שכחת סיסמא?
 

אהבה בקיץ

אהבה בקיץ - 19/06/2010 20:26:45
הגב על מאמר זה
הקיץ הגיע - זמן לרומנים חולפים או למציאת אהבה אמיתית? הידלקויות קצרות או משהו רציני ועמוק?
אהבה בקיץמשום מה יצא לקיץ שם רע בשטח האהבה ויש הטוענים כי הקיץ הוא זמן לרומנים חולפים ולא רציניים, הידלקויות קצרות, אך לא לאהבה.

אולי אף אקצין ואומר שמסתמן כי המונח "אהבת קיץ" הוא סוג של אוקסימורון היות וקיץ הוא אינו הזמן לאהבת אמת.

אך האם אכן כך? אני כאן על מנת לסנגר על הקיץ ולנקות את שמו הרע.

הקיץ אינו מזיק לחיינו הרומנטיים ותתפלאו, אף יכול להועיל. הקיץ עשוי להצמיח עמו אהבות אמיתיות, מיוחדות, קסומות ואולי אף יותר רומנטיות מאשר בחורף. בקיץ אנו ספונטניים יותר, פתוחים יותר לרעיונות חדשים. סוגי הבילוי הפתוחים בפנינו רבים ומגוונים והאפשרויות כמעט אינסופיות. הטעות היא שהספונטניות מתבלבלת לרוב עם קלות דעת, ועם קלילות הקשר.

הקיץ כאמור פותח בפנינו דלתות ואפשרויות אשר אם כבר, רק עשויות להגדיל את הסיכוי להתאהב. פעילויות כמו פיקניק מפתיע באמצע שום-מקום, טיול על חוף הים, רחצה לילית, הליכה רגלית, ולמתקדמים שבינינו- צימר בצפון, סופ"ש באילת, טיול אופניים, קטיף פירות, ללכת להופעות ועוד ועוד. אפילו הבילויים ה"רגילים" שניתן לעשות גם בחורף, תמיד מהנים יותר כשלא צריך להתעטף במאה שכבות לפני שיוצאים וכשהאף לא נוזל כל שנייה.

דווקא יש משהו בחוויות קיצוניות יותר אשר מקרב יותר בין אנשים. אין הכוונה ב"חוויה קיצונית" בהכרח לפעילויות מרחיקות לכת כמו צניחה חופשית, אלא מספיק משהו שמעט חורג משגרת הדייטים השוממת המכילה בעיקר בתי קפה ופאבים.

תחושת ההתרגשות וההנאה מתערבבת פעמים רבות עם תחושת קירבה, חיבה ואף אהבה.
כך, הסיכוי להתאהבות בקיץ גדול יותר.

עד כה דיברתי רק על הסיכויים של זוגות קיימים לשרוד בקיץ. כלומר, בהנחה וכבר הכרנו מישהו, איך הקשר ישרוד את הקיץ, אך מה עם שלב ההיכרות עצמה?

לכן אוסיף ואומר שבקיץ, כמו-כן, קיים סיכוי גדול יותר לפגוש אנשים חדשים. אין לזלזל במגוון האופציות הקיימות בשביל להכיר בחור/ה חדש/ה. יוצאים לטייל, יוצאים לחופשות, אפילו סתם בבראנץ´ של שישי בצהריים אפשר להיתקל במישהו/י חדש/ה. סטטיסטית ככל שיוצאים יותר מהבית, הסיכוי להיכרות עולה, אפילו אם זה רק לזרוק את הזבל.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • מה שידרת ומה הוא קולט? - את מתכוונת לומר משהו אחד, אבל כשזה מגיע אליו המסר משתבש ומתעוות. אז למה את מתכוונת ומה מתוך זה הוא קולט?
  • התאהבות - בחור פוגש בחורה, העיניים נדלקות, הלב מתחיל פועם בחוזקה והראש מפסיק לעבוד. קוראים לזה "התאהבות". חלום או מציאות?
  • בנות שמתחילות עם בנים - האם בעידן המודרני של היום לגיטימי עבור בנות להתחיל עם בנים? או שמא עדיין קיים טאבו בנושא?
  • זוגיות בתקופת המונדיאל - זה קורה כל ארבע שנים, ולחודש בלבד, אך הנה שוב הזוגיות עומדת למבחן! איך שורדים את המונדיאל ושומרים על זוגיות תקינה?
  • האביר על הסוס הלבן - מחכה לאביר על הסוס הלבן ותוהה למה הוא מתעכב? הנה כמה טיפים איך לעזור לו למצוא אותך.
  • איך יוצאים מתקופת היובש? - כולנו עברנו את זה, לאחר פרידה ממערכת יחסים או לאחר סדרת דייטים כושלים. איך שמים סוף לתקופה ללא אהבה?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©