להתחיל עם בחורה בלימודים

איך להתחיל עם בחורה בלימודים

ישנן דרכים שונות להתחיל עם בחורה במסגרת הלימודים - איך עושים את זה נכון?

לפני שמתחילים, מהן האפשרויות להתחיל עם בחורה בלימודים

בדרך כלל נרקמים חברויות בין אנשים ונוצרים קשרים בין שני המינים, יש לבדוק קודם את השטח טרם ואז להחליט מהו המצב האופטימאלי בכדי לפעול וכדאי מאוד לדעת שרוב הקשרים שנוצרים הם בתוך מסגרת מסוימת, אם זה במסגרת של צבא או פעילות צבאית, אם זה במסגרת של חופשה עם אנשים שאתם מכירים, טיולים שנתיים, בית הספר בתיכון, מסיבות כיתתיות וכמובן מסגרת של לימודים.

אומנם מדובר כאן באיך להתחיל עם בחורה בלימודים אבל זוהי פעולה מסובכת ולעיתים אינה פשוטה כלל, לעיתים הביישנות מכריעה אך אפשר להתחיל עם בחורה בלימודים גם בדרך שאיננה מפורשת וברורה ובהחלט לנסות להגיע למצב בו אתם יוצרים קשר טוב עם הבחורה ומתקדמים במטרה שלכם לפני שתפספסו אותה.

ראשית יש לשים לב לבחורה בה מעוניינים, לבדוק את המכנה המשותף של שניכם, המכנה המשותף יכול להיות מקצוע מועדף , אותו מסלול או חוג לימודים, ואפילו מכרים משתופים, כמו כן כדאי לנסות לשמוע על העדיפויות שלה, להוסיף אותה לפייסבוק ולראות מה היא אוהבת לעשות, עם מי היא מסתובבת, האם זה בכלל מתאים לכם למרות שהיא מוצאת חן בעיניכן.

איך להתחיל עם בחורה בלימודים בדרך עקיפה בלימודים

כמו שנאמר קודם לכן להתחיל עם בחורה זה איננו דבר פשוט כלל וכלל אך בכל סיטואציה יש לנצל את האפשרויות הקיימות ולהשתמש בכלים המתאימים של המסגרת. כדוגמא לכך במסגרת לימודים אפשר להשתמש בחברים משותפים, כלומר אם יש חברים ששניכם מכירים אפשר ליזום פגישה של כולם ולאט לאט להתחיל לדבר ולהתחבר לבחורה.

דבר נוסף שניתן להשתמש בו הוא אם אתם לומדים באותו חוג לימודים אפשר לבקש עזרה מהבחורה ואו לחילופין להציע עזרה במקצוע או עבודה כלשהם שהיא מתקשה, כך למעשה נוצרת מערכת אמון והערכה וכמובן שתוך כדי מתפתחות שיחות.

איך נתחיל עם בחורה בלימודים בדרך ישירה

אז ישנם כאלה שיעזו להגיד לבחורה בפנים שהם מעוניינים לצאת איתה, במסגרת לימודים ניתן בקלות להתחבר לאנשים ולהכיר את אופיים וכך להחליט, נוסף על כך החיבור בין אנשים במסגרת של לימודים הינה מהירה יותר ויש הרבה מן המשותף ולכן קל יותר להתחבר לאנשים שיחסית דומים לנו מאוד.

אפשר להתחיל בשיחה על הלימודים ולקבוע גם מעבר להכנת עבודות ואפילו סתם לצאת ולאט לאט לגלוש למערכת יחסים בטוחה, שיש בה מן המשותף לשניכם, דבר שאיננו טריוויאלי בדרך כלל.

נודה לכם מאוד אם תשתפו את הגולשים בחוויות שיש לכם מספסל הלימודים, איך הכרתם את החברה שלכם בלימודים? ומה אתם ממליצים לגולשים על מנת שימצאו את אהבת ליבם בלימודים?

להתחיל עם בחורה בלימודים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כפיות

כפיות

פורסם בתאריך: 25/02/2010 09:32:16

גאון האיש שהמציא את התנוחה המושלמת הזו - כפיות. תנוחה רב תכליתית המתאימה לכל סיטואציה.

הפגישה המושלמת.

הפגישה המושלמת.

פורסם בתאריך: 22/07/2012 14:47:13

כל מי שיוצא לדייט מחזיק בליבו משאלה קטנה שהדייט הזה יהיה הדייט המושלם. איך יוצרים את הפגישה המושלמת?

אהבה כפולה

אהבה כפולה

פורסם בתאריך: 11/08/2011 16:30:58

אהבה כפולה נשמעת מושכת אבל היא יכולה להתפתח לבעיה גדולה שתפגע בכל הצדדים המעורבים. האם זה שווה את זה?

מערכת היחסים של מילי

מערכת היחסים של מילי

פורסם בתאריך: 11/06/2014 17:42:35

מילי ייצרה מערכת יחסים ארוכה היא הייתה בטוחה שזהו, היא גילתה את כל מה שאפשר, האומנם? קיראו ואימרו לנו האם זה קרה גם לכם...

איך מתגברים על דייט ראשון כושל

איך מתגברים על דייט ראשון כושל

פורסם בתאריך: 14/03/2022 11:54:54

דייט ראשון כושל עשוי להיות חוויה לא נעימה בכלל, ולרוב אף לעורר מחשבות פסימיות בנוגע למציאת בן זוג מתאים שאיתו תרצו לבלות...
אנחנו כאן כדי לעודד כי דייט ראשון כושל הוא לא סוף העולם.

הכרויות בלילה

הכרויות בלילה

פורסם בתאריך: 07/04/2010 09:31:49

לפני שלוש שנים בדיוק, בחופשת הפסח, הכרתי את אהבת חיי ברשת. איך לנצל את הלילות למציאת אהבה ברשת.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר