שכחת סיסמא?
 

איך לחזק את הקשר הזוגי

אמצו חיית מחמד - 21/01/2013 12:24:22
הגב על מאמר זה
אחת הדרכים לחזק את הקשר הזוגי שלכם היא על ידי אימוץ של חיית מחמד. אז למה אתם מחכים?
אמצו חיית מחמדאם הקשר שלכם נמצא בשלבים מתקדמים, אבל מרגיש טיפה משעמם או שגרתי, ואתם מחפשים דרך לתבל טיפה את העניינים או אפילו לחזק את הקשר ביניכם, אימוץ חיית מחמד יכול לעשות את העבודה נהדר. זה יכול ללמד אתכם הרבה על מחויבות, או להראות לבן או בת הזוג שלכם שאתם מוכנים למחויבות שכזו. זה יכול לשפר את האינטראקציה ביניכם ואפילו להעלות את הקשר שלכם בדרגה. או שזה סתם יכול להוות לכם תירוץ כדי לקפוץ לביקור.

להחליט על חיה

השלב הראשון, לאחר שהחלטתם כי ברצונכם לאמץ חיה ביחד, הוא להחליט איזו חיה לאמץ. ברוב המקרים, יהיה זה כלב או חתול, לעתים רחוקות תהיה זו חיה אחרת. קודם כל, הדבר החשוב ביותר כשמחליטים איזו חיה לאמץ, הוא הרצון שלכם, אבל קחו בחשבון שיכול להיות שתצטרכו להתפשר טיפה בעניין. דבר נוסף שיכול לשחק תפקיד חשוב בבחירה, הוא כמות הזמן שאתם יכולים או מוכנים להשקיע בחיה. לדוגמא, אם בחרתם בכלב, זה אומר שתצטרכו לפנות זמן ביום שלכם כדי להוציא אותו לסיבוב לפחות שלוש פעמים ביום, בעוד שחתול אינו זקוק לכם בכדי שתוציאו אותו מחוץ לבית. דברו על העניין ביניכם והגיעו להחלטה ששניכם מסכימים עליה ושלשניכם טוב איתה. עוד משתנים שיש להביא בחשבון הם גודל החיה (כלבים גדולים למשל זקוקים להרבה מרחב), והגיל שלה (יש לכם את הזמן והסבלנות לאלף גור כלבים?).

להחליט על משמרות

נושא חשוב נוסף הוא המשמרות. כמובן שהמצב האופטימלי הוא אם אתם גרים ביחד, שכן אז אין כל צורך במשמרות, ולחיה יש בית אחד - הבית שלכם. אך לא תמיד המקרה הוא כזה, לעתים, בני זוג שאינם מתגוררים יחדיו מחליטים לאמץ חיית מחמד, ואז מתעוררת השאלה היכן ועם מי החיה תשהה? הפתרון הסביר ביותר הוא כמובן לחלק את הזמן חצי - חצי, בין אם זה שבוע - שבוע, או שבועיים - שבועיים, או אפילו בתקופה קצרה יותר של כמה ימים. אך כמובן, גם כאן יש לגלות פרגמטיות, שכן לא כל הזוגות הם אותו הדבר. יכול להיות שבן או בת זוגתכם יתחברו יותר לחיה מאשר אתם תתחברו אליה, וירגישו צורך ביותר זמן איתה, ואם לכם לא אכפת, חלוקת הזמן לא חייבת להיות שוויונית.

חשוב גם להזכיר את הצד הפחות יפה של הסיפור. אנחנו מדברים כמובן על מה קורה במקרה שבני הזוג מחליטים להיפרד. מה עושים עם החיה? מי מקבל אותה? אין תשובה חד משמעית כמובן, כל זוג מחליט מה לעשות לפי ראות עיניו.

מה איתכם? אימצתם פעם חיית מחמד עם בן או בת הזוג? ספרו לנו!

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • איך תדעי שזה זה - אימי תמיד היתה אומרת, מסתבר שאין שום דבר בטוח עד שהתחושות והאהבה הופכים אותו לאחד כזה.
  • מי אוהב יותר? - מי אוהב יותר? האם זה נכון מה שאומרים שהאישה היא תמיד זו שאוהבת יותר והגבר הוא זה שנמנע מאהבה?
  • הגיל האידיאלי לחתונה - חתונה הינה תחנה משמעותית ביותר בחיינו. בין אם נרצה ובין אם לא, אנו משתנים. אז מה הוא הגיל האידיאלי לחתונה?
  • תקשורת נכונה בדייטים - אחת הדרכים המרכזיות להיכרויות בימינו היא באמצעות פגישות אישיות. הכנו מדריך קצר שנועד ללמד אתכם תקשורת נכונה בדייטים.
  • בילוי ילדותי - קחו פסק זמן מהשגרה המייגעת וחזרו שנים אחורה לילדות. צאו לבילוי שכל מטרתו הוא כיף אחד גדול.
  • מה הצבע האהוב עלינו - לרובנו יש צבע אהוב. אבל מהו מסמל? ומה הוא יכול לגלות לנו לגבי האנשים עמם אנחנו יוצאים?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©