להגיד שלום לעבר

מהי הדרך להגיד שלום לעבר

איך נפטרים מאחיזה של אהבה ישנה?

בכל פעם אני שבה וחוזרת לזרועותיו. זה כאילו אין עוד אדם נוסף בעולם. מה יהיה? למה זה קורה?

בכל פעם אני חוזרת להיות איתו. הוא כל כך בטוח בעצמו ואני פשוט ממשיכה לתת בזה יד. אני ממשיכה לגרום לו להבין שאני מאוהבת ואוהבת אותו והוא בשלו. הוא מבחינתו מרגיש את הקלות שבדבר. לא מעניין אותו והוא לא מוכן להשקיע במערכת יחסים ארוכת טווח. בינינו? למה שישקיע? הכול זמין וקרוב לו ליד. אני זו שלוקחת את כל האשמה על כתפיי. זה כאילו אין שינוי ולו קטן. מה עושים על מנת שהשינוי הזה יבוא? מה עושים על מנת להשאיר את מה שפחות מועיל בצד?

להשאיר את העבר מאחור

התשובה לכך טמונה ביכולת להותיר את העבר בצד. היכולת להמשיך את החיים, להבין שהוא לא יכול להעניק שום דבר. הוא לא באמת שם. הוא לא מרגיש את זרם האהבה. הוא לא מרגיש את מה שאמורים להרגיש. את האנשים הגדולים ביותר לימדו שאהבה צריכה לבוא מהמקום הפשוט והבטוח. מכאן שיש לוותר ולהניח לדברים לקרות. אם הם לא קורים, כנראה שהם לא ממש מיועדים לקרות. האם יכול להגיח אדם אחר אשר יוכל להעניק את כל האפשריות על הצד הטוב ביותר? בטוח. צריך רק את הזמן ואת היכולת להפנים כי את העבר יש להשאיר הרבה מאחור. רק שזוכרים את העבר ומשאירים אותו מאחור, אפשר בהחלט להתקדם למחוזות ההצלחה.

מה קורה שהוא מצלצל בשנית?

אם הוא תר ומחפש אותך בשנית, זו בהחלט בעיה, הרגש לא נותן לך להמשיך, אלא אם יש מישהו מספיק אטרקטיבי ברקע שיגרום לך להבין שהדלת עבור האחר כבר נסגרה. היכולת הזו להמשיך, היכולת לראות אדם אחר שמסוגל להעניק לך את מה שאת צריכה, הינה היכולת הגדולה ביותר בחיים. כשהוא כבר מצלצל וסמוך ובטוח כי את "בתוך הכיס שלו". או אז נכונה לו הפתעה. את באמת כבר לא שם וזה לא חדש לך אלא רק לו. הוא לא מאמין שבכל זמן מצאת לך מישהו לפרוס איתו כנף. לאורך השנים היית ונשארת שם ופתאום את בוחרת אחרת. האם לצלצל פעמיים תמיד יכול לספק את כל התשובות? מסתבר שלא.

לחיי התחלות חדשות

זהו, עכשיו מגיע לו השלב שמתחילים הכול מחדש. מותירים מאחור את כל שאר הדברים. כעת אפשר לפתוח את הלב למישהו ראוי. מישהו אחר. מישהו שיסכים להכיל את כל הרגש הנפלא הזה שיש. יש בהחלט אנשים החוששים מאהבה, אותם אפשר להמשיך ולהשאיר בצד ולתת צ´אנס לאלו שמוכנים להתהלך על החבל הדק ועדיין לחוש את האהבה בכל פעם מחדש.

האם גם לכם קרה תרחיש דומה? ספרו לנו על כך, אנו כאן להקשיב.

להגיד שלום לעבר

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הגיל האידיאלי לחתונה

הגיל האידיאלי לחתונה

פורסם בתאריך: 28/01/2013 11:46:26

חתונה הינה תחנה משמעותית ביותר בחיינו. בין אם נרצה ובין אם לא, אנו משתנים. אז מה הוא הגיל האידיאלי לחתונה?

להתחיל עם בחורה - עשה ואל תעשה

להתחיל עם בחורה - עשה ואל תעשה

פורסם בתאריך: 15/09/2020 10:26:09

לאחר חצי שנה בה לא הצלחת ליזום דייט עם בחורה מעניינת, החלטת לשנות אסטרטגיה ולנסות להכיר בחורות איכותיות דרך אתר הכרויות ייעודי. איך עושים את זה נכון? הכל לפניכם.

לאיזה שכבת גיל מתאים אתר היכרויות

לאיזה שכבת גיל מתאים אתר היכרויות

פורסם בתאריך: 04/01/2022 13:41:44

מגיל 18 ומעלה אתר היכרויות הוא בדיוק במקום עבורכם למצוא זוגיות.בכתבה הבאה נדבר לאיזה גילאים מתאים אתר הכרויות ובאילו סיטואציות.

האביר על הסוס הלבן

האביר על הסוס הלבן

פורסם בתאריך: 08/06/2010 18:05:58

מחכה לאביר על הסוס הלבן ותוהה למה הוא מתעכב? הנה כמה טיפים איך לעזור לו למצוא אותך.

בניית זוגיות יציבה ובריאה

בניית זוגיות יציבה ובריאה

פורסם בתאריך: 09/01/2011 12:35:44

זוגיות בריאה היא זוגיות של קבלה והדדיות, אכפתיות ורגישות, חופש ורומנטיות - איך עושים את זה נכון ובונים זוגיות יציבה?

גופ ונפש

גופ ונפש

פורסם בתאריך: 18/04/2010 16:33:02

היכן אחד מתחיל והשני נגמר? מצב גופני לא טוב מערער את הנפש. מה עושים כשזה הנפש שמערערת את מצבנו הגופני, ואיך כל זה קשור לאהבה?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר