שכחת סיסמא?
 

אני אוהבת את החופש שבי

אני אוהבת את החופש שבי - 26/06/2014 18:20:11
הגב על מאמר זה
מדוע אנשים כל כך קנאים לפרטיות שלהם? מה מניע אותם להישאר בחופש תמידי? האם אהבה זה כואב? האם זו הסיבה שרוב האנשים בוחרים אחרת?
לאהוב את החופש שבךכשאני מנסה לצור את הקשר הראשוני, אני תמיד אומרת, שעל חופש אני אף פעם לא מוותרת.

מדוע אנשים כל כך קנאים לפרטיות שלהם? מה מניע אותם להישאר בחופש תמידי? האם אהבה זה כואב? האם זו הסיבה שרוב האנשים בוחרים אחרת? אם כן, מה הם למעשה בוחרים? הדברים משתנים מקצה אחד לקצה האחר. הכול עניין של העדפות בחיים כשאהבה לעיתים נשארת אף היא מאחור.

חופש או אהבה?

מי אמר שאי אפשר להתקיים עם שני המרכיבים גם יחד? חופש ואהבה הם חלק בלתי נפרד והם יכולים להפעיל את עצמם ללא שום קשר. לאהבה יש יכולת בלתי נגמרת וכך גם לרצון להיות חופשיים ברוב חלקי הזמן. כאשר האהבה והחופש מותירים את המקום המותר אחד לשנייה, שהרי הדברים הופכים פשוטים וקלים יותר לעיקול. יש אנשים הבוחרים לאהוב ולסלק את החופש. הם מנסים לשנות כל דבר ללא אבחנה. כאן למעשה זז לו החופש עשרות אלפי מונים ופוגע בשלווה הראויה. חופש לא יכול להתקיים ללא אהבה ואהבה לא יכולה בלעדיו. זה בדיוק כמו המשפט החוזר ואומר, אי אפשר ביחד ואי אפשר ללא. אז מה בעצם עושים? האם ההפרדה הזו נדרשת? האם צריך להטיל פור המדבר על חופש או אהבה? חופש או אהבה?

ליהנות משני העולמות

ליהנות משני העולמות זה דבר בהחלט אפשרי. אפשר להמריא בצורה הבטוחה ביותר כאשר החופש יודע לשלב ולשנס מותניים יחד עם האהבה. לרוב, אנשים מתאהבים ובורחים מכל מה שיש מסביב, הם מנתקים קשרים עם חברים ויוצרים לעצמם אי בודד באמצע בוהמה אחת גדולה. ליצור את האי, זה לצור בהחלט את הקסם ומאידך, לעיתים אפשר ואפילו רצוי לשמר את שני העולמות ולא לפסוח על שום דבר בדרך. היכולת לצור חברויות ועדיין להיות במערכת יחסים, הינה היכולת המושלמת ביותר להכיר את האדם העומד מולנו לאט ובעיקר בטוח.

מה זאת אהבה?

אם תשאלו את רוב האנשים הם יגידו כי אהבה זה לתת וכמה שיותר. זה לא בהכרח מדויק. אהבה אינה באה מלשון המילה לתת. היא חלק מהמילה. אם לתת זה בהחלט להעניק מבלי לצפות שהצד השני יעניק מכיוון, שהמילה מביאה סמנים אינדיווידואליים המשתנים מהיבט אחד להיבט האחר. כל אחד מקבל את האהבה בצורה כזו או אחרת. יש אנשים שנתינתם איננה נמדדת בכמות או ביכולת, הם פשוט נותנים מעצמם ולא מצפים למשוב או לכמות שלו. הם מתנהגים כפי שהתנהגו חיים שלמים, למעשה הם לא משנים דבר ולו דבר בהתנהגותם. כאשר משהו כבר מתרחש, הם מודעים לכך כי אהבה שאינה תלויה בדבר, היא למעשה האהבה האמיתית ביותר.

האם גם אתם נתקלתם במקרים או בשאלות הקשורות לאהבה ללא תמורה? ספרו לנו על כך, נשמח לשמוע.


אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • מה חשוב לגברים בקשר - גברים ונשים ומה שביניהם. מה חשוב לגברים בקשר ובמה הם כל כך שונים מנשים? האם ניתן להבין אותם, את הלך המחשבה ומה הם רוצים מאיתנו הנשים ומהקשר...?
  • מה חשוב לנשים בקשר - נשים, עולם בפני עצמו ולא תמיד ניתן להבין מה חשוב להן ומה יותר. מה חשוב לנשים בקשר?
  • אהבה בקיץ - אהבה בקיץ? יש לא מעט אנשים אשר ירצו להוכיח כי האהבה אפשרית גם בקיץ. אפשר לנסות גם אחרת.
  • לדבר על אהבה - המון אנשים מסרבים לדבר על אהבה, לשם שינוי, יש אנשים שלא מסרבים והם אפילו אומרים זאת בכל רם. מה מונע מלא מעט אנשים לדבר על רגש?
  • מערכת היחסים של מילי - מילי ייצרה מערכת יחסים ארוכה היא הייתה בטוחה שזהו, היא גילתה את כל מה שאפשר, האומנם? קיראו ואימרו לנו האם זה קרה גם לכם...
  • על שלום ואהבה - יש לא מעט אנשים המשכילים להבין כי מגיע רגע הדורש גם מהם להגיד שלום לאהבה. איך עושים את זה ולמה זה כל כך קשה?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©