איך ליצור תמונה יפה לפרופיל שלך

מאת: צוות האתר

יש תאוריות שונות בנוגע לשאלה זאת, והתשובה האמיתית היא שאין תשובה אחת נכונה. מה גם שכל רשת חברתית היא שונה במהות שלה. מי שמחפשת את התמונה המושלמת לאתר הכרות, לא תשתמש כנראה באותה תמונה ברשת למציאת עבודה דוגמת לינקדין. אז איך יוצרים תמונה יפה לפרופיל, הנה הרשימה המלאה.

 

להגדיר מראש מה אנחנו רוצים ומה חשוב לנו בתמונה?

תמונת פרופיל היא שער הכניסה אל העולם הווירטואלי של כל אחד מאיתנו. מי לא ירצה להתהדר בתמונות יפות לפרופיל

אם זאת חשוב להבין מה המטרה של תמונת הפרופיל. אם אנחנו מבקשים להירשם לאתר הכרויות נועז, נוכל להשתמש בתמונת פרופיל פרובוקטיבית. אם אנחנו מחפשים תמונת פרופיל למקום העבודה שלנו או לרשת דוגמת פייסבוק הצרכים יהיו שונים.

אל תזלזלו בעצמכם

לתמונת פרופיל יש השפעה על ההצלחה של הדף הווירטואלי שלכם. התייחסו לכך במלא הרצינות. כאשר אתם ניגשים ליצור תמונה יפה לפרופיל שלכם הקפידו על כל הפרטים מקטן ועד גדול. אין זה משנה אם תבחרו בתמונת פרופיל שלכם, או אפשרות אחרת דוגמת ציור או לוגו, היא חייבת להיות מושלמת, מותאמת בגודל ובממדים של האתר ובעיקר לכוון בדיוק אל מה שהאתר מציע. תמונת פרופיל לאתר זיגוטה להיכרויות לא עונה על אותו הצורך כמו תמונת הפרופיל של אינסטגרם.

 

השתמשו באמצעים טכנולוגיים קיימים

אל תנסו להמציא את הגלגל. כיום בכל טלפון נייד יש אפשרויות עריכה מדהימות לתמונות, ניתן להשתמש בפילטרים או בלעדיהם, אפשר לייצר רקעים שונים ומגוון רחב של פעולות שונות שניתן לבצע, יתרה מכך ישנן תוכנות עריכה זמינות לכל אחד להבטיח שתמונת הפרופיל שלכם תהיה לא פחות ממושלמת, תמונות יפות לפרופיל הן לא מותרות, הן הכרח, לכן השתמשו בכל הכלים שיש לעולם להציע עבורכם.

 

לוקיישן, לוקיישן לוקיישן

לתפוס את המיקום הנכון ברגע הנכון זאת אמנות שחשוב לדעת לנצל.  אם רוצים להגיע לתוצאות מושלמות עבור תמונות יפות לפרופיל צריך לקחת הכל בחשבון והמיקום של התמונה וסט הצילומים יכולים להיות בעלי השפעה רבה על האיכות של תמונת הפרופיל. היא יכולה להתבצע בסטודיו מותאם לצילום שם המעטפת היא מושלמת עבור צילומים שונים, ישנה אפשרות לצלם במיקום ייחודי שיספר עליכם משהו מענין. אבל השתדלו להימנע מתצלום מקרי על הקיר בכניסה לבית, אתם רוצים שלמות.   

פניה למקצוענים 

לא לכולנו יש את הכישרון לכל דבר. בדיוק בשביל זה אפשר למצא היום צלמים מקצועיים שכבר למדו להתמקד בתמונות ייחודיות לפרופיל. בעזרתם יש אפשרות ליצור סט שלם של תמונות עבור כל אתר בנפרד, לערוך ולשפץ את התמונה עד קבלת התוצאה הסופית הרצויה.

 

מה ללבוש?  

אל תנסו להמעיט בערכו של הבגד אותו אתם לובשים, יש האומרים שהבגד עושה את האדם, ואתם רוצים שהפרופיל שלכם יגיד בדיוק מי אתם. לכן השקיעו מחשבה בסוג הבגד, בצבע שלו ובגזרה שלו. האם הוא מתאים לאופי שלכם. האם הבגד מתאים לשפת העיצוב של הדפים השונים שלכם בכל אתר ואתר?  וכמו שכבר נאמר, לכל אתר מתאים סוג אחר של בגד.

 

הכינו כמה אופציות 

תמונת פרופיל היא בסוף תמונה, לא צריכה להיות בעיה להכין מספר של כמה תמונות פרופיל, לראות כיצד מגיבה כל תמונה ומה המשמעות שלה, איזו תמונה מייצרת יותר טראפיק, מומלץ להכין כמה אופציות שיהיו מוכנות ובמידה והתמונה שבחרתם לא תצדיק את עצמה, או אז תוכלו לעשות שינוי מידי. 

 

התיעצו עם מביני עניין

במידה אתם לא עוסקים בנושאים שכאלו באופן שוטף, אל תהססו לפנות אל מי שמבין בכך ויכול לתת לכם עצות או טיפים על מנת לענות על השאלה, איך מכינים תמונות יפות לפרופיל? אנשי מקצוע או אנשים בעלי הבנה בסיסית יכולים לשדרג לכם את התוצאה הסופית בהיבטים רבים.

 

 

 

 

איך ליצור תמונה יפה לפרופיל שלך

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה כפולה

אהבה כפולה

פורסם בתאריך: 11/08/2011 16:30:58

אהבה כפולה נשמעת מושכת אבל היא יכולה להתפתח לבעיה גדולה שתפגע בכל הצדדים המעורבים. האם זה שווה את זה?

גופ ונפש

גופ ונפש

פורסם בתאריך: 18/04/2010 16:33:02

היכן אחד מתחיל והשני נגמר? מצב גופני לא טוב מערער את הנפש. מה עושים כשזה הנפש שמערערת את מצבנו הגופני, ואיך כל זה קשור לאהבה?

שוב לבד בחגים

שוב לבד בחגים

פורסם בתאריך: 28/09/2011 13:02:11

עוד שנה עברה, כולם מכינים תפריטים ומתכונים לארוחת החג - ואתם, עדיין לבד. הגיע הזמן להפסיק להיות לבד בחגים.

זוגי

זוגי

פורסם בתאריך: 07/03/2010 09:52:15

"בן זוגי הכין לי אתמול ארוחה מהסרטים" - מה בן זוגך עשה בשבילך? כל הזמן תחרויות והשוואות...

החצי השני

החצי השני

פורסם בתאריך: 20/02/2010 21:29:14

מהו אותו חצי שני ואיך ניתן למצוא את החצי השני שלכם.

להרפות או לאהוב?

להרפות או לאהוב?

פורסם בתאריך: 11/12/2013 16:34:48

מתי ראוי לעזוב? האם צריך להישאר ולא לוותר על הקשר? הכול תלוי ביכולת שלכם להבין את האהבה.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר