בוקר משותף

זמן איכות בבוקר

בעבור חלקנו הגדול שעות הבוקר הן שעות של עצבים מרוטים ולחץ להספיק להתארגן בזמן. מי חושב בשעות הללו על זוגיות? מי המשוגע? קודם כל אני, אך לא רק. זוגות רבים מוצאים את שעות הבוקר כשעות נהדרות לחוויות זוגיות. אני שומע גיחוך מחלקכם הגדול. הרי מה יכול להיות מהנה לעשייה כשאתם מתעוררים עם עיניים טרוטות ומגרדים את עצמכם מחיקה המחבק של המיטה החמה. הרשו לי לנסות לשכנע אתכם בעניין.

בוקר מוצלח.

לפני שאפשר ליהנות מבוקר משותף יש ללמוד כיצד ליצור בוקר מוצלח באופן עצמאי. מה זה בעצם בוקר מוצלח? מדובר בכניסה להרגלי חיים נכונים מבחינה חברתית. למרות שיש טיפוסי יום וטיפוסי לילה וזה בסדר, מבחינה חברתית כללית היום מתנהל בעיקר בשעות הבוקר והצהריים. לכן, מומלץ לאמץ הרגלי יקיצה מוקדמת וכניסה מוקדמת למיטה, לפחות באמצע השבוע.
תתרגלו להתעורר מוקדם עם מספיק זמן בכדי לאכול ארוחת בוקר טובה ובריאה וגם בכדי להתקלח. אחרי הטקסים הקצרים הללו תרגישו רעננים הרבה יותר ותהיו מוכנים להתחיל את היום עם חיוך ואנרגיה רבה.
בנוסף לכך, יש להתרגל לישון מוקדם יותר. אפילו אם בא לכם לראות עוד פרק מהסדרה האהובה עליכם, לגלוש עוד קצת ברשת האינטרנט, או לקרוא עוד כמה פרקים מהספר המרתק שקיבלתם לאחרונה, עדיף לדחות את הפעילויות הללו לשעות הערב של היום למחרת. פרקים ניתן להקליט, החומר באינטרנט יהיה שם גם מחר ויחד איתם גם העמודים בספר.

בוקר משותף.

אחרי שהתרגלתם לבוקר שכולו התארגנות מדודה ורגועה ליום שלפניכם, מגיע הזמן להכניס גם קצת זוגיות לעניין. מכירים את זה שרק בשעות הערב אתם מוצאים זמן לאכול ארוחה משותפת? ובמקרה הפחות טוב רק בסופי שבוע? מה עם קצת זמן משותף באווירה אינטימית?
בוקר משותף הוא זמן נהדר לשני הפעילויות החשובות הללו. ארוחת בוקר משותפת באווירה טובה תיתן תקנה לכם הרגשה נהדרת של זוגיות חזקה. סוף, סוף תספיקו לבלות קצת זמן ביחד.
בקשר לזמן אינטימי, מה יותר מקרב וסקסי מאשר מקלחת בוקר משותפת? ככה כדי להספיק את מה שלא הצלחתם לעשות בלילה כשהייתם עייפים מידי.
בכדי להצליח בזאת אתם זקוקים לבני זוג שנמצאים אתכם באותו ראש בנוגע להתנהלות נכונה בשעות הבוקר. או שמוצאים בני זוג כאלו או שפשוט מתרגלים ביחד אט, אט לבוקר מוצלח באווירה משותפת של קרבה.

באמצעות בוקר משותף אתם נהנים מן הקרבה בזוגיות שלכם לאורך שלביו השונים של היום. כאשר אתם קמים אתם ביחד וגם כאשר אתם הולכים לישון. ספרו לנו מה דעתכם, אפשרי לביצוע או נשמע רק כמו חלום?

בוקר משותף

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

על יחסים זוגיות ומה שבניהם<br/>

על יחסים זוגיות ומה שבניהם

פורסם בתאריך: 05/04/2021 11:01:39

מאז ומעולם בני האדם התעסקו בכל הנושא של יחסים שבינו לבינה, מדובר בעולם שלם המלא ברעיונות, הצעות ומידע מגוון. אז למה הנושא הזה תמיד היה במרכז חיינו?

איך לשמר זוגיות לאורך זמן

איך לשמר זוגיות לאורך זמן

פורסם בתאריך: 13/09/2021 15:12:48

בין אם מדובר בזוגיות קצרה או שמדובר בזוגיות ממוסדת. אז איך משמרים זוגיות לאורך זמן?

ירח דבש

ירח דבש

פורסם בתאריך: 22/03/2011 17:08:48

החופשה הראשונה שלכם כזוג נשוי. המלצות וטיפים לירח דבש שייתן לכם נקודת פתיחה טובה לחיי הנישואים החדשים.

להכיר ולהעצים את האהבה

להכיר ולהעצים את האהבה

פורסם בתאריך: 17/06/2013 17:28:20

להכיר את האדם הנכון זו משימה לא פשוטה. למצוא בן זוג או בת זוג פוטנציאליים דורש הרבה מעבר.

האם לבחור בה או לא?

האם לבחור בה או לא?

פורסם בתאריך: 14/10/2012 14:38:53

בהתחלה היא לא ממש נראית לך אבל יש משהו בה שמשאיר אותך לנסות, אז עולה השאלה מה עושים?

לאבלי

לאבלי

פורסם בתאריך: 17/05/2010 09:12:13

הגבר החדש כבר לא צריך לנצח בהורדות ידיים בכדי להיחשב לגברי. הוא אינו חושש לטפח עצמו, להיות קשוב ורגיש ולומר ככה סתם שזה פשוט לאבלי!

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר