אהבה או סליחה

ההבדל בין אהבה ובין סליחה

לבטח גם אתם נתקלתם באנשים אשר נצלו את טוב לבכם ופרשו את נדיבותכם ואהבתכם לחולשה. האם היה ניתן לעשות את הדברים קצת אחרת? מסתבר שכן. יש מצבים בהם ניתן לעשות את הדברים קצת אחרת. האם כדי לשנות כיוון ולא להיות טובים יתר על המידה? מה ההגדרה של טוב ביחס לכל השאר? האם צריך למצוא את הקו השווה? לאהבה יש המון הסברים ולעיתים כשאוהבים יש לא מעט וויתורים המתפשרים כדבר אחר לגמרי.

לאהוב מהמקום הנקי

אהבה מהמקום הנקי הינה אהבה מהמקום האחר. לאהוב בלי תנאי ולא לחשוש שמישהו ייקח אתכם כחלשות יתר על המידה. כך גם לגבי גברים. אהבות, יחס או אפילו קרבה בלתי רגילה מאחד הצדדים, לא תמיד חייב להתפרש כחולשה אלא כעוצמה. האם ניתן לראות את ההצלחה שבדברים? מסתבר שאפשר לאהוב מבלי לשחק את הקשה להשגה. יש אנשים בהחלט לא מעריכים את העוצמה של להגיד אני אוהב אותך, סלח לי וכל מה שבא ביניהם. אהבה לא יכולה להתנהל על טהרת האגו ואת זאת יעידו לא מעט אנשים אשר היו בסרטים הדומים ביותר. האם ניתן לאהוב ממקום נקי? הכול תלוי בניהול נכון של כללי המשחק. קוראים לזה אהבה ויכולת של ויתור.

לקחת את הדברים הטובים- אהבה

השלב הראשוני הוא להבין כי כאשר מישהו אוהב אתכם ומבקש סליחה, הוא לא מגלה בפניכם חולשה, הוא רוצה להתקרב והוא מדבר מהמקום האמיתי ביותר שלו. כאשר מישהו מבקש מכם סליחה על דבר כזה או אחר, יש להבדיל בין הרצון שלו לצאת נקי כפיים ולבין הרצון שלו להביע התנצלות על פגיעה כזו או אחרת. למעשה העניין השני יוכיח את אהבתו האמיתית בעוד העניין הראשון יעניק לכם תשובה מפורטת על כך שאולי בחרתם לאהוב את האדם הלא ממש נכון. בפני מי תחשפו את עצמכם באמת? לא תמיד תוכלו לדעת אם הבחירה שלכם אכן עונה על הציפיות ביחס לכל השאר. לאהבה יש לא מעט פנים ולעיתים כפי שכבר נאמר, אנשים מפרשים אותה כחולשה.

להפוך את הדבר היפה ביותר לחלש ביותר

מדוע אנשים ממהרים לקחת את הרגש ולהפוך אותו לחולשה? האם חולשה זו סוג של מעלה או סתם דבר שהופך אותנו לא נחשבים? כאשר אוהבים מישהו באמת, הסליחה איננה הופכת לחולשה, להיפך, היא מראה לצד השני שיש מישהו שאכפת לו באמת. מישהו שרוצה ומוקיר ללא תנאי וללא בחירות הנחשבות כחלשות מצדו השני של המתרס. באהבה כמו באהבה יש לקחת את הסליחה למקום הנכון ביותר ולהבין כי באהבה אין תנאים.

האם גם לכם קרה תרחיש דומה? ספרו לנו על כך, נשמח לשמוע.

אהבה או סליחה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

יוצאים יחד לקניות

יוצאים יחד לקניות

פורסם בתאריך: 26/03/2012 12:35:13

לצאת לקניות בליווי בן/בת הזוג יכול להיות תענוג גדול והפריה משותפת, או התכסחות שמובילה במקרה הטוב לחוסר נעימות.

זוגי

זוגי

פורסם בתאריך: 07/03/2010 09:52:15

"בן זוגי הכין לי אתמול ארוחה מהסרטים" - מה בן זוגך עשה בשבילך? כל הזמן תחרויות והשוואות...

הכרויות באינטרנט – בעד או נגד?

הכרויות באינטרנט – בעד או נגד?

פורסם בתאריך: 03/02/2010 23:49:19

עוד פגישה כושלת? אהבה ממבט ראשון? הכל יכול להיות בהיכרויות דרך האינטרנט... כדאי או לא כדאי?

מה חשוב לגברים בקשר

מה חשוב לגברים בקשר

פורסם בתאריך: 27/07/2014 16:38:27

גברים ונשים ומה שביניהם. מה חשוב לגברים בקשר ובמה הם כל כך שונים מנשים? האם ניתן להבין אותם, את הלך המחשבה ומה הם רוצים מאיתנו הנשים ומהקשר...?

איך מתגברים על בגידה?

איך מתגברים על בגידה?

פורסם בתאריך: 08/06/2021 11:32:42

לרוב, קשר זוגי מסתיים מסתיים בכאב גדול, כאשר סיבת פירוק הקשר היא בגידה.
אם חוויתם פרידה בעקבות בגידה, אם לבכם פגוע ישנם כמה דברים שחשוב שתדעו...

אלבום בתמונות

אלבום בתמונות

פורסם בתאריך: 03/09/2012 10:51:24

האהבה עדיין חיה באלבום התמונות ובכל פעם שהיא מעיפה מבט הרגשות מציפות אותה מחדש.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר