להתאהב בך

איך לגרום לה להתאהב בך

טיפים פשוטים לגרום לה להתאהב בך

מצאת את האחת בשבילך. אתה מבין שהבחורה הזו מעניקה לך את כל מה שאי-פעם תזדקק לו.

הבעיה היא שהיא לא מחזירה לך את אותו היחס, אינך יודע אם היא בכלל מרגישה אליך אותו הדבר. בקיצור, אתה רוצה לדעת איך לגרום לה להתאהב בך. הדרך להשגת מטרה זו אינה קצרה וקלה, אך בעבור אהבת אמת שווה לעבור קשיים רבים.

איך לגרום לה להתייחס אליך?

נתחיל במצב הכי קיצוני. מדובר בבחורה שאתה צופה בה מרחוק אך אינכם מקיימים אינטראקציה מתמשכת על בסיס קבוע. מי שכבר נמצא בשלב של אינטראקציה שכזו מוזמן לדלג לשלב הבא.

ולעניינו, ראשית, עליך לגרום לה לשים אליך לב בכלל. בתכל´ס מדובר בשלב הפשוט ביותר, אך התנהגותך בשלב זה הינה קריטית ביותר להמשך התהליך.

ישנן שיטות רבות למשיכת תשומת לב. ניתן לפנות אליה באמצעות מכרים משותפים, באמצעות רשת האינטרנט וגם בצורה ישירה. קחו בחשבון שלרושם ראשוני תפקיד מרכזי בתמונה שהיא בונה לגביכם. מניסיוננו, מומלץ לא להתנהג בצורה קיצונית מידי בהתחלה. למרות התנהגות שכזו מושכת תשומת לב בצורה האפקטיבית ביותר, לעיתים תכופות יהיה מדובר בתשומת לב שלילית.

אם אתם מרגישים שאין לכם מה לדבר איתה מעבר למשפט פתיחה, תזכרו שזה טבעי לגמרי. מומלץ, במידה והבחורה באמת מוצאת חן בעיניכם, לעשות עליה קצת עבודת איסוף מידע. תגלו לאיזו מוזיקה היא מאזינה, מה היא אוהבת לעשות בזמנה הפנוי ומה מעסיק אותה כרגע בחיים. כך תצליחו בעצם להרוג שתי ציפורים במכה אחת, גם יהיה על מה לשוחח עימה וגם תעלו את הסיכוי שתמצאו חן בעיניה.

איך לגרום לה להתאהב בך ?

זהו בעצם השלב הבעייתי. כאמור, לגרום למישהי לגלות בכם עניין זהו דבר פשוט יחסית. אבל לגרום למישהי להתאהב בכם זהו כבר עניין מסובך יותר.

מניסיוננו, בשלב זה, חשובה מאוד הסבלנות מצידכם. תתחילו בכך שתהפכו למושכים בצורה פיזית, מומלץ בסגנון הגברים שהיא אוהבת. מלבד האלמנט החיצוני, סגנון כולל גם צורת התנהגות מסוימת. איננו מתכוונים לכך שתשנו את עצמכם לגמרי, אלא רק שתאמצו לפחות מספר מאפיינים אשר נתפסים כמושכים בעיניה.

לאחר שלב המשיכה המינית, נסו לגרום לכך שהיא תיקשר אליכם ולאופייכם. נהלו איתה שיחות עמוקות, תשתדלו להקשיב בעיקר ואם אתם כבר אומרים משהו שיהיה לעניין ולא סתם לזרוק מילים חסרות משמעות ופשר.

מהמקרים שאנו מכירים, אסור לכם להפוך זאת לידידות עמוקה שממנה קשה להעלות שלב לקשר רציני. לכן, אל תיפתחו אליה יתר על המידה בהתחלה, תישארו מסתוריים ומעניינים.

במידה ובהמשך התהליך אתם מרגישים את תחושת הקליק, מרגישים שהיא נקשרה אליכם, נסו ליזום, אל תתביישו. בתור הגברים מצופה מאיתנו להיות המובילים.

גבר, לא הכול אבוד. יש סיכוי רב לכך שעוד תצליח לגרום לה להתאהב בך. ספרו לנו על מקרים שבהם הצלחתם לגרום למישהי להתאהב בכם.

להתאהב בך

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

תכירו: אתר היכרויות

תכירו: אתר היכרויות

פורסם בתאריך: 22/08/2011 15:32:00

עבור אנשים רבים המילים אתר היכרויות מעוררות אי נוחות. מה שלפעמים נראה קשה מתגלה בסוף פשוט, קל ומועיל.

חיפוש אחר האהבה

חיפוש אחר האהבה

פורסם בתאריך: 26/02/2012 14:38:01

נמצאים בחיפוש אחר האהבה? לפעמים זה ממש מתסכל לחפש, לחפש ולא למצוא כלום. איך מתמודדים עם זה?

אהבה כפולה

אהבה כפולה

פורסם בתאריך: 11/08/2011 16:30:58

אהבה כפולה נשמעת מושכת אבל היא יכולה להתפתח לבעיה גדולה שתפגע בכל הצדדים המעורבים. האם זה שווה את זה?

לערוך מסיבת רווקות

לערוך מסיבת רווקות

פורסם בתאריך: 03/03/2019 16:34:45

לפניך כל הסיבות שבגינן כדאי ומוטב לך לערוך מסיבת רווקות. לאחר שתקראי את כולן, סמני לך את הסיבה החביבה עליך ומיד לאחר מכן הרימי טלפון לחברות הכי טובות.

מזל טלה (21 במרץ – 20 באפריל)

מזל טלה (21 במרץ – 20 באפריל)

פורסם בתאריך: 05/11/2009 19:19:37

בני מזל טלה - משויכים למזלות האש ויש בהם מלא אנרגיה ושמחת חיים. עתיד הקשר בין בני המזל השונים.

ערב חברה מארגנים בעזרת פורטל קרמל

ערב חברה מארגנים בעזרת פורטל קרמל

פורסם בתאריך: 20/03/2019 14:29:30

על מנת לארגן את ערבי החברה והגיבוש על הצד הטוב יותר, במהירות רבה וכמו כן במחיר משתלם תוכלו להיעזר בפורטל קרמל.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר