שכחת סיסמא?
 

איך להתחיל עם בחורה בלימודים

להתחיל עם בחורה בלימודים - 26/05/2011 09:45:44
הגב על מאמר זה
ישנן דרכים שונות להתחיל עם בחורה במסגרת הלימודים, יש לזכור שללימוד באותה מסגרת יש בו הרבה מן המשותף.
להתחיל עם בחורה בלימודיםלפני שמתחילים, מהן האפשרויות להתחיל עם בחורה בלימודים

בדרך כלל נרקמים חברויות בין אנשים ונוצרים קשרים בין שני המינים, יש לבדוק קודם את השטח טרם ואז להחליט מהו המצב האופטימאלי בכדי לפעול וכדאי מאוד לדעת שרוב הקשרים שנוצרים הם בתוך מסגרת מסוימת, אם זה במסגרת של צבא או פעילות צבאית, אם זה במסגרת של חופשה עם אנשים שאתם מכירים, טיולים שנתיים, בית הספר בתיכון, מסיבות כיתתיות וכמובן מסגרת של לימודים.

אומנם מדובר כאן באיך להתחיל עם בחורה בלימודים אבל זוהי פעולה מסובכת ולעיתים אינה פשוטה כלל, לעיתים הביישנות מכריעה אך אפשר להתחיל עם בחורה בלימודים גם בדרך שאיננה מפורשת וברורה ובהחלט לנסות להגיע למצב בו אתם יוצרים קשר טוב עם הבחורה ומתקדמים במטרה שלכם לפני שתפספסו אותה.

ראשית יש לשים לב לבחורה בה מעוניינים, לבדוק את המכנה המשותף של שניכם, המכנה המשותף יכול להיות מקצוע מועדף , אותו מסלול או חוג לימודים, ואפילו מכרים משתופים, כמו כן כדאי לנסות לשמוע על העדיפויות שלה, להוסיף אותה לפייסבוק ולראות מה היא אוהבת לעשות, עם מי היא מסתובבת, האם זה בכלל מתאים לכם למרות שהיא מוצאת חן בעיניכן.

איך להתחיל עם בחורה בלימודים בדרך עקיפה בלימודים

כמו שנאמר קודם לכן להתחיל עם בחורה זה איננו דבר פשוט כלל וכלל אך בכל סיטואציה יש לנצל את האפשרויות הקיימות ולהשתמש בכלים המתאימים של המסגרת. כדוגמא לכך במסגרת לימודים אפשר להשתמש בחברים משותפים, כלומר אם יש חברים ששניכם מכירים אפשר ליזום פגישה של כולם ולאט לאט להתחיל לדבר ולהתחבר לבחורה.

דבר נוסף שניתן להשתמש בו הוא אם אתם לומדים באותו חוג לימודים אפשר לבקש עזרה מהבחורה ואו לחילופין להציע עזרה במקצוע או עבודה כלשהם שהיא מתקשה, כך למעשה נוצרת מערכת אמון והערכה וכמובן שתוך כדי מתפתחות שיחות.

איך נתחיל עם בחורה בלימודים בדרך ישירה

אז ישנם כאלה שיעזו להגיד לבחורה בפנים שהם מעוניינים לצאת איתה, במסגרת לימודים ניתן בקלות להתחבר לאנשים ולהכיר את אופיים וכך להחליט, נוסף על כך החיבור בין אנשים במסגרת של לימודים הינה מהירה יותר ויש הרבה מן המשותף ולכן קל יותר להתחבר לאנשים שיחסית דומים לנו מאוד.

אפשר להתחיל בשיחה על הלימודים ולקבוע גם מעבר להכנת עבודות ואפילו סתם לצאת ולאט לאט לגלוש למערכת יחסים בטוחה, שיש בה מן המשותף לשניכם, דבר שאיננו טריוויאלי בדרך כלל.

נודה לכם מאוד אם תשתפו את הגולשים בחוויות שיש לכם מספסל הלימודים, איך הכרתם את החברה שלכם בלימודים? ומה אתם ממליצים לגולשים על מנת שימצאו את אהבת ליבם בלימודים?

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אהבה בגיל השלישי - זוגות צעירים מבטיחים ביום חתונתם שהם ישמרו אהבה ואמונים לנצח, אך האם האהבה נגמרת ואיך אפשר לשמור עליה?
  • מה עדיף לא לדעת על המחזר - ישנם מצבים בהם את רוצה לדעת פרטים רבים על זה שמחזר, אך האם יש דברים שלא היית רוצה לדעת על המחזר שלך?
  • להתחיל עם בחורה בחוף הים - הקיץ כאן - איך נתחיל עם בחורה בחוף הים? בישירות? בעקיפין? הדרכים הכי טובות למציאת אהבה כבר בקיץ הקרוב.
  • להתחיל עם בחורה במועדון - אם אתם עדיין לא יודעים איך להתחיל עם בחורה במועדון / פאב, המאמר הזה נכתב בדיוק בשבילכם. כנסו והשכילו.
  • טיול להכרות זוגית - רוצים להכיר מישהי? הלהיט החדש - טיול היכרויות לפנויים ופנויות. להרחיב את המעגל החברתי שלכם תוך כדי פעילות כיפית.
  • להתחיל עם בחורה ברחוב - ישנן דרכים רבות להתחיל עם בחורה, אך אחת הדרכים המדליקות ביותר היא להתחיל עם בחורה ברחוב. איך עושים את זה נכון?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©