דייט ראשון כושל

איך מתגברים עליו?

אנחנו כאן כדי לעודד אתכם שזה לא סוף העולם


הגעתם לדייט הראשון שקבעתם בהתרגשות וציפייה גדולה,
אך כבר בתחילת הערב הבנתם שזה לא זה והחלטתם לסיים את הדייט עד הסוף מתוך נימוס ואדיבות בלבד. דייט ראשון כושל עשוי להיות חוויה לא נעימה בכלל, ולרוב אף לעורר תחושות פנימיות לא רצויות כמו תסכול, חוסר ביטחון וגם מחשבות פסימיות בנוגע למציאת בן זוג מתאים שאיתו תרצו לבלות בכיף.

אנחנו כאן כדי לעודד ולהבהיר כי דייט ראשון כושל הוא לא סוף העולם,
ואפשר להתגבר עליו בקלות באמצעות עבודה עצמית בעיקר. קודם כל תוכלו להתעודד מהמחשבה כי כמעט כולם עוברים לפחות דייט ראשון אחד שהוא לא מוצלח, וממנו הם מצליחים להמשיך הלאה ולמצוא דייטים אחרים מוצלחים יותר – ואף כאלו שיובילו אותם בסופו של דבר למציאת זוגיות איכותית ומהנה.

לא מנסים בכוח דייט שני

הדייט הראשון לא הצליח והשאיר רושם לא טוב? קדימה ממשיכים הלאה, וכמובן לא מנסים בכל זאת לקבוע דייט שני כדי לנסות להבין האם מדובר על כישלון רגעי בלבד. הכי חשוב ללכת עם הרגשות הפנימיים שלכם, כך שאם הבנתם כבר בדייט הראשון כי בן הזוג שעומד מולכם איננו האדם המתאים לכם, חשוב להבהיר זאת לו ובעיקר לעצמכם כדי שכל אחד מכם יוכל להמשיך הלאה ולא להיתקע בזוגיות לא טובה או חלילה להתפשר.

מעדכנים את הדייט בהקדם

כישלון של הדייט הראשון מחייב אתכם לחתוך את הניסיון ליצירת זוגיות בהקדם, גם אם נראה כי הדייט שלכם מאוד בעניין שלכם ורוצה לפתח איתכם את הקשר הזוגי. כדי למנוע מצב לא נעים, וכן לא לגרום לציפיות עבור הצד השני, עליכם לעדכן את הדייט בהקדם בנוגע לסיום הניסיון ליצירת קשר זוגי וסירובכם לקבוע דייט נוסף. גם כאן חשוב להיצמד לרגשות הפנימיים שלכם ולהימנע מניסיונות שכנוע לקביעת דייט שני, כך שתוכלו לחסוך לעצמכם בזבוז זמן מיותר במציאת דייט אחר ומוצלח יותר.

ממשיכים לחפש בני זוג מתאימים

כפי שציינו קודם, דייט ראשון כושל הוא לא כזה נורא גם אם היו לכם ציפיות גבוהות מאוד לקראתו. למעשה, לאחר כישלון של הדייט זה הזמן שלכם להבין כי כדאי לצמצם את גובה הציפיות לפני כל דייט ראשון אליו תגיעו, כך שרמת האכזבה לא תהיה גדולה כל כך במקרה וגם הוא לא יצליח בסופו של דבר.

אין ספק כי הדרך הטובה ביותר להתגבר על דייט ראשון לא מוצלח היא באמצעות חיפוש דייטים נוספים,
ורצוי שייעשו באופן אישי על ידי בחירה שלכם ולא באמצעות היכרות דרך חברים, בני משפחה, קולגות בעבודה ועוד. לרוב דייטים ראשונים כושלים מתרחשים כאשר החיבור הזוגי נוצר ללא מעורבות אישית של כל אחד מהצדדים, ובעיקר גם כאשר אחד מהצדדים איננו מרגיש מוכן נפשית לכך. לכן כדאי שתחפשו אחר בן זוג מתאים באמצעות האינסטינקטים האישיים שלכם.

למה כדאי להיעזר באתרי היכרויות?

יש מגוון דרכים שיאפשרו לכם למצוא את בני הזוג הבאים איתם תבלו בדייטים, ביניהן גם היכרות זוגית באמצעות אתר היכרויות. אתרים כאלו נועדו לחבר בין אנשים כדי ליצור זוגיות לכל מטרה, בין אם מדובר על זוגיות לאהבה, זוגיות לקשר מזדמן, זוגיות לקשרי חברות ובילוי וכל מטרה זוגית אחרת שרוצים למצוא. אתרי ההיכרויות מאפשרים למשתמשים לאתר אחר בני זוג פוטנציאליים בצורה נוחה מכל מקום ובכל זמן, וכך גם להצליח ליזום דייטים ראשונים שיהיו מוצלחים ויובילו לדייטים מהנים נוספים עם אותו בן זוג.

דייט ראשון כושל

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אתר היכרויות - שווה את הכסף

אתר היכרויות - שווה את הכסף

פורסם בתאריך: 14/11/2010 23:16:40

ההתייחסות שלנו לכסף לפעמים מצחיקה ולא הגיונית. למה? במאמר הזה נסביר לכם בדיוק למה.

האהבה והזיכרון

האהבה והזיכרון

פורסם בתאריך: 14/04/2013 13:37:51

בכל אחד ואחת מאתנו קיים הזיכרון והכמיהה לדבר הבלתי נשכח. געגועים, למי אין באמת געגועים בלב לאהוב שהלך?

לאבלי

לאבלי

פורסם בתאריך: 17/05/2010 09:12:13

הגבר החדש כבר לא צריך לנצח בהורדות ידיים בכדי להיחשב לגברי. הוא אינו חושש לטפח עצמו, להיות קשוב ורגיש ולומר ככה סתם שזה פשוט לאבלי!

להכיר בני זוג באתרים שמיועדים לסטוצים

להכיר בני זוג באתרים שמיועדים לסטוצים

פורסם בתאריך: 28/03/2022 11:51:23

האם יש סיכוי להכיר בני זוג באתרים שמיועדים לסטוצים? כל זה תדעו בכתבה הבאה

חמשת הדברים שממש לא כדאי לא כדאי שתעשו בחגיגות הסילבסטר

חמשת הדברים שממש לא כדאי לא כדאי שתעשו בחגיגות הסילבסטר

פורסם בתאריך: 28/12/2014 09:44:23

בסילבסטר יש חוקים! בפרוס השנה האזרחית הבאה עלינו לטובה זיגוטה פורס בפניכם את חמשת הדברים שממש לא כדאי לעשות בסילבסטר.

איזה יופי

איזה יופי

פורסם בתאריך: 22/05/2010 18:07:54

המשיכה ליופי לא החלה בדור שלנו ומאחוריה הסבר אבולוציוני ברור. כשזה מגיע למערכות יחסים, האם הופעה חיצונית היא הכל?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר