שכחת סיסמא?
 

איך מוצאים אהבה

אי אפשר לקנות אהבה - 03/06/2013 14:10:11
הגב על מאמר זה
האם סיפורי אהבה עדיין שרירים וקיימים בפועל? מהי אהבה? מה על האביר על הסוס? אהבה.
אי אפשר לקנות אהבהבואו נדבר על אהבה

בואו נדבר על אהבה, היכן באמת כדי לחפש אותה? האם האביר על הסוס הלבן אכן מופיע בשעות שלא רואים אותו? כולם מייחלים לאהבה בלתי נגמרת, אהבה ללא סייגים. אף אחד לא באמת מחשיב את הקדמה. לאהבה היה את הזמן ויש לה גם זמן עכשווי, אם כי לאחר כל מה שנאמר, לאהבה יש מקום בכל עת ובכל שעה. את האביר על הסוס הלבן החליף הרכב המפואר, לעיתים זה לא היה רכב כמו בסרטים ומאידך הוא שירת את המטרה בצורה המושלמת. אם פעם חיכה האביר וסייע לנערה לטפס אל הסוס ולהדרים משם, שהרי רכב הפשוט חיכה שמישהו יפתח את הדלת וכל השאר היסטוריה. מה שונה באהבה של אז ביחס לאהבה של היום? יש לה לקדמה יתרון אך אין ספק שהחיסרון קיים.

על ישיבה בספסל ויציאה למסיבה

מה הפך קסום יותר? האם הישארות על הספסל הייתה ותישאר מועדפת ביחס לנסיעה למסיבה רועשת עם המוני אנשים? מה שונה במוסיקה אשר הושמעה באותם הימים? הימים של אז הם בהחלט לא הימים של היום, יש שיעידו כי היו רוצים להשאיר את הזמן מלכת ולו רק שמדברים על אהבה ועל דפוסי התנהגות אחרים. כול הדברים השתנו. מוסיקה, שירה, לבוש, טעמים ובעיקר מהות של התחייבות כזו או אחרת. אנשים היו יודעים לבצע את הדברים בדרך הפשוטה. הם היו לוקחים איתם כמה דברים קטנים ומתיישבים על ספסל מול הים. הרומנטיקה הייתה שם וכך גם הריגוש. פעם ידעו להפיק סיפור של אהבה על רקע של פשטות. כיאה לקדמה, היום תפסה מקום חזק התפאורה. הכול כמו השתנה וגם בשביל לאהוב, יש להתהדר בהתאם.

על מהלך ועל הכרות

פעם הדברים היו בהחלט קלים יותר, זה התחיל בזה שהיה מבחין בה, מחייך, ניגש, שולח מישהו לעברה והיא הייתה נענית בחיוך לצאת עמו לפגישה הראשונית. משם הם כמו ידעו את הכול, הפגישה, הגלידה בגלידריה, המסילות הישנות, הרחובות הצרים וכל השאר, מספרים כי אכן מדובר בהיסטוריה. הפשטות הביאה את האהבה ולא הרתיעה אף אחד לכרוע ברך ולהעניק טבעת פשוטה. לא חייב שהיא תהיה יקרה, אחת כזו שתנציח את הרגע ואת הזמן.

הצהרת הכוונות ורגע בלתי נשכח

מרגע שהוא הוציא את הטבעת שקנה בכספו הפשוט, היא הייתה המאושרת בנשות העולם, אז זה לא ממש עניין אותה באשר למצבו הכלכלי, אז זה לא עניין ואף לא גרם לו להזכיר את האקסים הנותרים מאחור. פעם הדברים היו בהחלט יותר פשוטים, פעם היה קל יותר למצוא אהבה ביחס להיום.

חווים את אותה החוויה? מכירים את תחושת הפספוס? ספרו לנו על כך.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • המכתב שלא נכתב - לכל אחד יש את הכמיהה לכתוב מכתב מדהים של פעם בחיים, מכתב שלא נכתב ולא דומה כלל לאף מכתב שכבר נכתב.
  • להכיר ולהעצים את האהבה - להכיר את האדם הנכון זו משימה לא פשוטה. למצוא בן זוג או בת זוג פוטנציאליים דורש הרבה מעבר.
  • מסיבת הפתעה לבן/בת הזוג - כיצד ניתן להפוך את בן הזוג למאושר באדם? יום הולדת הוא בהחלט סיבה טובה לחזק את הרגש החבוי.
  • המילה אבל ומשמעותה - המשפט הזה מוכר ללא מעט אנשים, אני אוהבת אותך אבל, מה אומר המשפט הזה מה פשרו באמת?
  • איך להכיר אנשים חדשים - תמיד תהיתם כיצד אחרים פוגשים אנשים חדשים כל כך בקלות? בואו לגלות איך גם אתם יכולים לעשות זאת
  • זוגיות יציבה – הנחת יסודות - זוגיות יציבה נבנית על יסודות חזקים. הנחת יסודות אלו הינה תהליך ארוך שמתחיל מרגע הפגישה הראשונה.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי משה 34 , בתאריך 26/06/2013 20:37:08
באמת פעם בעבר היה הרבה יותר קל למצוא אהבה...
היום הקסם הזה של אהבה אמיתית אהבת אמת כבר נעלם מהחיים שלנו וגם אם מישהו או מישהי כן מוצאים אהבה כזאת אז זה נחשב לנדיר יחסית ולא כל אחד באמת מוצא את הזיווג האמיתי שלו , אני בן 32 ועד היום לא יצא לי למצוא שום אהבה ולא חברה ואפילו לדייט אחד בודד לא יצא לי לחוות...
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©