שכחת סיסמא?
 

אומנות הפיתוי

אומנות הפיתוי - 20/04/2011 15:54:12
הגב על מאמר זה
על הקורסים של אומנות הפיתוי שמעתם? מספר שיטות שעוזרות ליצור אינטראקציה מוצלחת בין גברים לנשים למטרות רומנטיות.
אומנות הפיתויההשפעה של אומנות הפיתוי

שיטת אומנות הפיתוי מעולם לא הוכחה מדעית כיעילה אולם אנשים שמתעסקים בתחום טוענים כי מדובר בשיטה מאוד יעילה שעוזרת להמון אנשים להיפתח אל העולם הנשי יותר בקלות ומשנה את חייהם.
אומנות הפיתוי אינה פתרון קסם שעוזרת להשיג כל בחורה בכל רגע נתון אלא דרך כלשהי שנועדה לעזור לנו, ההשפעה שלה היא עיקר לגבי שיפור הכישורים בתחום הזוגיות של המשתמשים בה ושיפור הביטחון העצמי שהוא אחד התכונות החשובות ביותר שמדברים עליו בקורסים שונים בתחום או בהדרכות.
כמו כן השיטה עוזרת לשיחות עם נשים להיות מוצלחות יותר באופן כללי ועוזרת לשפר את הסיכוי לייצר עניין אצל נשים ועל ידי כך מעלה את הסיכוי לזוגיות או קשר מיני.

קורס אומנות הפיתוי

למרות מחירם הלא זול בכלל, גברים רבים נרשמים כיום לקורסים שמבטיחים ללמד אותם את השיטה המוצלחת לדבר עם נשים, השיטה המוצלחת להצליח עם נשים ולהגיע לקשר מתקדם, קשר מיני ועוד.
הקורס מיועד רק לאוכלוסיה ספציפית של גברים. ישנם גברים שמצליחים ליצור קשרים מוצלחים עם נשים ללא כל צורך בהדרכה נוספת, ולהם אין כל צורך לקחת קורס של אומנות הפיתוי וגם אין צורך לנסות לעניין אותם משום שאצלם גם הביטחון העצמי יהיה גבוהה מאוד.
הקורס מיועד לאנשים שתהליך של אומנות הפיתוי לא בא להם בטבעיות, אולם הם מוכנים להשקיע את כל מאמציהם על מנת ללמוד את הבסיס של אומנות הפיתוי, לשפר את הביטחון העצמי שלהם ולבסוף להשיג את הנשים אותם הם רוצים.
במהלך הקורס יינתנו לאותם גברים כל הכלים הדרושים על מנת שיוכלו להצליח בתחום לא פחות טוב מאותם גברים שלהם זה בא בטבעיות.

השפעות קורס אומנות הפיתוי על תלמידים

קורס אומנות הפיתוי מועבר בקבוצות ובמהלכו נלמדים שיטות שונות שעוזרות לתלמידיו להצליח יותר בקשריהם הרומנטיים עם נשים.
הלימוד בקבוצות עוזר למשתתפים לחלוק חוויות ולשתף אחד את השני בטיפים אותם הם למדו תוך כדי ההתנסות ולראות כי ישנם עוד אנשים שמפחדים או לא מצליחים עם נשים ושאתם לא לבד, זאת לא קבוצת תמיכה אך בהחלט יש כאלה שרואים זאת כך.
במסגרת הקורס התלמידים לומדים כיצד להכיר נשים במקומות הבילוי כגון מועדונים, פאבים ובתי קפה, כיצד להתחיל קשר ראשוני עם הבחורה וכיצד לנהוג בדייטים ולבסוף כיצד לתחזק את הקשר בצורה האופטימאלית.
הקורס מבטיח להסביר לתלמידיו כיצד חושבות הנשים, מה הן אוהבות שהגברים עושים או אומרים, מה ההתנהגות המועדפת עליהן וכיצד ניתן להשתמש בהעדפות אלו לשם השגת הנשים.

יש לציין שלאחרונה הקורסים הללו מועברים גם בצורה ההפוכה – קורסים לנשים שמעוניינות להתחיל עם גברים ולא יודעות או מתביישות לעשות זאת. מה דעתכם?

אם עברתם קורס של אומנות הפיתוי או חושבים שאתם יודעים את השיטות מראש, אז נשמח מאוד אם תשתפו אותנו בדעותיכם.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • טיול להכרות זוגית - רוצים להכיר מישהי? הלהיט החדש - טיול היכרויות לפנויים ופנויות. להרחיב את המעגל החברתי שלכם תוך כדי פעילות כיפית.
  • להתחיל עם בחורה ברחוב - ישנן דרכים רבות להתחיל עם בחורה, אך אחת הדרכים המדליקות ביותר היא להתחיל עם בחורה ברחוב. איך עושים את זה נכון?
  • מזל טוב - לאחר הצעת הנישואין, הזוג המאורס מתחיל במירוץ החתונה. מי יעזור לכם בתכנן החתונה ומה עליכם לעשות, הכל במאמר הבא.
  • הכרויות בקליק - הדרך קלה ביותר להיכרות היא דרך המחשב. שיטת הכרות באינטרנט שמאפשרת הכרות מהירה דרך העכבר – היכרויות בקליק.
  • חתונה יהודית - אחרי שהכרנו את בן/בת הזוג המושלמים שלנו, הגיע הזמן להתחתן. איך עושים את זה נכון? המדריך לחתונה יהודית מושלמת.
  • ירח דבש - החופשה הראשונה שלכם כזוג נשוי. המלצות וטיפים לירח דבש שייתן לכם נקודת פתיחה טובה לחיי הנישואים החדשים.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©