אהבה או סליחה

ההבדל בין אהבה ובין סליחה

לבטח גם אתם נתקלתם באנשים אשר נצלו את טוב לבכם ופרשו את נדיבותכם ואהבתכם לחולשה. האם היה ניתן לעשות את הדברים קצת אחרת? מסתבר שכן. יש מצבים בהם ניתן לעשות את הדברים קצת אחרת. האם כדי לשנות כיוון ולא להיות טובים יתר על המידה? מה ההגדרה של טוב ביחס לכל השאר? האם צריך למצוא את הקו השווה? לאהבה יש המון הסברים ולעיתים כשאוהבים יש לא מעט וויתורים המתפשרים כדבר אחר לגמרי.

לאהוב מהמקום הנקי

אהבה מהמקום הנקי הינה אהבה מהמקום האחר. לאהוב בלי תנאי ולא לחשוש שמישהו ייקח אתכם כחלשות יתר על המידה. כך גם לגבי גברים. אהבות, יחס או אפילו קרבה בלתי רגילה מאחד הצדדים, לא תמיד חייב להתפרש כחולשה אלא כעוצמה. האם ניתן לראות את ההצלחה שבדברים? מסתבר שאפשר לאהוב מבלי לשחק את הקשה להשגה. יש אנשים בהחלט לא מעריכים את העוצמה של להגיד אני אוהב אותך, סלח לי וכל מה שבא ביניהם. אהבה לא יכולה להתנהל על טהרת האגו ואת זאת יעידו לא מעט אנשים אשר היו בסרטים הדומים ביותר. האם ניתן לאהוב ממקום נקי? הכול תלוי בניהול נכון של כללי המשחק. קוראים לזה אהבה ויכולת של ויתור.

לקחת את הדברים הטובים- אהבה

השלב הראשוני הוא להבין כי כאשר מישהו אוהב אתכם ומבקש סליחה, הוא לא מגלה בפניכם חולשה, הוא רוצה להתקרב והוא מדבר מהמקום האמיתי ביותר שלו. כאשר מישהו מבקש מכם סליחה על דבר כזה או אחר, יש להבדיל בין הרצון שלו לצאת נקי כפיים ולבין הרצון שלו להביע התנצלות על פגיעה כזו או אחרת. למעשה העניין השני יוכיח את אהבתו האמיתית בעוד העניין הראשון יעניק לכם תשובה מפורטת על כך שאולי בחרתם לאהוב את האדם הלא ממש נכון. בפני מי תחשפו את עצמכם באמת? לא תמיד תוכלו לדעת אם הבחירה שלכם אכן עונה על הציפיות ביחס לכל השאר. לאהבה יש לא מעט פנים ולעיתים כפי שכבר נאמר, אנשים מפרשים אותה כחולשה.

להפוך את הדבר היפה ביותר לחלש ביותר

מדוע אנשים ממהרים לקחת את הרגש ולהפוך אותו לחולשה? האם חולשה זו סוג של מעלה או סתם דבר שהופך אותנו לא נחשבים? כאשר אוהבים מישהו באמת, הסליחה איננה הופכת לחולשה, להיפך, היא מראה לצד השני שיש מישהו שאכפת לו באמת. מישהו שרוצה ומוקיר ללא תנאי וללא בחירות הנחשבות כחלשות מצדו השני של המתרס. באהבה כמו באהבה יש לקחת את הסליחה למקום הנכון ביותר ולהבין כי באהבה אין תנאים.

האם גם לכם קרה תרחיש דומה? ספרו לנו על כך, נשמח לשמוע.

אהבה או סליחה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

דרכים לארגון מפגש בעידן של ריחוק חברתי

דרכים לארגון מפגש בעידן של ריחוק חברתי

פורסם בתאריך: 08/03/2021 13:22:33

לרגע היה נדמה שאפשר לומר שלום לדייטים ומפגשים, אך במקום זאת נולדו פתרונות יצירתיים למפגשים וירטואליים שאפשרו לפנויים והפנויות לייצר סוג של הכרות ומעיין דייט גם בתקופה זו.

מצמיחים עלים ירוקים ומתחדשים

מצמיחים עלים ירוקים ומתחדשים

פורסם בתאריך: 02/02/2015 14:15:28

ממש כמו העצים בשלכתם, הגיע הזמן להתנער מכל המחשבות השליליות ולהצמיח עלים חדשים. טו בשבט בסימן התחדשות ואהבה. תקראו כמה שזה מקסים.

רווקה מאושרת

רווקה מאושרת

פורסם בתאריך: 30/07/2013 16:23:55

מה הכישורים שאישה יכולה לפתח כשהיא רווקה? מה קורה כשהיא רוצה לפגוש גבר נהדר?

הכרויות ברשת

הכרויות ברשת

פורסם בתאריך: 12/02/2012 16:34:16

הכרויות ברשת זה כבר לא דבר חדש שמיועד רק לשימושם של יודעי דבר. נסו, ותיווכחו בעצמכם עד כמה מדובר בשיטה יעילה.

לי ולך

לי ולך

פורסם בתאריך: 12/05/2010 15:23:02

שיתוף במערכות יחסים זה סוגיה רגישה. לי ולך לא תמיד יש את אותו הטעם ואת אותם תחביבים. מה עושים?

האם אתה אוהב אותי

האם אתה אוהב אותי

פורסם בתאריך: 29/04/2013 16:11:14

את השאלה הזו כולם שמעו לא פעם, מדוע נשים צריכות את החיזוק והאם מדובר רק בהן?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר