להתחיל עם בחורה במועדון

איך להתחיל עם בחורה בפאב / במועדון

כך תתחיל עם בחורה במועדון: עשה ואל תעשה

מי כמונו יודע שבכדי לנקות מעט את הראש אנו צורכים את פעילויות התרבות המגוונות המוצעות לנו. מועדונים או פאבים הם אחת הפעילויות האהובות ביותר, בעיקר על אנשים צעירים.

איך נכין את עצמנו לקראת הכרות עם בחורה במועדון?
כמו בכל דבר ישנה רשימה של עשה ואל תעשה, ולכן במאמר זה נמליץ נבדוק מספר דרכים להתחיל עם בחורה במועדון או בפאב, נרשום מה בהחלט כדאי לעשות, וממה מאוד כדאי להיזהר על מנת להגיע למטרה העיקרית שלכם: להכיר בחורה במועדון, בזמן מסיבה או ישיבה בפאב וכדומה.

יש דברים שכדאי לעשות כמו נתינת תשומת לב והתנהגות נימוסית ודברים אחרים שמומלץ לא לעשות ובניהם לספר על מערכות יחסים קודמות.

הדברים שכדאי לעשות כאשר מתחילים עם בחורה במועדון או בפאב:

דבר ראשון בבואך להתחיל עם בחורה במועדון ודא שאין לה חבר, כמובן שלא ניתן לדעת בוודאות, אך אם החבר בסביבה נבחין בו מייד, ובהחלט עדיף לא לפנות אליה במצב כזה אלא אם אתם בטוחים שהוא לא חבר שלה, ואף ניתן לשאול אותה.
לאחר בירור העניין יש לגשת לבחורה ולפתח עימה שיחה, אפשר לדבר על תחום העיסוק, מגורים, גיל ואפילו לבדוק את מקומות הבילוי המשותפים.
אם הגעת עם מספיק מרשרשים בארנק תוכל אפילו להזמין את הבחורה למשקה. כמובן שעליך להזמין לה מה שהיא אוהבת ואם תרצה להרשים אותה קצת יותר תוכל להגיש לה את המשקה, בכל זאת הענקת תשומת לב תוסיף ותגרום להערכה גדולה יותר.
אם הינך ביישן מעט, תוכל להתחיל עם בחורה תוך כדי ריקוד, לפני שניגש לבחורה נביט בה וננסה ללכוד את מבטה, כאשר הבחורה תחזיר מבט ותשים לב יש לבדוק האם היא מעוניינת על ידי מבטים חוזרים ואם כן אפשר לגשת ולהתחיל לרקוד איתה.

הדברים שלא כדאי לעשות כאשר מתחילים עם בחורה במועדון:

כדאי מאוד לדבר בצורה נעימה אל הבחורות, לא לדבר בגסות ולא לזרוק משפטי הכרויות מפורסמים, הבחורות ירגישו טוב וכמובן יפתחו בשיחה וישתפו פעולה, בנוסף מגע איננו דבר שמתאים לכל אחת ועל כן יש להישמר מפני מגע עד לרמיזת הבחורה או כאשר היא יוזמת או מעוניינת.

דבר נוסף שלא יתרום להתחיל עם בחורה במועדון או פאב הינו לא לפרוש את כל הקלפים כמו שנאמר, כלומר תוך כדי השיחה לא מומלץ לפתוח דברים מהעבר ואו לחשוף מערכות יחסים בעיתיות ואו דברים שעלולים להביך תוך כדי שיחה, יש לזכור שזוהי היכרות ראשונית ולכן הרושם הראשוני הוא חשוב בהחלט.

נתנו לכם כאן מספר טיפים אך טיפים נוספים איך להכיר בחורה במועדון אנחנו מצפים שתרשמו לנו אתם, נשמח מאוד אם תרשמו כאן במערכת התגובות את ההמלצות שלכם להכרות במועדון...

להתחיל עם בחורה במועדון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כל הדרכים ליהנות ולהישאר ידידים

כל הדרכים ליהנות ולהישאר ידידים

פורסם בתאריך: 15/02/2017 12:48:01

הכרתם מישהו חדש באתר הכרויות? סביר להניח שאין לכם עניין להתחיל קשר עמוק כמובן אלא לשמור על סטטוס מיוחד בו פשוט עושים חיים, מבלים יחד, נהנים ונעלמים מתי שרק מתחשק. אך עם הזמן נוצרת סוג של חברות, כיצד מצליחים לשמור על ההנאה והבילוי מבלי להתחיל בסאגת חשבונות שמחסלת את הידידות?

לאיזה שכבת גיל מתאים אתר היכרויות

לאיזה שכבת גיל מתאים אתר היכרויות

פורסם בתאריך: 04/01/2022 13:41:44

מגיל 18 ומעלה אתר היכרויות הוא בדיוק במקום עבורכם למצוא זוגיות.בכתבה הבאה נדבר לאיזה גילאים מתאים אתר הכרויות ובאילו סיטואציות.

מצמיחים עלים ירוקים ומתחדשים

מצמיחים עלים ירוקים ומתחדשים

פורסם בתאריך: 02/02/2015 14:15:28

ממש כמו העצים בשלכתם, הגיע הזמן להתנער מכל המחשבות השליליות ולהצמיח עלים חדשים. טו בשבט בסימן התחדשות ואהבה. תקראו כמה שזה מקסים.

נפרדתם? לעשות את זה חכם

נפרדתם? לעשות את זה חכם

פורסם בתאריך: 08/02/2011 11:34:11

פרידה זה לא כיף. באמצעות כמה חוקים בלתי כתובים צלחו את ים הסוף הזה, פחות שפופים, דואבים ועל סף התפרקות.

חיפוש אחר האהבה

חיפוש אחר האהבה

פורסם בתאריך: 26/02/2012 14:38:01

נמצאים בחיפוש אחר האהבה? לפעמים זה ממש מתסכל לחפש, לחפש ולא למצוא כלום. איך מתמודדים עם זה?

לערוך מסיבת רווקות

לערוך מסיבת רווקות

פורסם בתאריך: 03/03/2019 16:34:45

לפניך כל הסיבות שבגינן כדאי ומוטב לך לערוך מסיבת רווקות. לאחר שתקראי את כולן, סמני לך את הסיבה החביבה עליך ומיד לאחר מכן הרימי טלפון לחברות הכי טובות.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר