שכחת סיסמא?
 

אלבום בתמונות

אלבום בתמונות - 03/09/2012 10:51:24
הגב על מאמר זה
האהבה עדיין חיה באלבום התמונות ובכל פעם שהיא מעיפה מבט הרגשות מציפות אותה מחדש.
אלבום בתמונותהרגשתם פעם שזהו? שהגעתי בדיוק לדבר אשר בו חשקתם כל חייכם? אני כן.

הדבר שהכי חשקתי בו, הדבר שריגש אותי יותר מכל היה האפשרות שאזכה באהבת אמת עם בן-זוג מושלם שאין לי שום טענות אליו. כולם אומרים שאין כזה דבר מושלם, אבל אני יכולה להגיד לכם שמושלמות קיימת ואפשר אפילו להגיד שהיא הרבה יותר מושלמת ממה שנדמה לנו. כולם אמרו לי שאני מדמיינת ואין דבר כמו אביר על הסוס הלבן, אמרו שהם קיימים רק באגדות וסיפורים. אבל אני לעולם לא איבדתי תקווה.

יום אחד הוא הגיע, אותו אביר על סוס לבן וסחף אותי מעל רגליי. הייתי באותו הזמן בתקופה נוראית, פוטרתי מהעבודה, נכשלתי בלימודים ונכנסתי לכאסח עם כל הסביבה החיצונית. במצב כזה לא מצפים להכיר בחור בכלל שלא לדבר על מושלם. הרי מי ירצה להכניס את הראש שלו לתוך חייה של מישהי שנמצאת במצב בעייתי שכזה.
ישבתי בבית קפה ערב אחד, לבד עם המחשבות והעצבות. הוא התיישב ממולי ושאל מדוע אני עצובה? ככה ישר, בלי שום הכנה. לא יודעת למה דיברתי איתו בכזו ישירות אבל לאחר ששאל התחלתי לספר לו הכול, ללא תחושה מוזרה וללא עכבות.
הוא הקשיב בשקיקה וחייך אלי אחרי שסיימתי. ביקשתי שיספר לי קצת על עצמו אבל הוא אמר לי שנדחה את זה לפעם אחרת. הוא שאל אם אהיה באותו מקום, אותו יום ואותה שעה בשבוע הבא. עניתי לו שכן. בפגישה הבאה שלנו רק הוא דיבר. הוא היה פשוט מדהים ולא ציפיתי בכלל שהוא יהיה מעוניין בכישלון של בנאדם כמוני. בסוף הפגישה הוא לקח את הטלפון שלי ומכאן והלאה התחלנו בקשר זוגי מדהים שנמשך לאורך תקופה של שנה.

מה אני יכולה להגיד, הקשר איתו חיזק אותי בכל בצורה אפשרית. מצאתי עבודה נהדרת, נחלתי הצלחה בלימודים והמצב החברתי שלי מעולם לא היה טוב יותר. לאורך כל התקופה לא היה בינינו אפילו לא ריב אחד, או אפילו ויכוח קטן. לכל מקום שאליו הלכנו ביחד הוא התעקש שניקח מצלמה בכדי לתעד את האהבה שלנו. כל חודש הוא היה מביא לי אלבום של התמונות מאותו החודש.

ברגע שהכול בחיי נראה מושלם כמעט כמוהו, הוא הושיב אותי לשיחה והסביר לי שהוא עובר לשנה לחוץ-לארץ. הוא הסביר לי שהוא צריך זמן לבד לחשוב על כל מיני דברים ושאם כמה שהוא אוהב אותי, איני יכולה להצטרף אליו למסע הזה. הוא גם אמר שאני לא צריכה לחוש מחויבת אליו בזמן הזה. בדיוק כמו שאירועים שמזכירים אגדה הובילו אותו אלי, כך גם הם לקחו אותו ממני... ואני נשארתי רק עם אלבום מלא בתמונות שחוגגות את אהבתנו המדהימה והקסומה.

אהבה מהאגדות עם סוף לא נעים. מה הייתם ממליצים למספרת? לחכות לו, או להמשיך בחייה?

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • להתחתן בחגים - כולם רוצים להתחתן בחגים או לקבל הצעת נישואין בחגים. אך הדבר לא תמיד צולח.
  • אהבה זאת מילה או רגש - השאלה היא האם אהבה זאת מילה או רגש? האם מדובר במס שפתיים עבור הזוגיות, או בתחושה חזקה ואמיתית.
  • חששות של פעם ראשונה - הכרתם בחור/ה מדהימים ואתם חשים דברים שלא חשתם מעולם. איך מתמודדים עם חששות של הפעם הראשונה?
  • לך תתרגל איתה - אתם נשואים מעל 6 שנים ושואלים את עצמכם, איך ההורים שלכם שרדו 40 שנות נישואין? באמת איך?
  • כשהלב לא נותן להמשיך - היתם במערכת יחסים ארוכה של שנה וחצי והיא הסתיימה בשברון לב, אתם באמת רוצים להמשיך, איך עושים זאת?


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי דינה לוי , בתאריך 20/10/2012 16:53:34
............ פרח קפה ועוגה
פרח קפה ועוגה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©