להגיד שלום לעבר

מהי הדרך להגיד שלום לעבר

איך נפטרים מאחיזה של אהבה ישנה?

בכל פעם אני שבה וחוזרת לזרועותיו. זה כאילו אין עוד אדם נוסף בעולם. מה יהיה? למה זה קורה?

בכל פעם אני חוזרת להיות איתו. הוא כל כך בטוח בעצמו ואני פשוט ממשיכה לתת בזה יד. אני ממשיכה לגרום לו להבין שאני מאוהבת ואוהבת אותו והוא בשלו. הוא מבחינתו מרגיש את הקלות שבדבר. לא מעניין אותו והוא לא מוכן להשקיע במערכת יחסים ארוכת טווח. בינינו? למה שישקיע? הכול זמין וקרוב לו ליד. אני זו שלוקחת את כל האשמה על כתפיי. זה כאילו אין שינוי ולו קטן. מה עושים על מנת שהשינוי הזה יבוא? מה עושים על מנת להשאיר את מה שפחות מועיל בצד?

להשאיר את העבר מאחור

התשובה לכך טמונה ביכולת להותיר את העבר בצד. היכולת להמשיך את החיים, להבין שהוא לא יכול להעניק שום דבר. הוא לא באמת שם. הוא לא מרגיש את זרם האהבה. הוא לא מרגיש את מה שאמורים להרגיש. את האנשים הגדולים ביותר לימדו שאהבה צריכה לבוא מהמקום הפשוט והבטוח. מכאן שיש לוותר ולהניח לדברים לקרות. אם הם לא קורים, כנראה שהם לא ממש מיועדים לקרות. האם יכול להגיח אדם אחר אשר יוכל להעניק את כל האפשריות על הצד הטוב ביותר? בטוח. צריך רק את הזמן ואת היכולת להפנים כי את העבר יש להשאיר הרבה מאחור. רק שזוכרים את העבר ומשאירים אותו מאחור, אפשר בהחלט להתקדם למחוזות ההצלחה.

מה קורה שהוא מצלצל בשנית?

אם הוא תר ומחפש אותך בשנית, זו בהחלט בעיה, הרגש לא נותן לך להמשיך, אלא אם יש מישהו מספיק אטרקטיבי ברקע שיגרום לך להבין שהדלת עבור האחר כבר נסגרה. היכולת הזו להמשיך, היכולת לראות אדם אחר שמסוגל להעניק לך את מה שאת צריכה, הינה היכולת הגדולה ביותר בחיים. כשהוא כבר מצלצל וסמוך ובטוח כי את "בתוך הכיס שלו". או אז נכונה לו הפתעה. את באמת כבר לא שם וזה לא חדש לך אלא רק לו. הוא לא מאמין שבכל זמן מצאת לך מישהו לפרוס איתו כנף. לאורך השנים היית ונשארת שם ופתאום את בוחרת אחרת. האם לצלצל פעמיים תמיד יכול לספק את כל התשובות? מסתבר שלא.

לחיי התחלות חדשות

זהו, עכשיו מגיע לו השלב שמתחילים הכול מחדש. מותירים מאחור את כל שאר הדברים. כעת אפשר לפתוח את הלב למישהו ראוי. מישהו אחר. מישהו שיסכים להכיל את כל הרגש הנפלא הזה שיש. יש בהחלט אנשים החוששים מאהבה, אותם אפשר להמשיך ולהשאיר בצד ולתת צ´אנס לאלו שמוכנים להתהלך על החבל הדק ועדיין לחוש את האהבה בכל פעם מחדש.

האם גם לכם קרה תרחיש דומה? ספרו לנו על כך, אנו כאן להקשיב.

להגיד שלום לעבר

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה ישנה

אהבה ישנה

פורסם בתאריך: 30/04/2014 11:34:00

כולם זוכרים את אותה אהבה ישנה, האם אפשר להותיר את הזיכרון בצד? מה לגבי האהבה הנוכחית? איך מחזיקים אותה למרות הגעגוע לעבר?

חתונה יהודית

חתונה יהודית

פורסם בתאריך: 30/03/2011 13:47:51

אחרי שהכרנו את בן/בת הזוג המושלמים שלנו, הגיע הזמן להתחתן. איך עושים את זה נכון? המדריך לחתונה יהודית מושלמת.

להתחיל עם בחורה - עשה ואל תעשה

להתחיל עם בחורה - עשה ואל תעשה

פורסם בתאריך: 15/09/2020 10:26:09

לאחר חצי שנה בה לא הצלחת ליזום דייט עם בחורה מעניינת, החלטת לשנות אסטרטגיה ולנסות להכיר בחורות איכותיות דרך אתר הכרויות ייעודי. איך עושים את זה נכון? הכל לפניכם.

מה זה ספיד דייטינג?

מה זה ספיד דייטינג?

פורסם בתאריך: 11/10/2009 23:38:24

ספיד דייטינג הינו פתרון אידיאלי למעוניינים לפגוש אנשים חדשים בדרך כיפית ובטוחה. גם אתם כאלה? כנסו ותכירו.

פלירטוט - לא מה שחשבתם

פלירטוט - לא מה שחשבתם

פורסם בתאריך: 30/09/2013 16:41:29

פלירטוט או פלירתות? האם כדאי לפלרטט? איך לעשות זאת נכון? הכנסו ואולי תלמדו כמה סודות...

נענע

נענע

פורסם בתאריך: 21/04/2010 17:56:45

אין כמו לשתות כוס תה עם נענע בערב סגריר של חורף קר, מחובקים על הספה, מלטפים ואוהבים. אך מה אם הוא לא "כוס התה" שלך?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר