דברים רומנטיים

דברים רומנטיים לבן הזוג

מגוון דברים רומנטיים ומטריפים לבן או לבת הזוג

רומנטיקה ויציאה מהשיגרה זה דבר נפלא כשלעצמו.
כשאומרים זאת, ישנה קונוטציה של משהו מפוצץ וגרנדיוזי. אז זהו שלא. הדבר הכי רומנטי, הכי מקסים והכי לא שיגרתי יכול להיות מחווה כה קטנה כמו להשאיר לה/לו פתק בבוקר על המקרר (ולא "אני צריך חלב"), אלא "מותק, שיהיה לך יום נפלא, חושב עליך ואוהב".

אז נכון, הסקאלה רחבה בין הדברים הקטנים והחמודים ועד הדברים המפוצצים הגרנדיוזיים. עדיין הכוונה והמטרה נשארות זהות- להראות לבני הזוג שאכפת לנו, שהם חשובים לנו, אנו לא לוקחים אותם כמובן מאליו ושעדיין חשוב לרגש ולחדש.

אז שנסו מותניים, קחו דף ועט ורשמו לפניכם עשרה רעיונות להפתיע ולרגש את בן/בת הזוג:

1) ליצירתיים ביניכם, מלבד פתק רומנטי תוכלו לכתוב גם שיר אהבה או לצייר ציור (תחשבו כמה אמא התרגשה מזה כשהיינו בגן). דרך כלשהי להביע את רגשותיכם מלבד דיבורים.

2) להכין דיסק אוסף שירים - מה שהתחיל פעם כקלטת אוסף, היום הוא דיסק אוסף. העיקרון נשאר זהה, והוא לרכז עבורו/ה את השירים האהובים עליהם, הגורמים להם הרגשה טובה. בכל פעם שישמעו שירים אלו, יחשבו עליכם (וכשהשירים ימאסו, יקללו אתכם).

3) למסגר תמונה משותפת שלכם שצולמה ברגע חשוב לשניכם (סתם תמונה יפה שלכם גם תופס). בן/בת הזוג יוכלו להניח את התמונה במשרד, באוטו, או בבית וכך תהיו עימם תמיד.

4) להכין ארוחת ערב מושקעת, הכוללת מספר מנות האהובות על הפרטנר, יין טוב, קינוח מפנק. יש מצב שאת הקינוח כבר לא תאכלו במטבח...

5) אם באוכל עסקינן, ניתן גם לארגן פיקניק לאור ירח. להביא שמיכה, נשנושים קלים כמו תותים וקצפת, יין כמובן (איך נשכר אותה?!) ואמצעי הגנה (אלתוש! יתושים זה לא רומנטי).

6) לעשות יחד אמבטיית קצף מפנקת לאור נרות. באופן כללי עדיף לא להתקלח כל יום ביחד, אלא להשאיר זאת לאירועים מיוחדים בהם תוכלו עדיין להתרגש אחד מהשניה.

7) לקנות מתנה קטנה, משהו סמלי כמו שוקולד שהיא אוהבת או בוקסר חמוד. לחילופין גם לשלוח פרחים ללא אירוע מיוחד (ולא בגלל שבגדתם).

8) להכין טיול בהפתעה, יכול להיות בארץ, לצימר בצפון, או להתפרע ולהזמין כרטיסים לחו"ל. לתאם חופש עם הבוס של הפרטנר, לארוז תיק (טוב, בעיה לתת לגבר לארוז לאישה) ולסחוף אותם מבלי שידעו לאן הם נוסעים.

9) לנועזים ביניכם- לעשות יחד חוויה מפחידה אך מרגשת כמו צניחה חופשית או מצנח רחיפה. חוויה כזו תקרב ביניכם ותשאיר אתכם עם זיכרון משותף יוצא דופן.

10) "אני אוהב/ת אותך"- שלוש מילים בנאליות אך אף פעם לא נמאסות, שתמיד חשוב להזכיר!

דברים רומנטיים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מכתבי אהבה וירטואליים

מכתבי אהבה וירטואליים

פורסם בתאריך: 15/02/2017 12:50:26

לפעמים אנחנו חושבים שאיחרנו את רכבת האהבה, שכבר לא נמצא מישהו שיחבק אותנו בלילות קרים או ילך איתנו לטיול על חוף הים, יחגוג איתנו ימי הולדת לאורך שנים ויעניק מתנה מושלמת כמו יום כיף בספא.

אהבה ואור

אהבה ואור

פורסם בתאריך: 26/11/2013 17:10:02

אדם אשר אהבה בליבו לא צריך את האורות כי הם ממילא מצויים בליבו.

למה לא לעבור לגור יחד

למה לא לעבור לגור יחד

פורסם בתאריך: 16/04/2010 18:47:57

לגור יחד? לפעמים עדיף ביחד אבל כל אחד לחוד. מה עשוי להיות מעיק בלגור יחד? מסתבר שלא מעט דברים.

להתחיל עם גבר - עשה ואל תעשה

להתחיל עם גבר - עשה ואל תעשה

פורסם בתאריך: 16/09/2020 13:39:27

אם ניסית כבר תקופה ארוכה להכיר ולצאת עם גברים, אבל אף פעם הפגישות לא התארכו מעבר ל2-3 דייטים - הגיע הזמן שתנסי להתחיל עם גבר באתר הכרויות.

הציפיות וההמתנה למפגש

הציפיות וההמתנה למפגש

פורסם בתאריך: 02/08/2012 17:06:44

אתם נמצאים בשלב ציפיות וההמתנה למפגש הקרב ובא ואינכם מצליחים להירגע? חבל. מדובר בשלב מהנה שיש למצות עד תום.

לרכוש מנוי באתר הכרויות

לרכוש מנוי באתר הכרויות

פורסם בתאריך: 06/05/2010 15:13:06

במאמר זה אסביר לכם את דעתי למה כדאי לרכוש מנוי באתר הכירויות ומהם ההבדלים בין אתר היכרויות חינמי לאתר בתשלום.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר