אי אפשר לקנות אהבה

איך מוצאים אהבה

האם סיפורי אהבה קיימים בפועל?

בואו נדבר על אהבה

בואו נדבר על אהבה, היכן באמת כדי לחפש אותה? האם האביר על הסוס הלבן אכן מופיע בשעות שלא רואים אותו? כולם מייחלים לאהבה בלתי נגמרת, אהבה ללא סייגים. אף אחד לא באמת מחשיב את הקדמה. לאהבה היה את הזמן ויש לה גם זמן עכשווי, אם כי לאחר כל מה שנאמר, לאהבה יש מקום בכל עת ובכל שעה. את האביר על הסוס הלבן החליף הרכב המפואר, לעיתים זה לא היה רכב כמו בסרטים ומאידך הוא שירת את המטרה בצורה המושלמת. אם פעם חיכה האביר וסייע לנערה לטפס אל הסוס ולהדרים משם, שהרי רכב הפשוט חיכה שמישהו יפתח את הדלת וכל השאר היסטוריה. מה שונה באהבה של אז ביחס לאהבה של היום? יש לה לקדמה יתרון אך אין ספק שהחיסרון קיים.

על ישיבה בספסל ויציאה למסיבה

מה הפך קסום יותר? האם הישארות על הספסל הייתה ותישאר מועדפת ביחס לנסיעה למסיבה רועשת עם המוני אנשים? מה שונה במוסיקה אשר הושמעה באותם הימים? הימים של אז הם בהחלט לא הימים של היום, יש שיעידו כי היו רוצים להשאיר את הזמן מלכת ולו רק שמדברים על אהבה ועל דפוסי התנהגות אחרים. כול הדברים השתנו. מוסיקה, שירה, לבוש, טעמים ובעיקר מהות של התחייבות כזו או אחרת. אנשים היו יודעים לבצע את הדברים בדרך הפשוטה. הם היו לוקחים איתם כמה דברים קטנים ומתיישבים על ספסל מול הים. הרומנטיקה הייתה שם וכך גם הריגוש. פעם ידעו להפיק סיפור של אהבה על רקע של פשטות. כיאה לקדמה, היום תפסה מקום חזק התפאורה. הכול כמו השתנה וגם בשביל לאהוב, יש להתהדר בהתאם.

על מהלך ועל הכרות

פעם הדברים היו בהחלט קלים יותר, זה התחיל בזה שהיה מבחין בה, מחייך, ניגש, שולח מישהו לעברה והיא הייתה נענית בחיוך לצאת עמו לפגישה הראשונית. משם הם כמו ידעו את הכול, הפגישה, הגלידה בגלידריה, המסילות הישנות, הרחובות הצרים וכל השאר, מספרים כי אכן מדובר בהיסטוריה. הפשטות הביאה את האהבה ולא הרתיעה אף אחד לכרוע ברך ולהעניק טבעת פשוטה. לא חייב שהיא תהיה יקרה, אחת כזו שתנציח את הרגע ואת הזמן.

הצהרת הכוונות ורגע בלתי נשכח

מרגע שהוא הוציא את הטבעת שקנה בכספו הפשוט, היא הייתה המאושרת בנשות העולם, אז זה לא ממש עניין אותה באשר למצבו הכלכלי, אז זה לא עניין ואף לא גרם לו להזכיר את האקסים הנותרים מאחור. פעם הדברים היו בהחלט יותר פשוטים, פעם היה קל יותר למצוא אהבה ביחס להיום.

חווים את אותה החוויה? מכירים את תחושת הפספוס? ספרו לנו על כך.

אי אפשר לקנות אהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

זכר אלפא

זכר אלפא

פורסם בתאריך: 24/03/2010 12:57:08

בקהילות אנושיות, זכר אלפא מסמל גבר עוצמתי, במעמד חברתי גבוה, נראה היטב, בנוי לתפארת מדינת ישראל, בעל בטחון עצמי מופרז.

לדעת להגיד לא

לדעת להגיד לא

פורסם בתאריך: 07/01/2014 16:24:57

האם שווה להגיד לא? מתי הלא הופך למעשה לכן משתלם אחד גדול? כמה דברים שלא ידעתם על המילה.

כל הדרכים ליהנות ולהישאר ידידים

כל הדרכים ליהנות ולהישאר ידידים

פורסם בתאריך: 15/02/2017 12:48:01

הכרתם מישהו חדש באתר הכרויות? סביר להניח שאין לכם עניין להתחיל קשר עמוק כמובן אלא לשמור על סטטוס מיוחד בו פשוט עושים חיים, מבלים יחד, נהנים ונעלמים מתי שרק מתחשק. אך עם הזמן נוצרת סוג של חברות, כיצד מצליחים לשמור על ההנאה והבילוי מבלי להתחיל בסאגת חשבונות שמחסלת את הידידות?

מכתבי אהבה ראשונים

מכתבי אהבה ראשונים

פורסם בתאריך: 16/04/2012 11:15:44

הכתיבה משחררת תמיד אמרו לי. כל מה שיושב לך על הלב פשוט תשפכי על הדף. אל תחזרי לקרוא את מה שכבר יצא לך מהלב.

עשה ואל תעשה בקשר חדש

עשה ואל תעשה בקשר חדש

פורסם בתאריך: 06/12/2010 15:18:53

קשר חדש מלווה בתחושת התרגשות אשר לעיתים גורמת לנו לפעול בצורה לא נכונה. על מה צריך להקפיד ועל מה כדאי לוותר?

אימון לזוגיות

אימון לזוגיות

פורסם בתאריך: 27/12/2009 10:32:02

תמיד, יש את הדבר הזה, שמושך אחורה. איך נפרדים מהכוחות המעכבים ומתחברים לכוחות המקדמים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר