שכחת סיסמא?
 

טיפים להצלחה באתרי היכרויות

טיפים להצלחה באתרי הכרויות - 02/09/2009 22:31:09
הגב על מאמר זה
נרשמנו לאתר היכרויות – איך ממשיכים עכשיו? במדריך זה ננסה לתת לכם מספר טיפים לגבי הצלחה באתר היכרויות.
הצלחה באתרי היכרויותהחלטנו למצוא לעצמנו אהבה, נרשמנו לאתר הכירויות – מה עכשיו? איך ממשיכים? במדריך זה ננסה לתת לכם מספר טיפים לגבי הצלחה באתר היכרויות.
אתר הכרויות זוהי דרך מעולה להכיר את הפרטנר שלכם לחיים, לחתונה. תוכלו למצוא סיפורים לאין ערוך של כאלו שהתחתנו לאחר שהכירו באתרי הכרויות ברשת. אך אל תחשבו כי מדובר במשימה קלה – אתם בוודאי יודעים כי היו כאלה שניסו להכיר את שותפם או שותפתם לעתיד באתר הכירויות ונחלו כישלון, אולי אפילו זה קרה לכם.
1. טקסט מעניין ומושך בפרופיל אתר הכרויות
חשוב לתאר את עצמכם בקצרה בלי להאריך, הדבר מעייף ומסיט תשומת לב מהדברים החשובים באמת, עם זאת כאשר אתם מעדכנים את הפרופיל שלכם באתר הכרות חשוב כי תכתבו כך שתשאירו מקום לדמיון כך יותר אנשים יתעניינו בפרופיל שלכם. חשוב מאוד כמובן, להוסיף פרטים חשובים כמו דברים שאתם אוהבים לעשות, תחומי עניין, דברים שאתם מחפשים בפרטנרים שלכם, סגנונות מוסיקה שאתם אוהבים ועוד פרטים שיעזרו לפרטנר או פרטנרית פוטנציאליים באותו אתר היכרויות למצוא אתכם בקלות.
2. תמונות מחמיאות - מרכיב קריטי להצלחה באתרי הכריות
צלמו תמונה במיוחד לפרופיל והעלו אותה, מומלץ כי בתמונה תעסקו בפעילות אותה אתם אוהבים.
3. יצירת קשרים
אחרי שסיימנו להגדיר פרופיל, לא לפחד ליצור קשרים או מישהי או מישהו שנראה לכם, תנסו לנסח הודעה שתהיה מושכת בשביל אותו גבר או אישה והראו עניין אמיתי וכן, עם זאת, מומלץ לא להראות מעוניינים מדי – הדבר יכול לגרום לפרטנר הפוטנציאלי שלכם להירתע וכך תמנע מכם הצלחה באתר הכרוית.
4. מעבר מהרשת לטלפון ועד לדייט המיוחל
אחרי שהגדרנו פרופיל, העלנו תמונות מחמיאות ויצרנו קשר עם הפרטנר הפוטנציאלי שלנו, מומלץ לעבור לטלפון – לאחר שצלחנו את שיחות הטלפון, נגיע לדייט המיוחל, אל תהיו לחוצים מדי – דייט ראשון לרוב טומן בתוכו הפתעות רבות ולכן מומלץ לעשות את הדייט הראשון במקומות דוגמת בית קפה, חשוב מאוד להיות כנים שכן, בסופו של דבר הכל מתגלה ואם אתם מגלים כי אתם אוהבים את מה שאתם רואים לפניכם – הדרך לתקן זאת ארוכה. כנות זה המפתח.
לסיכום, הצלחה באתר היכרויות תלויה בעיקר בכם, אתר היכרויות נותן לכם במה מעולה לפגוש את הפרטנר שלכם, ההיצע באתרי הכרויות עצום ולכן יש סיכוי טוב מאוד שתפגשו את הפרטנרית שלכם לעתיד באתר היכרויות. אז למה אתם מחכים?! בהצלחה בציד הפרטנר שלכם לעתיד!

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • הצעות נישואין דרך אתר הכרויות - הכל התחיל שם כשכתבת מסר לבחורה באתר הכירויות – אז איך מגיעים מהודעה ועד הצעות נישואין דרך אתרי היכרויות?
  • אתרי הכרויות - הגיעה העת לחפש אהבה, איך לבחור אתר היכרויות שמתאים לנו? ומה ההבדלים בין האתרים? קראו, זה בטוח יעזור.
  • אהבה או אולי אהבה ממבט ראשון? - מה היא אהבה? זו אהבה או אהבה ממבט ראשון? בכתבה זו תבינו מה היא אהבה ותדעו אם אתם אוהבים או מאוהבים.
  • נשיקות בפגישה ראשונה - בפגישה ראשונה עם בחורה, בחירת סוג הנשיקה המתאימה היא חשובה מאוד. בכתבה זו תלמדו איך כדאי להתנשק נכון.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי קטיה , בתאריך 20/10/2013 11:47:46
ממש מעניין
טיפים מעולים תודה לכם !
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©