האם לבחור בה או לא

איך לדעת אם זה זה

מסתבר שלא רק לך הרכבת מאחרת, אתה פוחד מהרכבת למרות שלך אולי אין שעון ביולוגי, יום אחד אתה מתעורר באמצע החיים ורואה איך כל החברים היקרים שלך פוסעים אל עבר החופה, יש חברים שאפילו כבר התחתנו והספיקו לצור משפחה לתפארת בזמן שאתה יושב ומהרהר לעצמך " האם לבחור או לא?

רוב המקרים שמתרחשים סביבך ורוב הסיבות שהתעקבת עד כה נובעות מכך שמצאת את הסיבה למה שלא לבחור ולא למה כן, אתה לא באמת תודה בכך, אבל כשמתבגרים לפתע מתעוררים אל תוך המציאות הזאת, הפחד מלהשאר לבד או להיות עוד אחד שלא הצליח להדביק את הפערים של האגו עולה וגואה בך ואולי זה לא מדוייק ואולי מדובר אחרי הכל ברצון וכמיהה להעצר, לנשום ולהיות פעם אחת ביום כמו כולם, להיות נאהב, להיות איש משפחה, להיות עם בית וגינה וילדה אחת קטנה.

איך לבחור?

אתם באמת חושבים שיש איך לבחור? אין הגדרות, כמה שנים תצטרכנה לחלוף בכדי שתבין שאין לשום דבר חוקים, אין זמנים ואין מועדים, הדברים לעיתים פשוט מתרחשים או שלא, אין באמת איך לבחור אבל יש בהחלט דברים שאין להתפשר עליהם, אפשר בהחלט להקציב לעצמך שני דברים שעליהם לא תוותר לעולם ולצערנו על כל השאר תהיה מוכרח אחרת המשפט לא טוב היות האדם לבדו לא יכתב במקרה שלך.

אם יש לך זיקה לרוחניות ואתה אוהב נשים כהות אתה יכול בהחלט לבחור את שני הפרמטרים הללו על מנת לקבוע אם זו האישה שתרצה להכיר ומאידך יש אנשים שרמת האינטלגנציה והמצב הכלכלי הם הפרמטרים שיקבעו עבורם המשך להכרות, יש כל מיני ומינהם, התפקיד שלך הוא להקצות לעצמך להיות בררן בעשרים אחוז בלבד, עד כמה שזה נשמע מוזר, כמו בכל דבר שאתה מקציב לעצמך ופועל על פי כילים אתה בהחלט יכול לקטוף את האהבה באופן שנח ומתאים לך.


לבחור בגלל הסיבות הנכונות

אז לא בכל מחיר נכון? רק מהסיבות הנכונות ועדיין זה לא תירוץ לשבת ולקפוא על השמרים, יש בהחלט מגוון של אתרי הכרויות שעושות עבורך את העבודה,אם קבענו שאתה מציב לעצמך שני דברים שעליהם לא תוותר לעולם שהרי האתרים יוכלו בהחלט לספק לך את התשובות ותוכל לבצע סינון חכם על מנת למצוא את זו שאליה אתה כמהה, זו רק אחת מהדרכים, מה עם ספין דייט? ואפילו אפשר טיולי פנוים פנויות, הרשות לפניך ורק שתעשה משהו שיגרום אושר לא רק למשפחתך הקרובה אלא לעוד שני אוהבים או שניים.

מתקשה למצוא אהבה? תתפלא אכן מדובר בעסק לא פשוט, ספר לנו על כך, נשמח לשמוע מה יש לך להגיד.

האם לבחור בה או לא

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה ישנה

אהבה ישנה

פורסם בתאריך: 30/04/2014 11:34:00

כולם זוכרים את אותה אהבה ישנה, האם אפשר להותיר את הזיכרון בצד? מה לגבי האהבה הנוכחית? איך מחזיקים אותה למרות הגעגוע לעבר?

מה שידרת ומה הוא קולט?

מה שידרת ומה הוא קולט?

פורסם בתאריך: 12/08/2010 22:21:15

את מתכוונת לומר משהו אחד, אבל כשזה מגיע אליו המסר משתבש ומתעוות. אז למה את מתכוונת ומה מתוך זה הוא קולט?

לגרום לו להתאהב בך

לגרום לו להתאהב בך

פורסם בתאריך: 27/01/2010 22:16:22

את הסרט "איך להיפטר מבחור בעשרה ימים" כולנו מכירות. מי מאתנו לא מחכה לחידוש "איך להשיג בחור בעשרה ימים".

גופ ונפש

גופ ונפש

פורסם בתאריך: 18/04/2010 16:33:02

היכן אחד מתחיל והשני נגמר? מצב גופני לא טוב מערער את הנפש. מה עושים כשזה הנפש שמערערת את מצבנו הגופני, ואיך כל זה קשור לאהבה?

עונת החתונות

עונת החתונות

פורסם בתאריך: 28/05/2010 00:30:38

מגיל קטן אנחנו חולמות על חתונה מהאגדות, עם חתן נרגש ועיניים בורקות מתחת לחופה. ומה קורה כשכל זה מתפוצץ בפנים?

רבים אבל בכל זאת אוהבים

רבים אבל בכל זאת אוהבים

פורסם בתאריך: 02/12/2009 21:42:50

ריב הוא חלק בלתי נמנע ממערכת זוגית טובה ובריאה. כיצד להשאיר אותו כזה? מספר טיפים לריבים בריאים יותר.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר