דייט בריבוע

דייט כפול - שתי ציפורים במכה אחת?

בעבר, לפני שהפכנו לכפר גלובלי קטן, אנשים היו פוגשים את בני ובנות זוגם מתחת לבית, בשכונה, דרך הדוד/ה, או במקרים מסוימים אפילו דרך שידוכים של ההורים. מבחר האפשרויות היה קטן ומוגבל, לרוב באזור גיאוגרפי מצומצם, וכך הבחירה היתה יחסית... פשוטה.

כיום, עם כל כך הרבה אתרי הכרויות, והזדמנויות להכיר אנשים, נראה כי יש כל כך הרבה דגים בים, שלא ממש יודעים איך לבחור. כמובן שבענייני אהבה, הדברים לא הולכים על פי הזמנה, ולפעמים אנחנו נקלעים לתקופות יובש כפויות וארוכות. אבל מה קורה כשהמזל משחק לנו ויש פתאום אופציות מרובות? אז נכון, אמנם מדובר בצרות של עשירים, אבל בכל זאת צרות!

אם למשל התחלתם לצ´וטט במקביל עם שתי בחורות יפות באתר הכרויות? או אם התחיל איתך מישהו במועדון ובמקביל חברה החליטה לסדר לך איזה ידידון? מה עושים כשיש יותר מאופציה לדייט אחד...? האם צריך לבחור או ללכת על כל הקופה בגדול? האם כדאי לשים אופציה אחת בהמתנה או שמותר לתפוס שתי ציפורים במכה?

אז גם בסוגיה זו, כמו בכל דבר בחיים, יש כמה גישות. יש את אלו שיאמרו כי כל עוד רק יוצאים, אין מחויבות וכל האמצעים כשרים! לא מעט אנשים מעדיפים "לירות לכל הכיוונים" עד אשר ימצא הזיווג המתאים. ולמה לא בעצם? ממש כמו שעושים סקר שוק, עד שבוחרים את המוצר המתאים ביותר עבורכם, מבחינת קריטריונים של מחיר, איכות וכמות, כך גם לא תתפשרו על התאמה של בן או בת זוג. לא סתם נוצר ה"ספיד דייטינג", מפגש בו קבוצה מאורגנת של נשים וגברים נפגשים לדייט משותף, בו יוכלו להתרשם מכולם ולבחור עבורם את מי שמתאים. כך בערב אחד מגדילים את הסיכוי למציאת האחת או האחד הרצוי.

ומה אומרים המתנגדים? שלא תמיד אחרי פגישה אחת כבר יודעים... וכך אם יצאנו לדייט בריבוע, האם נוכל להמשיך את הסיפור באופן קבוע? אז פה זה כבר הופך לבעייתי, כי אם יוצאים עם שניים (או יותר) במקביל, קשה לפתח משהו רציני. אלא אם כן אתם "הרווק", קשה לתמרן בין כולם ולצאת מנצחים במשחק. בסוף תמיד יוצאת מעין קומדיית מצבים, כשהאחד מגלה על השני, ואת הסוף אתם כבר יודעים...

בכדי לתת צ´אנס לדברים להתפתח בכיוון הנכון, כדאי להתמקד ולהשקיע באופן אמיתי בקשר, להכיר לעומק ולראות אם זה מה שאתם מחפשים בעצם. ובכל אופציה שאתם לא בוחרים, בין אם דייט בריבוע או יחידני, תשתדלו לפתוח על השולחן את הקלפים, ולהיות כנים בכוונותיכם אחד עם השני. שיהיה בהצלחה!

דייט בריבוע

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כיצד להניח את האקס בצד

כיצד להניח את האקס בצד

פורסם בתאריך: 29/02/2016 12:55:34

איך בעצם מניחים את האקס בעבר וממשיכים הלאה אולי לעבר הכרויות חדשות או תקופות חדשות מבלי להיזכר בזכרונות רעים.

להתחיל עם בחורה בלימודים

להתחיל עם בחורה בלימודים

פורסם בתאריך: 26/05/2011 09:45:44

ישנן דרכים שונות להתחיל עם בחורה במסגרת הלימודים, יש לזכור שללימוד באותה מסגרת יש בו הרבה מן המשותף.

נקמנים? תחשוב שוב לפני שיימינג בפייסבוק

נקמנים? תחשוב שוב לפני שיימינג בפייסבוק

פורסם בתאריך: 26/02/2017 17:07:46

כשייצר הנקמנות גובר, יש לנו חשק לצרוך כקבל על ופייסבוק את מה שאנחנו חשים. אך הנה שישה דברים שלא כדאי תשעשו לעולם.

לא לחכות לאשת החלומות

לא לחכות לאשת החלומות

פורסם בתאריך: 27/08/2014 17:40:50

לא לחכות לאשת החלומות? האם אנשי החלומות אכן קיימים? מה ההבדל בין גבר לאישה במקרים הבאים?

אהבה בקיץ

אהבה בקיץ

פורסם בתאריך: 02/07/2014 15:34:58

אהבה בקיץ? יש לא מעט אנשים אשר ירצו להוכיח כי האהבה אפשרית גם בקיץ. אפשר לנסות גם אחרת.

שפת גוף

שפת גוף

פורסם בתאריך: 20/05/2012 16:29:57

כשאתם באינטראקציה עם אחרים, שפת גופכם אומרת המון. למדו לזהות את הסימנים החשובים שמסגירים מה אתם מרגישים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר