דייט בריבוע

דייט כפול - שתי ציפורים במכה אחת?

בעבר, לפני שהפכנו לכפר גלובלי קטן, אנשים היו פוגשים את בני ובנות זוגם מתחת לבית, בשכונה, דרך הדוד/ה, או במקרים מסוימים אפילו דרך שידוכים של ההורים. מבחר האפשרויות היה קטן ומוגבל, לרוב באזור גיאוגרפי מצומצם, וכך הבחירה היתה יחסית... פשוטה.

כיום, עם כל כך הרבה אתרי הכרויות, והזדמנויות להכיר אנשים, נראה כי יש כל כך הרבה דגים בים, שלא ממש יודעים איך לבחור. כמובן שבענייני אהבה, הדברים לא הולכים על פי הזמנה, ולפעמים אנחנו נקלעים לתקופות יובש כפויות וארוכות. אבל מה קורה כשהמזל משחק לנו ויש פתאום אופציות מרובות? אז נכון, אמנם מדובר בצרות של עשירים, אבל בכל זאת צרות!

אם למשל התחלתם לצ´וטט במקביל עם שתי בחורות יפות באתר הכרויות? או אם התחיל איתך מישהו במועדון ובמקביל חברה החליטה לסדר לך איזה ידידון? מה עושים כשיש יותר מאופציה לדייט אחד...? האם צריך לבחור או ללכת על כל הקופה בגדול? האם כדאי לשים אופציה אחת בהמתנה או שמותר לתפוס שתי ציפורים במכה?

אז גם בסוגיה זו, כמו בכל דבר בחיים, יש כמה גישות. יש את אלו שיאמרו כי כל עוד רק יוצאים, אין מחויבות וכל האמצעים כשרים! לא מעט אנשים מעדיפים "לירות לכל הכיוונים" עד אשר ימצא הזיווג המתאים. ולמה לא בעצם? ממש כמו שעושים סקר שוק, עד שבוחרים את המוצר המתאים ביותר עבורכם, מבחינת קריטריונים של מחיר, איכות וכמות, כך גם לא תתפשרו על התאמה של בן או בת זוג. לא סתם נוצר ה"ספיד דייטינג", מפגש בו קבוצה מאורגנת של נשים וגברים נפגשים לדייט משותף, בו יוכלו להתרשם מכולם ולבחור עבורם את מי שמתאים. כך בערב אחד מגדילים את הסיכוי למציאת האחת או האחד הרצוי.

ומה אומרים המתנגדים? שלא תמיד אחרי פגישה אחת כבר יודעים... וכך אם יצאנו לדייט בריבוע, האם נוכל להמשיך את הסיפור באופן קבוע? אז פה זה כבר הופך לבעייתי, כי אם יוצאים עם שניים (או יותר) במקביל, קשה לפתח משהו רציני. אלא אם כן אתם "הרווק", קשה לתמרן בין כולם ולצאת מנצחים במשחק. בסוף תמיד יוצאת מעין קומדיית מצבים, כשהאחד מגלה על השני, ואת הסוף אתם כבר יודעים...

בכדי לתת צ´אנס לדברים להתפתח בכיוון הנכון, כדאי להתמקד ולהשקיע באופן אמיתי בקשר, להכיר לעומק ולראות אם זה מה שאתם מחפשים בעצם. ובכל אופציה שאתם לא בוחרים, בין אם דייט בריבוע או יחידני, תשתדלו לפתוח על השולחן את הקלפים, ולהיות כנים בכוונותיכם אחד עם השני. שיהיה בהצלחה!

דייט בריבוע

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

דייט בריבוע

דייט בריבוע

פורסם בתאריך: 02/05/2010 09:57:12

עם כל כך הרבה אתרי הכירויות, נראה כי יש כל כך הרבה דגים בים, שלא יודעים איך לבחור. מותר לתפוס שתי ציפורים במכה?

תכנוני אהבה לשנה החדשה

תכנוני אהבה לשנה החדשה

פורסם בתאריך: 02/10/2012 10:31:31

השנה היהודית התחילה ועתה נשאר לנו להחליט כיצד אנו מעוניינים לפעול בשנה זו. מספר דגשים לשנה חדשה בסימן של זוגיות.

מאוהבים בחג הפסח

מאוהבים בחג הפסח

פורסם בתאריך: 13/04/2014 17:17:59

מתי ניתן למצוא את האהבה? האם בחג הפסח? בואו נדבר על הכרויות ועל אהבה כדבר חופשי.

איך להרשים בחורה

איך להרשים בחורה

פורסם בתאריך: 20/03/2010 13:41:11

חשוב לדעת איך להיות חלקלקים ובעלי טאקט. כיצד לעשות זאת, או ליתר דיוק - כיצד לא לעשות זאת?

קמצנות בקשר

קמצנות בקשר

פורסם בתאריך: 01/07/2012 15:37:46

קמצנות בקשר היא מחלה שמכרסמת לאיטה באהבה ובמערכת היחסים שלנו. מה עושים במידה ועולים גילויי קמצנות מהצד השני?

אומנות החיזור אחרי האישה

אומנות החיזור אחרי האישה

פורסם בתאריך: 12/08/2012 16:42:20

לזכות בתשומת ליבן וחיבתן של בנות המין היפה יש לפעול בצורה מתוחכמת ומחושבת – אמנות החיזור אחרי האישה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר