שכחת סיסמא?
 

גלישה בטוחה באתרי הכרויות

גלישה בטוחה באתרי הכירויות - 17/10/2010 20:16:04
הגב על מאמר זה
האם הכל כה מושלם באתרי ההיכרויות או שיש מצבים שצריך להיזהר מהם? מדריך קצר לגלישה בטוחה באתרי היכרויות.
גלישה בטוחהעולם הרווקות בכלל ותחום ההיכרויות בפרט השתנה לבלי היכר, בשני העשורים האחרונים. אחד הגורמים העיקריים לשינוי זה, הינו מהפכת המידע – המצאת רשת האינטרנט.

כשלמדנו לדבר, התחלנו לתקשר עם אנשים שאנו פוגשים. כשלמדנו להשתמש באינטרנט, התחלנו ליצור קשר עם אנשים מרחוק, גם עם אנשים מוכרים וגם עם זרים. אנשים בודדים ברחבי העולם הצליחו ליצור קשר ואף למצוא אהבה עם אנשים שחיים ביבשות אחרות. הטווח של ההיכרויות גדל והכל נראה אפשרי. אך האם הכל כה מושלם באתרי ההיכרויות או שיש מצבים שצריך להיזהר מהם?

אז כמובן, שכמו בכל דבר בחיים, גם באתרי היכרויות קיימות סכנות, ולא קשה לנחש מה הן. כל אדם נורמלי יודע שכשהוא יוצר קשר עם דמות כלשהי באינטרנט הוא חייב לזכור שיכול להיות, סיכוי כלשהו, שמדובר ברמאות. כמובן, שאני לא מנסה לעורר פאניקה, אבל צריכים להיות מודעים לסכנות במציאות.

אז איך נדע אם מדובר ברמאי או מתחזה?
ובכן, הדרך הראשונה לדעת, היא לנסות לחקור לפי הפרטים שהגולש מציג על עצמו. לנסות לחפש מידע באינטרנט, באמצעות כלי חיפוש שונים, לגביי אותו אדם, לראות אם השם שלו מופיע בעוד אתרים כמו Facebook ולינקדאין, ועוד רשתות חברתיות. אפשר לראות אם התמונה שגולש הציג באתר ההיכרויות זהה לתמונה שלו בשאר הרשתות החברתיות. כמובן, שזה עדיין לא אומר כלום, מכיוון שיכול להיות שמדובר ברמאי שפתח לעצמו חשבונות רבים באתרים שונים תחת אותו שם ותמונה. אך, אם מדובר ברמאי לא מתוחכם, כנראה שלא עשה זאת.
כמו כן, צריך להיזהר מאנשים יפים מדיי. נכון זה נשמע מצחיק, אבל אם אתם רואים תמונה של אדם שנראה מושלם מדיי, יש סיכוי גדול שהרמאי מצא תמונה של דוגמן ושם אותה בכרטיס שלו.
שאר הדרכים לנסות ולהבין האם מדובר ברמאי או באדם אמיתי שמחפש אחר אהבה, מסתכמות באינטואיציות ובחושים שלכם. תנסו לעקוב אחר השאלות שהגולש שואל, האם הוא מנסה לסחוט מידע שיעזור לו להציג את התחביבים שלכם כשלו. תנסו אתם לחקור ולסחוט כמה שיותר פרטים על אותו גולש, ולראות אם הוא עקבי ולא סוטה מהסיפור שלו. תנסו לבדוק אם הפרטים שהוא מוסר לכם הם אמינים. האם הבית ספר שהוא למד בו, באמת קיים, האם השנה שבה הוא סיים ללמוד מתאימה לגיל שלו. כמובן, שזה נשמע כאילו אתם נאלצים לתפקד כבלשים, אך אין ספק שיש בכך מין האמת.

הרשת מלאה ברמאים שמחפשים קורבן תמים לגנוב ממנו או לרמות אותו ולשבור את ליבו. אך אין זה אומר שאנחנו לא צריכים לבטוח ולסמוך באף אחד או אחת. צריך פשוט "לישון עם עין אחת פקוחה", להיות חשדנים במידה הנכונה.
אם אתם מכירים מישהו באתר היכרויות, ואתם לא בטוחים במאה אחוז לגביי הזהות שלו, תנקטו באמצעי זהירות כשאתם נפגשים איתו. תיפגשו איתו במקום פומבי. תגיעו לשם בכוחות עצמכם, אל תתנו לו לאסוף אתכם מביתכם ולגלות איפה אתם גרים. יש אפילו אנשים שמבקשים מחברים שלהם להתלוות איתם לדייט ופשוט לשבת בשולחן נפרד ולהשגיח. יש שיטות רבות להיזהר, כי אחרי הכל מדובר בלב שלכם, חלק חשוב ויקר ערך!

ומה איתכם? יש לכם עוד שיטות ודרכים לגלישה באתרי אינטרנט בכלל ופרט באתרי הכרויות?

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • איך להתחיל עם גבר - רוצה אותו ולא יודעת איך? מתביישת לפתוח איתו בשיחה? טיפ ממני אלייך - איך אני מתחילה עם גבר ונשארת בחיים.
  • איך להתחיל עם בחורה - אומנם אין משפט קסם איך להתחיל עם בחורה, אבל בהחלט קיימים כיוונים וגישות שונים, הכל בהתאם לבחורה שמולך.
  • כתיבת פרופיל באתר היכרויות - הרבה דברים חיוניים לחיים לא לימדו אותנו בבית ספר. אחד מהם הינו הדרך הנכונה לכתיבת פרופיל באתר הכירויות.
  • אהבה ברגע - האם גם האהבה הפכה ממשהו נדיר שיש לשמור עליו למשהו זמין וברור מאליו? ואם כך הדבר, האם יש כאלה שכבר איבדו בה עניין?
  • לב שבור - להתגבר על לב שבור - להפוך את שברון הלב להזדמנות למצוא אהבה חדשה, טובה יותר, כנה יותר ואמיתית יותר.
  • מה שידרת ומה הוא קולט? - את מתכוונת לומר משהו אחד, אבל כשזה מגיע אליו המסר משתבש ומתעוות. אז למה את מתכוונת ומה מתוך זה הוא קולט?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©