לא מעוניינים

איך להגיד שאנחנו לא מעונינים?

הוא אוסף אותך, יצאתם מהאוטו, את תוהה למה הוא מתכופף ואז את מבינה שזה בעצם הגובה שלו, ובנוסף את רואה את ההשתקפות שלך על קודקוד ראשו?!

קבעתם להיפגש בבית הקפה, אתה מנסה לשחזר בראש איך היא נראית בתמונה, ומפעיל את רדאר הזיהוי, הולכת מולך בחורה יפיפייה ואתה לראשונה בחייך מתפלל לאלוהים "עשה שתהיה זו". היא מאיטה לידך, ניגשת ומחבקת.... את הבחור שעומד מאחוריך. עוברות עוד כמה בחורות, אתה ממשיך להתפלל ואז אתה רואה אותה, רואה גם הרבה ממנה, ותוהה מי זו ולמה היא אכלה את הבחורה הנחמדה שראית בתמונה... מה עושים??

אף פעם לא נעים לקבל דחייה מבן אדם, במיוחד כזו על רקע רומנטי. עד פה לא גילינו את אמריקה, אלא מה שנדמה פחות מובן מאליו, הוא שלעיתים קשה יותר להיות בצד המאכזב מאשר בצד המתאכזב, היות ואתה נושא על כתפיך את ה"אשמה" והידיעה שהקשר הסתיים בגללך. זו החלטה קשה לקבל- האם להפסיק קשר עם מישהו – בין אם אחרי קשר ארוך עם הרבה עבר או פגישה אחת ללא עתיד. חשוב להיות שלמים עם החלטה כזו מאחר ובדרך- כלל קשה לקחת אותה חזרה או בלתי אפשרי כלל.

אם מסיימים קשר ממושך, חשוב לא לעשות זאת מתוך אימפולס וגם אם ברגע נתון, בתוך מצב של ריב וכעס, נראה כי אתם הכי בטוחים ברצון שלכם לסיים את הקשר, תרשו לעצמכם יום אחד נוסף או אפילו רק מספר שעות של חסד. חשוב להירגע ולעשות את הצעד ממקום שלם ונינוח ולא כפליטת פה מתוך דחף של הרגע- ברוב המקרים תתחרטו על זה מאוחר יותר, גם אם לא על המעשה עצמו, אז על האופן בו הוא נעשה.

אם מסיימים קשר לאחר היכרות קצרה יותר, הסיבות להפסקת הקשר שונות ולא נובעות מתוך משקעים, אלא מסיבות פיזיקליות (משיכה או מקדם חיכוך), ביולוגיות (חזותיות), מתמטיות (חיבור), או פסיכולוגיות (תקשורת), וכמובן שצריך גם כימיה...

אז איך עושים את זה? ישנן שתי אסכולות בנושא זה, הגורסות גישות הפוכות:

האחת- היא אולי גם הקשה אך מועילה יותר- הגישה הישירה (גישת הפלסטר). להגיד לצד השני שלא מעונינים, שלא זורם, שאין כימיה, שאתם לא מתאימים... על אף הקושי והמבוכה, ועל אף שנדמה כי הישירות היא נטולת רגישות לצד השני, ומחמירה עמו, בעצם, לטווח הארוך, היא רק מועילה ומאפשרת להשתחרר באופן נקי יותר.

השניה- הקלה אך פחות מועילה- הגישה המתחמקת. פה, כישורי הדמיון באים לידי ביטוי נהדר. כל העולה על דעתכם יתפוס כאן- אני חוזר/ת בתשובה, אני עובר/ת לחו"ל, אני בעצם לא בנוי/ה לקשר וכל מה שהאקדמיה למשחק תאשר.

ואם כל זאת לא עובד, תנסו לשיר: "אני לא פנוי, אני לא זמין, המנוי אינו בנוי לאהבה..."

לא מעוניינים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

בחור רציני

בחור רציני

פורסם בתאריך: 24/02/2010 20:25:35

אין בחורה שלא נכשלה לפחות פעם במבחן הבודק יכולת זיהוי של כנות ועומק הקשר. איך עושים את זה נכון.

האביר על הסוס הלבן

האביר על הסוס הלבן

פורסם בתאריך: 08/06/2010 18:05:58

מחכה לאביר על הסוס הלבן ותוהה למה הוא מתעכב? הנה כמה טיפים איך לעזור לו למצוא אותך.

אהבה נכזבת - טיפים מהדייטרית הסדרתית

אהבה נכזבת - טיפים מהדייטרית הסדרתית

פורסם בתאריך: 15/10/2014 09:08:11

רוצים לגלות איך אפשר להפוך אהבה נכזבת ליתרון? הדייטרית הסדרתית חושפת סודות ומגלה הכול. קרה גם לכם? כדאי לכם לקרוא את זה.

לאן לא ללכת בדייט ראשון

לאן לא ללכת בדייט ראשון

פורסם בתאריך: 12/11/2013 13:26:16

הרבה מאד מהצלחת הדייט היא המיקום, לאן כדאי ולאן לא כדאי ללכת בפגישה ראשונה

התאהבתי במרצה שלי

התאהבתי במרצה שלי

פורסם בתאריך: 08/07/2012 17:22:40

נוח להתאהב בדמויות סמכותיות שנמצאות בחיינו. יש משהו מאוד מושך בכוח שהן מחזיקות.

לאב מי

לאב מי

פורסם בתאריך: 12/05/2010 15:26:00

הבחורה התלותית, כולכם נתקלתם בה. זו שמתקשרת שעה אחרי את הדייט, זו שתדרוש לאב מי – אהבה טוטאלית ומיידית.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר