שכחת סיסמא?
 

אהבה ברגע

אהבה ברגע - 27/08/2010 00:05:19
הגב על מאמר זה
האם גם האהבה הפכה ממשהו נדיר שיש לשמור עליו למשהו זמין וברור מאליו? ואם כך הדבר, האם יש כאלה שכבר איבדו בה עניין?
אהבה ברגעבעולם האינסטנט של היום בו אנו רגילים לקבל הכול על מגש של כסף, מהר ובלי להתאמץ, האם גם האהבה הפכה ממשהו נדיר שיש לשמור עליו ולטפח למשהו זמין וברור מאליו? ואם אכן כך הדבר, האם יש כאלה שכבר איבדו בה עניין, כמו שקורה עם כל דבר שניתן להשיג בקלות?

מחשבה זו עלתה בראשי שכן האהבה אכן הפכה לזמינה ונגישה. לפני מאתיים שנה כדי לפגוש את גבר חלומותיה, בחורה הייתה צריכה להסתמך על מזלה הטוב, על השדכנית המקומית או לנסוע הרחק במטרה לפגוש את השידוך המיוחל. בימינו, גבר החלומות ממתין לך מעבר למסך המחשב, מחייך חיוך כובש ואינך צריכה לעשות דבר מלבד להקליק על העכבר ולשלוח לו הודעה.

האם הנגישות הזו הפכה את האהבה לטריוויאלית ולא מושכת? יש שיחשבו כך. אבל בין אם עלייך לעבור אלפי קילומטרים כדי לפגוש את הגבר שיהפוך לימים לבעלך או אם עלייך לדבר עם מאות גברים בחיפוש אחרי זה שיגרום ללבך לפעום קצת מהר יותר, האהבה מעולם לא הייתה ולעולם לא תהיה טריוויאלית או דבר שניתן לזלזל בו. לא משנה כמה הטכנולוגיה משתכללת והופכת את עולמנו לקטן יותר ויותר, למצוא את האדם המתאים ממשיך להיות חלומם המושג או הבלתי מושג של מרבית האנשים החיים בו.

אם אתם שומעים על סיפור אהבה מוצלח תוקפים אתכם רגשות מעורבים של תקווה שזה אכן אפשרי וקנאה למה לי זה עדיין לא קרה. אם מצאתם את האדם המיוחד הזה, אתם יכולים להחשיב את עצמכם לברי מזל. ולאלה מאתנו שעדיין מחפשים, מזל שיש לנו אתרים כמו זיגוטה ואנחנו כבר לא צריכים לנדוד אלפי קילומטרים בחיפוש אחרי החלום הרומנטי.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • איך להתחיל עם בחורה - אומנם אין משפט קסם איך להתחיל עם בחורה, אבל בהחלט קיימים כיוונים וגישות שונים, הכל בהתאם לבחורה שמולך.
  • כתיבת פרופיל באתר היכרויות - הרבה דברים חיוניים לחיים לא לימדו אותנו בבית ספר. אחד מהם הינו הדרך הנכונה לכתיבת פרופיל באתר הכירויות.
  • גלישה בטוחה באתרי הכירויות - האם הכל כה מושלם באתרי ההיכרויות או שיש מצבים שצריך להיזהר מהם? מדריך קצר לגלישה בטוחה באתרי היכרויות.
  • לב שבור - להתגבר על לב שבור - להפוך את שברון הלב להזדמנות למצוא אהבה חדשה, טובה יותר, כנה יותר ואמיתית יותר.
  • מה שידרת ומה הוא קולט? - את מתכוונת לומר משהו אחד, אבל כשזה מגיע אליו המסר משתבש ומתעוות. אז למה את מתכוונת ומה מתוך זה הוא קולט?
  • התאהבות - בחור פוגש בחורה, העיניים נדלקות, הלב מתחיל פועם בחוזקה והראש מפסיק לעבוד. קוראים לזה "התאהבות". חלום או מציאות?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©