איך לגרום לגבר להתאהב בך?

במיוחד בשבילך הרשימה המלאה שתעזור לך לכבוש את הגבר שאת מעוניינת בו

בעבר לא היה מקובל שאישה תהיה זאת שיוזמת קשר עם הגבר, היום העולם השתנה, אם את רוצה מישהו לכי תשיגי אותו, אם את מעוניינת בגבר מסוים, צאי לדרך עשי מה שצריך כדי לגרום לגבר להתאהב בך, זה מגיע לך, כולם רוצים אהבה ואין סיבה שלא תפילי את הגבר שלך ברשת האהבה.

עשי מחקר קצר


בעידן של היום אפשר להשיג מידע בסיסי ראשוני כמעט על כל אחד, איפה הוא נולד, מה הם הבילויים המועדפים עליו, איפה הוא מבלה? מי הם החברים שלו.

אם החלטת שאת רוצה לגרום לו להתאהב בך, אז דבר ראשון קצת כמו במלחמה, הכירי את האויב..., דעי מול מי את עומדת. מה היו המסעדות האחרונות שהוא ביקר בהן, האם הוא מעדיף בילוי בפאב אפלולי, מסיבה סוערת או טיול לילי על מנת לראות זריחה. מי היא קבוצת הספורט האהובה עליו,

אם הגבר שאת מבקשת לעצמך אוהד הפועל, אל תגיעי בבגד צהוב, ומנגד אולי תגיעי לפאב בו הוא רואה את המשחק עם החברים שלו? מחקר קצר יכול לעשות פלאים לתוכניות העתידיות שלך ובאפשרות לגרום לגבר להתאהב בך. ואם כבר מחקר, חברים משתפים, כאלו שיוכלו לתת מידע שיכל לעזור ואולי אפילו יתרמו ליצירת קשר.

השתמשי בנקודות החזקות שלך


לכל אחת מאיתנו יש את הנקודות החזקות שלה, לכל אישה יש את הדברים שהיא יודעת שבנקודות המסוימות הללו היא הכי טובה בעולם ואף אחד לא יכול עליה, אם את רוצה לגרום לו להתאהב בך, השתמשי בחוזקות הללו, נצלי אותן על מנת ליצור את הרושם שאת רוצה, תהיי בטוחה בחוזק שלך ואת תראי, אין גבר שעומד בפני אישה חזקה, גם לגבר שמולך יש חולשות, נצלי אותן לטובתך.

החוזק שלך יכול להיות בשיחה אקראית סתם כך כאילו שלא התכוונת, אולי שאת רוקדת אנשים מתאהבים בך? אם את טובה בעבודת שטח, בקשי ממכר משותף שיזרוק מילה או שתים, אם יש משהו שאת טובה בו, עשי בו שימוש. וכן אל תתביישי אם המראה שלך הוא לטובתך, אז גם זאת נקודת חוזקה שלך, אם תשתמשי בה נכון, הוא ייפול ברשת.

וודאי שהוא בכיוון שלך


החלטת שמצאת את הגבר שאותו את רוצה, שאת מעוניינת לגרום לו להתאהב בך, נפלא, זה תמיד מרגיש נעים בבטן להכיר או לפגוש מישהו שרוצים שההכרות תהפוך לסיפור אהבה לוהט וארוך טווח. אבל רגע לפני שקופצים למים העמוקים של החיזור והפעלת קופידון בעבורך, כדאי לנשום שניה, תעשי בדיקה קצרה, מי זה הגבר שעליו את זוממת להתאהב בו ויותר מכך לגרום לו להתאהב בך.

כל אחד מאיתנו הוא בעל רגשות, תחושות ומניעים שונים, העובדה שאת בכיוון שלו, לא מחייבת שהוא באותו הכיוון, אולי גבר חלומותיך לא מודע לקיומך והוא בדיוק בתחילת מערכת יחסים אחרת, אולי הוא בודד אבל הלב שלו שייך למישהי או מישהו אחר, רגע לפני שאת צוללת אל מלאכת החיזור, עשי בדיקת רקע קצרה, אולי חבר משותף, אולי שיחה אקראית, אל תשרפי את עצמך שלא לצורך.


תעשי משהו לא צפוי


הפתעה חיובית היא אלמנט ששובר את הקרח, מי שמופתע באופן שלא ציפה, לא ישכח את הסיטואציה, לכן אם את יודעת ומכירה את מהלך חייו, או אז יש לך קלף ביד. חשבי מה אפשר לעשות כדי למשוך את תשומת ליבו, אולי הודעת ווטסאפ שובבה כאשר את צופה בו ממקום מעט מרוחק, אולי לפגוש אותו ולהפתיע אותו ברעיון שהוא לא חשב עליו כמו רחצה לילית משותפת בים, להקדיש לו שיר בערב קריוקי או להציע לו דייט מיוחד שלא עונה להגדרות הרגילות.

אם תעשי פעולה אחת קטנה שהוא לא צפה לה, את תישארי במחשבותיו לתמיד, הוא יבקש תמיד לדעת איך את יכולה להפתיע אותו שוב, והנה גרמת לגבר להתאהב בך.

תהיי פתוחה לכיוונים חדשים


כדי לשבור את המעגל הבלתי נגמר של חיפושים אחרי האחד והיחיד כדאי ומומלץ להיות פתוחה לשינויים מסוגים שונים., שינויים שיאפשרו לך להיות מי שאת ועדיין לחוש מעט אחרת. אם עד היום חיפשת להתאהב בגברים בדרך מסוימת, אולי כדי להצליח כדאי לשנות דפוסים של פעולה, אולי יש דברים אחרים שאפשר לעשות ועד היום נמנעת מהן.

אם את מחפשת להפיל את הגבר בקסמים שלך הפעילי אותם באופן יצירתי ומפתיע, באופן שהוא לא יוכל לעמוד בפניך, אולי לאמץ תחביב חדש, להתנדב בעמותה, טיולים ארוכים בטבע, תנסי למצוא לעצמך את המקומות בהם את יכולה גם להיפתח למקומות חדשים ובאותו הזמן לשלח את חיצי האהבה שלך לכיוונים הנכונים. לפעמים בשביל להרוויח זוגיות חדשה וטובה צריך לאמץ הרגלים חדשים ולא מעט אומץ.

תדאגי לבלוט איפה שחשוב שיבחין בך


את רוצה לגרום לו להתאהב בך, את מבקשת למשוך את תשומת הלב שלו ולבקש שהוא יחוש בדיוק כמוך, לכן חשבי היטב ותכנני אם אפשר איפה את רוצה שהוא ישים לב אליך. אם אתם עובדים יחד למשל האם היית רוצה שהוא יבחין בך כשאת מכינה קפה ומדברת עם חברות או שאולי תנצלי הזדמנות שהוא יושב לבד לצהרים, הצטרפי אליו והקסימי אותו.

תמיד נסי לחשוב מהי נקודת הזמן המתאימה לייצור אינטראקציה איכותית, כנראה שאם תיפגשי אותו לאחר טיפול שיניים, הוא יהיה פחות קשוב אליך. חשוב למצוא את נקודת הזמן שבה את תהיי במיטבך, בהופעה מושלמת, ככה שברגע שהוא יבחין בך את תהיי משב רוח מרענן שהוא רוצה להרגיש בו ולהנות ממנו. אם תפתיעי אותו במקום לא צפוי, את תיכנסי לתודעה שלו לתמיד. הכוח בידייך נצלי את העובדה הזאת.


מראה חיצוני הוא לא העיקר אבל יכול לעזור


מעטות הן הנשים השלמות עם הגוף שלהן ולא מוצאות בו פגמים, כל אחת תוכל לספר לך מה אצלה לא בסדר גם אם הייתה יכולה עכשיו לדגמן בגדי ים, אבל צריך לזכור, אנחנו רוצים להפיל ברשת גבר, לא אישה, לכן יש לשנות את דפוס החשיבה הזה.

נכון שיש משהו מעט זול בהבלטת מראה חיצוני, כאילו לא מכובד, אבל היי, אם נלך לארון שלך נמצא בגדים שנועדו בדיוק למצב הזה, אז אם יש לך מה להראות, אם את שלמה במראה שלך ובטוחה בעצמך, דעי לך מראה חיצוני יכול להפיל כמעט כל גבר, מי יודע אולי דווקא השמלה שקנית לפני שנה בלונדון תהיה זאת שתפיל לרגליך את גבר החלומות שלך.

אם את רוצה שהוא יתאהב בך, לפעמים צריך לתת לו לראות במה הוא יכול להתאהב, גברים לא השתנו בשום צורה ב5000- השנים האחרונות, זה לא הדבר הכי חשוב, אבל העובדות מוכיחות שזה תמיד יכול לעזור ולפחות לפתוח דלתות.

מילים נוגעות ללב


מילים הן כלי רב עוצמה היכול להפיל חומות, למוטט את הקשוחים שבגברים ולהמיס לבבות, אין גבר שלא ייפול ברשת שהמילים טווות לו. וכמו שאומרים חיים ומוות ביד הלשון. חשבי מה את יכולה להגיד שיגרום לו להתאהב בך.

• אם את בעלת יכולת דיבור, גשי אליו, אימרי לו את המילים הנכונות, לא נולד הגבר שיעמוד בפני זה.

• אם את טובה בהודעות קצרות, עטפי אותו במסרים קצרים. היום הרשתות החברתיות מאפשרות מסרים קצרים שיכולים לגרום לכל אחד תחושות בלתי רצוניות. מסר קטן, קצר וקולע יכול לעשות העבודה.

• את אישה של מילים ארוכות? כתבי לו טקסט מרגש ויפה שיפיל אותו. כל האמצעים כשרים אם החלטת לגרום לו להתאהב בך לכי על זה עד הסוף בלי חרטות.
סבלנות, הדברים לא תמיד קורים בבת אחת


בגני הילדים שרים על סבלנות, אותה לא קונים בשום חנות. ככה גם במקרה שלנו. לעולם אין לדעת איך סיפור אהבה מתפתח, האגדות הרומנטיות על מבט מצטלב אחד קצר שמוביל לאהבה סוערת היא ככל הנראה פנטזיה שהוליווד מנסה למכור לנו בעולם האמיתי המצב שונה, נכון סיפור אהבה יכול להתחיל במבט אחד, אבל לפעמים נדרשות גם שלוש שנים עד שהדברים קורים אז קחו אוויר, שמדובר באהבה הכל יכול לקרות.

1. לפעמים מספיק מבט אחד לגרום להתאהב, זהו הסיפור הרומנטי המושלם, אם הצלחת להפיל את הגבר שלך במבט אחד, זכית, אם לא, עברי לשלב 2.

2. ברוב המקים אהבה מתפתחת כמו גינה, בהתחלה עובדים קשה, מכינים את הקרקע, מזיזים הצידה עשבים שוטים וגורמים שבאים להפריע, אחר כך זורעים את הזרעים, משקים ומחכים בסבלנות, ואז קוטפים את הפירות, לפעמים אהבה היא כמו עגבנייה, לוקח זמן עד שהיא מבשילה, אבל אז היא עסיסית ומלאת תשוקה.

3. במקרים אחרים גם אם ניסינו פעם אחת ללא הצלחה, אסור להתייאש, אם הדג שבחרתם עדיין בים, אתם תמצאו את הרשת שתתפוס אותו גם אם זה ייקח זמן ויותר מניסיון אחד ללכוד אותו.

תהי מי שאת, אל תנסי להיות אחרת


כדי לגרום לגבר להתאהב בך חשוב מאד שתשמרי על הדרך שלך, את רוצה שהוא יתאהב בך, לא במישהי אחרת, לכן תמיד תהיי אמנה לעצמך, שמרי על הזהות והאני מאמין שלך. זה נפלא לחפש דרכים חדשות להגיע למטרות שונות, יצירתיות וניסיון להצליח בכלים נוספים הם נפלאים בתנאי שאת שומרת את עצמך קודם כל לעצמך, אל תנסי להיות מישהי אחרת, זה לא ילך, אי אפשר לשקר. ותמיד תזכרי, רק לך מותר להחליט על שינוי, אם מישהו מנסה לשנות אותך, הנה לך סימן שזה לא הגבר שאת רוצה להתאהב בו. זה נהדר לסגל אורחות חיים חדשים בזוגיות, אבל לא למחוק זהות קיימת עבור אף אחד.


שימרי על הכבוד שלך


כלל חשוב בכל מה שתחליטי לעשות, אף אחד, אבל אף אחד לא שווה שתוותרי על הכבוד שלך עבורו. אם הוא באמת רוצה בך וחושק בך, הוא יכבד אותך, זכרי תמיד שהגאווה והכבוד העצמי שלך ילכו איתך לכל מקום שתחליטי ללכת, אם תוותרי על הכבוד שלך במילים, במעשים בהחלטות, את תגלי שבסוף לא תקבלי מה שאת רוצה או מבקשת לקבל.

אהבה היא סיפור סבוך, לפעמים הרגש גורם לנו לעשות פעולות שאנחנו יכולים להצטער עליהן, היי קשובה לעצמך, לפעמים זה לא מצליח, אל תעשי מעצמך צחוק. את חייבת לזכור שבמידה ולא תקפידי על הכלל הזה את עלולה להיפגע באופן שלא מגיע לך, וחשוב לא פחות, אם את לא תשמרי על הכבוד שלך, אף גבר לא יעשה זאת בשבילך. אבל, אם תמצאי גבר שידע לשמור על כבודך גם שאת לא מקפידה על כך, הנה לך גבר שנפל ברשת שלך וגרמת לו להתאהב בך, הוא ידע לא לפגוע בך.
איך לגרום לגבר להתאהב בך?

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

5 נקודות שיעזרו לך להבין שהוא לא בשבילך

5 נקודות שיעזרו לך להבין שהוא לא בשבילך

פורסם בתאריך: 26/06/2022 15:13:10

יצאת עם בחור לשניים – שלושה דייטים ואת לא יודעת האם להמשיך לצאת עם הבחור והאם הוא בשבילך. זו בהחלט דילמה. ריכזנו עבורך 5 נקודות שיעזרו לך להבין שהבחור ממש לא בשבילך.

זוגיות בחג הפסח

זוגיות בחג הפסח

פורסם בתאריך: 05/04/2012 11:36:06

מלבד היציאה מעבדות לחירות, חג הפסח נותן לנו סיבה גם לחגוג את הכניסה לעבדות (זוגיות, עם קריצה כמובן).

איך להגיד שאנחנו לא מעונינים?

איך להגיד שאנחנו לא מעונינים?

פורסם בתאריך: 02/02/2010 10:15:48

חשוב לא לעשות זאת מתוך אימפולס. תרשו לעצמכם יום אחד נוסף של מחשבות. איך עושים את זה נכון?

אתר היכרויות - שווה את הכסף

אתר היכרויות - שווה את הכסף

פורסם בתאריך: 14/11/2010 23:16:40

ההתייחסות שלנו לכסף לפעמים מצחיקה ולא הגיונית. למה? במאמר הזה נסביר לכם בדיוק למה.

כולם רוצים להתאהב

כולם רוצים להתאהב

פורסם בתאריך: 03/12/2012 16:02:41

כולם רוצים להתאהב אבל כולם פוחדים להיפגע. מתי נוכל להרשות לעצמנו להתאהב מבלי חששות מוקדמים?

טיפים לשיפור תמונת הפרופיל שלכם

טיפים לשיפור תמונת הפרופיל שלכם

פורסם בתאריך: 04/10/2021 13:58:59

איך חיוך למצלמה משפר את סיכויי ההצלחה שלכם באתר הכרויות

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר