לאהוב בפעם אחת

האם אפשר לאהוב פעם אחת כל החיים? הכול עניין של השקפה והתבוננות נכונה.

האם אפשר לאהוב בבת אחת? בוודאי שכן. כמה מאותם הפעמים נחשבו כאהבה בחייכם? לרוב אנשים מתאהבים בכל זמן נתון. האם זו אהבה? כיצד יודעים כי מדובר בהתאהבות או בתחושה של העברת הורמונים כאלה ואחרים אשר נעלמים כפי שהם צצים על פני השטח? יש בהחלט הבדלים ניכרים בין אהבה לבין רגש הנובע מהמקום האמיתי.

ההבדל בין אהבה לבין התאהבות

ההבדל בין התאהבות לבין אהבה הוא גדול. אם להתאהב, זה להתאהב ברעיון. לא תמיד אנו מתאהבים במה שבאמת אמור להתרחש עבורנו. אנו מתאהבים ברצון לגעת בתחושה וכאן למעשה ניתן לחדד כי זו בהחלט לא אהבה. אהבה היא דבר נלמד ונרכש עם השנים. לאהוב בן אדם חיים שלמים ,חצי חיים או אפילו תקופה. לאהוב, משמע להכיר את מה שבאמת אוהבים, ללא פשרות, ללא רצון לשנות ובפרט, לקבל את האדם מבלי לנסות לייצר לו אישיות חדשה.

לאהוב עם השנים?

האם כאשר מדברים על אהבה, מדברים על משהו שיכול להתפתח עם הזמן והשנים? לא בהכרח. כאשר יודעים את כל הדברים הנדרשים, הופכת אהבה לדבר יציב. לאהוב את איך שהוא זז, לאהוב את דיבורו, את מעשיו ואפילו לאהוב את הדברים השליליים. זו בהחלט אהבה. אם לאהוב, זה כאן ועכשיו ובטח שללא הפסקות. זהו למעשה החלק הרציני ביותר שטמון באהבה. לקבל את הדברים כפי שהם מבלי לנסות לשנות. זו למעשה האהבה. כשאתה מקבל ומוקיר את האדם האחר מבלי לשנות דבר.

לאהוב ביחד או לחוד?

האם אפשר לאהוב ביחד או לחוד? יש אנשים שיעידו כי הם מעדיפים לאהוב ולהיעזב בכדי לדעת את גודל האהבה. נשמע הזוי? ייתכן שכן. לרוב, אנשים שאינם מסכימים עם כך, ימצאו להם איזה אדם הנמצא רוב הזמן מעבר לגלי הים. קוראים לזה סוג של ימאות או ספנות. יש בהחלט אנשים שלא משנים, יש אנשים שלא צריכים את הזמן בכדי להבין שהם אוהבים. הם פשוט חיים את המציאות כפי שהיא וכך למעשה אין בהגדרותיהם את המונח של יחד או לחוד.

איך עושים את זה יפה?

זה יפה כאשר מקבלים את האהבה כמו שהיא, ללא שינויים, ללא הרגלים, זה יפה. זה יפה כאשר מבינים כי אהבה צריכה לבוא ללא שינוי האותיות. כשמדברים על אהבות, התחושה אולי עלולה להשתנות, אך האותיות בשלהן, חייבות להישאר שם למקרה שמישהו באמת יבוא. כי ככה זה כאשר מדברים על אהבות. המילה אהבה לא באמת יכולה להשתנות. האותיות מחכות ויש להן זמן להוכיח כי היא עדיין שרירה וקיימת.רוצים לשתף אותנו במקרה שקרה לכם? מאמינים כי אהבה היא המקור הגדול ביותר לחופש? ספרו לנו , נשמח לשמוע.


לאהוב בפעם אחת

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

התאהבתי במרצה שלי

התאהבתי במרצה שלי

פורסם בתאריך: 08/07/2012 17:22:40

נוח להתאהב בדמויות סמכותיות שנמצאות בחיינו. יש משהו מאוד מושך בכוח שהן מחזיקות.

מה נשתנה?

מה נשתנה?

פורסם בתאריך: 01/04/2010 23:35:58

מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? איך נמנעים מערב שכולו מרור.

שפת גוף

שפת גוף

פורסם בתאריך: 20/05/2012 16:29:57

כשאתם באינטראקציה עם אחרים, שפת גופכם אומרת המון. למדו לזהות את הסימנים החשובים שמסגירים מה אתם מרגישים.

מתי יודעים שהקשר נגמר

מתי יודעים שהקשר נגמר

פורסם בתאריך: 05/12/2011 11:55:51

קשר חסר אהבה מרגיש כמו מסטיק לעוס שכבר נגמר לו כל הטעם, מתי יודעים שהאהבה עברה?

אתרי הכרויות

אתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 10/09/2009 22:27:55

הגיעה העת לחפש אהבה, איך לבחור אתר היכרויות שמתאים לנו? ומה ההבדלים בין האתרים? קראו, זה בטוח יעזור.

מעבדות לחירות

מעבדות לחירות

פורסם בתאריך: 29/03/2010 10:44:32

למרות שבתוכנו כבר הבנו שזה לא מתאים, עדיין קשה לשחרר. כיצד מתנתקים מקשר הרסני ובלתי מספק?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר