שכחת סיסמא?
 

אהבה ממבט ראשון

אהבה או אולי אהבה ממבט ראשון? - 04/09/2009 17:07:11
הגב על מאמר זה
מה היא אהבה? זו אהבה או אהבה ממבט ראשון? בכתבה זו תבינו מה היא אהבה ותדעו אם אתם אוהבים או מאוהבים.
אהבה ממבט ראשון זה הדבר הכי רומנטי שיכול לקרות למישהו, אהבה היא רגש חזק ביותר. כה חזק, אשר לפעמים אף לא ניתן לשלוט בו. אהבה ממבט ראשון יכולה לקרות בכל מקום ובכל זמן – ברכבת, בזמן שהולכים ברחוב או אפילו תוך כדי ישיבה באותו חדר.

אנשים אשר לא חוו בעצמם חוויה של אהבה ממבט ראשון, כנראה שלא מאמינים כי הדבר אמיתי. ישנם סקפטים רבים אשר יגידו כי זה תשוקה רגעית אשר מושכים אנשים אחד לשני ומסרבים להאמין כי אנשים באמת יכולים להתאהב במבט הראשון שלהם.
האם אתם מאמינים באהבה ממבט ראשון? מדענים אשר חקרו את פעילות המוח האנושי ציינו כי הדבר מאוד אפשרי.

היו אנשים אשר חוו את החוויה המדהימה הזאת בעצמם, הם טוענים כי ברגע שהישירו מבט ועיניהם נפגשו הם ידעו מיד כי הם מסתכלים על בן הזוג שלהם לשארית החיים.

פסיכולוגים אומרים כי אהבה ממבט ראשון תלויה במצב הפסיכולוגי שלנו באותו הזמן, יהיו זמנים שאפילו לא נשים לב לעיניים המדהימות שמחכות לנו מעבר לרחוב או יושבות לידנו בחדר וישנם פעמים שהם יחקקו אצלנו במחשבה מיידית. כמו כן, הם טוענים כי בן אדם צריך בערך 30 שניות בכדי להתאהב או יותר נכון, כדי לקבוע האם הבן אדם עליו הוא מסתכל מושך והאם הוא יכול להיות בן הזוג שלהם. כמו כן, פסיכולוגים טוענים כי גברים מתאהבים לפני הנשים.

הרבה גורמים יכולים לשחק תפקיד באהבה ממבט ראשון. כאשר מתאהבים ממבט ראשון לרוב תהיו מוכנים ורוצים להתאהב. יש פחות סיכוי שהדבר יקרה אם אתם עייפים, מדוכאים או שהראש עמוס בדברים אחרים. החלק העיקרי של אהבה ממבט ראשון הוא המראה, שפת הגוף והריח. אנשים מחפשים בצורה אינטואיטיבית איכויות ודברים שהוא אוהב ונהנה מהם. זוהי עובדה ידועה כי אנשים יפים מושכים את רוב תשומת הלב, אך לפעמים זו טעם להתאהב בהם במבט ראשון, בגלל שרוב הסיכויים שאנשים אלו רגילים לתשומת הלב גם מאחרים, ולכן יש סיכוי שכמעט לא ישימו לב אליכם או אפילו כלל לא ישימו לב אליכם.

אז איך אפשר לדעת אם מה שקרה לנו עכשיו זו היא אהבה ממבט ראשון?
1. אז בראש ובראשונה, נסו להבין מהו הדבר הראשון שנכנס לכם לתודעה כאשר אתם ראיתם את אותו בן אדם. אם המחשבה הראשונה היא פיזית, כנראה שלא מדובר באהבה. אם אם אתם מתרגשים ומהוממים מתשוקה לדעת יותר על הבן אדם ולקחת את הדברים באיטיות בכדי שיעבדו לטובתכם, אז זה יכול להיות סימן טוב שמדובר באהבה ובסיס טוב למערכת יחסים.
2. הנתונים הפיזיים המושכים של בן אדם זה משהו שכל אחד יכול לראות ולהתרשם מהם, אך כאשר באמת אנו מתאהבים במישהו, זה אומר שאנו מעריכים לא רק את המראה החיצוני והנתונים הפיזיים שלו אלא גם לאיכויות נוספות שאף אחד אחר לא יכול לראות, אם אתם מסוגלים לשים לב לפרטים כאלו וחברים שלכם, לדוגמא, לא שמים לב לאלו, זה סימן נוסף שמדובר באהבה.
3. להתאהב בבן אדם זה אומר לרצות לדעת הכל על אותו בן אדן, ממה שהם אותו אדם אוהב ושונא להתנסויות שעבר בחייו, היו סבלניים בכדי ללמוד יותר על אותו בן אדם, אך היו תומכים ומבינים לאורך כל הדבר, זאת אהבה.
לסיכום חברים, אין נוסחה ברורה לדעת אם מאוהבים, תוכלו להיעזר בעצות אלו, אבל כאשר אתם תהיו מאוהבים – אתם כבר תדעו שמדובר באהבה!

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • מה לובשים לדייט ראשון? - עוד שעתיים הדייט המיוחל, את פותחת את הארון וממש אבל ממש לא יודעת מה ללבוש. לא עוד... קצת סדר בארון.
  • הצעות נישואין דרך אתר הכרויות - הכל התחיל שם כשכתבת מסר לבחורה באתר הכירויות – אז איך מגיעים מהודעה ועד הצעות נישואין דרך אתרי היכרויות?
  • אתרי הכרויות - הגיעה העת לחפש אהבה, איך לבחור אתר היכרויות שמתאים לנו? ומה ההבדלים בין האתרים? קראו, זה בטוח יעזור.
  • טיפים להצלחה באתרי הכרויות - נרשמנו לאתר היכרויות – איך ממשיכים עכשיו? במדריך זה ננסה לתת לכם מספר טיפים לגבי הצלחה באתר היכרויות.
  • נשיקות בפגישה ראשונה - בפגישה ראשונה עם בחורה, בחירת סוג הנשיקה המתאימה היא חשובה מאוד. בכתבה זו תלמדו איך כדאי להתנשק נכון.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי שולולו , בתאריך 25/07/2010 14:17:01
ממש יפהה..אהבתי אבל רק הקב"ה יכול להביא לנו את הזיווג המתאים ואין לנו מה לדאוג אם אנחנו מתפללים
2. התגובה נשלחה על ידי פריטי , בתאריך 02/11/2010 10:28:15
התאהבות
האהבה הי הכל מה שכתבת אבל לא כתבת כמה הרסנית היא עלולה להיות כמה מרה היא יותר מהמתוק
3. התגובה נשלחה על ידי מה זו אהבה , בתאריך 25/11/2010 20:43:35
אני התאהבתי בבן אדם
שבכלל לא טורח להתייחס לקיומי.... וזו אהבה (ממבט ראשון) שלא חשבתי שעוד יכולה לקרות לי (פעם אחרונה שזה קרה לי היה בשנות העשרים המוקדמות לפני 8 שנים). אני התאהבתי, והצד השני חוסם אותי בפייס כשאני מנסה לפתח שיחה כתובה. למה זה קורה?
4. התגובה נשלחה על ידי אסרף יהודית , בתאריך 29/04/2012 02:00:09
אהבה ממבט ראשון
נראה לי שזה קורה לי...ואולי גם לעוד מישהו...
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©