מה לובשים לדייט ראשון?

בגדים מומלצים לדייט ראשון - נוח ויפה, זה שם המשחק

אחרי שיחות טלפוניות מרובות ואסמסים קבעתם תאריך לפגישה הראשונה המיוחלת -אבל מה גם את התאריך הזה הזזתם. בסופו של דבר הצלחתם להיסגר על תאריך אחד ושעה אחת שהכי מתאימה לשניכם. קבעתם שתאסוף אותה ותצאו לאיזה מסעדה חדשה שנפתחה בעיר – מה לובשים?

מה ללבוש לדייט ראשון?
עוד שעתיים עד הדייט המיוחל את פותחת את הארון וממש אבל ממש לא יודעת מה ללבוש. מצד אחד את רוצה להיראות מכובדת ויפה מצד אחר את רוצה להיראות סקסית וחושנית. אז מה את בעצם תלבשי? את יכולה ללבוש שמלה שתבליט טפח ותכסה טפחיים. אבל זה קצת לא מתאים לדייט ראשון כי הבחור יהיה עסוק בחזה שלך או ברגליים שלך כל הערב במקום בך. את גם יכולה ללבוש איזה מכנס וחולצה מאוד מרשימים ואלגנטיים, אבל עם לבוש כזה הבחור יכול לחשוב שאת מגזימה בלבוש לך. הפתרון שכנראה הכי יתאים לך ויענה על כל הדרישות שלך. זה לשים איזה גופיה או חולצה שאת נורא אוהבת בעדיפות לצבע הלבן. ולשים מכנס ג´ינס שעושה לך את הגוף הכי יפה, ברור שיש לך אחד כזה בארון שאותו את הכי אוהבת ללבוש. וכמובן איזה נעל יפה שאת אוהבת ושהכי נוח לה איתה. כי אם פתאום יתחשק לכם לטייל יהיה לך נוח איתה. מבחינת האיפור - אל תגזימי שימי איפור עדין ולא מוגזם. כזה שהבחור יראה אותך ולא את האיפור.

נשארה עוד שעה עד הפגישה, עשרים דקות ממנה אתה תבזבז על הנהיגה לבית של הדייט שלך, ברור שאתה מתרגש ורוצה להרשים את הבחורה עם המראה שלך. אז מה אתה בעצם תלבש? גם בשבילך אופציית הג´ינס תהיה הכי נוחה. לא כדי לבוא לפגישה ראשונה עם מכנס קצר ובטח שלא מחוייט. תבוא רגיל כמו שהכי נוח לך. ומה למעלה אתה שואל? אל תזרוק על עצמך איזה טישרט, שים חולצת פולו חמודה או חולצה שיהיה לך כיף איתה ונוח איתה. וברגליים אל תבוא עם סנדלים או כפכפיים - זה לא ממש מכובד ולפעמים אף דוחה, רוב הסיכויים שאם תגיע עם סנדלים או כפכפים לא תזכה לדייט שני.

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

בנות שמתחילות עם בנים

בנות שמתחילות עם בנים

פורסם בתאריך: 02/07/2010 18:28:34

האם בעידן המודרני של היום לגיטימי עבור בנות להתחיל עם בנים? או שמא עדיין קיים טאבו בנושא?

חתונה יהודית

חתונה יהודית

פורסם בתאריך: 30/03/2011 13:47:51

אחרי שהכרנו את בן/בת הזוג המושלמים שלנו, הגיע הזמן להתחתן. איך עושים את זה נכון? המדריך לחתונה יהודית מושלמת.

מערכת היחסים של מילי

מערכת היחסים של מילי

פורסם בתאריך: 11/06/2014 17:42:35

מילי ייצרה מערכת יחסים ארוכה היא הייתה בטוחה שזהו, היא גילתה את כל מה שאפשר, האומנם? קיראו ואימרו לנו האם זה קרה גם לכם...

פרטנר חדש

פרטנר חדש

פורסם בתאריך: 07/02/2010 23:55:49

בן או בת הזוג שהיינו כה רגילים אליהם, תקועים לנו בראש כמו שיר מעצבן שלא סובלים. איך מתגברים ומה עושים.

אהבה בעבר, בהווה ובעתיד

אהבה בעבר, בהווה ובעתיד

פורסם בתאריך: 08/04/2013 13:56:20

מה קורה לאחר שאתם יוצאים עם מישהו וההרגל תופס את מקומו של הריגוש? האם זו באמת אהבה?

להרגיש את האהבה

להרגיש את האהבה

פורסם בתאריך: 21/11/2013 16:05:12

אהבה - מי אמר שצריך את הכול שאפשר להשיג רק חלק קטן? האם אפשר להיות עם ולהרגיש בלי?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר