לאהוב את החופש שבך

אני אוהבת את החופש שבי

החופש ואהבה שבי ומה שאפשר לעשות איתם

כשאני מנסה לצור את הקשר הראשוני, אני תמיד אומרת, שעל חופש אני אף פעם לא מוותרת.

מדוע אנשים כל כך קנאים לפרטיות שלהם? מה מניע אותם להישאר בחופש תמידי? האם אהבה זה כואב? האם זו הסיבה שרוב האנשים בוחרים אחרת? אם כן, מה הם למעשה בוחרים? הדברים משתנים מקצה אחד לקצה האחר. הכול עניין של העדפות בחיים כשאהבה לעיתים נשארת אף היא מאחור.

חופש או אהבה?

מי אמר שאי אפשר להתקיים עם שני המרכיבים גם יחד? חופש ואהבה הם חלק בלתי נפרד והם יכולים להפעיל את עצמם ללא שום קשר. לאהבה יש יכולת בלתי נגמרת וכך גם לרצון להיות חופשיים ברוב חלקי הזמן. כאשר האהבה והחופש מותירים את המקום המותר אחד לשנייה, שהרי הדברים הופכים פשוטים וקלים יותר לעיקול. יש אנשים הבוחרים לאהוב ולסלק את החופש. הם מנסים לשנות כל דבר ללא אבחנה. כאן למעשה זז לו החופש עשרות אלפי מונים ופוגע בשלווה הראויה. חופש לא יכול להתקיים ללא אהבה ואהבה לא יכולה בלעדיו. זה בדיוק כמו המשפט החוזר ואומר, אי אפשר ביחד ואי אפשר ללא. אז מה בעצם עושים? האם ההפרדה הזו נדרשת? האם צריך להטיל פור המדבר על חופש או אהבה? חופש או אהבה?

ליהנות משני העולמות

ליהנות משני העולמות זה דבר בהחלט אפשרי. אפשר להמריא בצורה הבטוחה ביותר כאשר החופש יודע לשלב ולשנס מותניים יחד עם האהבה. לרוב, אנשים מתאהבים ובורחים מכל מה שיש מסביב, הם מנתקים קשרים עם חברים ויוצרים לעצמם אי בודד באמצע בוהמה אחת גדולה. ליצור את האי, זה לצור בהחלט את הקסם ומאידך, לעיתים אפשר ואפילו רצוי לשמר את שני העולמות ולא לפסוח על שום דבר בדרך. היכולת לצור חברויות ועדיין להיות במערכת יחסים, הינה היכולת המושלמת ביותר להכיר את האדם העומד מולנו לאט ובעיקר בטוח.

מה זאת אהבה?

אם תשאלו את רוב האנשים הם יגידו כי אהבה זה לתת וכמה שיותר. זה לא בהכרח מדויק. אהבה אינה באה מלשון המילה לתת. היא חלק מהמילה. אם לתת זה בהחלט להעניק מבלי לצפות שהצד השני יעניק מכיוון, שהמילה מביאה סמנים אינדיווידואליים המשתנים מהיבט אחד להיבט האחר. כל אחד מקבל את האהבה בצורה כזו או אחרת. יש אנשים שנתינתם איננה נמדדת בכמות או ביכולת, הם פשוט נותנים מעצמם ולא מצפים למשוב או לכמות שלו. הם מתנהגים כפי שהתנהגו חיים שלמים, למעשה הם לא משנים דבר ולו דבר בהתנהגותם. כאשר משהו כבר מתרחש, הם מודעים לכך כי אהבה שאינה תלויה בדבר, היא למעשה האהבה האמיתית ביותר.

האם גם אתם נתקלתם במקרים או בשאלות הקשורות לאהבה ללא תמורה? ספרו לנו על כך, נשמח לשמוע.

לאהוב את החופש שבך

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לאיזה שכבת גיל מתאים אתר היכרויות

לאיזה שכבת גיל מתאים אתר היכרויות

פורסם בתאריך: 07/03/2022 08:41:56

מגיל 18 ומעלה אתר היכרויות הוא בדיוק במקום עבורכם למצוא זוגיות. בכתבה הבאה נדבר לאיזה גילאים מתאים אתר הכרויות ובאילו סיטואציות.

תקשורת נכונה בדייטים

תקשורת נכונה בדייטים

פורסם בתאריך: 14/01/2013 12:15:24

אחת הדרכים המרכזיות להיכרויות בימינו היא באמצעות פגישות אישיות. הכנו מדריך קצר שנועד ללמד אתכם תקשורת נכונה בדייטים.

איך לבשל לה

איך לבשל לה

פורסם בתאריך: 03/06/2012 17:48:41

תמיד רציתם לבשל לה ולהרשים אותה, אבל לא ידעתם איך בדיוק? היכנסו ולמדו איך עושים זאת נכון.

הלנה

הלנה

פורסם בתאריך: 07/03/2010 09:45:43

עדיף לא להיות אישה הלנה אצל גבר כבר בפגישה הראשונה, חשוב לאתגר את הגבר.

על שלום ואהבה

על שלום ואהבה

פורסם בתאריך: 02/06/2014 12:00:28

יש לא מעט אנשים המשכילים להבין כי מגיע רגע הדורש גם מהם להגיד שלום לאהבה. איך עושים את זה ולמה זה כל כך קשה?

התאהבתי במרצה שלי

התאהבתי במרצה שלי

פורסם בתאריך: 08/07/2012 17:22:40

נוח להתאהב בדמויות סמכותיות שנמצאות בחיינו. יש משהו מאוד מושך בכוח שהן מחזיקות.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר