אהבה

אהבה ממבט ראשון

מה היא אהבה? והאם זו אהבה או אהבה ממבט ראשון?

אהבה ממבט ראשון זה הדבר הכי רומנטי שיכול לקרות למישהו, אהבה היא רגש חזק ביותר. כה חזק, אשר לפעמים אף לא ניתן לשלוט בו. אהבה ממבט ראשון יכולה לקרות בכל מקום ובכל זמן – ברכבת, בזמן שהולכים ברחוב או אפילו תוך כדי ישיבה באותו חדר.

אנשים אשר לא חוו בעצמם חוויה של אהבה ממבט ראשון, כנראה שלא מאמינים כי הדבר אמיתי. ישנם סקפטים רבים אשר יגידו כי זה תשוקה רגעית אשר מושכים אנשים אחד לשני ומסרבים להאמין כי אנשים באמת יכולים להתאהב במבט הראשון שלהם.
האם אתם מאמינים באהבה ממבט ראשון? מדענים אשר חקרו את פעילות המוח האנושי ציינו כי הדבר מאוד אפשרי.

היו אנשים אשר חוו את החוויה המדהימה הזאת בעצמם, הם טוענים כי ברגע שהישירו מבט ועיניהם נפגשו הם ידעו מיד כי הם מסתכלים על בן הזוג שלהם לשארית החיים.

פסיכולוגים אומרים כי אהבה ממבט ראשון תלויה במצב הפסיכולוגי שלנו באותו הזמן, יהיו זמנים שאפילו לא נשים לב לעיניים המדהימות שמחכות לנו מעבר לרחוב או יושבות לידנו בחדר וישנם פעמים שהם יחקקו אצלנו במחשבה מיידית. כמו כן, הם טוענים כי בן אדם צריך בערך 30 שניות בכדי להתאהב או יותר נכון, כדי לקבוע האם הבן אדם עליו הוא מסתכל מושך והאם הוא יכול להיות בן הזוג שלהם. כמו כן, פסיכולוגים טוענים כי גברים מתאהבים לפני הנשים.

הרבה גורמים יכולים לשחק תפקיד באהבה ממבט ראשון. כאשר מתאהבים ממבט ראשון לרוב תהיו מוכנים ורוצים להתאהב. יש פחות סיכוי שהדבר יקרה אם אתם עייפים, מדוכאים או שהראש עמוס בדברים אחרים. החלק העיקרי של אהבה ממבט ראשון הוא המראה, שפת הגוף והריח. אנשים מחפשים בצורה אינטואיטיבית איכויות ודברים שהוא אוהב ונהנה מהם. זוהי עובדה ידועה כי אנשים יפים מושכים את רוב תשומת הלב, אך לפעמים זו טעם להתאהב בהם במבט ראשון, בגלל שרוב הסיכויים שאנשים אלו רגילים לתשומת הלב גם מאחרים, ולכן יש סיכוי שכמעט לא ישימו לב אליכם או אפילו כלל לא ישימו לב אליכם.

אז איך אפשר לדעת אם מה שקרה לנו עכשיו זו היא אהבה ממבט ראשון?
1. אז בראש ובראשונה, נסו להבין מהו הדבר הראשון שנכנס לכם לתודעה כאשר אתם ראיתם את אותו בן אדם. אם המחשבה הראשונה היא פיזית, כנראה שלא מדובר באהבה. אם אם אתם מתרגשים ומהוממים מתשוקה לדעת יותר על הבן אדם ולקחת את הדברים באיטיות בכדי שיעבדו לטובתכם, אז זה יכול להיות סימן טוב שמדובר באהבה ובסיס טוב למערכת יחסים.
2. הנתונים הפיזיים המושכים של בן אדם זה משהו שכל אחד יכול לראות ולהתרשם מהם, אך כאשר באמת אנו מתאהבים במישהו, זה אומר שאנו מעריכים לא רק את המראה החיצוני והנתונים הפיזיים שלו אלא גם לאיכויות נוספות שאף אחד אחר לא יכול לראות, אם אתם מסוגלים לשים לב לפרטים כאלו וחברים שלכם, לדוגמא, לא שמים לב לאלו, זה סימן נוסף שמדובר באהבה.
3. להתאהב בבן אדם זה אומר לרצות לדעת הכל על אותו בן אדן, ממה שהם אותו אדם אוהב ושונא להתנסויות שעבר בחייו, היו סבלניים בכדי ללמוד יותר על אותו בן אדם, אך היו תומכים ומבינים לאורך כל הדבר, זאת אהבה.
לסיכום חברים, אין נוסחה ברורה לדעת אם מאוהבים, תוכלו להיעזר בעצות אלו, אבל כאשר אתם תהיו מאוהבים – אתם כבר תדעו שמדובר באהבה!

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הכרויות ברשת

הכרויות ברשת

פורסם בתאריך: 12/02/2012 16:34:16

הכרויות ברשת זה כבר לא דבר חדש שמיועד רק לשימושם של יודעי דבר. נסו, ותיווכחו בעצמכם עד כמה מדובר בשיטה יעילה.

בנות שמתחילות עם בנים

בנות שמתחילות עם בנים

פורסם בתאריך: 02/07/2010 18:28:34

האם בעידן המודרני של היום לגיטימי עבור בנות להתחיל עם בנים? או שמא עדיין קיים טאבו בנושא?

להתחיל עם בחורה במועדון

להתחיל עם בחורה במועדון

פורסם בתאריך: 22/05/2011 11:36:12

אם אתם עדיין לא יודעים איך להתחיל עם בחורה במועדון / פאב, המאמר הזה נכתב בדיוק בשבילכם. כנסו והשכילו.

חיזור באתר הכרויות

חיזור באתר הכרויות

פורסם בתאריך: 09/10/2011 15:34:20

להפתעתם של רבים, גם באתרי הכרויות קיים צורך בחיזור. במאמר ניתן לכם טיפים כיצד להשיג את אהוב/ת ליבכם בקלות וביעילות.

שימו V על האקס!

שימו V על האקס!

פורסם בתאריך: 07/09/2011 11:42:48

לשכוח את האקסית זה קשה, אבל יש דרכים להתמודד אם זה ואפילו די בקלות אז איך עושים את זה נכון?

פרטנר חדש

פרטנר חדש

פורסם בתאריך: 07/02/2010 23:55:49

בן או בת הזוג שהיינו כה רגילים אליהם, תקועים לנו בראש כמו שיר מעצבן שלא סובלים. איך מתגברים ומה עושים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר