שכחת סיסמא?
 

יומנה של רווקה

יומנה של רווקה - 14/01/2011 16:12:29
הגב על מאמר זה
הגיע הזמן שמישהו ישים את זה על השולחן, אחת ולתמיד: גברים יקרים, גרושים זה לא רווקים. הייאוש וההסבר - בפנים.
יומנה של רווקההגיע הזמן שמישהו ישים את זה על השולחן, אחת ולתמיד: גברים יקרים, גרושים זה לא רווקים.
אז כן, אולי לעיתים אתם גרושים נטולי ילדים, אך עדיין אתם גרושים. לעומת הרווקים, אתם כבר מנוסים ויודעים איך להתחיל עם בחורה (בין אם זה באופן טבעי ובין אם זה דרך קורס כזה או אחר של אומנות הפיתוי), אתם כבר עברתם את כל החגיגה של הצעת הנישואין, החשפנית הקופצנית, כאב הראש של מציאת טבעת, מציאת האולם והזמנת דודה שולה מעפולה. רקדתם אחרי החופה, מזיעים תחת האורות, כשהטקילה של הלילה שלפני - הלילה של מסיבת הרווקים - עדיין מערבלת לכם את הנשמה, מקפצת בבטן ועל סף יציאה מהפה. הייתם ביום שאחרי בכאב הראש של החזרת הצ´קים לספקים השונים, חיכיתם בהתרגשות לאלבום המעוצב ואחרי שהצצתם בו פעם פעמיים או שלוש, זנחתם אותו לעד.

יופי לכם! אני עדיין לא. אי לכך ובהתאם לזאת, תרגיעו ומהר, ואל תתחילו לתת לי פילוסופיות ארוכות שגרוש זה רווק. כי זה לא.

לא מתאים לי להיות המלאך שאחרי המכשפה או להיפך, המכשפה שאחרי המלאך. לא מתאים לי הזיכרונות של משפחתך מההורים המקסימים של האקסית ו/או למצוא בחיפושיי אחר האפיקומן (עם האחיינים שלך) בערב ליל סדר, את אלבום החתונה שלך ובו לראות אותך זורח, מאושר, מאמין שזה-יהיה-לעד וזו שלצידך בשמלת קצפת של דודה גרוזינית.
נכון, כל אדם שני הוא גרוש. נכון, מגיל מסוים, בחברה הישראלית הפטריארכלית, עתיקה ושבטית, עדיף להיות גרוש (בעיקר גרושה) מאשר רווק (בעיקר רווקה). ועוד יותר נכון הוא, שיש איזה שקט בלעבור כבר את הסיוט הזה ששמו חתונה, כאילו הענקת לחברה הדורשת, את מנת הקפאין שלה (שהיא - אתה בחליפת 3 חלקים, מזיע תחת הפרוז´קטורים, חוטף בראש ממצלמת הרחף ומורעל מהאלכוהול הזול שהבנות העליזות משקות אותך בו).
ועדיין, כל זה לא אומר, שאעדיף אותך, חתן-לשעבר יקר. להיפך, אעדיף בתול-נישואין כמוני, תמים בענייני תפריטים, רבנים, חופות מעוצבות ומחירים לא שפויים על 3 דקות זיקוקים.

ניסיון תורם לחיים אך לעיתים מביא איתו גם טעם מר. גברים גרושים מצולקים, ולא אחת בהרבה יותר ´סרטים´ מרווקים. בנוסף, יש להם את התיק של האקסית – תיק שנמצא בלב שלהם, בזיכרונות ולעיתים אף פיזית, אם ההורים שלכם עדיין בקשר.

כשיש ילד בתמונה, התמונה מסתבכת. ילד זה אומר, קשר תמידי עם האקסית. זה אומר פרוצדורות אין ספור, לוגיסטיקה מתוקתקת ובעיקר זה אומר שאת, החדשה, אמורה להיות האם החורגת. והאם החורגת, כזכור לנו מסיפורי האגדות, זה תפקיד שלא תמיד כ"כ כיף לגלם.

לעיתים טראומת הגירושין, גורמת לך לכזה אנטי חתונה שרוב הסיכויים שתסחב את הרווקה המעוניינת בחופה ובטן הריון (בהמשך) עוד ועוד, בלי שבסוף יתרחש ה-דבר. חתונה.

גרושים ורווקים הם שני עולמות שונים מהסיבה הפשוטה שהסוג האחד טעם את הטירוף שמו חתונה והשני לא. אז כן, אולי פז"מ הנישואין העניק לך עומק, תפיסת עולם סבלנית ופרופורציות למה זה בחורה. אבל מצד שני, ישנו גם הסיכוי והסיכון שזה גרם לך לא להאמין באהבה בכלל, בבחורות בפרט ושאתה הולך להעביר את החדשה שלך טירונות 07, עד שתראה אותה להורים.

מכיוון שאהבה זה גם ככה מורכב והיכרויות עם בחורים זה נוסחאות מתמטיות מסובכות שעדיין לא נפתרו, אעדיף לי להישאר עם הרווקים המתוסבכים ולא להכניס לעולמי את הגרושים (המתוסבכים עוד יותר).

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אהבה או כסף? - נראה כי המילים כסף ואהבה תמיד היו קשורות האחת לשנייה בדרך כלשהי, למרות שלא לגמרי מובן למה.
  • נפרדתם? לעשות את זה חכם - פרידה זה לא כיף. באמצעות כמה חוקים בלתי כתובים צלחו את ים הסוף הזה, פחות שפופים, דואבים ועל סף התפרקות.
  • אהבה - איתה ובלעדיה - אהבה זה סוג של הימור. לא רוצה להמר? תמשיך להישאר לבד בלילות החורף הקרים - בלי שותפה לחיבוק, לסרט ולשוקו חם.
  • בניית זוגיות יציבה ובריאה - זוגיות בריאה היא זוגיות של קבלה והדדיות, אכפתיות ורגישות, חופש ורומנטיות - איך עושים את זה נכון ובונים זוגיות יציבה?
  • פניה טובה באתר הכרויות - כיצד לנצל ולנצח פניה טובה באתר היכרויות? מה לכתוב, איך לפנות, מה לענות ועוד. גברים יקרים, לימדו איך עושים את זה נכון.
  • מצאת בן זוג מהאתר? - מצאתם בן/בת זוג מהאתר? עדכנו אותנו, העניקו תקווה לחוששים מהדרך הזו וקבלו על כך קרדיט. גם אהבה וגם קרדיט - רווח כפול!


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי שולמית , בתאריך 22/01/2011 19:05:05
את צודקת
אין מה לעשות או מה להוסיף את צודקת במיליון אחוז,ולך אני מאחלת שתמצאי חיים טובים,אגב אני כגרושה לא ממליצה לבתי להנשא אני לא מאמינה בזה,לגור ביחד,כן התחיבות רגשית זה כן ,אבל לעבור את כל הטררם והחגיגה ששמה חתונה אני נגד,מאידך אני בעד שגבר ואשה לא נשואים אחד לשני אם הם מגיעים כמה שנים טובות לגור ביחד אז אפשר לעשות מסיבה קטנה לחברים שלהם וילדהם בלבד ,אני נגד כל נושא הרבנות ,
2. התגובה נשלחה על ידי rami , בתאריך 05/04/2011 22:03:29
להפתעתי אני מסכים עם מה שכתבת.
גבר גרוש ממוצע עבר התעללות בחסות ארגוני הנשים ומדינת ישראל. הפחד לעבור התעללות נוספת גורם לרתיעה
.גרושות בעלות ניסיון ומסוכנות בשל כך. רווקות לחוצות ומוכנות להתפשר.
מצד שני אנחנו הגרושים רוצים בזוגיות, אני באופן אישי הופתעתי יותר מתגובת הנשים והשנאה לגברים או חשיבה מעוותת שכיום החשש שלי מזוגיות קשה שיבעתיים.
3. התגובה נשלחה על ידי אלי , בתאריך 21/11/2012 20:28:48
רווק שיצא עם גרושה+ילד
אלוהים ישמור כמה שהיא צודקת
לברוח ומהר זה עולם אחר
רק לחשוב מה עברתי באלי להקיא תנשמה
זה סיוט של החיים
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©