אהבה או סליחה

ההבדל בין אהבה ובין סליחה

לבטח גם אתם נתקלתם באנשים אשר נצלו את טוב לבכם ופרשו את נדיבותכם ואהבתכם לחולשה. האם היה ניתן לעשות את הדברים קצת אחרת? מסתבר שכן. יש מצבים בהם ניתן לעשות את הדברים קצת אחרת. האם כדי לשנות כיוון ולא להיות טובים יתר על המידה? מה ההגדרה של טוב ביחס לכל השאר? האם צריך למצוא את הקו השווה? לאהבה יש המון הסברים ולעיתים כשאוהבים יש לא מעט וויתורים המתפשרים כדבר אחר לגמרי.

לאהוב מהמקום הנקי

אהבה מהמקום הנקי הינה אהבה מהמקום האחר. לאהוב בלי תנאי ולא לחשוש שמישהו ייקח אתכם כחלשות יתר על המידה. כך גם לגבי גברים. אהבות, יחס או אפילו קרבה בלתי רגילה מאחד הצדדים, לא תמיד חייב להתפרש כחולשה אלא כעוצמה. האם ניתן לראות את ההצלחה שבדברים? מסתבר שאפשר לאהוב מבלי לשחק את הקשה להשגה. יש אנשים בהחלט לא מעריכים את העוצמה של להגיד אני אוהב אותך, סלח לי וכל מה שבא ביניהם. אהבה לא יכולה להתנהל על טהרת האגו ואת זאת יעידו לא מעט אנשים אשר היו בסרטים הדומים ביותר. האם ניתן לאהוב ממקום נקי? הכול תלוי בניהול נכון של כללי המשחק. קוראים לזה אהבה ויכולת של ויתור.

לקחת את הדברים הטובים- אהבה

השלב הראשוני הוא להבין כי כאשר מישהו אוהב אתכם ומבקש סליחה, הוא לא מגלה בפניכם חולשה, הוא רוצה להתקרב והוא מדבר מהמקום האמיתי ביותר שלו. כאשר מישהו מבקש מכם סליחה על דבר כזה או אחר, יש להבדיל בין הרצון שלו לצאת נקי כפיים ולבין הרצון שלו להביע התנצלות על פגיעה כזו או אחרת. למעשה העניין השני יוכיח את אהבתו האמיתית בעוד העניין הראשון יעניק לכם תשובה מפורטת על כך שאולי בחרתם לאהוב את האדם הלא ממש נכון. בפני מי תחשפו את עצמכם באמת? לא תמיד תוכלו לדעת אם הבחירה שלכם אכן עונה על הציפיות ביחס לכל השאר. לאהבה יש לא מעט פנים ולעיתים כפי שכבר נאמר, אנשים מפרשים אותה כחולשה.

להפוך את הדבר היפה ביותר לחלש ביותר

מדוע אנשים ממהרים לקחת את הרגש ולהפוך אותו לחולשה? האם חולשה זו סוג של מעלה או סתם דבר שהופך אותנו לא נחשבים? כאשר אוהבים מישהו באמת, הסליחה איננה הופכת לחולשה, להיפך, היא מראה לצד השני שיש מישהו שאכפת לו באמת. מישהו שרוצה ומוקיר ללא תנאי וללא בחירות הנחשבות כחלשות מצדו השני של המתרס. באהבה כמו באהבה יש לקחת את הסליחה למקום הנכון ביותר ולהבין כי באהבה אין תנאים.

האם גם לכם קרה תרחיש דומה? ספרו לנו על כך, נשמח לשמוע.

אהבה או סליחה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

המלצות לטיול רומנטי בארץ

המלצות לטיול רומנטי בארץ

פורסם בתאריך: 16/02/2014 15:10:27

בואו ונדבר על מקומות רומנטיים בארץ. אתם רוצים לפנק ולרגש את מי שאתם אוהבים? כנסו וקבלו כמה רעיונות לטיולים מפנקים בישראל

אהבה ואור

אהבה ואור

פורסם בתאריך: 26/11/2013 17:10:02

אדם אשר אהבה בליבו לא צריך את האורות כי הם ממילא מצויים בליבו.

זוגיות שלילית – אבחון וניתוק

זוגיות שלילית – אבחון וניתוק

פורסם בתאריך: 03/04/2013 11:23:41

לעיתים רוצה הגורל ואנו נופלים ברשתה של זוגיות שלילית. לפניכם תהליך אבחון וניתוק בכדי לצאת מזוגיות זו.

כולם רוצים להתאהב

כולם רוצים להתאהב

פורסם בתאריך: 03/12/2012 16:02:41

כולם רוצים להתאהב אבל כולם פוחדים להיפגע. מתי נוכל להרשות לעצמנו להתאהב מבלי חששות מוקדמים?

סדנאות לערבי חברה

סדנאות לערבי חברה

פורסם בתאריך: 20/03/2019 14:25:37

אחת מהפעילויות המומלצות לערבי חברה של העובדים הוא סדנה קבוצתית וחווייתית, אבל איזו סדנא כדאי לבחור? הכל במאמר שלפניכן.

מזל דגים (20 בפב – 20 במרץ)

מזל דגים (20 בפב – 20 במרץ)

פורסם בתאריך: 21/11/2009 18:40:51

האחרונים בגלגל המזלות – בני מזל דגים. משויכים למזלות המים ומתקשים להגיע להחלטות. מזל רגיש מאוד וביישן.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר