אמצו חיית מחמד

איך לחזק את הקשר הזוגי

אימוץ חיית מחמד כחיזוק הקשר הזוגי

אם הקשר שלכם נמצא בשלבים מתקדמים, אבל מרגיש טיפה משעמם או שגרתי, ואתם מחפשים דרך לתבל טיפה את העניינים או אפילו לחזק את הקשר ביניכם, אימוץ חיית מחמד יכול לעשות את העבודה נהדר. זה יכול ללמד אתכם הרבה על מחויבות, או להראות לבן או בת הזוג שלכם שאתם מוכנים למחויבות שכזו. זה יכול לשפר את האינטראקציה ביניכם ואפילו להעלות את הקשר שלכם בדרגה. או שזה סתם יכול להוות לכם תירוץ כדי לקפוץ לביקור.

להחליט על חיה

השלב הראשון, לאחר שהחלטתם כי ברצונכם לאמץ חיה ביחד, הוא להחליט איזו חיה לאמץ. ברוב המקרים, יהיה זה כלב או חתול, לעתים רחוקות תהיה זו חיה אחרת. קודם כל, הדבר החשוב ביותר כשמחליטים איזו חיה לאמץ, הוא הרצון שלכם, אבל קחו בחשבון שיכול להיות שתצטרכו להתפשר טיפה בעניין. דבר נוסף שיכול לשחק תפקיד חשוב בבחירה, הוא כמות הזמן שאתם יכולים או מוכנים להשקיע בחיה. לדוגמא, אם בחרתם בכלב, זה אומר שתצטרכו לפנות זמן ביום שלכם כדי להוציא אותו לסיבוב לפחות שלוש פעמים ביום, בעוד שחתול אינו זקוק לכם בכדי שתוציאו אותו מחוץ לבית. דברו על העניין ביניכם והגיעו להחלטה ששניכם מסכימים עליה ושלשניכם טוב איתה. עוד משתנים שיש להביא בחשבון הם גודל החיה (כלבים גדולים למשל זקוקים להרבה מרחב), והגיל שלה (יש לכם את הזמן והסבלנות לאלף גור כלבים?).

להחליט על משמרות

נושא חשוב נוסף הוא המשמרות. כמובן שהמצב האופטימלי הוא אם אתם גרים ביחד, שכן אז אין כל צורך במשמרות, ולחיה יש בית אחד - הבית שלכם. אך לא תמיד המקרה הוא כזה, לעתים, בני זוג שאינם מתגוררים יחדיו מחליטים לאמץ חיית מחמד, ואז מתעוררת השאלה היכן ועם מי החיה תשהה? הפתרון הסביר ביותר הוא כמובן לחלק את הזמן חצי - חצי, בין אם זה שבוע - שבוע, או שבועיים - שבועיים, או אפילו בתקופה קצרה יותר של כמה ימים. אך כמובן, גם כאן יש לגלות פרגמטיות, שכן לא כל הזוגות הם אותו הדבר. יכול להיות שבן או בת זוגתכם יתחברו יותר לחיה מאשר אתם תתחברו אליה, וירגישו צורך ביותר זמן איתה, ואם לכם לא אכפת, חלוקת הזמן לא חייבת להיות שוויונית.

חשוב גם להזכיר את הצד הפחות יפה של הסיפור. אנחנו מדברים כמובן על מה קורה במקרה שבני הזוג מחליטים להיפרד. מה עושים עם החיה? מי מקבל אותה? אין תשובה חד משמעית כמובן, כל זוג מחליט מה לעשות לפי ראות עיניו.

מה איתכם? אימצתם פעם חיית מחמד עם בן או בת הזוג? ספרו לנו!

אמצו חיית מחמד

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

התמודדות עם משברי זוגיות

התמודדות עם משברי זוגיות

פורסם בתאריך: 18/11/2012 15:54:53

החיים מטלטלים אותנו באופן מתמיד בין הנאה ושמחה לבין קושי וסבל. אספנו מספר טיפים על התמודדות עם משברי זוגיות.

חמש דרכים לשבור את הקרח

חמש דרכים לשבור את הקרח

פורסם בתאריך: 15/02/2017 12:44:57

זו הפעם הראשונה שלכם באתר הכרויות? מחפשים רומן לא מחייב או קשר קצר במיוחד אך חוששים לקפוץ למים? אפשר להבין אתכם. ההכרות הראשונית בקשר מהסוג הזה עלולה להיות מביכה למדי, קשה לדעת מה לומר או איך להתנהג, בעיקר מכיוון שמדובר בקשר שונה בתכלית ממה שאנחנו מכירים בדרך כלל, קשר המוביל לזוגיות.

החצי השני

החצי השני

פורסם בתאריך: 20/02/2010 21:29:14

מהו אותו חצי שני ואיך ניתן למצוא את החצי השני שלכם.

אימון לזוגיות

אימון לזוגיות

פורסם בתאריך: 27/12/2009 10:32:02

תמיד, יש את הדבר הזה, שמושך אחורה. איך נפרדים מהכוחות המעכבים ומתחברים לכוחות המקדמים.

פרטנר חדש

פרטנר חדש

פורסם בתאריך: 07/02/2010 23:55:49

בן או בת הזוג שהיינו כה רגילים אליהם, תקועים לנו בראש כמו שיר מעצבן שלא סובלים. איך מתגברים ומה עושים.

הטוב, הרע והמכוער – מה נשים רוצות לעזאזל?

הטוב, הרע והמכוער – מה נשים רוצות לעזאזל?

פורסם בתאריך: 10/11/2014 13:31:56

והפעם הגברים על הגריל. מי ינצח? הטוב? הרע או המכוער? חמש שנים עונות על שאלות שתמיד רצינו לשאול.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר