אמצו חיית מחמד

איך לחזק את הקשר הזוגי

אימוץ חיית מחמד כחיזוק הקשר הזוגי

אם הקשר שלכם נמצא בשלבים מתקדמים, אבל מרגיש טיפה משעמם או שגרתי, ואתם מחפשים דרך לתבל טיפה את העניינים או אפילו לחזק את הקשר ביניכם, אימוץ חיית מחמד יכול לעשות את העבודה נהדר. זה יכול ללמד אתכם הרבה על מחויבות, או להראות לבן או בת הזוג שלכם שאתם מוכנים למחויבות שכזו. זה יכול לשפר את האינטראקציה ביניכם ואפילו להעלות את הקשר שלכם בדרגה. או שזה סתם יכול להוות לכם תירוץ כדי לקפוץ לביקור.

להחליט על חיה

השלב הראשון, לאחר שהחלטתם כי ברצונכם לאמץ חיה ביחד, הוא להחליט איזו חיה לאמץ. ברוב המקרים, יהיה זה כלב או חתול, לעתים רחוקות תהיה זו חיה אחרת. קודם כל, הדבר החשוב ביותר כשמחליטים איזו חיה לאמץ, הוא הרצון שלכם, אבל קחו בחשבון שיכול להיות שתצטרכו להתפשר טיפה בעניין. דבר נוסף שיכול לשחק תפקיד חשוב בבחירה, הוא כמות הזמן שאתם יכולים או מוכנים להשקיע בחיה. לדוגמא, אם בחרתם בכלב, זה אומר שתצטרכו לפנות זמן ביום שלכם כדי להוציא אותו לסיבוב לפחות שלוש פעמים ביום, בעוד שחתול אינו זקוק לכם בכדי שתוציאו אותו מחוץ לבית. דברו על העניין ביניכם והגיעו להחלטה ששניכם מסכימים עליה ושלשניכם טוב איתה. עוד משתנים שיש להביא בחשבון הם גודל החיה (כלבים גדולים למשל זקוקים להרבה מרחב), והגיל שלה (יש לכם את הזמן והסבלנות לאלף גור כלבים?).

להחליט על משמרות

נושא חשוב נוסף הוא המשמרות. כמובן שהמצב האופטימלי הוא אם אתם גרים ביחד, שכן אז אין כל צורך במשמרות, ולחיה יש בית אחד - הבית שלכם. אך לא תמיד המקרה הוא כזה, לעתים, בני זוג שאינם מתגוררים יחדיו מחליטים לאמץ חיית מחמד, ואז מתעוררת השאלה היכן ועם מי החיה תשהה? הפתרון הסביר ביותר הוא כמובן לחלק את הזמן חצי - חצי, בין אם זה שבוע - שבוע, או שבועיים - שבועיים, או אפילו בתקופה קצרה יותר של כמה ימים. אך כמובן, גם כאן יש לגלות פרגמטיות, שכן לא כל הזוגות הם אותו הדבר. יכול להיות שבן או בת זוגתכם יתחברו יותר לחיה מאשר אתם תתחברו אליה, וירגישו צורך ביותר זמן איתה, ואם לכם לא אכפת, חלוקת הזמן לא חייבת להיות שוויונית.

חשוב גם להזכיר את הצד הפחות יפה של הסיפור. אנחנו מדברים כמובן על מה קורה במקרה שבני הזוג מחליטים להיפרד. מה עושים עם החיה? מי מקבל אותה? אין תשובה חד משמעית כמובן, כל זוג מחליט מה לעשות לפי ראות עיניו.

מה איתכם? אימצתם פעם חיית מחמד עם בן או בת הזוג? ספרו לנו!

אמצו חיית מחמד

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה נכזבת - טיפים מהדייטרית הסדרתית

אהבה נכזבת - טיפים מהדייטרית הסדרתית

פורסם בתאריך: 15/10/2014 09:08:11

רוצים לגלות איך אפשר להפוך אהבה נכזבת ליתרון? הדייטרית הסדרתית חושפת סודות ומגלה הכול. קרה גם לכם? כדאי לכם לקרוא את זה.

הכרויות לבכירים ובכירות

הכרויות לבכירים ובכירות

פורסם בתאריך: 08/11/2011 11:30:16

במקום העבודה כוכבכם דורך אך בחיי האהבה אתם מרגישים ככוכב נופל? למדו איך בכירים מצליחים לנהל חיי אהבה.

לטפס על כל הר – האסון בנפאל

לטפס על כל הר – האסון בנפאל

פורסם בתאריך: 21/10/2014 10:28:35

האסון בנפאל זרק את הבלוגרית שלנו שנתיים אחורה בזמן. לתקופה שהיא תכננה טיול ופחדה מהסיכונים הכרוכים בכך.

אהבה לפי גלגל המזלות

אהבה לפי גלגל המזלות

פורסם בתאריך: 12/08/2014 12:41:08

מה מעניק גלגל המזלות בפועל? גלגל המזלות מעניק לא מעט אפשרויות על מנת להבין את האהבה הגדולה ביותר.

גיי דייט

גיי דייט

פורסם בתאריך: 05/06/2010 11:12:44

לא חשבתי שבאמת אפשר למצוא אהבה באינטרנט. עד שהחלטתי להרחיב את האופציות ולהגדיל את הסיכוי שבהימור, שבמציאת אהבה.

מזל גדי (22 בדצמבר – 19 בינואר)

מזל גדי (22 בדצמבר – 19 בינואר)

פורסם בתאריך: 18/11/2009 14:50:12

הגדיים, מקבוצת מזלות האדמה, מייצגים את יכולת ההתמדה בכל תחומי החיים והם סגורים ומפחדים מפגיעה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר