שכחת סיסמא?
 

אהבה בפסח וחג החירות

אהבה בפסח וחג החירות - 10/03/2013 16:50:16
הגב על מאמר זה
מה אומרת לכם המילה אהבה? האם החירות של חג הפסח מסמלת את החופש? נסתרות דרכי האהבה.
אהבה בפסח וחג החירות כשחושבים על כך, לא מעט אנשים רוצים למצוא אהבה. הם תרים אחר אהבה בכל מקום ורוצים לשחרר את עצמם מכבלי הרווקות. אם מישהו פעם כינה את חג הפסח כחג החירות, שהרי אותו חג האביב מביא לא מעט צעירים לחפש אהבה בכל מיני דרכים. אחת מאותן הדרכים באה לידי ביטוי בביקור של אתר זיגוטה ומאידך הכרויות בשיטות הישנות והטובות. מהן השיטות הישנות? כיצד ניתן למצוא אהבה לקראת חג האביב. בואו נדבר על אהבה ועל פריחה ובעיקר על שחרור מכבלי החופש.

להשתחרר מהחופש

יש לא מעט אנשים אשר מכורים אל החופש, הם אומרים שהם נהנים מהשלווה ושל השינה האלכסונית ומאידך משקרים לא פעם את עצמם ובעיקר את היקרים להם. בדרך כלל, מי שקרוב אליהם יודע אותם. אין מישהו שלא מחפש אהבה ובפרט כשריחות פריחה מציפים מכל עבר. הריחות, האוויר, הרוחות ואפילו גלי הים השקטים מצהירים על רצון למצוא אהבה. עניין השחרור מדבר על שחרור מכבליו של קשר, האומנם? מסתבר שלא כך הם פני הדברים. כאשר מדברים על חופש מדברים גם על הרצון לקבל את החופש מהמקום שמושך אותנו מלמצוא אהבה.

על הסימנים ועל הקול שבפנים

אז הכול שבפנים לא פוסק מעבודה יום יומית, הוא מסמל ואומר, "למה לכם למצוא אהבה"? לא כדאי להמשיך ולחוש את קרירות השמיכה כשהיא לא חולקת גוף נוסף? מי צריך את היד או הרגל המתעופפות ללא הפסקה. כולם רוצים לישון באלכסון ומותירים לא פעם את האהבה מאחור. יש להניח את הקול הזה שאומר די לזוגיות. כמו בכל דבר, הסיכון יכול להפוך לדבר בטוח ומתוק. יש מישהו שלא תר אחר בית. היכולת למצוא בית לעיתים בעלת השוואה ליציאת מצרים שהרי קריעת ים סוף משתווה למציאת הזיווג ולקושי שבו. "קשה זיווגו של האדם כקריעת ים סוף". כך אומר המשפט. המעבר של בני ישראל מעבדות לחירות לא בהכרח מסמן כי אתם צריכים להישאר עוד זמן רב לבד. כולם מחפשים אהבה וכמו שגון לנון אמר, כל מה שצריך זו באמת אהבה טהורה וזכה.

אל תלכו רחוק מדי

תתפלאו, את האהבה תוכלו למצוא אפילו בשולחן הסדר המהודר. בעוד המגש והסמליות הינה חלק בלתי נפרד, יכולה בהחלט לבוא גם אהבה. צריך רק להתבונן אל תוך הבפנים, להותיר את שמיכת הפוך בצד ולהחליט כי את האלכסון זורקים אל תוך אותו ים שפצה את פיו לשניים. את החג הזה לא חוגגים לבד ואם חשבתם כי פסח נועד על מנת להשתחרר שהרי השחרור מדבר על כבלי הלבד.

גם אתם רוצים להתאהב בחג הפסח? ספרו לנו על כך, נשמח לשמוע.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • האהבה והזיכרון - בכל אחד ואחת מאתנו קיים הזיכרון והכמיהה לדבר הבלתי נשכח. געגועים, למי אין באמת געגועים בלב לאהוב שהלך?
  • אהבה בעבר, בהווה ובעתיד - מה קורה לאחר שאתם יוצאים עם מישהו וההרגל תופס את מקומו של הריגוש? האם זו באמת אהבה?
  • זוגיות שלילית – אבחון וניתוק - לעיתים רוצה הגורל ואנו נופלים ברשתה של זוגיות שלילית. לפניכם תהליך אבחון וניתוק בכדי לצאת מזוגיות זו.
  • סימנים להמשיך הלאה - הנה כמה סימנים שהגבר שלך לא ממש מעוניין בך כפי שאת חושבת שהוא, והגיע הזמן להמשיך הלאה.
  • יחסי הכוחות בין בני זוג - האם נכון להגדיר יחסים בין בני זוג, אשר נבנים מתוך אהבה ורצון משותף לחיות יחד, כיחסי כוחות
  • לחיות את הרגע - רובנו מנסים להוציא לוח זמנים למערכת היחסים שלנו, האם זה מתבקש? או שאולי עדיף לקבל את ההווה ורק אחר כך את העתיד


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©