שכחת סיסמא?
 

איך להתחיל עם בחורה בפאב / במועדון

להתחיל עם בחורה במועדון - 22/05/2011 11:36:12
הגב על מאמר זה
אם אתם עדיין לא יודעים איך להתחיל עם בחורה במועדון / פאב, המאמר הזה נכתב בדיוק בשבילכם. כנסו והשכילו.
להתחיל עם בחורה במועדוןמי כמונו יודע שבכדי לנקות מעט את הראש אנו צורכים את פעילויות התרבות המגוונות המוצעות לנו. מועדונים או פאבים הם אחת הפעילויות האהובות ביותר, בעיקר על אנשים צעירים.

איך נכין את עצמנו לקראת הכרות עם בחורה במועדון?
כמו בכל דבר ישנה רשימה של עשה ואל תעשה, ולכן במאמר זה נמליץ נבדוק מספר דרכים להתחיל עם בחורה במועדון או בפאב, נרשום מה בהחלט כדאי לעשות, וממה מאוד כדאי להיזהר על מנת להגיע למטרה העיקרית שלכם: להכיר בחורה במועדון, בזמן מסיבה או ישיבה בפאב וכדומה.

יש דברים שכדאי לעשות כמו נתינת תשומת לב והתנהגות נימוסית ודברים אחרים שמומלץ לא לעשות ובניהם לספר על מערכות יחסים קודמות.

הדברים שכדאי לעשות כאשר מתחילים עם בחורה במועדון או בפאב:

דבר ראשון בבואך להתחיל עם בחורה במועדון ודא שאין לה חבר, כמובן שלא ניתן לדעת בוודאות, אך אם החבר בסביבה נבחין בו מייד, ובהחלט עדיף לא לפנות אליה במצב כזה אלא אם אתם בטוחים שהוא לא חבר שלה, ואף ניתן לשאול אותה.
לאחר בירור העניין יש לגשת לבחורה ולפתח עימה שיחה, אפשר לדבר על תחום העיסוק, מגורים, גיל ואפילו לבדוק את מקומות הבילוי המשותפים.
אם הגעת עם מספיק מרשרשים בארנק תוכל אפילו להזמין את הבחורה למשקה. כמובן שעליך להזמין לה מה שהיא אוהבת ואם תרצה להרשים אותה קצת יותר תוכל להגיש לה את המשקה, בכל זאת הענקת תשומת לב תוסיף ותגרום להערכה גדולה יותר.
אם הינך ביישן מעט, תוכל להתחיל עם בחורה תוך כדי ריקוד, לפני שניגש לבחורה נביט בה וננסה ללכוד את מבטה, כאשר הבחורה תחזיר מבט ותשים לב יש לבדוק האם היא מעוניינת על ידי מבטים חוזרים ואם כן אפשר לגשת ולהתחיל לרקוד איתה.

הדברים שלא כדאי לעשות כאשר מתחילים עם בחורה במועדון:

כדאי מאוד לדבר בצורה נעימה אל הבחורות, לא לדבר בגסות ולא לזרוק משפטי הכרויות מפורסמים, הבחורות ירגישו טוב וכמובן יפתחו בשיחה וישתפו פעולה, בנוסף מגע איננו דבר שמתאים לכל אחת ועל כן יש להישמר מפני מגע עד לרמיזת הבחורה או כאשר היא יוזמת או מעוניינת.

דבר נוסף שלא יתרום להתחיל עם בחורה במועדון או פאב הינו לא לפרוש את כל הקלפים כמו שנאמר, כלומר תוך כדי השיחה לא מומלץ לפתוח דברים מהעבר ואו לחשוף מערכות יחסים בעיתיות ואו דברים שעלולים להביך תוך כדי שיחה, יש לזכור שזוהי היכרות ראשונית ולכן הרושם הראשוני הוא חשוב בהחלט.

נתנו לכם כאן מספר טיפים אך טיפים נוספים איך להכיר בחורה במועדון אנחנו מצפים שתרשמו לנו אתם, נשמח מאוד אם תרשמו כאן במערכת התגובות את ההמלצות שלכם להכרות במועדון...

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • מה עדיף לא לדעת על המחזר - ישנם מצבים בהם את רוצה לדעת פרטים רבים על זה שמחזר, אך האם יש דברים שלא היית רוצה לדעת על המחזר שלך?
  • להתחיל עם בחורה בחוף הים - הקיץ כאן - איך נתחיל עם בחורה בחוף הים? בישירות? בעקיפין? הדרכים הכי טובות למציאת אהבה כבר בקיץ הקרוב.
  • להתחיל עם בחורה בלימודים - ישנן דרכים שונות להתחיל עם בחורה במסגרת הלימודים, יש לזכור שללימוד באותה מסגרת יש בו הרבה מן המשותף.
  • טיול להכרות זוגית - רוצים להכיר מישהי? הלהיט החדש - טיול היכרויות לפנויים ופנויות. להרחיב את המעגל החברתי שלכם תוך כדי פעילות כיפית.
  • להתחיל עם בחורה ברחוב - ישנן דרכים רבות להתחיל עם בחורה, אך אחת הדרכים המדליקות ביותר היא להתחיל עם בחורה ברחוב. איך עושים את זה נכון?
  • מזל טוב - לאחר הצעת הנישואין, הזוג המאורס מתחיל במירוץ החתונה. מי יעזור לכם בתכנן החתונה ומה עליכם לעשות, הכל במאמר הבא.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©