אתר היכרויות - שווה את הכסף

ההתייחסות שלנו לכסף לפעמים מצחיקה ולא הגיונית. למה? קראו והבינו.

אנחנו לא נשלם על מכון כושר 300 ¤ לחודש במחשבה של ´מה הם כבר נותנים לי´ ובאמונה עצמית (שקרית) של – ´אין כמו לעשות ספורט בחוץ, בשעות אחר הצהריים הקסומות, כשהשקיעה מראה צבעי זהב´.

אנחנו לא נלך לקואוצ´ר/ית לשפר את חיינו כי נחשוב – ´פחחח, מה היא כבר תתן לי, כמה עצות לחיים? גם אני יכול לקרוא ספרי עזרה-עצמית, ולעזור לעצמי´.

אנחנו לא נשדרג את טיסת הצ´ארטר לטיסה נורמלית כי נחשוב ´יאללה, כולה טיסה, בשביל ה-4 שעות האלו אני אוסיף עוד 500 דולר?´

אנחנו לא נרשם לבית ספר לשפות כי נחשוב – ´4000 ¤ לקורס צרפתית?! מה זה המחיר המוגזם הזה? נסחפו אלה. מה הבעיה? אני אכנס לאינטרנט, אלמד לבד, און ליין, צרפתית, ותוך חצי שנה אני אדבר צרפתית שוטפת´.

אנחנו לא נשלם למורה פרטי לגיטרה כי נחשוב- ´120 ¤ לשעה? כולה גיטרה. אקנה לי ספר ב-40 ¤ ואלמד בעצמי. יש לי משמעת עצמית, קליטה מהירה ותוך שלושה חודשים, גג חצי שנה, אני דיוויד ברוזה החיפאי´.


אלא מה? החודשים חולפים, השנים גם, ובסופו של דבר אנחנו בטטות שלא עושים כושר, החיים שלנו תקועים, צרפתית אנחנו לא דוברים, בגיטרה לא מנגנים ומכל טיסת צ´ארטר חוזרים מותשים וחולים (דיילות האויר לא שירותיות, השירותים מלוכלכים, הילדים הצורחים בלתי נסבלים והאוכל בטעם של מרגרינה).

רבים מאיתנו ממשיכים באותה המסורת גם כשהם נרשמים לאתר היכרויות. נרשמים, בלי לשלם דמי מנוי (המעניק כמובן פריבילגיות באפשרויות השימוש באתר).

האמונה הרווחת היא של – ´מה אני צריך לשלם על להכיר? אני יכול להכיר בלי לשלם.´

החסכון הזה, גורם לתסכול ולקומדיית טעויות שגורמת לעצבים, אך לא מביא אהבה. שהרי, גם הבחורה בה אתה מעוניין, לא מנויה לעיתים. אז אתם קורצים אחד לשני עד שנגמרות לכם הקריצות. היא מוצאת חן בעינייך אך אינך יכול להעביר לה את פרטי המייל שלך או להעלות אותה בצ´ט.

אתה מרגיש שהיא בול, אבל בול בשבילך – החיוך שלה (לפי התמונה שבאתר) גורם לך לצביטה בלב, השיער הקצוץ שלה עושה לך את זה (אין הרבה בחורות בקצוץ), היא אוהבת רוטווילרים כמוך, היא טבעונית אדוקה, כמוך, והיא גרה כ-שנה בצפון אמריקה. ממש ממש כמוך.

פוטנציאל אדיר לאהבה לחוד, ומציאות לחוד; אחרי קריצות הדדיות, ישנה הבנה שאין לאף אחד מכם מנוי, ומהפוטנציאל הזה כנראה שלא תצא אהבה. וכך האהבה הפוטנציאלית הזו מתפוגגת לה, מתמוססת ונעלמת במרחבי האהבה הוירטואליים, באתר ההיכרויות.

אנחנו מפחדים לנסות, אנחנו משלים את עצמנו שאפשר אחרת, גם אם החיים הוכיחו לנו שהדרך האחרת לא הביאה לנו לא אהבה ולא נעליים, לא טיסה כייפית ולא התקדמות בחיים.

בגרות היא ההבנה שעד עתה בחרת לא נכון ושזהו זמן שינוי. בגרות היא ההכרה בכך שאתה לא טוב בלעזור לעצמך ושיש אנשים, מקומות ואתרים שקיימים בשביל לעזור לך. אז כן, זה מצריך את פתיחת הארנק ו"גיהוץ" הכרטיס הכסוף, אך זוהי השקעה משתלמת. השקעה שתגדיל את הסיכוי שלך למצוא אהבה.

וגם אם לא ייצא מזה משהו, לפחות קצת ראית אנשים שמחפשים אהבה בדיוק כמוך, העברת את הזמן בשיחות וצ´אטים, קראת מאמרי הכרויות וזוגיות מעניינים ושיתפת את החברים בפורום האתר בחייך המשעממים... לחינם זה בטח לא יהיה.

ומה אתם אומרים? לא שווה לנסות?

אתר היכרויות - שווה את הכסף

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

בנים בנות ומה שבניהם

בנים בנות ומה שבניהם

פורסם בתאריך: 05/09/2021 15:43:03

עד הרגע שמוצאים את שאהבה נפשנו, אנו מוצאים עצמנו בהתלבטויות רבות ושאלות של חוסר וודאות בהמון דברים הקשורים בצד השני.

מי אוהב יותר

מי אוהב יותר

פורסם בתאריך: 12/07/2012 13:20:09

מי אוהב יותר? האם זה נכון מה שאומרים שהאישה היא תמיד זו שאוהבת יותר והגבר הוא זה שנמנע מאהבה?או ההפך?

דרכים לארגון מפגש בעידן של ריחוק חברתי

דרכים לארגון מפגש בעידן של ריחוק חברתי

פורסם בתאריך: 08/03/2021 13:22:33

לרגע היה נדמה שאפשר לומר שלום לדייטים ומפגשים, אך במקום זאת נולדו פתרונות יצירתיים למפגשים וירטואליים שאפשרו לפנויים והפנויות לייצר סוג של הכרות ומעיין דייט גם בתקופה זו.

לאהוב שלא באופן אקראי

לאהוב שלא באופן אקראי

פורסם בתאריך: 27/09/2012 13:42:48

תקופת החגים, מביאה איתה את הצורך לאהוב מחדש. חג הסוכות הינו חג המסמן את הסוכה והאהבה האקראית.

להתחיל עם בחורה ברחוב

להתחיל עם בחורה ברחוב

פורסם בתאריך: 08/05/2011 16:53:07

ישנן דרכים רבות להתחיל עם בחורה, אך אחת הדרכים המדליקות ביותר היא להתחיל עם בחורה ברחוב. איך עושים את זה נכון?

מה חשוב לנשים בקשר

מה חשוב לנשים בקשר

פורסם בתאריך: 09/07/2014 11:17:36

נשים, עולם בפני עצמו ולא תמיד ניתן להבין מה חשוב להן ומה יותר. מה חשוב לנשים בקשר?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר