האהבה שהוא החמיץ

יש דברים שלא כדאי לפספס

מה באמת מתרחש כאשר מישהו שכל כך אוהבים נעלם לדרכו? מה על האהבה ואיך הוא מעז לעזוב מבלי לבקש רשות לחזור? האם יש מישהו שיושב במרומי ההרים וצריך את הליטוף או את החיבוק החסר? איך הוא מעז למען השם? מדוע אנשים עוזבים באמצע החיים ומה על החיים? שאלות כאלה ואחרות עלו במוחי בזמן שחשבתי מה עלה בגורלו של אהובי שעזב אותי באמצע החיים, בדמי ימיו נקטף ונעזבו כל האהובים החיים על בעולמו הארצי.

לא שואלים אף אחד

לא באמת שואלים אף אחד, כשמישהו מחליט לקחת הוא לוקח את הנאהבים אליו, אין זה משנה אם לא סיימו דבר אחד כזה או אחר, אין זה משנה אם האהבה הייתה רק טעימה קטנה מחייהם. מה על כל הדברים הבלתי ממומשים? כל כך הרבה דברים שלא הספיק לעשות וביניהם גם לא לאהוב כפי שרצה באמת. האהבה כל כך קטנה במילה ומאידך גדולה בעשייה ובתפיסה וחצי מהחיים לא יספיקו על מנת לתאר את ההתרגשות, את העשייה וכל מה שמלווה לה. אם לאהבה יש חיים ארוכה וכברת דרך בלתי נתפסת אז איך זה שמישהו מגיח ומסכל את האפשרות לגעת ולחוות את האהבה קצת יותר זמן?

מה נשאר לי ממנו?

הנטייה לזכור את מי שלא איתנו כשהוא הולך, הינה נטייה שאינה נשלטת. מה באמת זוכרים? אהבה אמיתית לא שוכחים וגם אם היא בגדר של התחלה ולא אמצע ואפילו לא סוף שהרי כבר נאמר כי לאהבה מלאכה בלתי נגמרת. אז עם כל הדבר הזה , אהבה גדולה ועדיין לא ממומשת כפי שצריך. כשהוא עזב נשארו בי רק הזיכרונות המעטים. זכרתי איך היה משחק עם שערו ושולח חיוכים מדי פעם, זכרתי גם את הדרך בה היה מנשק ומלטף, יש נטייה לזכור תמיד את הדברים הבלתי נשכחים, כשמדברים על אהבה, גם כאשר מדובר בקמצוץ קטן, מדברים על משהו בלתי נשכח. למה אנחנו מתקשים לשכוח את מי שאיננו עוד? האם הייתה האפשרות לאהוב אחרת אם היה נוכח? את מה שנשאר לי ולו במעט לא אשכח. אי אפשר לשכוח שאוהבים מישהו ולו לרגע קט.

לאהוב ולהרפות

אם הייתי אוהבת מישהו שהיה רוצה להרפות ממני, הייתי מרפה ממנו באותה הדרך, אך מה אם הרפה ממני שלא בדרך הטבע? הנה מגיחות להן הסיבות על אהבה אמיתית ועל הדרך לשחרר מי שאינו רוצה בדרך הטבע ובפרט מישהו שנלקח אל השדות הנצחיים. לכל איש יש שם וכך גם לכל אהבה. את הנעשה אין להשיב והאהבה תחכה במחוזותיה הרחוקים.

איבדתם מישהו אהוב? חשתם החמצה בעניין של אהבה? שתפו אותנו על כך.

האהבה שהוא החמיץ

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כך תצאו אל מסע האהבה בביטחון

כך תצאו אל מסע האהבה בביטחון

פורסם בתאריך: 15/03/2021 12:14:19

להאמין בכך שגם לך מגיע לחיות בסיפור אהבה רומנטי היישר מהאגדות. כדי לכות בכך אתה פשוט צריך לקפוץ למים של מחפשי האהבה ולשחות עד אשר תמצא את האחד או האחת שלך שיחזיר אותך לחוף

אהבה או סליחה?

אהבה או סליחה?

פורסם בתאריך: 02/04/2014 17:43:54

האם קרה לכם שמישהו ניצל את טוב לבכם נוכח אהבתכם אליו? היה לכם קשה אבל בסופו של דבר... סלחתם?

אהבה במרחק נגיעה

אהבה במרחק נגיעה

פורסם בתאריך: 01/03/2021 14:05:21

לשמור נגיעה בעולם הדייטינג,
לצאת ולנסות להכיר את האדם שעומד מולך, לנסות להבין אם הוא מתאים לך ולבחון את הדברים אך ורק על סמך הרגש, המראה והשיחה ולעולם לא על סמך מגע.

אהבה או כסף?

אהבה או כסף?

פורסם בתאריך: 16/02/2011 12:58:24

נראה כי המילים כסף ואהבה תמיד היו קשורות האחת לשנייה בדרך כלשהי, למרות שלא לגמרי מובן למה.

לאהוב שלא באופן אקראי

לאהוב שלא באופן אקראי

פורסם בתאריך: 27/09/2012 13:42:48

תקופת החגים, מביאה איתה את הצורך לאהוב מחדש. חג הסוכות הינו חג המסמן את הסוכה והאהבה האקראית.

לערוך מסיבת רווקות

לערוך מסיבת רווקות

פורסם בתאריך: 03/03/2019 16:34:45

לפניך כל הסיבות שבגינן כדאי ומוטב לך לערוך מסיבת רווקות. לאחר שתקראי את כולן, סמני לך את הסיבה החביבה עליך ומיד לאחר מכן הרימי טלפון לחברות הכי טובות.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר