להתאהב בך

איך לגרום לה להתאהב בך

טיפים פשוטים לגרום לה להתאהב בך

מצאת את האחת בשבילך. אתה מבין שהבחורה הזו מעניקה לך את כל מה שאי-פעם תזדקק לו.

הבעיה היא שהיא לא מחזירה לך את אותו היחס, אינך יודע אם היא בכלל מרגישה אליך אותו הדבר. בקיצור, אתה רוצה לדעת איך לגרום לה להתאהב בך. הדרך להשגת מטרה זו אינה קצרה וקלה, אך בעבור אהבת אמת שווה לעבור קשיים רבים.

איך לגרום לה להתייחס אליך?

נתחיל במצב הכי קיצוני. מדובר בבחורה שאתה צופה בה מרחוק אך אינכם מקיימים אינטראקציה מתמשכת על בסיס קבוע. מי שכבר נמצא בשלב של אינטראקציה שכזו מוזמן לדלג לשלב הבא.

ולעניינו, ראשית, עליך לגרום לה לשים אליך לב בכלל. בתכל´ס מדובר בשלב הפשוט ביותר, אך התנהגותך בשלב זה הינה קריטית ביותר להמשך התהליך.

ישנן שיטות רבות למשיכת תשומת לב. ניתן לפנות אליה באמצעות מכרים משותפים, באמצעות רשת האינטרנט וגם בצורה ישירה. קחו בחשבון שלרושם ראשוני תפקיד מרכזי בתמונה שהיא בונה לגביכם. מניסיוננו, מומלץ לא להתנהג בצורה קיצונית מידי בהתחלה. למרות התנהגות שכזו מושכת תשומת לב בצורה האפקטיבית ביותר, לעיתים תכופות יהיה מדובר בתשומת לב שלילית.

אם אתם מרגישים שאין לכם מה לדבר איתה מעבר למשפט פתיחה, תזכרו שזה טבעי לגמרי. מומלץ, במידה והבחורה באמת מוצאת חן בעיניכם, לעשות עליה קצת עבודת איסוף מידע. תגלו לאיזו מוזיקה היא מאזינה, מה היא אוהבת לעשות בזמנה הפנוי ומה מעסיק אותה כרגע בחיים. כך תצליחו בעצם להרוג שתי ציפורים במכה אחת, גם יהיה על מה לשוחח עימה וגם תעלו את הסיכוי שתמצאו חן בעיניה.

איך לגרום לה להתאהב בך ?

זהו בעצם השלב הבעייתי. כאמור, לגרום למישהי לגלות בכם עניין זהו דבר פשוט יחסית. אבל לגרום למישהי להתאהב בכם זהו כבר עניין מסובך יותר.

מניסיוננו, בשלב זה, חשובה מאוד הסבלנות מצידכם. תתחילו בכך שתהפכו למושכים בצורה פיזית, מומלץ בסגנון הגברים שהיא אוהבת. מלבד האלמנט החיצוני, סגנון כולל גם צורת התנהגות מסוימת. איננו מתכוונים לכך שתשנו את עצמכם לגמרי, אלא רק שתאמצו לפחות מספר מאפיינים אשר נתפסים כמושכים בעיניה.

לאחר שלב המשיכה המינית, נסו לגרום לכך שהיא תיקשר אליכם ולאופייכם. נהלו איתה שיחות עמוקות, תשתדלו להקשיב בעיקר ואם אתם כבר אומרים משהו שיהיה לעניין ולא סתם לזרוק מילים חסרות משמעות ופשר.

מהמקרים שאנו מכירים, אסור לכם להפוך זאת לידידות עמוקה שממנה קשה להעלות שלב לקשר רציני. לכן, אל תיפתחו אליה יתר על המידה בהתחלה, תישארו מסתוריים ומעניינים.

במידה ובהמשך התהליך אתם מרגישים את תחושת הקליק, מרגישים שהיא נקשרה אליכם, נסו ליזום, אל תתביישו. בתור הגברים מצופה מאיתנו להיות המובילים.

גבר, לא הכול אבוד. יש סיכוי רב לכך שעוד תצליח לגרום לה להתאהב בך. ספרו לנו על מקרים שבהם הצלחתם לגרום למישהי להתאהב בכם.

להתאהב בך

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

המלצות לטיול רומנטי בארץ

המלצות לטיול רומנטי בארץ

פורסם בתאריך: 16/02/2014 15:23:11

בואו ונדבר על מקומות רומנטיים בארץ. אתם רוצים לפנק ולרגש את מי שאתם אוהבים? כנסו וקבלו כמה רעיונות לטיולים מפנקים!

למצוא אהבה בראש השנה

למצוא אהבה בראש השנה

פורסם בתאריך: 15/09/2014 17:29:51

עוד חג שמח הגיע! אתם עדיין לבד? כנסו וקיראו כיצד ניתן לשלב את הקשר הבא שלכם עם ראש השנה. המדריך המלא בפנים!

יפים יפות

יפים יפות

פורסם בתאריך: 25/02/2010 09:30:04

יפים יפות, כמו בשאר תחומי החיים, אינם צריכים להתאמץ יתר על המידה גם לצורך היכרויות - הכל בחיים מגיע להם ביתר קלות

להתחיל עם גבר - עשה ואל תעשה

להתחיל עם גבר - עשה ואל תעשה

פורסם בתאריך: 16/09/2020 13:39:27

אם ניסית כבר תקופה ארוכה להכיר ולצאת עם גברים, אבל אף פעם הפגישות לא התארכו מעבר ל2-3 דייטים - הגיע הזמן שתנסי להתחיל עם גבר באתר הכרויות.

לצאת לעצמאות

לצאת לעצמאות

פורסם בתאריך: 21/04/2010 17:40:33

חופשי זה לא תמיד לגמרי לבד. בעזרת האיזון הנכון אפשר למצוא את המתכון, איך יוצאים לעצמאות ולחופש ונשארים בתוך הקשר?

רשת חברתית

רשת חברתית

פורסם בתאריך: 05/10/2009 22:12:04

מהי בעצם רשת חברתית? בסופו של דבר זה סוג של אתר היכריות. הכרות עם אנשים חדשים לפי תחומי עניין משותפים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר