האהבה שהוא החמיץ

יש דברים שלא כדאי לפספס

מה באמת מתרחש כאשר מישהו שכל כך אוהבים נעלם לדרכו? מה על האהבה ואיך הוא מעז לעזוב מבלי לבקש רשות לחזור? האם יש מישהו שיושב במרומי ההרים וצריך את הליטוף או את החיבוק החסר? איך הוא מעז למען השם? מדוע אנשים עוזבים באמצע החיים ומה על החיים? שאלות כאלה ואחרות עלו במוחי בזמן שחשבתי מה עלה בגורלו של אהובי שעזב אותי באמצע החיים, בדמי ימיו נקטף ונעזבו כל האהובים החיים על בעולמו הארצי.

לא שואלים אף אחד

לא באמת שואלים אף אחד, כשמישהו מחליט לקחת הוא לוקח את הנאהבים אליו, אין זה משנה אם לא סיימו דבר אחד כזה או אחר, אין זה משנה אם האהבה הייתה רק טעימה קטנה מחייהם. מה על כל הדברים הבלתי ממומשים? כל כך הרבה דברים שלא הספיק לעשות וביניהם גם לא לאהוב כפי שרצה באמת. האהבה כל כך קטנה במילה ומאידך גדולה בעשייה ובתפיסה וחצי מהחיים לא יספיקו על מנת לתאר את ההתרגשות, את העשייה וכל מה שמלווה לה. אם לאהבה יש חיים ארוכה וכברת דרך בלתי נתפסת אז איך זה שמישהו מגיח ומסכל את האפשרות לגעת ולחוות את האהבה קצת יותר זמן?

מה נשאר לי ממנו?

הנטייה לזכור את מי שלא איתנו כשהוא הולך, הינה נטייה שאינה נשלטת. מה באמת זוכרים? אהבה אמיתית לא שוכחים וגם אם היא בגדר של התחלה ולא אמצע ואפילו לא סוף שהרי כבר נאמר כי לאהבה מלאכה בלתי נגמרת. אז עם כל הדבר הזה , אהבה גדולה ועדיין לא ממומשת כפי שצריך. כשהוא עזב נשארו בי רק הזיכרונות המעטים. זכרתי איך היה משחק עם שערו ושולח חיוכים מדי פעם, זכרתי גם את הדרך בה היה מנשק ומלטף, יש נטייה לזכור תמיד את הדברים הבלתי נשכחים, כשמדברים על אהבה, גם כאשר מדובר בקמצוץ קטן, מדברים על משהו בלתי נשכח. למה אנחנו מתקשים לשכוח את מי שאיננו עוד? האם הייתה האפשרות לאהוב אחרת אם היה נוכח? את מה שנשאר לי ולו במעט לא אשכח. אי אפשר לשכוח שאוהבים מישהו ולו לרגע קט.

לאהוב ולהרפות

אם הייתי אוהבת מישהו שהיה רוצה להרפות ממני, הייתי מרפה ממנו באותה הדרך, אך מה אם הרפה ממני שלא בדרך הטבע? הנה מגיחות להן הסיבות על אהבה אמיתית ועל הדרך לשחרר מי שאינו רוצה בדרך הטבע ובפרט מישהו שנלקח אל השדות הנצחיים. לכל איש יש שם וכך גם לכל אהבה. את הנעשה אין להשיב והאהבה תחכה במחוזותיה הרחוקים.

איבדתם מישהו אהוב? חשתם החמצה בעניין של אהבה? שתפו אותנו על כך.

האהבה שהוא החמיץ

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה ואור

אהבה ואור

פורסם בתאריך: 26/11/2013 17:10:02

אדם אשר אהבה בליבו לא צריך את האורות כי הם ממילא מצויים בליבו.

לוק פור לאב

לוק פור לאב

פורסם בתאריך: 14/04/2010 11:41:01

ערב אחד נכנסתי לאתר היכרויות כלשהו והתחלתי לצ´וטט. פתאום צץ לו איזה אחד עם כינוי קצת גרנדיוזי לדעתי "לוק פור לאב"...

אהבה או סליחה?

אהבה או סליחה?

פורסם בתאריך: 02/04/2014 17:43:54

האם קרה לכם שמישהו ניצל את טוב לבכם נוכח אהבתכם אליו? היה לכם קשה אבל בסופו של דבר... סלחתם?

5 שלבים שיעזרו לכם להכיר בעולם הווירטואלי

5 שלבים שיעזרו לכם להכיר בעולם הווירטואלי

פורסם בתאריך: 26/04/2021 11:16:14

איך תוכלו למצוא אהבה בעולם הווירטואלי. גלו את 5 השלבים להכרות מוצלחת בעולם הווירטואלי.

אהבת נעורים

אהבת נעורים

פורסם בתאריך: 09/09/2014 11:29:53

כאשר מדברים על אהבת נעורים, מדברים על כל התשוקה הבא וכמו נשאר בלב במקום ובזמן הנכון. האם לכל אחד יש אהבת נעורים? ואיך אפשר אם בכלל.. לשחזר אותה

בילוי זוגי מחמם בצימר

בילוי זוגי מחמם בצימר

פורסם בתאריך: 21/04/2013 16:23:34

כשעונת החורף באה עלינו לטובה אין כמו בילוי חורפי ומחמם בצימר באזור הצפון. אבל כיצד אנו מוצאי את הצימר המתאים ביותר.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר