אי אפשר לקנות אהבה

איך מוצאים אהבה

האם סיפורי אהבה קיימים בפועל?

בואו נדבר על אהבה

בואו נדבר על אהבה, היכן באמת כדי לחפש אותה? האם האביר על הסוס הלבן אכן מופיע בשעות שלא רואים אותו? כולם מייחלים לאהבה בלתי נגמרת, אהבה ללא סייגים. אף אחד לא באמת מחשיב את הקדמה. לאהבה היה את הזמן ויש לה גם זמן עכשווי, אם כי לאחר כל מה שנאמר, לאהבה יש מקום בכל עת ובכל שעה. את האביר על הסוס הלבן החליף הרכב המפואר, לעיתים זה לא היה רכב כמו בסרטים ומאידך הוא שירת את המטרה בצורה המושלמת. אם פעם חיכה האביר וסייע לנערה לטפס אל הסוס ולהדרים משם, שהרי רכב הפשוט חיכה שמישהו יפתח את הדלת וכל השאר היסטוריה. מה שונה באהבה של אז ביחס לאהבה של היום? יש לה לקדמה יתרון אך אין ספק שהחיסרון קיים.

על ישיבה בספסל ויציאה למסיבה

מה הפך קסום יותר? האם הישארות על הספסל הייתה ותישאר מועדפת ביחס לנסיעה למסיבה רועשת עם המוני אנשים? מה שונה במוסיקה אשר הושמעה באותם הימים? הימים של אז הם בהחלט לא הימים של היום, יש שיעידו כי היו רוצים להשאיר את הזמן מלכת ולו רק שמדברים על אהבה ועל דפוסי התנהגות אחרים. כול הדברים השתנו. מוסיקה, שירה, לבוש, טעמים ובעיקר מהות של התחייבות כזו או אחרת. אנשים היו יודעים לבצע את הדברים בדרך הפשוטה. הם היו לוקחים איתם כמה דברים קטנים ומתיישבים על ספסל מול הים. הרומנטיקה הייתה שם וכך גם הריגוש. פעם ידעו להפיק סיפור של אהבה על רקע של פשטות. כיאה לקדמה, היום תפסה מקום חזק התפאורה. הכול כמו השתנה וגם בשביל לאהוב, יש להתהדר בהתאם.

על מהלך ועל הכרות

פעם הדברים היו בהחלט קלים יותר, זה התחיל בזה שהיה מבחין בה, מחייך, ניגש, שולח מישהו לעברה והיא הייתה נענית בחיוך לצאת עמו לפגישה הראשונית. משם הם כמו ידעו את הכול, הפגישה, הגלידה בגלידריה, המסילות הישנות, הרחובות הצרים וכל השאר, מספרים כי אכן מדובר בהיסטוריה. הפשטות הביאה את האהבה ולא הרתיעה אף אחד לכרוע ברך ולהעניק טבעת פשוטה. לא חייב שהיא תהיה יקרה, אחת כזו שתנציח את הרגע ואת הזמן.

הצהרת הכוונות ורגע בלתי נשכח

מרגע שהוא הוציא את הטבעת שקנה בכספו הפשוט, היא הייתה המאושרת בנשות העולם, אז זה לא ממש עניין אותה באשר למצבו הכלכלי, אז זה לא עניין ואף לא גרם לו להזכיר את האקסים הנותרים מאחור. פעם הדברים היו בהחלט יותר פשוטים, פעם היה קל יותר למצוא אהבה ביחס להיום.

חווים את אותה החוויה? מכירים את תחושת הפספוס? ספרו לנו על כך.

אי אפשר לקנות אהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

בחור רציני

בחור רציני

פורסם בתאריך: 24/02/2010 20:25:35

אין בחורה שלא נכשלה לפחות פעם במבחן הבודק יכולת זיהוי של כנות ועומק הקשר. איך עושים את זה נכון.

דרכים לארגון מפגש בעידן של ריחוק חברתי

דרכים לארגון מפגש בעידן של ריחוק חברתי

פורסם בתאריך: 08/03/2021 13:22:33

לרגע היה נדמה שאפשר לומר שלום לדייטים ומפגשים, אך במקום זאת נולדו פתרונות יצירתיים למפגשים וירטואליים שאפשרו לפנויים והפנויות לייצר סוג של הכרות ומעיין דייט גם בתקופה זו.

מותר ואסור בדייט ראשון

מותר ואסור בדייט ראשון

פורסם בתאריך: 24/02/2011 09:45:12

מותר ואסור בדייט ראשון - מה עושים לפני הדייט, מה לספר במהלך הדייט ואיך להגיב במידה ומעוניינים בקשר גם לאחר הדייט.

להתחיל עם בחורה - עשה ואל תעשה

להתחיל עם בחורה - עשה ואל תעשה

פורסם בתאריך: 15/09/2020 10:26:09

לאחר חצי שנה בה לא הצלחת ליזום דייט עם בחורה מעניינת, החלטת לשנות אסטרטגיה ולנסות להכיר בחורות איכותיות דרך אתר הכרויות ייעודי. איך עושים את זה נכון? הכל לפניכם.

איך לאהוב אבל לא לחנוק

איך לאהוב אבל לא לחנוק

פורסם בתאריך: 20/11/2011 14:47:47

זכיתם בזוגיות עם אהבת חייכם ואתם רוצים לאהוב מכל הלב אבל מפחדים ליצור סלידה ודחייה מהצד השני.

פנויים פנויות - סינגלס

פנויים פנויות - סינגלס

פורסם בתאריך: 12/03/2010 12:13:56

למרות שלא תמיד יש עם מי לישון בלילה, החיים של אותם סינגלס בדרך כלל הרבה יותר צבעוניים וססגוניים. הכיצד?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר