להתחיל עם בחורה במועדון

איך להתחיל עם בחורה בפאב / במועדון

כך תתחיל עם בחורה במועדון: עשה ואל תעשה

מי כמונו יודע שבכדי לנקות מעט את הראש אנו צורכים את פעילויות התרבות המגוונות המוצעות לנו. מועדונים או פאבים הם אחת הפעילויות האהובות ביותר, בעיקר על אנשים צעירים.

איך נכין את עצמנו לקראת הכרות עם בחורה במועדון?
כמו בכל דבר ישנה רשימה של עשה ואל תעשה, ולכן במאמר זה נמליץ נבדוק מספר דרכים להתחיל עם בחורה במועדון או בפאב, נרשום מה בהחלט כדאי לעשות, וממה מאוד כדאי להיזהר על מנת להגיע למטרה העיקרית שלכם: להכיר בחורה במועדון, בזמן מסיבה או ישיבה בפאב וכדומה.

יש דברים שכדאי לעשות כמו נתינת תשומת לב והתנהגות נימוסית ודברים אחרים שמומלץ לא לעשות ובניהם לספר על מערכות יחסים קודמות.

הדברים שכדאי לעשות כאשר מתחילים עם בחורה במועדון או בפאב:

דבר ראשון בבואך להתחיל עם בחורה במועדון ודא שאין לה חבר, כמובן שלא ניתן לדעת בוודאות, אך אם החבר בסביבה נבחין בו מייד, ובהחלט עדיף לא לפנות אליה במצב כזה אלא אם אתם בטוחים שהוא לא חבר שלה, ואף ניתן לשאול אותה.
לאחר בירור העניין יש לגשת לבחורה ולפתח עימה שיחה, אפשר לדבר על תחום העיסוק, מגורים, גיל ואפילו לבדוק את מקומות הבילוי המשותפים.
אם הגעת עם מספיק מרשרשים בארנק תוכל אפילו להזמין את הבחורה למשקה. כמובן שעליך להזמין לה מה שהיא אוהבת ואם תרצה להרשים אותה קצת יותר תוכל להגיש לה את המשקה, בכל זאת הענקת תשומת לב תוסיף ותגרום להערכה גדולה יותר.
אם הינך ביישן מעט, תוכל להתחיל עם בחורה תוך כדי ריקוד, לפני שניגש לבחורה נביט בה וננסה ללכוד את מבטה, כאשר הבחורה תחזיר מבט ותשים לב יש לבדוק האם היא מעוניינת על ידי מבטים חוזרים ואם כן אפשר לגשת ולהתחיל לרקוד איתה.

הדברים שלא כדאי לעשות כאשר מתחילים עם בחורה במועדון:

כדאי מאוד לדבר בצורה נעימה אל הבחורות, לא לדבר בגסות ולא לזרוק משפטי הכרויות מפורסמים, הבחורות ירגישו טוב וכמובן יפתחו בשיחה וישתפו פעולה, בנוסף מגע איננו דבר שמתאים לכל אחת ועל כן יש להישמר מפני מגע עד לרמיזת הבחורה או כאשר היא יוזמת או מעוניינת.

דבר נוסף שלא יתרום להתחיל עם בחורה במועדון או פאב הינו לא לפרוש את כל הקלפים כמו שנאמר, כלומר תוך כדי השיחה לא מומלץ לפתוח דברים מהעבר ואו לחשוף מערכות יחסים בעיתיות ואו דברים שעלולים להביך תוך כדי שיחה, יש לזכור שזוהי היכרות ראשונית ולכן הרושם הראשוני הוא חשוב בהחלט.

נתנו לכם כאן מספר טיפים אך טיפים נוספים איך להכיר בחורה במועדון אנחנו מצפים שתרשמו לנו אתם, נשמח מאוד אם תרשמו כאן במערכת התגובות את ההמלצות שלכם להכרות במועדון...

להתחיל עם בחורה במועדון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

תפוז

תפוז

פורסם בתאריך: 21/04/2010 17:54:44

לפעמים כשאנחנו מתכתבים עם אחרים באתרי הכירויות יוצא לנו לתהות מדוע בחרו כינוי כזה או אחר. לפעמים לא צריך ללכת רחוק מדי.

טרפת: שיגעון החגים והחורף

טרפת: שיגעון החגים והחורף

פורסם בתאריך: 11/12/2014 12:58:12

הבלאק פריידי והסייבר מאנדי שהתרחשו במהלך השבועות האחרונים השאירו בנו טעם לעוד משיגעון החגים. הטיפים וההמלצות מחכים לכם בפנים.

תקשורת נכונה בדייטים

תקשורת נכונה בדייטים

פורסם בתאריך: 14/01/2013 12:15:24

אחת הדרכים המרכזיות להיכרויות בימינו היא באמצעות פגישות אישיות. הכנו מדריך קצר שנועד ללמד אתכם תקשורת נכונה בדייטים.

לאב מי

לאב מי

פורסם בתאריך: 12/05/2010 15:26:00

הבחורה התלותית, כולכם נתקלתם בה. זו שמתקשרת שעה אחרי את הדייט, זו שתדרוש לאב מי – אהבה טוטאלית ומיידית.

גאווה מול אהבה

גאווה מול אהבה

פורסם בתאריך: 21/10/2012 13:43:16

לעיתים תכופות האגו שלנו מונע בעדנו להתנהל מול אנשים שונים באופן קונסטרוקטיבי וחיובי. גאווה מול אהבה.

זוגיות בתקופת המונדיאל

זוגיות בתקופת המונדיאל

פורסם בתאריך: 14/06/2010 22:04:05

זה קורה כל ארבע שנים, ולחודש בלבד, אך הנה שוב הזוגיות עומדת למבחן! איך שורדים את המונדיאל ושומרים על זוגיות תקינה?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר