות וההתאמה הזוגית של בני הזוג איתם נפגשים.

בליינדייט מול אתרי הכרויות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הכרת את אהבת חייך? מעולה. זה הזמן להזמין אותה לנופש בוילה...

הכרת את אהבת חייך? מעולה. זה הזמן להזמין אותה לנופש בוילה...

פורסם בתאריך: 09/06/2016 17:06:22

אז הגעתם לדייט המי יודע מי, הקרח כבר נשבר, והחלטת שבא לך להשקיע בה. זהו בדיוק הזמן לסגור וילת נופש מרהיבה, להרשים אותה ולגמור עניין!

פניה טובה באתר הכרויות

פניה טובה באתר הכרויות

פורסם בתאריך: 30/12/2010 17:28:12

כיצד לנצל ולנצח פניה טובה באתר היכרויות? מה לכתוב, איך לפנות, מה לענות ועוד. גברים יקרים, לימדו איך עושים את זה נכון.

רעיונות לדייט

רעיונות לדייט

פורסם בתאריך: 19/09/2011 12:08:28

מרגישים שנמאס לכם כבר לטחון פאבים ובתי קפה? אספנו עבורכם מספר רעיונות מדליקים לדייטים.

לדעת להגיד לא

לדעת להגיד לא

פורסם בתאריך: 07/01/2014 16:24:57

האם שווה להגיד לא? מתי הלא הופך למעשה לכן משתלם אחד גדול? כמה דברים שלא ידעתם על המילה.

הלילה הראשון שלנו ביחד

הלילה הראשון שלנו ביחד

פורסם בתאריך: 28/03/2010 15:56:26

אתם לא רוצים לפשל בלילה הראשון שלכם ביחד. מה לא לומר כדי לעבור בהצלחה את הלילה הראשון יחד. טיפים ועצות.

מוזמנים לעלות על רכבת האהבה

מוזמנים לעלות על רכבת האהבה

פורסם בתאריך: 22/02/2016 15:09:00

אחרי הכרויות רבות, עכשיו נגלה על כל תובנות האהבה האפשריות. נעלה על רכבת האהבה ונגלה עוד ועוד.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר