שכחת סיסמא?
 

אהבה כפולה

אהבה כפולה - 11/08/2011 16:30:58
הגב על מאמר זה
אהבה כפולה נשמעת מושכת אבל היא יכולה להתפתח לבעיה גדולה שתפגע בכל הצדדים המעורבים. האם זה שווה את זה?
אהבה כפולהיכול להיות שלחלק מכם אהבה כפולה נשמעת כמצב קצת תלוש מהמציאות, אפילו לא מצאתם עוד אהבה אחת אמיתית, בטח ובטח שלא כפולה! אך, בעבור רבים אהבה כפולה הינה מצב מציאותי מאוד שהם נאלצים להתמודד איתו, לעיתים בצורה מוצלחת ולעיתים לא.

מה זה בכלל אהבה כפולה?
מדובר במצב שבו אדם חש אהבה כלפי שני אנשים שונים. ניקח לדוגמא בחור שאוהב מאוד את חברתו אך פתאום מתחיל לחוש רגשות כלפי ידידתו הקרובה, רגשות שהם מעבר לאהבה אפלטונית בין ידידים. הבחור רוצה לממש את רגשותיו כלפי שני הצדדים אבל הוא נאלץ לעשות זאת בסתר, בצורה לא מתגמלת כלל.
מדובר במצב של בלבול ובדרך-כלל גם חוסר שליטה. אהבה היא רגש חזק מאוד שאינו קשוב להגיון.

מה עושים במצב כזה?
למרות שקשה מאוד להשפיע על אהבה עם הגיון אין ברירה אלא לנסות. אפילו שאהבה גורמת לנו להרגיש נהדר, התוצאות עלולות להיות הרסניות. תכניסו לעצמכם לראש שעדיף לשמור על קשר בריא אחד מאשר לאבד שני אנשים החשובים לכם, ´עדיפה ציפור אחת ביד מאשר שתיים על העץ´.

נסו לדמיין שהמצב היה הפוך, יש לכם בין זוג שאתם אוהבים בכל ליבכם, אך אתם מגלים לפתע שלא כל אהבתו מופנית כלפיכם, זו תחושה נוראית. כל אדם רוצה לזכות לאהבה ולקבל תשומת לב, לפחות באותה מידה שהוא מקנה לבן זוגו בקשר. תחשבו על הצד השני, כמה זה יפגע בו במידה ותתגלה העובדה שהוא לא היחידי בחייכם.

אהבה כפולה יכולה גם לנבוע מכך שהאדם מרגיש חסך בקשר שבו הוא נמצא כרגע. כתוצאה מכל, אותו אדם מתחיל לחפש אהבה באפיקים שונים, בו בזמן שהוא שומר על הקשר הקיים. זהו אינו פתרון מוצלח, עדיף להשקיע במערכת יחסים אחת,
עוד דרך לפתור בעיות במידה וצריך אפשר ללכת אימון זוגי ואם גם זה לא מסתדר, פשוט לחתוך מהקשר.

איך יודעים במי לבחור?
לפני שאתם מגיעים להחלטה הסופית, חישבו עם איזה מבני הזוג אתם מרגישים שלמים יותר. איזו מהאופציות עונה לכם על מרב הציפיות. כמובן שהחיים אינם רק חישובים קרים וכלכליים וקיים מקום מרכזי לתחושות ולאינטואיציות. לכן נסו, אפילו שזה יכול להישמע מצחיק, להחליט את ´´מי אתם אוהבים יותר´´, כלפי מי אתם חשים יותר אהבה.

לסיכום, נסו להשתמש בהיגיון וברגש כדי להחליט איזה קשר יותר מתאים לכם ובו תשקיעו את מירב מאמציכם. המטרה בסופו של דבר היא שכל הצדדים המעורבים בדבר יצאו מרוצים, או לפחות לא פגועים.

מה דעתכם? אהבה כפולה זה צרות של עשירים, או בעיה קשה שיש לפתור בהקדם? תחלקו איתנו את חוויותיכם.
אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • שדכן - מהו שדכן ומה תפקידו? שירות טוב למי שמחפש זוגיות, חיים משותפים והקמת משפחה ואין לו את ידע במחשבים.
  • היכרויות בחג האהבה - חג האהבה שנועד לחגוג את הזוגיות בחיינו משמש גם כזמן נהדר להיכרויות חדשות לאלו מאיתנו שעדיין בודדים. כנסו, ותגלו למה
  • עדיין לא בזוגיות? - לקראת טו באב וחגים אחרים, רבים מהפנויים ופנויות נשאלים לא פעם: איך זה שאתם עדיין לבד? אז למה אתם באמת לבד?
  • דייטים חמים של קיץ - אנשים מחפשים כל הזדמנות אפשרית בשביל להכיר אנשים חדשים איתם הם יכולים להתיידד. הקיץ הוא הזמן האולטימטיבי לכך.
  • ממוקדי דייטים או זוגיות? - אתרי הכרויות הם כלי מצוין למציאת קשר זוגי, אך השימוש בכלי זה עושה את ההבדל בין לחפש דייטים לבין למצוא זוגיות.
  • חתונה בחו"ל - האפשרות להינשא בחו"ל מאפשרת להתחתן במקומות אקזוטיים ומיוחדים. האפשרויות רחבות כיד הדמיון. למי זה מתאים?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©