דייט שני

איך להשיג דייט שני? המדריך למשתמש

פגישה ראשונה, דייט ראשון, זה הרבה פעמים אירוע מאוד מלחיץ ומרגש. לא יודעים כל כך למה לצפות, אילו דברים יצרו את הרושם הנכון, ומהי הדרך הטובה ביותר לסלול לכיוון דייט שני.

לבחורים שונים טקטיקות שונות. יהיו את אלו שיתיפייפו שעות מול המראה (כן, כן... זו טקטיקה ששמורה לא רק לבנות..), שיקפידו על הזוית הנכונה לקוצים בשיער, ויתאימו את צבע החולצה לגוון העיניים. אחרים ילטשו את ההומור המשובח והשנון, שיקנה להם זוהר אינטליגנטי ומתוחכם, ויפיל ברשת בעיקר את הבנות שנוטות לפרופיל החנון. ויהיו גם כאלו שילכו על הבנאלי והטוב, דברי ומחוות הרומנטיקה המתקתקים, שבחורות לא יודו, אך הן נמסות בחשאי מכל מילה! מי לא נהנית כשמשווים את היופי שלה לשקיעה בצבעי ארגמן, לפרח שושן צחור ולאלת ים מסתורית, ועוד כל אלו בערב אחד?

אך אל לכם ללכת רחוק מדי, ישנה מסתבר טקטיקה הרבה יותר פשוטה ונטולת מאמץ בכדי לזכות בדייט שני עם בחורה, ולשם כך אספר לכם את המקרה שהיה.

יום אחד פגשתי בחור חמוד, שהציע לי לצאת איתו לדייט. נעניתי בשמחה, ונפגשנו למחרת לדייט ראשון במעין בית קפה-מסעדה. הכל התנהל באופן שגרתי, דיברנו וצחקנו והכל זרם בנעימים, עד אשר הבחורצ´יק נזכר ששכח את הארנק להביא. אמנם מעט מוזר, אולם עוד לפני כן הבנתי שהבחור מעט מפוזר, והנחתי לדבר. עד שלפתע, אחרי שנייה בקושי, התאושש מהמבוכה והתחיל להזמין שתייה חריפה, מנת אוכל גדושה וקינוח לסיום הארוחה!

בפה חצי פעור, על החוצפה של הבחור, נאלצתי לזרום עם העניינים, לבלוע את הצפרדע, לשלם את החשבון עם החלטה שלא לראותו שוב, אפילו לא בחלום!
ועם זאת, ביום שלמחרת, כשהתקשר להציע דייט נוסף, לפני שכמעט סיימתי את המשפט "זה לא אתה זה א...", תפסתי עצמי לרגע והחלטתי להסכים להצעתו לפתע. אחרי עוגמת הנפש של הפגישה האחרונה, החלטתי שמגיע לי פיצוי בחזרה... בדייט השני כבר "סגרנו פערים", עם סרט ב-VIP פלוס כל הצ´ופרים האפשריים. אז אמנם לדייט שני הוא זכה, אבל ברור לכם שפה הסתיימה החגיגה!

אז קחו לתשומת לבכם את ההמלצה, אבל גם קחו בחשבון שכנראה זו לא בדיוק הטקטיקה הכי מוצלחת וטובה למציאת אהבה... :)

דייט שני

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

קמצנות בקשר

קמצנות בקשר

פורסם בתאריך: 01/07/2012 15:37:46

קמצנות בקשר היא מחלה שמכרסמת לאיטה באהבה ובמערכת היחסים שלנו. מה עושים במידה ועולים גילויי קמצנות מהצד השני?

פנויים פנויות - סינגלס

פנויים פנויות - סינגלס

פורסם בתאריך: 12/03/2010 12:13:56

למרות שלא תמיד יש עם מי לישון בלילה, החיים של אותם סינגלס בדרך כלל הרבה יותר צבעוניים וססגוניים. הכיצד?

מערכת היחסים של מילי

מערכת היחסים של מילי

פורסם בתאריך: 11/06/2014 17:42:35

מילי ייצרה מערכת יחסים ארוכה היא הייתה בטוחה שזהו, היא גילתה את כל מה שאפשר, האומנם? קיראו ואימרו לנו האם זה קרה גם לכם...

כל הדרכים ליהנות ולהישאר ידידים

כל הדרכים ליהנות ולהישאר ידידים

פורסם בתאריך: 15/02/2017 12:48:01

הכרתם מישהו חדש באתר הכרויות? סביר להניח שאין לכם עניין להתחיל קשר עמוק כמובן אלא לשמור על סטטוס מיוחד בו פשוט עושים חיים, מבלים יחד, נהנים ונעלמים מתי שרק מתחשק. אך עם הזמן נוצרת סוג של חברות, כיצד מצליחים לשמור על ההנאה והבילוי מבלי להתחיל בסאגת חשבונות שמחסלת את הידידות?

ירח דבש

ירח דבש

פורסם בתאריך: 22/03/2011 17:08:48

החופשה הראשונה שלכם כזוג נשוי. המלצות וטיפים לירח דבש שייתן לכם נקודת פתיחה טובה לחיי הנישואים החדשים.

על שלום ואהבה

על שלום ואהבה

פורסם בתאריך: 02/06/2014 12:00:28

יש לא מעט אנשים המשכילים להבין כי מגיע רגע הדורש גם מהם להגיד שלום לאהבה. איך עושים את זה ולמה זה כל כך קשה?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר