בוקר משותף

זמן איכות בבוקר

בעבור חלקנו הגדול שעות הבוקר הן שעות של עצבים מרוטים ולחץ להספיק להתארגן בזמן. מי חושב בשעות הללו על זוגיות? מי המשוגע? קודם כל אני, אך לא רק. זוגות רבים מוצאים את שעות הבוקר כשעות נהדרות לחוויות זוגיות. אני שומע גיחוך מחלקכם הגדול. הרי מה יכול להיות מהנה לעשייה כשאתם מתעוררים עם עיניים טרוטות ומגרדים את עצמכם מחיקה המחבק של המיטה החמה. הרשו לי לנסות לשכנע אתכם בעניין.

בוקר מוצלח.

לפני שאפשר ליהנות מבוקר משותף יש ללמוד כיצד ליצור בוקר מוצלח באופן עצמאי. מה זה בעצם בוקר מוצלח? מדובר בכניסה להרגלי חיים נכונים מבחינה חברתית. למרות שיש טיפוסי יום וטיפוסי לילה וזה בסדר, מבחינה חברתית כללית היום מתנהל בעיקר בשעות הבוקר והצהריים. לכן, מומלץ לאמץ הרגלי יקיצה מוקדמת וכניסה מוקדמת למיטה, לפחות באמצע השבוע.
תתרגלו להתעורר מוקדם עם מספיק זמן בכדי לאכול ארוחת בוקר טובה ובריאה וגם בכדי להתקלח. אחרי הטקסים הקצרים הללו תרגישו רעננים הרבה יותר ותהיו מוכנים להתחיל את היום עם חיוך ואנרגיה רבה.
בנוסף לכך, יש להתרגל לישון מוקדם יותר. אפילו אם בא לכם לראות עוד פרק מהסדרה האהובה עליכם, לגלוש עוד קצת ברשת האינטרנט, או לקרוא עוד כמה פרקים מהספר המרתק שקיבלתם לאחרונה, עדיף לדחות את הפעילויות הללו לשעות הערב של היום למחרת. פרקים ניתן להקליט, החומר באינטרנט יהיה שם גם מחר ויחד איתם גם העמודים בספר.

בוקר משותף.

אחרי שהתרגלתם לבוקר שכולו התארגנות מדודה ורגועה ליום שלפניכם, מגיע הזמן להכניס גם קצת זוגיות לעניין. מכירים את זה שרק בשעות הערב אתם מוצאים זמן לאכול ארוחה משותפת? ובמקרה הפחות טוב רק בסופי שבוע? מה עם קצת זמן משותף באווירה אינטימית?
בוקר משותף הוא זמן נהדר לשני הפעילויות החשובות הללו. ארוחת בוקר משותפת באווירה טובה תיתן תקנה לכם הרגשה נהדרת של זוגיות חזקה. סוף, סוף תספיקו לבלות קצת זמן ביחד.
בקשר לזמן אינטימי, מה יותר מקרב וסקסי מאשר מקלחת בוקר משותפת? ככה כדי להספיק את מה שלא הצלחתם לעשות בלילה כשהייתם עייפים מידי.
בכדי להצליח בזאת אתם זקוקים לבני זוג שנמצאים אתכם באותו ראש בנוגע להתנהלות נכונה בשעות הבוקר. או שמוצאים בני זוג כאלו או שפשוט מתרגלים ביחד אט, אט לבוקר מוצלח באווירה משותפת של קרבה.

באמצעות בוקר משותף אתם נהנים מן הקרבה בזוגיות שלכם לאורך שלביו השונים של היום. כאשר אתם קמים אתם ביחד וגם כאשר אתם הולכים לישון. ספרו לנו מה דעתכם, אפשרי לביצוע או נשמע רק כמו חלום?

בוקר משותף

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

החצי השני

החצי השני

פורסם בתאריך: 20/02/2010 21:29:14

מהו אותו חצי שני ואיך ניתן למצוא את החצי השני שלכם.

להכיר בני זוג באתרים שמיועדים לסטוצים

להכיר בני זוג באתרים שמיועדים לסטוצים

פורסם בתאריך: 28/03/2022 11:51:23

האם יש סיכוי להכיר בני זוג באתרים שמיועדים לסטוצים? כל זה תדעו בכתבה הבאה

אתרי הכרויות בעידן הרשתות החברתיות

אתרי הכרויות בעידן הרשתות החברתיות

פורסם בתאריך: 11/08/2021 11:23:21

בעידן של ימינו כבר אין צורך לצאת מהבית כדי להכיר בני זוג למטרת קשר, כיוון שהיכרויות כאלו יכולות להתרחש אונליין דרך רשת האינטרנט

מה הצבע האהוב עלינו

מה הצבע האהוב עלינו

פורסם בתאריך: 31/12/2012 16:27:10

לרובנו יש צבע אהוב. אבל מהו מסמל? ומה הוא יכול לגלות לנו לגבי האנשים עמם אנחנו יוצאים?

כלה להשגה

כלה להשגה

פורסם בתאריך: 06/07/2011 16:55:21

אם אינך מצליחה לשכנע את בן הזוג שלך להתחתן, כדאי שתקראי את זה. אספנו עבורך מספר דרכים שיגרמו לו להציע לך נישואין.

קליק לאהבה

קליק לאהבה

פורסם בתאריך: 22/03/2010 09:20:20

האם אתם עוד מאמינים כי קיימת אהבה במבט ראשון? או שזה קורה רק בסרטים?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר