שכחת סיסמא?
 

תקופת יובש

איך יוצאים מתקופת היובש? - 05/06/2010 11:21:05
הגב על מאמר זה
כולנו עברנו את זה, לאחר פרידה ממערכת יחסים או לאחר סדרת דייטים כושלים. איך שמים סוף לתקופה ללא אהבה?
תקופת יובשישנם אנשים שלא מסוגלים להיות לבד. עוד בטרם הסתיימה לה מערכת יחסים אחת, כבר מפעילים את הרדאר בכדי לחפש את האהבה הפוטנציאלית הבאה. ובכל זאת, רובנו נתקלנו בשלב זה או אחר בחיים בתקופת יובש. תקופת יובש יכולה להמשך עבור חלקנו כחודש, עבור אחרים כחצי שנה ולעיתים אף שנים. פתאום אין כלום - לא דייט, לא מישהו/י שסימנו כמטרה, אפילו לא הצעות מאמא שלחוצה על חתונה.
פשוט תקופה של שיממון!

לפעמים זה בכלל לא רע להיות לבד, בעיקר אם מדובר בתקופה שלאחר מערכת יחסים ארוכה ורצינית או איזה שהם תהליכים אישיים שאנחנו עוברים עם עצמנו. במקרים אלו כדאי להשקיע את כל כולנו בעניין. לעשות חשבון נפש, לסגור קצוות פתוחים, ולהתפנות בשלב מאוחר יותר לזוגיות, ממקום בריא ושלם יותר.

אבל אם אנחנו מרגישים מוכנים ומזומנים ופשוט לא יודעים מה עושים?
בעיקר עכשיו, כשעונת הקיץ בפתח והשמש כבר קופחת בפנים, אז איך באמת יוצאים מתקופת היובש, שמים סוף לשעמום ולשיממון ומתרעננים עם קצת אהבה בחיים?

קודם כל, צריך להכין את עצמנו לעניין, ולעבור טיפול עשרת אלפים לפני שאנחנו מציעים עצמנו בשוק הפנויים-פנויות. לאחר תקופה ארוכה ללא בן/בת זוג כבר התרגלנו שלא לגלח בתדירות גבוהה מדי את הרגליים (הבנות) או להחליף בתדירות גבוהה למדי את התחתונים (הבנים). כמו שהכסף אינו גדל על העצים, כך האהבה אינה פורחת בשדה קוצים. בקיצור, צריך לחזור לעניינים, ולהסיר מעלינו את שכבת האבק שנערמה. עכשיו לאחר שעשינו בדק בית ואנחנו מוכנים, השלב הבא הוא להתחיל להיות יותר אקטיביים. לא חייבים לצאת מהבית בשביל להיות אקטיביים, מספיק שתתחילו להיכנס לאתרי הכרויות וכבר נפתחות אופציות שונות ומגוונות.

מעבר לכך, זה פשוט לפתוח את הפה, לא להתבייש לספר שאתם מחפשים. פתאום בלי לשים לב, כבר יתקשרו להציע לכם את בן הדוד הפנוי או הידידה שבדיוק כרגע נפרדה ממערכת יחסים. וגם בדרך הקונבנציונאלית והטבעית זה אפשרי, פשוט לפתוח שיחה עם מי שמוצאים חן במבט ראשון או שני.
אין ספק שצריך להצטייד בביטחון ובהרבה אופטימיות, לדעת לקבל סירובים ולהמשיך לנסות גם כשהולך על הפנים. לבסוף חוק המספרים הגדולים עובד גם כאן, וככל שתנסו יותר כיוונים למציאת אהבה, כך תצליחו גם אתם למצוא את הדרך לצאת מאותה תקופה יבשה!

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אהבה בקיץ - הקיץ הגיע - זמן לרומנים חולפים או למציאת אהבה אמיתית? הידלקויות קצרות או משהו רציני ועמוק?
  • זוגיות בתקופת המונדיאל - זה קורה כל ארבע שנים, ולחודש בלבד, אך הנה שוב הזוגיות עומדת למבחן! איך שורדים את המונדיאל ושומרים על זוגיות תקינה?
  • האביר על הסוס הלבן - מחכה לאביר על הסוס הלבן ותוהה למה הוא מתעכב? הנה כמה טיפים איך לעזור לו למצוא אותך.
  • גיי דייט - לא חשבתי שבאמת אפשר למצוא אהבה באינטרנט. עד שהחלטתי להרחיב את האופציות ולהגדיל את הסיכוי שבהימור, שבמציאת אהבה.
  • עונת החתונות - מגיל קטן אנחנו חולמות על חתונה מהאגדות, עם חתן נרגש ועיניים בורקות מתחת לחופה. ומה קורה כשכל זה מתפוצץ בפנים?
  • איזה יופי - המשיכה ליופי לא החלה בדור שלנו ומאחוריה הסבר אבולוציוני ברור. כשזה מגיע למערכות יחסים, האם הופעה חיצונית היא הכל?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©