שכחת סיסמא?
 

דייט שני

איך להשיג דייט שני? - 04/05/2010 11:34:50
הגב על מאמר זה
לא צריך להקסים בחורה בכדי להשיג איתה דייט שני. טקטיקה פשוטה שיש לנקוט בדייט הראשון ומשיגים דייט שני ללא מאמץ.
דייט שניפגישה ראשונה, דייט ראשון, זה הרבה פעמים אירוע מאוד מלחיץ ומרגש. לא יודעים כל כך למה לצפות, אילו דברים יצרו את הרושם הנכון, ומהי הדרך הטובה ביותר לסלול לכיוון דייט שני.

לבחורים שונים טקטיקות שונות. יהיו את אלו שיתיפייפו שעות מול המראה (כן, כן... זו טקטיקה ששמורה לא רק לבנות..), שיקפידו על הזוית הנכונה לקוצים בשיער, ויתאימו את צבע החולצה לגוון העיניים. אחרים ילטשו את ההומור המשובח והשנון, שיקנה להם זוהר אינטליגנטי ומתוחכם, ויפיל ברשת בעיקר את הבנות שנוטות לפרופיל החנון. ויהיו גם כאלו שילכו על הבנאלי והטוב, דברי ומחוות הרומנטיקה המתקתקים, שבחורות לא יודו, אך הן נמסות בחשאי מכל מילה! מי לא נהנית כשמשווים את היופי שלה לשקיעה בצבעי ארגמן, לפרח שושן צחור ולאלת ים מסתורית, ועוד כל אלו בערב אחד?

אך אל לכם ללכת רחוק מדי, ישנה מסתבר טקטיקה הרבה יותר פשוטה ונטולת מאמץ בכדי לזכות בדייט שני עם בחורה, ולשם כך אספר לכם את המקרה שהיה.

יום אחד פגשתי בחור חמוד, שהציע לי לצאת איתו לדייט. נעניתי בשמחה, ונפגשנו למחרת לדייט ראשון במעין בית קפה-מסעדה. הכל התנהל באופן שגרתי, דיברנו וצחקנו והכל זרם בנעימים, עד אשר הבחורצ´יק נזכר ששכח את הארנק להביא. אמנם מעט מוזר, אולם עוד לפני כן הבנתי שהבחור מעט מפוזר, והנחתי לדבר. עד שלפתע, אחרי שנייה בקושי, התאושש מהמבוכה והתחיל להזמין שתייה חריפה, מנת אוכל גדושה וקינוח לסיום הארוחה!

בפה חצי פעור, על החוצפה של הבחור, נאלצתי לזרום עם העניינים, לבלוע את הצפרדע, לשלם את החשבון עם החלטה שלא לראותו שוב, אפילו לא בחלום!
ועם זאת, ביום שלמחרת, כשהתקשר להציע דייט נוסף, לפני שכמעט סיימתי את המשפט "זה לא אתה זה א...", תפסתי עצמי לרגע והחלטתי להסכים להצעתו לפתע. אחרי עוגמת הנפש של הפגישה האחרונה, החלטתי שמגיע לי פיצוי בחזרה... בדייט השני כבר "סגרנו פערים", עם סרט ב-VIP פלוס כל הצ´ופרים האפשריים. אז אמנם לדייט שני הוא זכה, אבל ברור לכם שפה הסתיימה החגיגה!

אז קחו לתשומת לבכם את ההמלצה, אבל גם קחו בחשבון שכנראה זו לא בדיוק הטקטיקה הכי מוצלחת וטובה למציאת אהבה... :)

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • לאב מי - הבחורה התלותית, כולכם נתקלתם בה. זו שמתקשרת שעה אחרי את הדייט, זו שתדרוש לאב מי – אהבה טוטאלית ומיידית.
  • לי ולך - שיתוף במערכות יחסים זה סוגיה רגישה. לי ולך לא תמיד יש את אותו הטעם ואת אותם תחביבים. מה עושים?
  • לרכוש מנוי באתר הכרויות - במאמר זה אסביר לכם את דעתי למה כדאי לרכוש מנוי באתר הכירויות ומהם ההבדלים בין אתר היכרויות חינמי לאתר בתשלום.
  • דייטבר - דייט הוא אינו מפגש רגיל, ודורש את התנאים האופטימאליים בהתאם למאפייניו הייחודיים. אז מדוע דייטבר הוא המקום המתאים?
  • נמסטה - הכל התחיל בהודו עם אותה מילה קסומה, שהפכה את החופשה לאגדה אחת גדולה ובסיומה גם לב שבור ומשאלה שעדיין מלווה.
  • דייט בריבוע - עם כל כך הרבה אתרי הכירויות, נראה כי יש כל כך הרבה דגים בים, שלא יודעים איך לבחור. מותר לתפוס שתי ציפורים במכה?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©