הכרות לדתיים

האם רק באתרי הכרויות למגזר הדתי תמצאו?

אז מה מציעים לי אתרי הכרויות למגזר הדתי מוך המגזר הכללי

היי, נעים מאוד שמי הדסה, בת 25, ואני מחפשת בחור...
מכירים את המשפט הזה? ובכן נגמרו החיפושים! רק באתרי הכרויות למגזר הדתי תמצאו אנשים איכותיים באמת ותגדילו את סיכויי ההצלחה להיות עוד השנה מתחת לחופה וקידושין.
אז מה הם אתרי הכרויות למגזר הדתי?


אתרי הכרויות למגזר הדתי, נועדו על מנת לשפוך אור על קבוצת האוכלוסייה הדתית ושומרי המסורת שמחפשים זיווג איכותי שיבנה עמם בית נאמן בישראל, בעל אותו השקפת עולם פחות או יותר או אותו סגנון חיים מה שמאפשר למחפשים מיקוד בחיפושם ולא פיזור למגוון מקורות שאינם רלוונטיים עבורם.

מה מציעים לי אתרי הכרויות למגזר הדתי?

אתרי הכרויות במגזר הדתי, הכרויות לדתיים, הכרויות לשומרי מסורת או הכרויות למגזר הדתי, ניתן למצוא מספר קטגוריות שיקלו על המחפש למצוא את אשר ליבו חפץ, כגון תיאור חיצוני: גובה, משקל, צבע שיער, תמונה בדרך כלל, צבע עיניים, וכו´. וכן תיאור השקפת עולם הכולל, לאיזה מגזר דתי אני משתייך (דתי לאומי, דתי מזרחי, חרדי, חב"ד, וכו´), מה אני רוצה שיהיה בבן/ בת הזוג כמו למשל תכונות אופי ("אני מחפשת אדם צנוע, עדין או לחילופין חברמן יצחיק אותי כל הזמן.."), או כל תיאור אחר שימקד ויסייע במציאת זיווג שהכי מתאים לחיפוש שלי עד כמה שניתן ובכך בעצם לצמצם משמעותית הצעות שאינן שייכות לכתחילה.

מה כדאי לי לחפש בבן הזוג ?

התורה הקדושה שמה דגש על עניין זיווגו של האדם ואף נאמר, כי "קשה זיווגו של אדם כקריאת ים סוף", משמע כל דבר שיכול לעזור למקד אותי בבחירת בן/ בת הזוג תבוא עליו הברכה.
ולכן התורה גם נותנת לנו עצה טובה וחשובה שאם אדם ילך על פיה בוודאי שלא יכשל. התורה רושמת שהאדם נמדד בשלושה דברים כוסו כיסו וכעסו (תלמוד בבלי, מסכת עירובין דף סה עמוד ב), ואני הסביר:

כוסו:
האם נוטה לשתות משקאות שאינם ראויים או שמא שותה מעט יין כמי שטוב יינו עליו?, האם כשנכנס יין יצא סוד? או שמא האדם שותה מעט ובמידה ששכלו עדיין גובר על יינו? זאת אומרת שכוס יין אחת אינה מזיקה (וגם בזה צריך האדם להיזהר ולהכיר את עצמו יתכן שיש כאלו שגם זה יותר מידי עבורם) ואיך נדע? לפי התנהגותם אחרי ששתו, האם דעתם מיושבת עליהם או שמא הסודות ופנימיות האדם מתחילים להתגלות. אין צורך לשתות עד דלא ידע ויש להיזהר בכך בבחירת הזיווג.

כיסו :
זה האם האדם קמצן או חסכן פזרן או נדבן, כמובן שאין חולק על כך שאנחנו צריכים למצוא את האמצע, אבל איך נדע? ובכן יש להגיע לפגישה עם נקודת הנחה שאני הוא זה שמשלם את ההוצאה הרלוונטית לדוגמא: ישיבה במסעדה מחייבת אותי להציע את התשלום (מדובר בגבר כאמור), או לחילופין היו כאלו שיאמרו מראש כי כיוון שזו פגישה ראשונה והם רוצים לראות לאן הרוח נושבת א הם יציינו לפני הפגישה כי ניתן להשתתף חצי חצי בפגישה או בשאר הפגישות בהמשך, ויהיו כאלו שיגיעו לפגישה לא ידברו על כסף לפני וכשתבקשו חשבון מהמלצר הם בדיוק שכחו את הארנק בבית... אז כדאי לפקוח עיניים ולהבין עם מי אנו נכנסים לזוגיות. ולכן ההצעה היא לאדם להיות מתון בנושא ולא לשתי הקיצונים האחרים.

כעסו:
כמה פעמים ראינו כי האדם נתון למצבים בחיים שבהם הוא כועס , ברך כלל זוהי נחלת כולנו כל אחד במה שמפריע לו יותר או פחות. אבל כעס גם הוא צריך להיות במינון הנכון והכי טוב להגיע למצב שאין כעס כלל, זה אפשרי, זוהי עבודה על המידות, אך כיוון שבאנו לעולם 70 שנה כדאי לתקן מידה אחת אז לפחות נזהה כיצד האדם מתנהל בחייו מבחינת הכעס, כך למשל, אם אגיע לפגישה באיחור קל (כ-8 דקות אחרי מה שקבענו), איזו תגובה נקבל?!, אם שכחנו "בטעות" את הארנק?!,כל מבחן קטנטן ולא כזה שבאמת ראוי לכעס יכול לעזור לנו להבחין האם האדם שמולי הוא כעסן או שמא נוח לבריות.

עם הצידה לדרך הזו של הכרויות לדתיים או הכרויות לשומרי מסורת היכנסו למגוון הרחב של אתרי הכרויות במגזר הדתי שריכזנו עבורכם כאן בפורטל ותתחילו להחליף טלפונים, רשמים, ולקבוע פגישות.
אז שיהיה בהצלחה בדרך לחופה.
הכרות לדתיים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

ולנטיין יום לאהבה

ולנטיין יום לאהבה

פורסם בתאריך: 14/02/2013 16:52:50

כיצד ניתן לקחת יום ולהפוך אותו מיוחד? כיצד ניתן לתת לאהבה מקום ראוי? כמה טיפים לתשומת לבכם.

איך להשיג דייט שני?

איך להשיג דייט שני?

פורסם בתאריך: 13/12/2021 14:08:19

לפעמים לא צריך להקסים בחורה בכדי להשיג איתה דייט שני. לעיתים זו טקטיקה פשוטה שיש לנקוט בדייט הראשון. איך משיגים דייט שני ללא מאמץ.

שימו V על האקס!

שימו V על האקס!

פורסם בתאריך: 07/09/2011 11:42:48

לשכוח את האקסית זה קשה, אבל יש דרכים להתמודד אם זה ואפילו די בקלות אז איך עושים את זה נכון?

הדרך להגיד שלום לעבר

הדרך להגיד שלום לעבר

פורסם בתאריך: 19/12/2013 17:08:13

בכל פעם אתם חוזרים לזרועות אהוב ישן, אהבה שאמורה הייתה להישכח ולא הצלחנו להתגבר עליה

איך להתגרש ולעבור את זה בשלום

איך להתגרש ולעבור את זה בשלום

פורסם בתאריך: 20/02/2024 14:04:56

הדרך אל החופש מחיי הנישואים היא כלל לא פשוטה ולכן דאגנו לכם לטיפים הטובים ביותר לגירושים בלי מלחמות.

אהבה בקיץ

אהבה בקיץ

פורסם בתאריך: 02/07/2014 15:34:58

אהבה בקיץ? יש לא מעט אנשים אשר ירצו להוכיח כי האהבה אפשרית גם בקיץ. אפשר לנסות גם אחרת.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר