שכחת סיסמא?
 

אתר היכרויות - שווה את הכסף

אתר היכרויות - שווה את הכסף - 14/11/2010 23:16:40
הגב על מאמר זה
ההתייחסות שלנו לכסף לפעמים מצחיקה ולא הגיונית. למה? במאמר הזה נסביר לכם בדיוק למה.
אתר היכרויות - שווה את הכסףאנחנו לא נשלם על מכון כושר 300 ₪ לחודש במחשבה של ´מה הם כבר נותנים לי´ ובאמונה עצמית (שקרית) של – ´אין כמו לעשות ספורט בחוץ, בשעות אחר הצהריים הקסומות, כשהשקיעה מראה צבעי זהב´.

אנחנו לא נלך לקואוצ´ר/ית לשפר את חיינו כי נחשוב – ´פחחח, מה היא כבר תתן לי, כמה עצות לחיים? גם אני יכול לקרוא ספרי עזרה-עצמית, ולעזור לעצמי´.

אנחנו לא נשדרג את טיסת הצ´ארטר לטיסה נורמלית כי נחשוב ´יאללה, כולה טיסה, בשביל ה-4 שעות האלו אני אוסיף עוד 500 דולר?´

אנחנו לא נרשם לבית ספר לשפות כי נחשוב – ´4000 ₪ לקורס צרפתית?! מה זה המחיר המוגזם הזה? נסחפו אלה. מה הבעיה? אני אכנס לאינטרנט, אלמד לבד, און ליין, צרפתית, ותוך חצי שנה אני אדבר צרפתית שוטפת´.

אנחנו לא נשלם למורה פרטי לגיטרה כי נחשוב- ´120 ₪ לשעה? כולה גיטרה. אקנה לי ספר ב-40 ₪ ואלמד בעצמי. יש לי משמעת עצמית, קליטה מהירה ותוך שלושה חודשים, גג חצי שנה, אני דיוויד ברוזה החיפאי´.


אלא מה? החודשים חולפים, השנים גם, ובסופו של דבר אנחנו בטטות שלא עושים כושר, החיים שלנו תקועים, צרפתית אנחנו לא דוברים, בגיטרה לא מנגנים ומכל טיסת צ´ארטר חוזרים מותשים וחולים (דיילות האויר לא שירותיות, השירותים מלוכלכים, הילדים הצורחים בלתי נסבלים והאוכל בטעם של מרגרינה).

רבים מאיתנו ממשיכים באותה המסורת גם כשהם נרשמים לאתר היכרויות. נרשמים, בלי לשלם דמי מנוי (המעניק כמובן פריבילגיות באפשרויות השימוש באתר).

האמונה הרווחת היא של – ´מה אני צריך לשלם על להכיר? אני יכול להכיר בלי לשלם.´

החסכון הזה, גורם לתסכול ולקומדיית טעויות שגורמת לעצבים, אך לא מביא אהבה. שהרי, גם הבחורה בה אתה מעוניין, לא מנויה לעיתים. אז אתם קורצים אחד לשני עד שנגמרות לכם הקריצות. היא מוצאת חן בעינייך אך אינך יכול להעביר לה את פרטי המייל שלך או להעלות אותה בצ´ט.

אתה מרגיש שהיא בול, אבל בול בשבילך – החיוך שלה (לפי התמונה שבאתר) גורם לך לצביטה בלב, השיער הקצוץ שלה עושה לך את זה (אין הרבה בחורות בקצוץ), היא אוהבת רוטווילרים כמוך, היא טבעונית אדוקה, כמוך, והיא גרה כ-שנה בצפון אמריקה. ממש ממש כמוך.

פוטנציאל אדיר לאהבה לחוד, ומציאות לחוד; אחרי קריצות הדדיות, ישנה הבנה שאין לאף אחד מכם מנוי, ומהפוטנציאל הזה כנראה שלא תצא אהבה. וכך האהבה הפוטנציאלית הזו מתפוגגת לה, מתמוססת ונעלמת במרחבי האהבה הוירטואליים, באתר ההיכרויות.

אנחנו מפחדים לנסות, אנחנו משלים את עצמנו שאפשר אחרת, גם אם החיים הוכיחו לנו שהדרך האחרת לא הביאה לנו לא אהבה ולא נעליים, לא טיסה כייפית ולא התקדמות בחיים.

בגרות היא ההבנה שעד עתה בחרת לא נכון ושזהו זמן שינוי. בגרות היא ההכרה בכך שאתה לא טוב בלעזור לעצמך ושיש אנשים, מקומות ואתרים שקיימים בשביל לעזור לך. אז כן, זה מצריך את פתיחת הארנק ו"גיהוץ" הכרטיס הכסוף, אך זוהי השקעה משתלמת. השקעה שתגדיל את הסיכוי שלך למצוא אהבה.

וגם אם לא ייצא מזה משהו, לפחות קצת ראית אנשים שמחפשים אהבה בדיוק כמוך, העברת את הזמן בשיחות וצ´אטים, קראת מאמרי הכרויות וזוגיות מעניינים ושיתפת את החברים בפורום האתר בחייך המשעממים... לחינם זה בטח לא יהיה.

ומה אתם אומרים? לא שווה לנסות?


אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • עשה ואל תעשה בקשר חדש - קשר חדש מלווה בתחושת התרגשות אשר לעיתים גורמת לנו לפעול בצורה לא נכונה. על מה צריך להקפיד ועל מה כדאי לוותר?
  • המדריך לדייטר המתחיל - נגמר עידן התמימות, היום כולם מודעים לשאלות הקיימות בעולם הדייטים – היכן יש להיפגש? מתי? ומי אמור לשלם?
  • צימר בצפון - צימר - רק מלהגיד את המושג הזה מתחילים לנשום. מחפשים צימרים בצפון? איך לבחור נכון צימר בצפון, הכל בכתבה שלפניכם.
  • שקר לבן כדרך למציאת אהבה - לימדו אותנו שאסור לשקר, אך גם לימדו על ההבדל בין שקר אמיתי לשקר לבן. כיצד שקר לבן יכול לשרת אותנו במציאת אהבה?
  • צה"ל - אתר הכרויות אמיתי - לכל אחד הזיכרון שלו מהצבא. זיכרונות שונים, אך הווייה זהה. תלבושת אחידה, תנאים לא תנאים וניצוצות שעפים באוויר.
  • איך להתחיל עם גבר - רוצה אותו ולא יודעת איך? מתביישת לפתוח איתו בשיחה? טיפ ממני אלייך - איך אני מתחילה עם גבר ונשארת בחיים.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי rami , בתאריך 05/04/2011 22:11:16
שילמתי למספר אתרי היכרויות.
לא אלאה במה שקיבלתי מאתרים בתשלום למעט שבמשך שנה בתשלום ל-3 אתרים הכרתי 4 נשים ולא נוצר קשר עם אף אחת.
תשלום לאתר אינו מבטיח מציאת בת/בן זוג ואילו באתרים בחינם יש יותר בני זוג פוטנציאלים אם כי כמות הזבל גדולה יותר.מצד שני חסכון של מאות שקלים כל חודש.
רק אציין כי האישה היחידה שאיתה יצרתי קשר מאז נפרדתי הכרתי במקרה ולא דרך אתר היכרויות זה או אחר.
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©