שכחת סיסמא?
 

אהבה בשקלים - מה יותר חשוב? כסף או אהבה?

אהבה או כסף - 01/10/2014 11:54:22
הגב על מאמר זה
חשבתם פעם כמה כסף אתם משקיעים באהבה שלכם? אומרים שיש מחיר לאהבה, אז יצאנו לבדוק כמה היא עולה לכם. התוצאות לפניכם.
כמה כסף שווה האהבה שלכםתגידו, מה הייתם רוצים יותר, אהבה או כסף? גלגלי השיניים שלכם מתחילים לעבוד ולחשב. אתה ודאי חושב: "אם יהיה לי כסף אוכל לפנק את האהובה שלי ולהעניק לה עולם ומלואו, אז אני בוחר בכסף". את אומרת בלבך: "אם יהיה לי בן זוג נאהב ונתחתן, המשכורת תהיה גדולה יותר, ונוכל לקנות בית, מכונית וכל מה שנרצה, אז אני בוחרת באהבה". אם אתם חושבים שפתרתם את משוואה הזאת – אהבה או כסף – יפה לכם! מצד אחד יש כאלו שאומרים כי "אין מחיר לאהבה", אך לא פעם ראינו איך כסף (או חוסר ממנו) בהחלט יכול לפרק חיי נישואין שלמים.
אין מנוס, אהבה וכסף הם שני קווים משיקים, אחרת איך תסבירו את פסטיבל השיווק של מוצרי האהבה לפני כל "ולנטיינ´ס דיי" או ה-´ט"ו באב´" הישראלי. אנחנו בזיגוטה החלטנו להוסיף למשוואת כסף או אהבה, משתנה נוסף ומעניין – נשים מול גברים. חושבים שיש הבדל? והתשובה...
בדקנו ויצאנו אם כמה מסקנות:

אהבה קונים בכסף - אהבה וכסף בדייט:

הכול מתחיל בדייט הראשון, כאשר הנשים מגיעות מבושמות, לבושות במיטב מחלצותיהן ומאופרות. הבנים לעומתן מגיעים לדייט בארשת פנים גברית מצ´ואיסטית.

גברים: יש חוק! בדייט הראשון הגברים צריכים לשלם על מה שהנשים מזמינות, כדי להוכיח שהם ראויים להן, מחזרים אחריהן ובעתיד הם יפנקו אותם וידאגו להם.
נשים: הנשים מכירות את החוק לפני ולפנים. יש כאלו שאפילו לא טורחות להוציא את הארנק בסיום הדייט, ולו רק לאות נימוס ולהגיד בלי מילים "זה לא מובן מאליו שתשלם עליי".

מסקנה: גברים לתשומת לבכם: הנשים נלחמות כמעט מאה שלמה להשגת שוויון זכויות ושוויון הזדמנויות. כנראה כאשר מדובר בדייט ראשון, האישה אכן רוצה להרגיש מחוזרת; להרגיש כי הגבר ידאג לה ויפנק אותה. אין רע בכך, להיפך. תיווכחו לדעת כי בחיים כמו בחיים הגלל מסתובב, וגם אתם תזכו לפינוק משלכם.

ממשיכים לפנק - כסף ואהבה בחיי החברות והנישואים:

אז אישה אוהבת שמפנקים אותה, נקודה! לרוב, היא לא תסתפק במתנה צנועה ליום הולדת או ליום האהבה, אלא במתנה גדולה ומפנקת במיוחד. כאלו הן הנשים.
גברים: שווי המתנה לנשים שלהם, ביום ההולדת או בחג האהבה, מתחיל מ-100 שקלים ואף יותר. ולא נשכח את החוק שאומר שבכל יום שישי על הגברים להביא הביתה גם פרחים.
נשים:הנשים גם כן משקיעות במתנות לגברים. אומנם לא כולן הופכות כל יום הולדת לגרנדיוזי, סטייל ספא או צימרים, אך חלקן בהחלט יודעות לפנק במתנה שווה במיוחד.

מסקנה: גם הנשים וגם הגברים, או לפחות חלקם, מבינים פינוק מהו כשמדובר בחגיגות או אירועים מיוחדים. אך גם כאן עלינו להזכיר שיש קץ´. גברים, אם לא תגידו איזו מתנה אתם רוצים, יכול להיות שבסוף לא תהיו מרוצים.

אז אהבה או כסף? מה יותר משתלם?

אחת המסקנות העיקריות בדיון על אהבה וכסף היא כי לא תמיד צריך כסף כדי להשיג אהבה, אך כסף בהחלט שומר על הגחלת ותורם לחיים בריאים ומאושרים יותר. בין אם נרצה ובין אם לאו, יש הבדל בין נשים וגברים ביחס אל כסף ואהבה, אך לא אצל כולם. היום, גם הנשים וגם הגברים מודעים לכך שבזוגיות כמו בזוגיות חשוב ששני הצדדים ישקיעו.

המסקנה החשובה ביותר היא בעצם שאלה: אם אתם או אתן עובדים/עובדות שעות ארוכות, ומבלים את רוב היום במקום העבודה, תזכרו שבבית מחכה לכם מישהו,
אז מה שווה יותר, כסף או אהבה?

זה הזמן לסגור את המאמר ולהחליט החלטה.
אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי פמיניסטית כנראה , בתאריך 08/11/2014 09:59:24
מאמר מטומטם שכל כך ברור שנכתב על ידי אשה.
בעד שוויון אבל לא כשזה לא נוח לאשה. הגבר צריך לפנק והאשה אוהבת להתפנק...נו באמת...כתה גימל..
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©