שכחת סיסמא?
 

אילו נשים מעדיפים גברים

אילו נשים מעדיפים גברים - 27/11/2011 14:14:37
הגב על מאמר זה
נהוג לחשוב שרצונותיהן של גברים הם דבר פשוט וקל לניבוי, גם בהעדפות זוגיות. אך המצב שונה, אילו נשים מעדיפים גברים?
אילו נשים מעדיפים גבריםאנו מאמינים שלרובכם השאלה הזו תראה מצחיקה, הרי גברים סך הכול רוצים דברים פשוטים. לפי הסטריאוטיפ, גבר רוצה אישה שהיא שפית במטבח, ליידי בסלון ו... במיטה. אולי זה מה שגברים גם חושבים על עצמם, שהם פשוטים, אבל הסטריאוטיפ הזה הוא לא נכון. החיים סביבנו הם מורכבים וקשים וגבר צריך אישה שתהיה עזר כנגדו. אישה מועדפת כיום היא כזו שתדע לעבוד, לטפל בבית ולקיים שותפות חיים עם בן זוגה. הבעיה היא שנשים כאלו הן תמיד נדירות, לא סתם כתבו חכמינו "אשת חייל מי ימצא".

אילו נשים מעדיפים גברים?

ההבחנה הראשונה שנעשה היא בין מה גברים מעדיפים לבין מה גברים צריכים. מניסיוננו, העדפה זה עניין מאוד אינדיווידואלי ולכן ננסה לדבר בקווים כלליים מאוד.
בצורה כללית ניתן להגיד שגברים מעדיפים נשים שהן נשיות. הכוונה היא שמתלבשות כמו נשים, דואגות לטיפוח שלהן ולא מנסות להתנהג בצורה דורסנית מידי כלפי בן הזוג. כמובן שזה בצורה כללית ויש כאלו שמעדיפים דברים שונים לגמרי, אך אלו מניסיוננו לא מהווים את הרוב.
אך העדפה של גברים לא משתלבת תמיד עם הצורך האמיתי שלהם ולכן צריך גם להבין אילו נשים גברים צריכים.

אילו נשים גברים צריכים?

העידן המודרני מעמיס על נשים תפקידים חדשים, זאת בנוסף לתפקידים המסורתיים שלהן. מאישה מודרנית מצופה גם לצאת לעבוד, גם לטפל במשק הבית וגם לדאוג לילדים. כל זאת כמובן בזמן שהיא גם נותנת לגבר הרגשה של זוגיות.

אין ספק שבתור גבר אישה כזו היא חלום, אך אל תצפו להשיג אישה שכזו בקלות. אישה עם יכולות שכאלו מגיעה עם דרישות משלה שהיא מצפה בצדק מבן הזוג לעמוד בהן.

אילו תכונות גברים מעדיפים בנשים?

התכונות המועדפות אצל נשים מבחינת גברים הן רבות. עם זאת, קיימות מספר תכונות מרכזיות שייסעו לנשים למשוך אליהן כמות נכבדת של מחזרים.
גברים מחפשים בחורה שתזכיר להם את אימם, לא בכך שתעיר להם בכל דבר, אלא בכך שתדע להיות אמפתית. החיים בחוץ הם קשים ואחת הדרכים הטובות ביותר לגבר לשכוח מתלאות היום היא לקבל אמפתיה והבנה מצד בת זוגתו.
תכונה נוספת היא נאמנות, חבר שלכן יכול לספר לכן סיפורים עד מחר עד כמה הוא סומך עליכן עם הידידים וכדומה, גברים עדיין זקוקים לאישה שאיתה ירגישו ביטחון.

התכונה שאיתה נסיים היא אמהות. בסופו של דבר הציפייה והרצון המקובל בחברה שלנו הוא להקים תא משפחתי ולגדל בו ילדים. אישה שאינה אימהית מכניסה את הגבר ללחץ מכיוון שזה יוצא אותו מהתפקיד הגברי הקלאסי שאותו הוא מכיר - הבאת פרנסה.

מה איתכם? מצאתם כבר את האישה המועדפת? ספרו לנו את דעתכם בנוגע לשאלה אילו נשים מעדיפים גברים.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • הרמוניה בקשר - שמירה על קשר בריא מתאפשרת באמצעות יצירת תחושה נעימה של הרמוניה. אז איך יוצרים הרמוניה בקשר?
  • איך לשמור שהבן זוג לא יברח - זוגיות היא לא גביע שמרוויחים בתחרות. אחרי שזכינו באהבת חיינו צריך לדעת איך לשמר את הקשר.
  • מתי יודעים שהקשר נגמר - קשר חסר אהבה מרגיש כמו מסטיק לעוס שכבר נגמר לו כל הטעם, מתי יודעים שהאהבה עברה?
  • איך לאהוב אבל לא לחנוק - זכיתם בזוגיות עם אהבת חייכם ואתם רוצים לאהוב מכל הלב אבל מפחדים ליצור סלידה ודחייה מהצד השני.
  • איך מתמודדים עם בדידות - לכל תופעה בחיינו קיים צד שלילי וחיובי, גם לבדידות. כיצד מתמודדים עם בדידות וכיצד אפשר אפילו ליהנות ממנה?
  • הכרויות לבכירים ובכירות - במקום העבודה כוכבכם דורך אך בחיי האהבה אתם מרגישים ככוכב נופל? למדו איך בכירים מצליחים לנהל חיי אהבה.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©