שכחת סיסמא?
 

לא מעוניינים

איך להגיד שאנחנו לא מעונינים? - 02/02/2010 10:15:48
הגב על מאמר זה
חשוב לא לעשות זאת מתוך אימפולס. תרשו לעצמכם יום אחד נוסף של מחשבות. איך עושים את זה נכון?
לא מעונייניםהוא אוסף אותך, יצאתם מהאוטו, את תוהה למה הוא מתכופף ואז את מבינה שזה בעצם הגובה שלו, ובנוסף את רואה את ההשתקפות שלך על קודקוד ראשו?!

קבעתם להיפגש בבית הקפה, אתה מנסה לשחזר בראש איך היא נראית בתמונה, ומפעיל את רדאר הזיהוי, הולכת מולך בחורה יפיפייה ואתה לראשונה בחייך מתפלל לאלוהים "עשה שתהיה זו". היא מאיטה לידך, ניגשת ומחבקת.... את הבחור שעומד מאחוריך. עוברות עוד כמה בחורות, אתה ממשיך להתפלל ואז אתה רואה אותה, רואה גם הרבה ממנה, ותוהה מי זו ולמה היא אכלה את הבחורה הנחמדה שראית בתמונה... מה עושים??

אף פעם לא נעים לקבל דחייה מבן אדם, במיוחד כזו על רקע רומנטי. עד פה לא גילינו את אמריקה, אלא מה שנדמה פחות מובן מאליו, הוא שלעיתים קשה יותר להיות בצד המאכזב מאשר בצד המתאכזב, היות ואתה נושא על כתפיך את ה"אשמה" והידיעה שהקשר הסתיים בגללך. זו החלטה קשה לקבל- האם להפסיק קשר עם מישהו – בין אם אחרי קשר ארוך עם הרבה עבר או פגישה אחת ללא עתיד. חשוב להיות שלמים עם החלטה כזו מאחר ובדרך- כלל קשה לקחת אותה חזרה או בלתי אפשרי כלל.

אם מסיימים קשר ממושך, חשוב לא לעשות זאת מתוך אימפולס וגם אם ברגע נתון, בתוך מצב של ריב וכעס, נראה כי אתם הכי בטוחים ברצון שלכם לסיים את הקשר, תרשו לעצמכם יום אחד נוסף או אפילו רק מספר שעות של חסד. חשוב להירגע ולעשות את הצעד ממקום שלם ונינוח ולא כפליטת פה מתוך דחף של הרגע- ברוב המקרים תתחרטו על זה מאוחר יותר, גם אם לא על המעשה עצמו, אז על האופן בו הוא נעשה.

אם מסיימים קשר לאחר היכרות קצרה יותר, הסיבות להפסקת הקשר שונות ולא נובעות מתוך משקעים, אלא מסיבות פיזיקליות (משיכה או מקדם חיכוך), ביולוגיות (חזותיות), מתמטיות (חיבור), או פסיכולוגיות (תקשורת), וכמובן שצריך גם כימיה...

אז איך עושים את זה? ישנן שתי אסכולות בנושא זה, הגורסות גישות הפוכות:

האחת- היא אולי גם הקשה אך מועילה יותר- הגישה הישירה (גישת הפלסטר). להגיד לצד השני שלא מעונינים, שלא זורם, שאין כימיה, שאתם לא מתאימים... על אף הקושי והמבוכה, ועל אף שנדמה כי הישירות היא נטולת רגישות לצד השני, ומחמירה עמו, בעצם, לטווח הארוך, היא רק מועילה ומאפשרת להשתחרר באופן נקי יותר.

השניה- הקלה אך פחות מועילה- הגישה המתחמקת. פה, כישורי הדמיון באים לידי ביטוי נהדר. כל העולה על דעתכם יתפוס כאן- אני חוזר/ת בתשובה, אני עובר/ת לחו"ל, אני בעצם לא בנוי/ה לקשר וכל מה שהאקדמיה למשחק תאשר.

ואם כל זאת לא עובד, תנסו לשיר: "אני לא פנוי, אני לא זמין, המנוי אינו בנוי לאהבה..."

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • פרטנר חדש - בן או בת הזוג שהיינו כה רגילים אליהם, תקועים לנו בראש כמו שיר מעצבן שלא סובלים. איך מתגברים ומה עושים.
  • דברים רומנטיים לבן הזוג - הדבר הכי רומנטי והכי לא שיגרתי יכול להיות מחווה כה קטנה כמו להשאיר פתק בבוקר על המקרר... מה עוד?
  • הכרויות באינטרנט – בעד או נגד? - עוד פגישה כושלת? אהבה ממבט ראשון? הכל יכול להיות בהיכרויות דרך האינטרנט... כדאי או לא כדאי?
  • דייט תקוע - הדייט נתקע, כל פגישה היא סוג של הימור, הכל סטטיסטיקה, לא כולן יכולות להצליח. איך שוברים את השקט?
  • לגרום לו להתאהב בך - את הסרט "איך להיפטר מבחור בעשרה ימים" כולנו מכירות. מי מאתנו לא מחכה לחידוש "איך להשיג בחור בעשרה ימים".
  • מתקרבת לגיל 30 ואמא מציקה - אמא מנסה לסדר לך בנים של חברות? אבא חושב ש"עברת צד"? סבתא מקטרת שנישאה בגיל 18? תהיי חזקה! זה יגיע!


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי Tody , בתאריך 29/08/2012 16:48:39
wOgvZkhHiJGNngV
God help me, I put aside a whole afternoon to fgirue this out.
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©