שכחת סיסמא?
 

האם לבחור בה או לא

האם לבחור בה או לא? - 14/10/2012 14:38:53
הגב על מאמר זה
בהתחלה היא לא ממש נראית לך אבל יש משהו בה שמשאיר אותך לנסות, אז עולה השאלה מה עושים?
האם לבחור בה או לאמסתבר שלא רק לך הרכבת מאחרת, אתה פוחד מהרכבת למרות שלך אולי אין שעון ביולוגי, יום אחד אתה מתעורר באמצע החיים ורואה איך כל החברים היקרים שלך פוסעים אל עבר החופה, יש חברים שאפילו כבר התחתנו והספיקו לצור משפחה לתפארת בזמן שאתה יושב ומהרהר לעצמך " האם לבחור או לא?

רוב המקרים שמתרחשים סביבך ורוב הסיבות שהתעקבת עד כה נובעות מכך שמצאת את הסיבה למה שלא לבחור ולא למה כן, אתה לא באמת תודה בכך, אבל כשמתבגרים לפתע מתעוררים אל תוך המציאות הזאת, הפחד מלהשאר לבד או להיות עוד אחד שלא הצליח להדביק את הפערים של האגו עולה וגואה בך ואולי זה לא מדוייק ואולי מדובר אחרי הכל ברצון וכמיהה להעצר, לנשום ולהיות פעם אחת ביום כמו כולם, להיות נאהב, להיות איש משפחה, להיות עם בית וגינה וילדה אחת קטנה.

איך לבחור?

אתם באמת חושבים שיש איך לבחור? אין הגדרות, כמה שנים תצטרכנה לחלוף בכדי שתבין שאין לשום דבר חוקים, אין זמנים ואין מועדים, הדברים לעיתים פשוט מתרחשים או שלא, אין באמת איך לבחור אבל יש בהחלט דברים שאין להתפשר עליהם, אפשר בהחלט להקציב לעצמך שני דברים שעליהם לא תוותר לעולם ולצערנו על כל השאר תהיה מוכרח אחרת המשפט לא טוב היות האדם לבדו לא יכתב במקרה שלך.

אם יש לך זיקה לרוחניות ואתה אוהב נשים כהות אתה יכול בהחלט לבחור את שני הפרמטרים הללו על מנת לקבוע אם זו האישה שתרצה להכיר ומאידך יש אנשים שרמת האינטלגנציה והמצב הכלכלי הם הפרמטרים שיקבעו עבורם המשך להכרות, יש כל מיני ומינהם, התפקיד שלך הוא להקצות לעצמך להיות בררן בעשרים אחוז בלבד, עד כמה שזה נשמע מוזר, כמו בכל דבר שאתה מקציב לעצמך ופועל על פי כילים אתה בהחלט יכול לקטוף את האהבה באופן שנח ומתאים לך.


לבחור בגלל הסיבות הנכונות

אז לא בכל מחיר נכון? רק מהסיבות הנכונות ועדיין זה לא תירוץ לשבת ולקפוא על השמרים, יש בהחלט מגוון של אתרי הכרויות שעושות עבורך את העבודה,אם קבענו שאתה מציב לעצמך שני דברים שעליהם לא תוותר לעולם שהרי האתרים יוכלו בהחלט לספק לך את התשובות ותוכל לבצע סינון חכם על מנת למצוא את זו שאליה אתה כמהה, זו רק אחת מהדרכים, מה עם ספין דייט? ואפילו אפשר טיולי פנוים פנויות, הרשות לפניך ורק שתעשה משהו שיגרום אושר לא רק למשפחתך הקרובה אלא לעוד שני אוהבים או שניים.

מתקשה למצוא אהבה? תתפלא אכן מדובר בעסק לא פשוט, ספר לנו על כך, נשמח לשמוע מה יש לך להגיד.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • סרט של דייט - החלטתם להזמין את הדייט לערב של צפייה בסרט מול הספה? בואו לגלות איך להפוך את הערב הזה למושלם.
  • הכל מתוק בהתחלה - קשרים, קשרים, אתה מתחיל ועוד לפני שזה שם אתה כבר לא שם, איבודן של דרכים. ההתחלה מתוקה ומה קורה אחכ...
  • גאווה מול אהבה - לעיתים תכופות האגו שלנו מונע בעדנו להתנהל מול אנשים שונים באופן קונסטרוקטיבי וחיובי. גאווה מול אהבה.
  • מה קרה אחרי דייט ראשון - לפעמים הכול מתנהל בצורה מדהימה, הפגישה הראשונה מצוינת ופתאום, הם נעלמים. מה קרה אחרי הדייט הראשון?!
  • תכנוני אהבה לשנה החדשה - השנה היהודית התחילה ועתה נשאר לנו להחליט כיצד אנו מעוניינים לפעול בשנה זו. מספר דגשים לשנה חדשה בסימן של זוגיות.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי אילנה , בתאריך 27/10/2012 11:50:38
דעתי בנושא
לכל אחד יש קריטריונים למשיכה ואהבה.זה לא משהו שצריך להרגיש איתו לא בנוח. אבל אבל אסור שהם יגבילו אותנו. יש לי את ההעדפה שלי. אבל היא לא מונעת ממני לצאת עם אנשים שלא עובידם בקריטריונים החיצוניים למשל. עם הזמן כל אחד יבין לבד שדבקות בקריטריונים אלה יוצרת הרבה יותר אושר מאשר לא. אבל זה שיעור שכל אחד צריך ללמוד לבד.
אותי בכלל לא מענין הרצויה החרתית אותי מענין להיות מאושרת. לכן למרות שאני אישה אני לא חושבת על הרכבת וגיל הפוריות וכל זה. אלה פשוט חיה את חיי בכייף. יצא יצא לא יצא גם נסתדר.
בכל מקרה, יותר מידי לבטים.. עדיך לא לבחור בה. אני מאמינה בזרימה. קשר שלא זורם.. זה לא.
2. התגובה נשלחה על ידי Aspen , בתאריך 31/10/2012 18:05:06
yashFmZvgPGd
I read your post and weihsd I'd written it
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©