דייט בריבוע

דייט כפול - שתי ציפורים במכה אחת?

בעבר, לפני שהפכנו לכפר גלובלי קטן, אנשים היו פוגשים את בני ובנות זוגם מתחת לבית, בשכונה, דרך הדוד/ה, או במקרים מסוימים אפילו דרך שידוכים של ההורים. מבחר האפשרויות היה קטן ומוגבל, לרוב באזור גיאוגרפי מצומצם, וכך הבחירה היתה יחסית... פשוטה.

כיום, עם כל כך הרבה אתרי הכרויות, והזדמנויות להכיר אנשים, נראה כי יש כל כך הרבה דגים בים, שלא ממש יודעים איך לבחור. כמובן שבענייני אהבה, הדברים לא הולכים על פי הזמנה, ולפעמים אנחנו נקלעים לתקופות יובש כפויות וארוכות. אבל מה קורה כשהמזל משחק לנו ויש פתאום אופציות מרובות? אז נכון, אמנם מדובר בצרות של עשירים, אבל בכל זאת צרות!

אם למשל התחלתם לצ´וטט במקביל עם שתי בחורות יפות באתר הכרויות? או אם התחיל איתך מישהו במועדון ובמקביל חברה החליטה לסדר לך איזה ידידון? מה עושים כשיש יותר מאופציה לדייט אחד...? האם צריך לבחור או ללכת על כל הקופה בגדול? האם כדאי לשים אופציה אחת בהמתנה או שמותר לתפוס שתי ציפורים במכה?

אז גם בסוגיה זו, כמו בכל דבר בחיים, יש כמה גישות. יש את אלו שיאמרו כי כל עוד רק יוצאים, אין מחויבות וכל האמצעים כשרים! לא מעט אנשים מעדיפים "לירות לכל הכיוונים" עד אשר ימצא הזיווג המתאים. ולמה לא בעצם? ממש כמו שעושים סקר שוק, עד שבוחרים את המוצר המתאים ביותר עבורכם, מבחינת קריטריונים של מחיר, איכות וכמות, כך גם לא תתפשרו על התאמה של בן או בת זוג. לא סתם נוצר ה"ספיד דייטינג", מפגש בו קבוצה מאורגנת של נשים וגברים נפגשים לדייט משותף, בו יוכלו להתרשם מכולם ולבחור עבורם את מי שמתאים. כך בערב אחד מגדילים את הסיכוי למציאת האחת או האחד הרצוי.

ומה אומרים המתנגדים? שלא תמיד אחרי פגישה אחת כבר יודעים... וכך אם יצאנו לדייט בריבוע, האם נוכל להמשיך את הסיפור באופן קבוע? אז פה זה כבר הופך לבעייתי, כי אם יוצאים עם שניים (או יותר) במקביל, קשה לפתח משהו רציני. אלא אם כן אתם "הרווק", קשה לתמרן בין כולם ולצאת מנצחים במשחק. בסוף תמיד יוצאת מעין קומדיית מצבים, כשהאחד מגלה על השני, ואת הסוף אתם כבר יודעים...

בכדי לתת צ´אנס לדברים להתפתח בכיוון הנכון, כדאי להתמקד ולהשקיע באופן אמיתי בקשר, להכיר לעומק ולראות אם זה מה שאתם מחפשים בעצם. ובכל אופציה שאתם לא בוחרים, בין אם דייט בריבוע או יחידני, תשתדלו לפתוח על השולחן את הקלפים, ולהיות כנים בכוונותיכם אחד עם השני. שיהיה בהצלחה!

דייט בריבוע

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה - איתה ובלעדיה

אהבה - איתה ובלעדיה

פורסם בתאריך: 26/01/2011 10:00:06

אהבה זה סוג של הימור. לא רוצה להמר? תמשיך להישאר לבד בלילות החורף הקרים - בלי שותפה לחיבוק, לסרט ולשוקו חם.

דיאטה בזוגיות

דיאטה בזוגיות

פורסם בתאריך: 29/05/2012 14:09:54

שיגעון התזונה הגיע גם לעולם הזוגיות. יש שאומרים שיותר נוח לקיים דיאטה בזוגיות מאשר בנפרד.

לתכנן מסע לזוגיות

לתכנן מסע לזוגיות

פורסם בתאריך: 28/09/2011 09:39:33

רבים מאד מהמשרתים בצבא, חולמים על מסע בעולם לאחר השחרור, אז למה לא לתכנן מסע אל הזוגיות?

חיפוש אחר האהבה

חיפוש אחר האהבה

פורסם בתאריך: 26/02/2012 14:38:01

נמצאים בחיפוש אחר האהבה? לפעמים זה ממש מתסכל לחפש, לחפש ולא למצוא כלום. איך מתמודדים עם זה?

לטפס על כל הר – האסון בנפאל

לטפס על כל הר – האסון בנפאל

פורסם בתאריך: 21/10/2014 10:28:35

האסון בנפאל זרק את הבלוגרית שלנו שנתיים אחורה בזמן. לתקופה שהיא תכננה טיול ופחדה מהסיכונים הכרוכים בכך.

לבבות בודדים

לבבות בודדים

פורסם בתאריך: 05/01/2021 10:22:50

כולם רוצים אהבה וכולם רוצים להיות אהובים ונאהבים, יש המון דרכים בהן ניתן למצוא אהבה וזוגיות, אספנו עבורכם כמה רעיונות איך למצוא אהבה. כנסו וקראו עוד...

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר