איך תדעי שזה זה

מה הלב אומר

איך מזהים דבר שנחשב בטוח? יש כזה דבר בכלל? משיחה עם חברים, אמר לי פעם גבר שלכולם יש את "משבר שלושת החודשים", שאלתי אותו למה הוא מתכוון והוא החל להגיד לי שבמידה ומערכת היחסים עוברת את פרק הזמן הזה ושורדת בהצלחה אז יש פוטנציאל שהיא תמשיך, "אממ, אני קצת לא בטוחה" אמרתי לו ואכן, אין ערבות לשום דבר, זו דעתי לפחות ובאשר לסימנים שלך לדעת אם מדובר בקשר באמת רציני שימשיך הלאה, הנה, קחי לך כמה.

להרגיש, מבלי לגעת

כל הנשים ואפילו גברים, יעידו בפניכם שלא פעם, שיצאו לדייט, אחד מהצדדים תמיד הושיט יד לעבר השני על מנת לגעת מבלי לברר את רגשותיו של האחר, מי קבע שמגע הוא זה המחליט את עוצמת הרגש? חשוב לזכור שהגוף כמו הגוף הוא רק מעטפת של משהו הרבה יותר גדול וחזק, החשוב ביותר הוא מה מרגישים, זה לא בהכרח החיבור הגופני, מנגד אם תשבו עם אנשים שונים, הם יעידו בפניכם שהקשרים הטובים ביותר שהם חוו החלו מתוך חברות אמיתית, אפלטונית, מהמקום הנקי ביותר שאפשר לדמיין.

אז אם הגבר שלך או האישה שלך לא ממהרים להתקרב אליכם פיזית, זה בהחלט לא אומר שהם לא מעוניינים, הם באמת ובתמים רוצים להכיר את מי שאתם ולא את מה שיש לכם להציע במיטה, אל תרפו ותנו לזה בהחלט צאנס.

תסמונת מילות החיבה

"מה שמגיע בקלות, הולך בקלות", גם את המשפט הזה היתה ועדיין אומרת אמא שלי ואני אומרת לכם חד משמעית, עצות עתיקות יומין מזקני העם, הם העיצות הטובות ביותר, ביננו, תמיד טוב ללמוד ממי שכבר נכווה.

לכל אותן נשים או גברים שמסמסים לכם עשרות פעמים, "בוקר טוב", "לילה טוב", ומצטיידים במילות חיבה מוגזמת כמו: נשמה שלי, חיים שלי, האור בחיי, מאלו בפירוש אל תבנו לקשר רציני ומה עם אלה שמבטיחים להתחתן איתכם ולעשות לכם תפזורת של ילדים עוד לפני שהכירו בכלל את הכלב שלכם? מכל אלו, שומר נפשכם ירחק, וותרו על הרעיון להכיר אותם, מדובר באנשים שאוהבים להיות מאוהבים ובעיקר אוהבים להרגיש מאוהבים, הם לא באמת יודעים את משמעות המילה אהבה.

סימנים נוספים לקשרים שלא ירחיקו לכת, הם בהחלט אנשים המשתמשים במילה אני אוהב אותך עוד הרבה לפני שהכירו אתכם, אמנם אסור לשאול על קשרים מהעבר,אבל אם אתם חושדים שמשהו לא תקין, אין ספק שכדאי שתבדקו טוב טוב לאן אתם נכנסים והאם לפני שבכלל תעקלו מה קורה ותתמסרו לקשר, תהיו שוב בחוץ ואת מקומכם תתפוס או יתפוס גבר אחר שיעבור את אותו תסריט, יודעים למה? זה בעיקר מכיוון שאנשים לא משתנים הם למעשה משנים סדרי עדיפות.


אם גם אתם חוויתם קשרים קצרים ומאכזבים? ספרו לנו על כך.

איך תדעי שזה זה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

חג הפסחא הנוצרי

חג הפסחא הנוצרי

פורסם בתאריך: 04/04/2010 23:18:11

חג הפסחא הנוצרי והקשר שלו לחג הפסח ולמצוות פרו ורבו.

הציפיות וההמתנה למפגש

הציפיות וההמתנה למפגש

פורסם בתאריך: 02/08/2012 17:06:44

אתם נמצאים בשלב ציפיות וההמתנה למפגש הקרב ובא ואינכם מצליחים להירגע? חבל. מדובר בשלב מהנה שיש למצות עד תום.

מי אוהב יותר?

מי אוהב יותר?

פורסם בתאריך: 04/02/2013 12:37:26

מי אוהב יותר? האם זה נכון מה שאומרים שהאישה היא תמיד זו שאוהבת יותר והגבר הוא זה שנמנע מאהבה?

כלה להשגה

כלה להשגה

פורסם בתאריך: 06/07/2011 16:55:21

אם אינך מצליחה לשכנע את בן הזוג שלך להתחתן, כדאי שתקראי את זה. אספנו עבורך מספר דרכים שיגרמו לו להציע לך נישואין.

החיוך במפגש הראשון

החיוך במפגש הראשון

פורסם בתאריך: 03/05/2012 15:11:36

אחד הסימנים המבשרים של קשר טוב הינו החיוך במפגש הראשון. יש משהו בחיוך הזה שפשוט נותן לנו הרגשה שהכול יהיה בסדר.

פרידות - להתגבר על קשר

פרידות - להתגבר על קשר

פורסם בתאריך: 16/03/2010 12:18:56

כל פרידה היא קשה וגורמת לתחושות רבות. כיצד מתעלים את הרגשות לתוצר חיובי? כך מתגברים על קשר קודם...

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר