שכחת סיסמא?
 

כדאי או לא כדאי? מחשבות על פרק ב

"להתאהב בכל יום מחדש" - פרק ב´ כמו שלא הכרתם - 12/01/2015 09:58:07
הגב על מאמר זה
אהבה אחרי גירושין יכולה להיות פרק חדש ומסעיר בחיים, תלוי בתבלינים. בואו ביימו לכם אהבה מהסרטים והתחילו פרק ב´ מרתק וחלומי.
התחיל לאהוב מחדש"אתם מאמינים בחיים שאחרי האהבה?" כפי ששרה הזמרת הפופולארית משנות ה- 80 ´ וה- 90´, שר. אין ספק כי גם אם הנישואים הקודמים היו קצרים, ועל אחת כמה וכמה אם היו ארוכים, גירושין יכולים להיות מפחידים ולא פשוטים כלל. זוהי חוויה מטלטלת ומורכבת ורבים תוהים האם הם יצליחו שוב לאהוב? האם הם יצליחו להכניס מישהו חדש לחייהם? אהבה לאחר גירושין מלווה המון חששות, פחדים, תהיות, שאתם חלקם אתם ודאי חווים על בשרכם. למרות הכול, אם תרצו בכך, בהחלט תוכלו למצוא אהבה גם לאחר שהתגרשתם.
תאמינו או לא, אך פרק ב´ יכול להיות הרפתקה מוצלחת יותר ממערכת היחסים הקודמת שלכם, אם רק תחליטו שאתם פותחים את הלב ומאפשרים לאדם אחר להיכנס, על אף שנפגעתם. איך עושים זאת? עליכם לזכור כמה דברים. הנה חמישה חוקים עיקריים למתחילים:

מוצלח יותר! פרק ב´ קדימה מתחילים:


1. ללב שלכם מגיע לאהוב – נישואים הם בהחלט עניין שאין להקל בו ראש. בן או בת הזוג שלכם היו החברים טובים ביותר שלכם. יחד הבאתם ילדים לעולם, הקמתם משפחה ובניתם חיים משותפים. לכן, אתם יכולים לכעוס, להתעצבן, להתעצב, ואפילו נגדיל ונאמר – להתאבל. זוהי זכותכם המלאה. עם זאת, זכרו כי לאחר תקופה מסוימת, כל הרגשות שקיננו בכם חייבים לזוז מעט הצידה ולפנות את מקומם לרגשות חיוביים יותר. זיכרו מעל לכל שאתם ראויים לאהבה, שאתם חשובים ואם לא תבחרו באהבה תיוותרו לבד. האםאתם לא מעוניינים להגיע לכדי כך? ללב שלכם ולכם פשוט מגיע לאהוב.
2. "לא חוזרים על טעות פעמיים" – גם אם אתם לא הפילוסופים הגדולים ביותר, ניסיון החיים שלכם ודאי לימד אתכם כי כל דבר שאנו עוברים במהלך החיים הוא שיעור. לכן, בבואכם להתחיל פרק ב´, זכרו שאתם חכמים יותר; אתם יודעים בדיוק מה מפריע לכם, למה אתם מצפים ולמה אתם זקוקים. נצלו זאת ללמידה ותקנו. צרו מערכת יחסים אחרת ובשלה יותר מזאת שהייתה לכם – מערכת יחסים כיפית ומשופרת מלאה בהנאה. טיפ קטן מאיתנו? מדוע שמעתה לא תערכו תאום ציפיות אם בני הזוג שלכם ותאמרו בכנות את מה שאת ליבכם.

"לאט אבל די בטוח" - ממשיכים הלאה


3. טיפה אגוצנטריות לעולם לא תזיק – בהמשך ישיר לשתי הפסקאות הקודמות, אהבה לאחר גירושין בהחלט יכולה לעסוק בכם; כמובן בלי לבטל את מקומם של בן או בת הזוג שלכם. הכוונה היא לכך שבשל הניסיון העבר שלכם, הלמידה והתיקונים, אתם יכולים לאפשר לעצמכם את המרחב שלכם. שכן, ככל שיש לכם את המרחב שלכם ואתם עסוקים בלהעניק לכם, לחגוג אתכם ולאהוב אתכם, כך תוכלו להעניק את האהבה שלכם ואת הטוב שלכם לבן או בת הזוג שלכם.
4. "לאט אבל בטוח" – אהבה שאחרי גירושין לא חייבת להיות "אהבת אינסטנט", מי כמוכם יודע שזוהי לא אהבת נעורים. ההתאהבות, עד כמה שהיא כיפית, אין לה כמעט תפקיד. קחו את הזמן להכיר את בן האדם היושב מולכם. זוהי ההזדמנות מצוינת להיכרות עמוקה יותר, שתגרום למערכת יחסים אינטימית ומבוססת. בהקשר לכך, לחלקכם ודאי יש ילד/ה או אפילו מספר ילדים. לכן, היכרות עמוקה ומבוססת תתרום ליצירת קשר חזק ויציב גם ביניהם ותיתור פרק ב´ מוצלח

מרגישים שאתם מוכנים להכיר, להתחיל מחדש ולהכניס מישהו לחיים? השאלה האקוטית היא איפה? אופציה אחת היא אתר היכרויות. ספרו לנו היכן אתם היכרתם.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©