תקופת יובש

איך יוצאים מתקופת היובש?

ישנם אנשים שלא מסוגלים להיות לבד. עוד בטרם הסתיימה לה מערכת יחסים אחת, כבר מפעילים את הרדאר בכדי לחפש את האהבה הפוטנציאלית הבאה. ובכל זאת, רובנו נתקלנו בשלב זה או אחר בחיים בתקופת יובש. תקופת יובש יכולה להמשך עבור חלקנו כחודש, עבור אחרים כחצי שנה ולעיתים אף שנים. פתאום אין כלום - לא דייט, לא מישהו/י שסימנו כמטרה, אפילו לא הצעות מאמא שלחוצה על חתונה.
פשוט תקופה של שיממון!

לפעמים זה בכלל לא רע להיות לבד, בעיקר אם מדובר בתקופה שלאחר מערכת יחסים ארוכה ורצינית או איזה שהם תהליכים אישיים שאנחנו עוברים עם עצמנו. במקרים אלו כדאי להשקיע את כל כולנו בעניין. לעשות חשבון נפש, לסגור קצוות פתוחים, ולהתפנות בשלב מאוחר יותר לזוגיות, ממקום בריא ושלם יותר.

אבל אם אנחנו מרגישים מוכנים ומזומנים ופשוט לא יודעים מה עושים?
בעיקר עכשיו, כשעונת הקיץ בפתח והשמש כבר קופחת בפנים, אז איך באמת יוצאים מתקופת היובש, שמים סוף לשעמום ולשיממון ומתרעננים עם קצת אהבה בחיים?

קודם כל, צריך להכין את עצמנו לעניין, ולעבור טיפול עשרת אלפים לפני שאנחנו מציעים עצמנו בשוק הפנויים-פנויות. לאחר תקופה ארוכה ללא בן/בת זוג כבר התרגלנו שלא לגלח בתדירות גבוהה מדי את הרגליים (הבנות) או להחליף בתדירות גבוהה למדי את התחתונים (הבנים). כמו שהכסף אינו גדל על העצים, כך האהבה אינה פורחת בשדה קוצים. בקיצור, צריך לחזור לעניינים, ולהסיר מעלינו את שכבת האבק שנערמה. עכשיו לאחר שעשינו בדק בית ואנחנו מוכנים, השלב הבא הוא להתחיל להיות יותר אקטיביים. לא חייבים לצאת מהבית בשביל להיות אקטיביים, מספיק שתתחילו להיכנס לאתרי הכרויות וכבר נפתחות אופציות שונות ומגוונות.

מעבר לכך, זה פשוט לפתוח את הפה, לא להתבייש לספר שאתם מחפשים. פתאום בלי לשים לב, כבר יתקשרו להציע לכם את בן הדוד הפנוי או הידידה שבדיוק כרגע נפרדה ממערכת יחסים. וגם בדרך הקונבנציונאלית והטבעית זה אפשרי, פשוט לפתוח שיחה עם מי שמוצאים חן במבט ראשון או שני.
אין ספק שצריך להצטייד בביטחון ובהרבה אופטימיות, לדעת לקבל סירובים ולהמשיך לנסות גם כשהולך על הפנים. לבסוף חוק המספרים הגדולים עובד גם כאן, וככל שתנסו יותר כיוונים למציאת אהבה, כך תצליחו גם אתם למצוא את הדרך לצאת מאותה תקופה יבשה!

תקופת יובש

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מזל דגים (20 בפב – 20 במרץ)

מזל דגים (20 בפב – 20 במרץ)

פורסם בתאריך: 21/11/2009 18:40:51

האחרונים בגלגל המזלות – בני מזל דגים. משויכים למזלות המים ומתקשים להגיע להחלטות. מזל רגיש מאוד וביישן.

מזל קשת (22 בנוב – 21 בדצמבר)

מזל קשת (22 בנוב – 21 בדצמבר)

פורסם בתאריך: 17/11/2009 18:55:00

מזל קשת, אחד ממזלות האש. בני מזל קשת אוהבים את החופש הנצחי. איך זה מסתדר בזוגיות?

להרגיש את האהבה

להרגיש את האהבה

פורסם בתאריך: 21/11/2013 16:05:12

אהבה - מי אמר שצריך את הכול שאפשר להשיג רק חלק קטן? האם אפשר להיות עם ולהרגיש בלי?

לערוך מסיבת רווקות

לערוך מסיבת רווקות

פורסם בתאריך: 03/03/2019 16:34:45

לפניך כל הסיבות שבגינן כדאי ומוטב לך לערוך מסיבת רווקות. לאחר שתקראי את כולן, סמני לך את הסיבה החביבה עליך ומיד לאחר מכן הרימי טלפון לחברות הכי טובות.

אילו נשים מעדיפים גברים

אילו נשים מעדיפים גברים

פורסם בתאריך: 27/11/2011 14:14:37

נהוג לחשוב שרצונותיהן של גברים הם דבר פשוט וקל לניבוי, גם בהעדפות זוגיות. אך המצב שונה, אילו נשים מעדיפים גברים?

נענע

נענע

פורסם בתאריך: 21/04/2010 17:56:45

אין כמו לשתות כוס תה עם נענע בערב סגריר של חורף קר, מחובקים על הספה, מלטפים ואוהבים. אך מה אם הוא לא "כוס התה" שלך?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר