שימור זוגיות

איך משמרים אותה לאורך זמן

את כל זה תוכלו לגלות במאמר הבא

החיים הבוגרים מביאים אותנו לרצון למצוא זוגיות לטווח ארוך ואז כשהיא כבר מגיעה, עלינו לשמור עליה לאורך זמן וזה לא תמיד פשוט, בין אם מדובר בזוגיות קצרה או שמדובר בזוגיות ממוסדת. אז איך משמרים זוגיות לאורך זמן? על כך נדבר במאמר זה

קבלת השונה גם בזוגיות

רוב האנשים שמחפשים זוגיות, מחפשים בשלב הראשון את מה שדומה. זה החלק הקל, כי חלק גדול מההיכרות הראשונית מתבססת על מה שדומה בין השניים וזה מה שמחבר בניהם בהתחלה. החלקים השונים מתחילים להיחשף ככל שההיכרות מעמיקה. לא תמיד החלקים השונים יתקבלו באהבה ולא תמיד תהיה לנו הסובלנות לקבל אותם. על מנת לשמר את הזוגיות, חשוב לדעת לקבל את החלקים השונים במידה ואינם עוברים על קווים אדומים מבחינתכם.

לא תמיד צריך להתווכח, אפשר גם לוותר

וויתורים ופשרות הם חלק מהזוגיות והם מה שמאפשר את המרחב שכל אחד צריך. לפעמים אחד מבני הזוג מעוניין במשהו אחד והצד האחר רואה זאת אחרת לגמרי. על מנת לשמר את הזוגיות ולא לסיים אותה, על כל אחד מבני הזוג לעשות חשיבה על הצד השני ועל מה הוא יכול לוותר ולעשות פשרות עבורו. כאשר יש חשיבה על הצד השני, הרבה יותר קל לעבור מסוכות של ויכוחים.

מחוות נעימות אחד לשני

הכי כיף להיות בזוגיות שבה אתה חושב על הצד השני והוא חושב עליך, אך לא תמיד אנו מביעים זאת או שצד אחד מביע יותר מהאחר. אחת הדרכים להביע מחשבה על האחר היא בעזרת מחוות קטנות. אלו יכולות להיות מחוות בבוקר, כמו להכין קפה אחד לשני, ארוחת בוקר אחד לשני או אפילו פתק או הודעה נחמדה עם איחולים להמשך היום. המחוות הן אולי קטנות, אך מאוד משמעותיות ומשמרות זוגיות.

זמן איכות קבוע יחד

בזוגיות אנו לא נמצאים כל הזמן ביחד. אנו הולכים לעבודה, מקיימים חיי משפחה, מכניסים פנאי פרטי לכל אחד מאיתנו ולפעמים אנו שוכחים את החלק הזוגי, את המפגש הזוגי ואת הביחד. על מנת לשמר את הזוגיות, הגדירו מראש זמני איכות יחד. מומלץ שאלו יהיו זמני איכות רק שלכם ולעשות אותם פעם בשבוע. זה ללא ספק שומר על זוגיות, מאפשר לכם זמן איכות ביחד, מאפשר לשוחח בנעימים גם על דברים שמפריעים ולבסוף לזכור למה אתם יחד. זהו זמן רק עבורכם והוא מאוד חשוב עבור זוגיות תקינה.

הכלה והבנה

אחד הדברים שבונה זוגיות איכותית ושומר עליה הוא ההכלה. עלינו לדעת להכיל את בן או בת הזוג. להבין אותם כאשר הם כועסים, עצובים או סתם עברו יום קשה בעבודה. חשוב לדעת איך לנהוג במצבים האלו על פי ההכרות עם הצד השני. יש אנשים שזקוקים במצב כזה למרחב ולשקט ויש כאלה שדווקא זקוקים שיקשיבו להם.

לסיכום, יש המון אפשרויות לשימור הזוגיות, חשוב לעשות זאת וכך לשמר את הזוגיות לאורך זמן.

 שימור זוגיות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה מעבר לים

אהבה מעבר לים

פורסם בתאריך: 19/03/2012 11:52:19

בחיפושינו אחר האהבה אנו נמשכים לעיתים למחוזות רחוקים. כמו אהבה מעבר לים, אך היא דורשת מאיתנו התמודדות מסוג שונה.

אטרף מבנות

אטרף מבנות

פורסם בתאריך: 22/03/2010 09:12:06

האם אטרף הוא בהכרח דבר רע? ישנם סוגים שונים של "הכרויות אטרף". מה הם אותם סוגים?

אני אוהבת את החופש שבי

אני אוהבת את החופש שבי

פורסם בתאריך: 26/06/2014 18:20:11

מדוע אנשים כל כך קנאים לפרטיות שלהם? מה מניע אותם להישאר בחופש תמידי? האם אהבה זה כואב? האם זו הסיבה שרוב האנשים בוחרים אחרת?

אז מהי הנשיקה שלך?

אז מהי הנשיקה שלך?

פורסם בתאריך: 26/06/2011 15:59:33

אחד הריגושים החזקים ביותר בזוגיות היא הנשיקה, ובעיקר הנשיקה הראשונה. אז איך מנשקים וגורמים לצד השני להתרגש?

איך להתחיל עם בחורה

איך להתחיל עם בחורה

פורסם בתאריך: 26/10/2010 10:36:13

אומנם אין משפט קסם איך להתחיל עם בחורה, אבל בהחלט קיימים כיוונים וגישות שונים, הכל בהתאם לבחורה שמולך.

מה קרה אחרי דייט ראשון

מה קרה אחרי דייט ראשון

פורסם בתאריך: 07/10/2012 13:45:29

לפעמים הכול מתנהל בצורה מדהימה, הפגישה הראשונה מצוינת ופתאום, הם נעלמים. מה קרה אחרי הדייט הראשון?!

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר