שכחת סיסמא?
 

אהבה או כסף?

אהבה או כסף? - 16/02/2011 12:58:24
הגב על מאמר זה
נראה כי המילים כסף ואהבה תמיד היו קשורות האחת לשנייה בדרך כלשהי, למרות שלא לגמרי מובן למה.
אהבה וכסףהאם יש בכלל קשר בין אהבה לכסף? האם הם דברים סותרים? או שהולכים יחד?. נראה כי המילים כסף ואהבה תמיד היו קשורות האחת לשנייה בדרך כלשהי, למרות שלא לגמרי מובן למה. האם יש אפשרות בחירה בין השניים?

נראה שלאהבה וכסף יש קשר הדוק. לאורך ההיסטוריה גברים הצליחו להשיג נשים מבוקשות בעזרת כסף, ותמיד לגברים העשירים היו נשים יפות. כיוון שפעמים רבות כסף=כוח, גברים הצליחו להינשא לנשים כרצונם, בגלל שהיו חזקים ובעלי עצמה רבה. אך כיום, המצב השתנה.

כיום, גם לנשים יש כסף ומעמד, והן עצמאיות ונחושות מאי פעם. אישה כבר לא זקוקה כיום לגבר כמפרנס העיקרי של המשפחה. רוב הנשים כבר עובדות, מסוגלות לכלכל את עצמן, וגם אם הן בבית, הרי שהדבר נעשה מרבית הפעמים מבחירה, וגם במקרים אלו נוכחתן ועבודתן בבית מוערכת. כך שנדמה שהקשר בין אהבה לכסף הולך ופוחת.
האם יש צורך לבחור בין כסף לאהבה? האם הדברים לא הולכים יחד יד ביד? אומרים שאי אפשר לכפות דבר על האהבה, אך האם אפשר לתמרץ אותה? לא מדובר בפעולות של פעם, ובדרכים וולגריות וחסרות טעם. אם נחשוב על זה, מי לא תרצה שהדייט הראשון יהיה מפנק במיוחד? מי לא תתרשם ממתנה מרשימה, זר פרחים או סתם מתנה ליום יום?. נראה שכן אפשר לעזור לאהבה להתרחש ולקרום עור וגידים, אם קצת כסף יהיה חלק מהעניין.

אבל לכל זאת אין טעם, אם זה לא מגיע ממקום אמיתי של אהבה. אם המתנות ושאר הג´סטות הנדיבות מגיעות מרגש אמיתי של חיבה ואהבה, הרי שהכסף הוא רק אמצעי להשגת המטרה, והכוונות כשרות ואין בהן פגם. ואם הכסף הוא אכן אמצעי, אך מאחוריו לא עומד רגש אמיתי של ממש, סביר להניח שבשלב זה או אחר הדבר יתגלה, ויהיו לו השלכות.

נראה שגם כיום יש קשר הדוק בין אהבה לכסף. אפשר לראות את העשירים והמוצלחים של ימינו כשלצידם יעמדו דוגמניות ושחקניות יפהפיות, אבל מי יודע, אולי הם באמת מאוהבים? אולי הכל התחיל עם עזרה לא קטנה מצד מתנות קטנות ורושם שנרכש בעזרת ג´סטות יקרות, אבל תוך כדי קרתה שם התאהבות של ממש? בואו נקווה שכך המצב, ושכיום אהבה וכסף יכולים ללכת יד ביד, אך זוהי לא חובה, ובוודאי לא סיבה ותוצאה.

אז מה דעתך? האם כסף אכן יכול לקנות אהבה?

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • התאמה זוגית נומרולוגית - אתם יוצאים לדייט ומגלים שהבחורה הפעם אכן מתאימה לכם. חשבתם למה יש התאמה זוגית? ולמה דווקא עם שירה ולא עם דפנה?
  • איך תמשכי יותר תשומת לב - רוצה לשדר בטחון עצמי כדי למשוך אלייך את הגבר המתאים? הנה מספר טיפים לשיפור החיצוניות והפנימיות שלך.
  • מותר ואסור בדייט ראשון - מותר ואסור בדייט ראשון - מה עושים לפני הדייט, מה לספר במהלך הדייט ואיך להגיב במידה ומעוניינים בקשר גם לאחר הדייט.
  • נפרדתם? לעשות את זה חכם - פרידה זה לא כיף. באמצעות כמה חוקים בלתי כתובים צלחו את ים הסוף הזה, פחות שפופים, דואבים ועל סף התפרקות.
  • אהבה - איתה ובלעדיה - אהבה זה סוג של הימור. לא רוצה להמר? תמשיך להישאר לבד בלילות החורף הקרים - בלי שותפה לחיבוק, לסרט ולשוקו חם.
  • יומנה של רווקה - הגיע הזמן שמישהו ישים את זה על השולחן, אחת ולתמיד: גברים יקרים, גרושים זה לא רווקים. הייאוש וההסבר - בפנים.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©