שכחת סיסמא?
 

לאהוב בפעם אחת

אהבה אמיתית בפעם אחת - 07/11/2013 13:53:03
הגב על מאמר זה
האם אפשר לאהוב פעם אחת כל החיים? הכול עניין של השקפה והתבוננות נכונה.
לאהוב בפעם אחתהאם אפשר לאהוב בבת אחת? בוודאי שכן. כמה מאותם הפעמים נחשבו כאהבה בחייכם? לרוב אנשים מתאהבים בכל זמן נתון. האם זו אהבה? כיצד יודעים כי מדובר בהתאהבות או בתחושה של העברת הורמונים כאלה ואחרים אשר נעלמים כפי שהם צצים על פני השטח? יש בהחלט הבדלים ניכרים בין אהבה לבין רגש הנובע מהמקום האמיתי.

ההבדל בין אהבה לבין התאהבות

ההבדל בין התאהבות לבין אהבה הוא גדול. אם להתאהב, זה להתאהב ברעיון. לא תמיד אנו מתאהבים במה שבאמת אמור להתרחש עבורנו. אנו מתאהבים ברצון לגעת בתחושה וכאן למעשה ניתן לחדד כי זו בהחלט לא אהבה. אהבה היא דבר נלמד ונרכש עם השנים. לאהוב בן אדם חיים שלמים ,חצי חיים או אפילו תקופה. לאהוב, משמע להכיר את מה שבאמת אוהבים, ללא פשרות, ללא רצון לשנות ובפרט, לקבל את האדם מבלי לנסות לייצר לו אישיות חדשה.

לאהוב עם השנים?

האם כאשר מדברים על אהבה, מדברים על משהו שיכול להתפתח עם הזמן והשנים? לא בהכרח. כאשר יודעים את כל הדברים הנדרשים, הופכת אהבה לדבר יציב. לאהוב את איך שהוא זז, לאהוב את דיבורו, את מעשיו ואפילו לאהוב את הדברים השליליים. זו בהחלט אהבה. אם לאהוב, זה כאן ועכשיו ובטח שללא הפסקות. זהו למעשה החלק הרציני ביותר שטמון באהבה. לקבל את הדברים כפי שהם מבלי לנסות לשנות. זו למעשה האהבה. כשאתה מקבל ומוקיר את האדם האחר מבלי לשנות דבר.

לאהוב ביחד או לחוד?

האם אפשר לאהוב ביחד או לחוד? יש אנשים שיעידו כי הם מעדיפים לאהוב ולהיעזב בכדי לדעת את גודל האהבה. נשמע הזוי? ייתכן שכן. לרוב, אנשים שאינם מסכימים עם כך, ימצאו להם איזה אדם הנמצא רוב הזמן מעבר לגלי הים. קוראים לזה סוג של ימאות או ספנות. יש בהחלט אנשים שלא משנים, יש אנשים שלא צריכים את הזמן בכדי להבין שהם אוהבים. הם פשוט חיים את המציאות כפי שהיא וכך למעשה אין בהגדרותיהם את המונח של יחד או לחוד.

איך עושים את זה יפה?

זה יפה כאשר מקבלים את האהבה כמו שהיא, ללא שינויים, ללא הרגלים, זה יפה. זה יפה כאשר מבינים כי אהבה צריכה לבוא ללא שינוי האותיות. כשמדברים על אהבות, התחושה אולי עלולה להשתנות, אך האותיות בשלהן, חייבות להישאר שם למקרה שמישהו באמת יבוא. כי ככה זה כאשר מדברים על אהבות. המילה אהבה לא באמת יכולה להשתנות. האותיות מחכות ויש להן זמן להוכיח כי היא עדיין שרירה וקיימת.רוצים לשתף אותנו במקרה שקרה לכם? מאמינים כי אהבה היא המקור הגדול ביותר לחופש? ספרו לנו , נשמח לשמוע.אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אהבה ואור - אדם אשר אהבה בליבו לא צריך את האורות כי הם ממילא מצויים בליבו.
  • להרגיש את האהבה - אהבה - מי אמר שצריך את הכול שאפשר להשיג רק חלק קטן? האם אפשר להיות עם ולהרגיש בלי?
  • לאן לא ללכת בדייט ראשון - הרבה מאד מהצלחת הדייט היא המיקום, לאן כדאי ולאן לא כדאי ללכת בפגישה ראשונה
  • פתקים של אהבה - הוא תמיד משאיר לה פתקים נחמדים בכל מקום, הוא יודע מה זה גורם לה לחשוב. הפתקים מונחים בכל מיני צורות וגוונים...
  • אהבה או נוחיות? - האם גם אתן ניהלתן מערכת יחסים שלא ידעתם לאן היא הולכת? האם אנחנו יחד מאהבה או נוחיות? איך מתמודדים עם זה?


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי רוית , בתאריך 10/11/2013 04:10:04
כל כך נכון
אהבתי לקרוא
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©