להגיד שלום לעבר

מהי הדרך להגיד שלום לעבר

איך נפטרים מאחיזה של אהבה ישנה?

בכל פעם אני שבה וחוזרת לזרועותיו. זה כאילו אין עוד אדם נוסף בעולם. מה יהיה? למה זה קורה?

בכל פעם אני חוזרת להיות איתו. הוא כל כך בטוח בעצמו ואני פשוט ממשיכה לתת בזה יד. אני ממשיכה לגרום לו להבין שאני מאוהבת ואוהבת אותו והוא בשלו. הוא מבחינתו מרגיש את הקלות שבדבר. לא מעניין אותו והוא לא מוכן להשקיע במערכת יחסים ארוכת טווח. בינינו? למה שישקיע? הכול זמין וקרוב לו ליד. אני זו שלוקחת את כל האשמה על כתפיי. זה כאילו אין שינוי ולו קטן. מה עושים על מנת שהשינוי הזה יבוא? מה עושים על מנת להשאיר את מה שפחות מועיל בצד?

להשאיר את העבר מאחור

התשובה לכך טמונה ביכולת להותיר את העבר בצד. היכולת להמשיך את החיים, להבין שהוא לא יכול להעניק שום דבר. הוא לא באמת שם. הוא לא מרגיש את זרם האהבה. הוא לא מרגיש את מה שאמורים להרגיש. את האנשים הגדולים ביותר לימדו שאהבה צריכה לבוא מהמקום הפשוט והבטוח. מכאן שיש לוותר ולהניח לדברים לקרות. אם הם לא קורים, כנראה שהם לא ממש מיועדים לקרות. האם יכול להגיח אדם אחר אשר יוכל להעניק את כל האפשריות על הצד הטוב ביותר? בטוח. צריך רק את הזמן ואת היכולת להפנים כי את העבר יש להשאיר הרבה מאחור. רק שזוכרים את העבר ומשאירים אותו מאחור, אפשר בהחלט להתקדם למחוזות ההצלחה.

מה קורה שהוא מצלצל בשנית?

אם הוא תר ומחפש אותך בשנית, זו בהחלט בעיה, הרגש לא נותן לך להמשיך, אלא אם יש מישהו מספיק אטרקטיבי ברקע שיגרום לך להבין שהדלת עבור האחר כבר נסגרה. היכולת הזו להמשיך, היכולת לראות אדם אחר שמסוגל להעניק לך את מה שאת צריכה, הינה היכולת הגדולה ביותר בחיים. כשהוא כבר מצלצל וסמוך ובטוח כי את "בתוך הכיס שלו". או אז נכונה לו הפתעה. את באמת כבר לא שם וזה לא חדש לך אלא רק לו. הוא לא מאמין שבכל זמן מצאת לך מישהו לפרוס איתו כנף. לאורך השנים היית ונשארת שם ופתאום את בוחרת אחרת. האם לצלצל פעמיים תמיד יכול לספק את כל התשובות? מסתבר שלא.

לחיי התחלות חדשות

זהו, עכשיו מגיע לו השלב שמתחילים הכול מחדש. מותירים מאחור את כל שאר הדברים. כעת אפשר לפתוח את הלב למישהו ראוי. מישהו אחר. מישהו שיסכים להכיל את כל הרגש הנפלא הזה שיש. יש בהחלט אנשים החוששים מאהבה, אותם אפשר להמשיך ולהשאיר בצד ולתת צ´אנס לאלו שמוכנים להתהלך על החבל הדק ועדיין לחוש את האהבה בכל פעם מחדש.

האם גם לכם קרה תרחיש דומה? ספרו לנו על כך, אנו כאן להקשיב.

להגיד שלום לעבר

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבת נעורים

אהבת נעורים

פורסם בתאריך: 09/09/2014 11:29:53

כאשר מדברים על אהבת נעורים, מדברים על כל התשוקה הבא וכמו נשאר בלב במקום ובזמן הנכון. האם לכל אחד יש אהבת נעורים? ואיך אפשר אם בכלל.. לשחזר אותה

על אהבה ועל מחשבה

על אהבה ועל מחשבה

פורסם בתאריך: 24/09/2012 11:10:08

יום הכיפור כבר בפתח ולכם נותרה תהייה באשר לאהוב שזנחתם ? זה הזמן לבקש ממנו שיסלח לכם.

מה משאיר זוגות מאושרים

מה משאיר זוגות מאושרים

פורסם בתאריך: 08/07/2013 12:02:33

איך ישנם זוגות שנשארים מאושרים ונלהבים במשך שנים, בעוד תשוקתם ואהבתם של זוגות אחרים כבים מהר מאוד

"אני עשיתי את זה?!" – מצחיק ומשעשע מתמיד

פורסם בתאריך: 01/03/2015 13:49:44

כשתכנית טלוויזיה איכותית סוגרת את השאלטר, תמיד כיף להיזכר בתכניות שאהבנו. מסע בזמן וחגיגה של ממש.

איך מתמודדים עם בדידות

איך מתמודדים עם בדידות

פורסם בתאריך: 13/11/2011 14:33:14

לכל תופעה בחיינו קיים צד שלילי וחיובי, גם לבדידות. כיצד מתמודדים עם בדידות וכיצד אפשר אפילו ליהנות ממנה?

מה חשוב לגברים בקשר

מה חשוב לגברים בקשר

פורסם בתאריך: 27/07/2014 16:38:27

גברים ונשים ומה שביניהם. מה חשוב לגברים בקשר ובמה הם כל כך שונים מנשים? האם ניתן להבין אותם, את הלך המחשבה ומה הם רוצים מאיתנו הנשים ומהקשר...?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר