אמצו חיית מחמד

איך לחזק את הקשר הזוגי

אימוץ חיית מחמד כחיזוק הקשר הזוגי

אם הקשר שלכם נמצא בשלבים מתקדמים, אבל מרגיש טיפה משעמם או שגרתי, ואתם מחפשים דרך לתבל טיפה את העניינים או אפילו לחזק את הקשר ביניכם, אימוץ חיית מחמד יכול לעשות את העבודה נהדר. זה יכול ללמד אתכם הרבה על מחויבות, או להראות לבן או בת הזוג שלכם שאתם מוכנים למחויבות שכזו. זה יכול לשפר את האינטראקציה ביניכם ואפילו להעלות את הקשר שלכם בדרגה. או שזה סתם יכול להוות לכם תירוץ כדי לקפוץ לביקור.

להחליט על חיה

השלב הראשון, לאחר שהחלטתם כי ברצונכם לאמץ חיה ביחד, הוא להחליט איזו חיה לאמץ. ברוב המקרים, יהיה זה כלב או חתול, לעתים רחוקות תהיה זו חיה אחרת. קודם כל, הדבר החשוב ביותר כשמחליטים איזו חיה לאמץ, הוא הרצון שלכם, אבל קחו בחשבון שיכול להיות שתצטרכו להתפשר טיפה בעניין. דבר נוסף שיכול לשחק תפקיד חשוב בבחירה, הוא כמות הזמן שאתם יכולים או מוכנים להשקיע בחיה. לדוגמא, אם בחרתם בכלב, זה אומר שתצטרכו לפנות זמן ביום שלכם כדי להוציא אותו לסיבוב לפחות שלוש פעמים ביום, בעוד שחתול אינו זקוק לכם בכדי שתוציאו אותו מחוץ לבית. דברו על העניין ביניכם והגיעו להחלטה ששניכם מסכימים עליה ושלשניכם טוב איתה. עוד משתנים שיש להביא בחשבון הם גודל החיה (כלבים גדולים למשל זקוקים להרבה מרחב), והגיל שלה (יש לכם את הזמן והסבלנות לאלף גור כלבים?).

להחליט על משמרות

נושא חשוב נוסף הוא המשמרות. כמובן שהמצב האופטימלי הוא אם אתם גרים ביחד, שכן אז אין כל צורך במשמרות, ולחיה יש בית אחד - הבית שלכם. אך לא תמיד המקרה הוא כזה, לעתים, בני זוג שאינם מתגוררים יחדיו מחליטים לאמץ חיית מחמד, ואז מתעוררת השאלה היכן ועם מי החיה תשהה? הפתרון הסביר ביותר הוא כמובן לחלק את הזמן חצי - חצי, בין אם זה שבוע - שבוע, או שבועיים - שבועיים, או אפילו בתקופה קצרה יותר של כמה ימים. אך כמובן, גם כאן יש לגלות פרגמטיות, שכן לא כל הזוגות הם אותו הדבר. יכול להיות שבן או בת זוגתכם יתחברו יותר לחיה מאשר אתם תתחברו אליה, וירגישו צורך ביותר זמן איתה, ואם לכם לא אכפת, חלוקת הזמן לא חייבת להיות שוויונית.

חשוב גם להזכיר את הצד הפחות יפה של הסיפור. אנחנו מדברים כמובן על מה קורה במקרה שבני הזוג מחליטים להיפרד. מה עושים עם החיה? מי מקבל אותה? אין תשובה חד משמעית כמובן, כל זוג מחליט מה לעשות לפי ראות עיניו.

מה איתכם? אימצתם פעם חיית מחמד עם בן או בת הזוג? ספרו לנו!

אמצו חיית מחמד

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כיצד להניח את האקס בצד

כיצד להניח את האקס בצד

פורסם בתאריך: 29/02/2016 12:55:34

איך בעצם מניחים את האקס בעבר וממשיכים הלאה אולי לעבר הכרויות חדשות או תקופות חדשות מבלי להיזכר בזכרונות רעים.

"שיים און יו"

פורסם בתאריך: 03/12/2014 17:51:38

זיגוטה מעלה על סדר היום תופעה מוכרת אך לא ממש מדוברת – שיימינג. על תגידו לא ידעתם או לא שמעתם. בואו לדבר על זה.

לדבר על אהבה

לדבר על אהבה

פורסם בתאריך: 19/06/2014 10:02:25

המון אנשים מסרבים לדבר על אהבה, לשם שינוי, יש אנשים שלא מסרבים והם אפילו אומרים זאת בכל רם. מה מונע מלא מעט אנשים לדבר על רגש?

מסיבת הפתעה לבן/בת הזוג

מסיבת הפתעה לבן/בת הזוג

פורסם בתאריך: 10/06/2013 11:22:02

כיצד ניתן להפוך את בן הזוג למאושר באדם? יום הולדת הוא בהחלט סיבה טובה לחזק את הרגש החבוי.

כך תצאו אל מסע האהבה בביטחון

כך תצאו אל מסע האהבה בביטחון

פורסם בתאריך: 15/03/2021 12:14:19

להאמין בכך שגם לך מגיע לחיות בסיפור אהבה רומנטי היישר מהאגדות. כדי לכות בכך אתה פשוט צריך לקפוץ למים של מחפשי האהבה ולשחות עד אשר תמצא את האחד או האחת שלך שיחזיר אותך לחוף

בנות שמתחילות עם בנים

בנות שמתחילות עם בנים

פורסם בתאריך: 02/07/2010 18:28:34

האם בעידן המודרני של היום לגיטימי עבור בנות להתחיל עם בנים? או שמא עדיין קיים טאבו בנושא?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר