לאהוב בפעם אחת

האם אפשר לאהוב פעם אחת כל החיים? הכול עניין של השקפה והתבוננות נכונה.

האם אפשר לאהוב בבת אחת? בוודאי שכן. כמה מאותם הפעמים נחשבו כאהבה בחייכם? לרוב אנשים מתאהבים בכל זמן נתון. האם זו אהבה? כיצד יודעים כי מדובר בהתאהבות או בתחושה של העברת הורמונים כאלה ואחרים אשר נעלמים כפי שהם צצים על פני השטח? יש בהחלט הבדלים ניכרים בין אהבה לבין רגש הנובע מהמקום האמיתי.

ההבדל בין אהבה לבין התאהבות

ההבדל בין התאהבות לבין אהבה הוא גדול. אם להתאהב, זה להתאהב ברעיון. לא תמיד אנו מתאהבים במה שבאמת אמור להתרחש עבורנו. אנו מתאהבים ברצון לגעת בתחושה וכאן למעשה ניתן לחדד כי זו בהחלט לא אהבה. אהבה היא דבר נלמד ונרכש עם השנים. לאהוב בן אדם חיים שלמים ,חצי חיים או אפילו תקופה. לאהוב, משמע להכיר את מה שבאמת אוהבים, ללא פשרות, ללא רצון לשנות ובפרט, לקבל את האדם מבלי לנסות לייצר לו אישיות חדשה.

לאהוב עם השנים?

האם כאשר מדברים על אהבה, מדברים על משהו שיכול להתפתח עם הזמן והשנים? לא בהכרח. כאשר יודעים את כל הדברים הנדרשים, הופכת אהבה לדבר יציב. לאהוב את איך שהוא זז, לאהוב את דיבורו, את מעשיו ואפילו לאהוב את הדברים השליליים. זו בהחלט אהבה. אם לאהוב, זה כאן ועכשיו ובטח שללא הפסקות. זהו למעשה החלק הרציני ביותר שטמון באהבה. לקבל את הדברים כפי שהם מבלי לנסות לשנות. זו למעשה האהבה. כשאתה מקבל ומוקיר את האדם האחר מבלי לשנות דבר.

לאהוב ביחד או לחוד?

האם אפשר לאהוב ביחד או לחוד? יש אנשים שיעידו כי הם מעדיפים לאהוב ולהיעזב בכדי לדעת את גודל האהבה. נשמע הזוי? ייתכן שכן. לרוב, אנשים שאינם מסכימים עם כך, ימצאו להם איזה אדם הנמצא רוב הזמן מעבר לגלי הים. קוראים לזה סוג של ימאות או ספנות. יש בהחלט אנשים שלא משנים, יש אנשים שלא צריכים את הזמן בכדי להבין שהם אוהבים. הם פשוט חיים את המציאות כפי שהיא וכך למעשה אין בהגדרותיהם את המונח של יחד או לחוד.

איך עושים את זה יפה?

זה יפה כאשר מקבלים את האהבה כמו שהיא, ללא שינויים, ללא הרגלים, זה יפה. זה יפה כאשר מבינים כי אהבה צריכה לבוא ללא שינוי האותיות. כשמדברים על אהבות, התחושה אולי עלולה להשתנות, אך האותיות בשלהן, חייבות להישאר שם למקרה שמישהו באמת יבוא. כי ככה זה כאשר מדברים על אהבות. המילה אהבה לא באמת יכולה להשתנות. האותיות מחכות ויש להן זמן להוכיח כי היא עדיין שרירה וקיימת.רוצים לשתף אותנו במקרה שקרה לכם? מאמינים כי אהבה היא המקור הגדול ביותר לחופש? ספרו לנו , נשמח לשמוע.


לאהוב בפעם אחת

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

על אהבה ועל מחשבה

על אהבה ועל מחשבה

פורסם בתאריך: 24/09/2012 11:10:08

יום הכיפור כבר בפתח ולכם נותרה תהייה באשר לאהוב שזנחתם ? זה הזמן לבקש ממנו שיסלח לכם.

מה שידרת ומה הוא קולט?

מה שידרת ומה הוא קולט?

פורסם בתאריך: 12/08/2010 22:21:15

את מתכוונת לומר משהו אחד, אבל כשזה מגיע אליו המסר משתבש ומתעוות. אז למה את מתכוונת ומה מתוך זה הוא קולט?

טרפת: שיגעון החגים והחורף

טרפת: שיגעון החגים והחורף

פורסם בתאריך: 11/12/2014 12:58:12

הבלאק פריידי והסייבר מאנדי שהתרחשו במהלך השבועות האחרונים השאירו בנו טעם לעוד משיגעון החגים. הטיפים וההמלצות מחכים לכם בפנים.

מזל דגים (20 בפב – 20 במרץ)

מזל דגים (20 בפב – 20 במרץ)

פורסם בתאריך: 21/11/2009 18:40:51

האחרונים בגלגל המזלות – בני מזל דגים. משויכים למזלות המים ומתקשים להגיע להחלטות. מזל רגיש מאוד וביישן.

נקמנים? תחשוב שוב לפני שיימינג בפייסבוק

נקמנים? תחשוב שוב לפני שיימינג בפייסבוק

פורסם בתאריך: 26/02/2017 17:07:46

כשייצר הנקמנות גובר, יש לנו חשק לצרוך כקבל על ופייסבוק את מה שאנחנו חשים. אך הנה שישה דברים שלא כדאי תשעשו לעולם.

משחקים באהבה

משחקים באהבה

פורסם בתאריך: 10/07/2011 12:46:21

משחקים באהבה הם חלק מרכזי בחיי האהבה של זוגות רבים, אבל איך זה באמת מתבטא בזוגיות שלהם?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר