אהבה בקיץ

לאהוב גם בקיץ

האהבה אפשרית גם בחום הלוהט של הקיץ. והעובדות לפניכם..

אהבה בקיץ? יש לא מעט אנשים אשר ירצו להוכיח כי האהבה אפשרית גם בקיץ. אפשר לנסות גם אחרת.

לאהוב גם בקיץ

ברוב האנשים נתפסת העובדה כי הקיץ לא מעניק את האפשרות לממש את האהבה כפי שבאמת רוצים. האם ניתן לייצר אהבה גם בקיץ? מדוע אצל כולם קיימת הסברה כי רק בחורף מחפשים להתעטף באהבה? יש בהחלט רצון למצוא אהבה וזה לא תמיד קשור בטיב העונה. האדם היקר ביותר בעולם יעיד כי הוא צמא לאהבה וזה לא משנה אם הדברים מתרחשים בחורף או בקיץ. השאיפה היא ללכת לישון עם מישהו שבאמת אוהבים.

כיצד למצוא אהבה בקיץ?

חוף הים הומה אנשים, הוא מייצר לא מעט אפשריות הקשורות באהבה ובבחירה קצת אחרת. כשמדברים על אהבה בחוף היום למעשה מדברים על היכולת להתאהב מחדש נוכח הבנות או הבנים הרובצים בבגדי ים על החוף וממתינים שמשהו יתרחש. אם בחורף השמיכות והאח מחמם ללא הפסק, שהרי בקיץ, יש לא פחות אלטרנטיבות לרבות ספסל בודד, ירח מלא או אפילו בירה צוננת ואהבה המתחילה במשחק מטקות תמים למדי. כך למעשה לא מעט אנשים התחילו את חייהם הזוגיים. הם הביאו את הסיפורים הגדולים ביותר הקשורים בבחירת אהבה בקיץ. בעוד אחרים התחממו מהתנור ונהנו מול סרט קולנוע טוב. הגיח סיפור הקיץ והאהבה והביא איתו סיפורים בלתי נשכחים ובלתי נתפסים.

להכיר את החבר הטוב ביותר

החבר הכי טוב שלכם לבטח יוכל להעיד כי הקיץ מגלה את כל החברים המנהלים תנומת חורף וצצים להם בקיץ. גם האנשים שלא הכרתם, צצים בקיץ ומעניקים ערך מוסף של אהבה שלא ידעתם על קיומה. אנשים בוחרים להסתתר נוכח הקור, הגשם והשמיכות. הם מחפשים לעשות את הדברים קצת אחרת. החורף מניב להם את התוצאה המושלמת ביותר בדרך לבחירת הבחירות. אהבה בקיץ. אם החבר הטוב ביותר שלכם מסתובב עם חבר רווק, לבטח זו תהיה הזדמנות להכיר אותו תוך כדי שיחה על החוף או בזמן הפסקת ממשחק המטקות שהתרחש לא מזמן.

לשאול את השאלות הנכונות

מדוע אנשים נוטים להגיד ולהוסיף כי האהבה מביאה את ההצלחות שלה יותר בחורף? יש לא מעט סיפורי אהבה אשר העידו אחרת. המון אנשים הכירו בקיץ, יצרו אהבה חמה והביאו ילדים בקיץ ואפילו התחדשו בזוגיות שנייה ובפרק ב´ דווקא בחודשיו החמים של יולי אוגוסט. האם אפשר קצת אחרת? לצד החורף המגיח, יש בהחלט אנשים שאוהבים את החודשים החמים. הם מתמסרים לכך בקלות ולא מוותרים על אהבה בקיץ. הם בוחרים לשלב יד ביד, זרוע בזרוע וללכת יחפים על החוף. לצד האנשים המעדיפים את האח, יש בהחלט כאלו המעדיפים את חוף הים, את השקיעה ובעיקר את היכולת לקיים אהבה אחת אחרת מעל כל השאר.

האם הכרתם את אהבת חייכם בקיץ? ספרו לנו על כך ואנו נשמח לשתף את האחרים.

אהבה בקיץ

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

ליזום ולהישאר בחיים

ליזום ולהישאר בחיים

פורסם בתאריך: 25/11/2014 17:55:28

הבלוגרית שלנו חוזרת, והפעם מדברת על הדברים החשובים באמת. מדוע נשים לא פונות אל גברים? מה קרה ליזמה הנשית?

איך מתגברים על דייט ראשון כושל

איך מתגברים על דייט ראשון כושל

פורסם בתאריך: 14/03/2022 11:50:14

דייט ראשון כושל עשוי להיות חוויה לא נעימה בכלל, ולרוב אף לעורר מחשבות פסימיות בנוגע למציאת בן זוג מתאים שאיתו תרצו לבלות...
אנחנו כאן כדי לעודד כי דייט ראשון כושל הוא לא סוף העולם.

מזל בתולה (23 באוג – 22 בספ)

מזל בתולה (23 באוג – 22 בספ)

פורסם בתאריך: 14/11/2009 06:55:36

הבתולה חלק ממזלות האדמה. היא פרפקציוניסטית, מחושבת ומסודרת. איך היא מסתדרת עם כל שאר המזלות?

התאהבות

התאהבות

פורסם בתאריך: 07/08/2010 11:14:04

בחור פוגש בחורה, העיניים נדלקות, הלב מתחיל פועם בחוזקה והראש מפסיק לעבוד. קוראים לזה "התאהבות". חלום או מציאות?

החיוך במפגש הראשון

החיוך במפגש הראשון

פורסם בתאריך: 03/05/2012 15:11:36

אחד הסימנים המבשרים של קשר טוב הינו החיוך במפגש הראשון. יש משהו בחיוך הזה שפשוט נותן לנו הרגשה שהכול יהיה בסדר.

איך מתמודדים עם קמצנות

איך מתמודדים עם קמצנות

פורסם בתאריך: 14/06/2021 15:49:06

קמצנות יכולה לנבוע מחינוך של שנים, מתרבות וגורמים נוספים. ולכן זה אומר שלא קל לשנות זאת בין רגע. מה שכן – ניתן בהחלט להגיע לעמק השווה בזוגיות בנושא הזה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר