בוקר משותף

זמן איכות בבוקר

בעבור חלקנו הגדול שעות הבוקר הן שעות של עצבים מרוטים ולחץ להספיק להתארגן בזמן. מי חושב בשעות הללו על זוגיות? מי המשוגע? קודם כל אני, אך לא רק. זוגות רבים מוצאים את שעות הבוקר כשעות נהדרות לחוויות זוגיות. אני שומע גיחוך מחלקכם הגדול. הרי מה יכול להיות מהנה לעשייה כשאתם מתעוררים עם עיניים טרוטות ומגרדים את עצמכם מחיקה המחבק של המיטה החמה. הרשו לי לנסות לשכנע אתכם בעניין.

בוקר מוצלח.

לפני שאפשר ליהנות מבוקר משותף יש ללמוד כיצד ליצור בוקר מוצלח באופן עצמאי. מה זה בעצם בוקר מוצלח? מדובר בכניסה להרגלי חיים נכונים מבחינה חברתית. למרות שיש טיפוסי יום וטיפוסי לילה וזה בסדר, מבחינה חברתית כללית היום מתנהל בעיקר בשעות הבוקר והצהריים. לכן, מומלץ לאמץ הרגלי יקיצה מוקדמת וכניסה מוקדמת למיטה, לפחות באמצע השבוע.
תתרגלו להתעורר מוקדם עם מספיק זמן בכדי לאכול ארוחת בוקר טובה ובריאה וגם בכדי להתקלח. אחרי הטקסים הקצרים הללו תרגישו רעננים הרבה יותר ותהיו מוכנים להתחיל את היום עם חיוך ואנרגיה רבה.
בנוסף לכך, יש להתרגל לישון מוקדם יותר. אפילו אם בא לכם לראות עוד פרק מהסדרה האהובה עליכם, לגלוש עוד קצת ברשת האינטרנט, או לקרוא עוד כמה פרקים מהספר המרתק שקיבלתם לאחרונה, עדיף לדחות את הפעילויות הללו לשעות הערב של היום למחרת. פרקים ניתן להקליט, החומר באינטרנט יהיה שם גם מחר ויחד איתם גם העמודים בספר.

בוקר משותף.

אחרי שהתרגלתם לבוקר שכולו התארגנות מדודה ורגועה ליום שלפניכם, מגיע הזמן להכניס גם קצת זוגיות לעניין. מכירים את זה שרק בשעות הערב אתם מוצאים זמן לאכול ארוחה משותפת? ובמקרה הפחות טוב רק בסופי שבוע? מה עם קצת זמן משותף באווירה אינטימית?
בוקר משותף הוא זמן נהדר לשני הפעילויות החשובות הללו. ארוחת בוקר משותפת באווירה טובה תיתן תקנה לכם הרגשה נהדרת של זוגיות חזקה. סוף, סוף תספיקו לבלות קצת זמן ביחד.
בקשר לזמן אינטימי, מה יותר מקרב וסקסי מאשר מקלחת בוקר משותפת? ככה כדי להספיק את מה שלא הצלחתם לעשות בלילה כשהייתם עייפים מידי.
בכדי להצליח בזאת אתם זקוקים לבני זוג שנמצאים אתכם באותו ראש בנוגע להתנהלות נכונה בשעות הבוקר. או שמוצאים בני זוג כאלו או שפשוט מתרגלים ביחד אט, אט לבוקר מוצלח באווירה משותפת של קרבה.

באמצעות בוקר משותף אתם נהנים מן הקרבה בזוגיות שלכם לאורך שלביו השונים של היום. כאשר אתם קמים אתם ביחד וגם כאשר אתם הולכים לישון. ספרו לנו מה דעתכם, אפשרי לביצוע או נשמע רק כמו חלום?

בוקר משותף

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

להתחיל עם בחורה ברחוב

להתחיל עם בחורה ברחוב

פורסם בתאריך: 08/05/2011 16:53:07

ישנן דרכים רבות להתחיל עם בחורה, אך אחת הדרכים המדליקות ביותר היא להתחיל עם בחורה ברחוב. איך עושים את זה נכון?

אהבה בעבר, בהווה ובעתיד

אהבה בעבר, בהווה ובעתיד

פורסם בתאריך: 08/04/2013 13:56:20

מה קורה לאחר שאתם יוצאים עם מישהו וההרגל תופס את מקומו של הריגוש? האם זו באמת אהבה?

מקומות בילוי להכרויות

מקומות בילוי להכרויות

פורסם בתאריך: 13/10/2009 10:15:06

איך מתחילים עם בחורה? איפה אפשר להכיר בחורה? איזה אספנו לכם מספר מקומות בילוי מומלצים להיכרויות.

אילו נשים מעדיפים גברים

אילו נשים מעדיפים גברים

פורסם בתאריך: 27/11/2011 14:14:37

נהוג לחשוב שרצונותיהן של גברים הם דבר פשוט וקל לניבוי, גם בהעדפות זוגיות. אך המצב שונה, אילו נשים מעדיפים גברים?

מזל טלה (21 במרץ – 20 באפריל)

מזל טלה (21 במרץ – 20 באפריל)

פורסם בתאריך: 05/11/2009 19:19:37

בני מזל טלה - משויכים למזלות האש ויש בהם מלא אנרגיה ושמחת חיים. עתיד הקשר בין בני המזל השונים.

שוב לבד בחגים

שוב לבד בחגים

פורסם בתאריך: 28/09/2011 13:02:11

עוד שנה עברה, כולם מכינים תפריטים ומתכונים לארוחת החג - ואתם, עדיין לבד. הגיע הזמן להפסיק להיות לבד בחגים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר