דברים רומנטיים

דברים רומנטיים לבן הזוג

מגוון דברים רומנטיים ומטריפים לבן או לבת הזוג

רומנטיקה ויציאה מהשיגרה זה דבר נפלא כשלעצמו.
כשאומרים זאת, ישנה קונוטציה של משהו מפוצץ וגרנדיוזי. אז זהו שלא. הדבר הכי רומנטי, הכי מקסים והכי לא שיגרתי יכול להיות מחווה כה קטנה כמו להשאיר לה/לו פתק בבוקר על המקרר (ולא "אני צריך חלב"), אלא "מותק, שיהיה לך יום נפלא, חושב עליך ואוהב".

אז נכון, הסקאלה רחבה בין הדברים הקטנים והחמודים ועד הדברים המפוצצים הגרנדיוזיים. עדיין הכוונה והמטרה נשארות זהות- להראות לבני הזוג שאכפת לנו, שהם חשובים לנו, אנו לא לוקחים אותם כמובן מאליו ושעדיין חשוב לרגש ולחדש.

אז שנסו מותניים, קחו דף ועט ורשמו לפניכם עשרה רעיונות להפתיע ולרגש את בן/בת הזוג:

1) ליצירתיים ביניכם, מלבד פתק רומנטי תוכלו לכתוב גם שיר אהבה או לצייר ציור (תחשבו כמה אמא התרגשה מזה כשהיינו בגן). דרך כלשהי להביע את רגשותיכם מלבד דיבורים.

2) להכין דיסק אוסף שירים - מה שהתחיל פעם כקלטת אוסף, היום הוא דיסק אוסף. העיקרון נשאר זהה, והוא לרכז עבורו/ה את השירים האהובים עליהם, הגורמים להם הרגשה טובה. בכל פעם שישמעו שירים אלו, יחשבו עליכם (וכשהשירים ימאסו, יקללו אתכם).

3) למסגר תמונה משותפת שלכם שצולמה ברגע חשוב לשניכם (סתם תמונה יפה שלכם גם תופס). בן/בת הזוג יוכלו להניח את התמונה במשרד, באוטו, או בבית וכך תהיו עימם תמיד.

4) להכין ארוחת ערב מושקעת, הכוללת מספר מנות האהובות על הפרטנר, יין טוב, קינוח מפנק. יש מצב שאת הקינוח כבר לא תאכלו במטבח...

5) אם באוכל עסקינן, ניתן גם לארגן פיקניק לאור ירח. להביא שמיכה, נשנושים קלים כמו תותים וקצפת, יין כמובן (איך נשכר אותה?!) ואמצעי הגנה (אלתוש! יתושים זה לא רומנטי).

6) לעשות יחד אמבטיית קצף מפנקת לאור נרות. באופן כללי עדיף לא להתקלח כל יום ביחד, אלא להשאיר זאת לאירועים מיוחדים בהם תוכלו עדיין להתרגש אחד מהשניה.

7) לקנות מתנה קטנה, משהו סמלי כמו שוקולד שהיא אוהבת או בוקסר חמוד. לחילופין גם לשלוח פרחים ללא אירוע מיוחד (ולא בגלל שבגדתם).

8) להכין טיול בהפתעה, יכול להיות בארץ, לצימר בצפון, או להתפרע ולהזמין כרטיסים לחו"ל. לתאם חופש עם הבוס של הפרטנר, לארוז תיק (טוב, בעיה לתת לגבר לארוז לאישה) ולסחוף אותם מבלי שידעו לאן הם נוסעים.

9) לנועזים ביניכם- לעשות יחד חוויה מפחידה אך מרגשת כמו צניחה חופשית או מצנח רחיפה. חוויה כזו תקרב ביניכם ותשאיר אתכם עם זיכרון משותף יוצא דופן.

10) "אני אוהב/ת אותך"- שלוש מילים בנאליות אך אף פעם לא נמאסות, שתמיד חשוב להזכיר!

דברים רומנטיים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הכרויות ברשת

הכרויות ברשת

פורסם בתאריך: 12/02/2012 16:34:16

הכרויות ברשת זה כבר לא דבר חדש שמיועד רק לשימושם של יודעי דבר. נסו, ותיווכחו בעצמכם עד כמה מדובר בשיטה יעילה.

דאבל דייט

דאבל דייט

פורסם בתאריך: 20/02/2010 21:31:31

דאבל דייט הינו הכירויות בשניים. איך עושים את זה כמו שצריך?

מערכת היחסים של מילי

מערכת היחסים של מילי

פורסם בתאריך: 11/06/2014 17:42:35

מילי ייצרה מערכת יחסים ארוכה היא הייתה בטוחה שזהו, היא גילתה את כל מה שאפשר, האומנם? קיראו ואימרו לנו האם זה קרה גם לכם...

"אל תשתפו את זה!" תופעה מזיקה ומסוכנת

פורסם בתאריך: 10/02/2015 14:53:51

כנראה שאלימות ברשת החברתית הפכה להיות דבר של מה בכך. אנחנו החלטנו לדבר על הנושא ולשתף בסיפור אחד כואב.

חיפוש אחר האהבה

חיפוש אחר האהבה

פורסם בתאריך: 26/02/2012 14:38:01

נמצאים בחיפוש אחר האהבה? לפעמים זה ממש מתסכל לחפש, לחפש ולא למצוא כלום. איך מתמודדים עם זה?

איזה יופי

איזה יופי

פורסם בתאריך: 22/05/2010 18:07:54

המשיכה ליופי לא החלה בדור שלנו ומאחוריה הסבר אבולוציוני ברור. כשזה מגיע למערכות יחסים, האם הופעה חיצונית היא הכל?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר